Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

+2
hanno
Matrix
6 participanți

In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Vin Oct 07, 2011 11:34 pm

Reguli:
xyyx - dau primul
8 versuri/ strofa
timp de reply 5 zile
primul la 3 voturi


Ultima editare efectuata de catre Matrix in Lun Oct 24, 2011 3:13 pm, editata de 3 ori

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Lun Oct 10, 2011 1:03 am

Asta in rafuiala vine in carucior, iar eu nu-s vreun ONG, ii rup si ficatu',
Ii mai trag o rafala de pumni cu tunete si rad de el gen ha'ha'handicapatu'.
Scriu medicinal c-un bisturiu pe pielea ta, te pocesc monstruos ca Mengele
Iti las cele mai rele sechele cand t-arunc pe pereti ca un zidar, 's sus pe schele.
La cat de hidos esti pana si curvele te platesc sa treci mai departe pe Vacaresti,
O iei la pas pe magistrala, te fac la pas ca Cedrea cu strofe magistrale ca-n Bucuresti
Ma-ta imi zice Matrice ca-i dau atatea numere de nu le-ar calcula nici NASA,
P-alcoolicu' de tac-tu l-am bagat sub masa transat, langa tine... ti-am futut rasa.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Lun Oct 10, 2011 3:00 pm


Battle-ul nu e domeniul tau, esti ca un latifundiar oprit la poarta de anti-tero
O sa rad de tine la sfarsit, mi-ai demonstrat ca ai cultura de Gigi, ha ha..lero
Te las sa mananci shaorma din Dristor, eu o ard ca Haarp cord cu Ctc, Titan
O pun pe ma-ta sa se epileze si apoi imi bag pula in rasa ei, bai pui de tigan
De nerabdare arzi ca Nero, dar zarurile au fost aruncate mai barbugiu notoriu
Medical vorbind in strofa nu ti-a iesit nimic grav, te trimit la ambulatoriu
Ma-ta o s-o arda cu mine ca iliescu, "mai animalule", cand facem sex bestial
In timpul asta tu te duci la notar, poate o sa ai parte si tu de un act.. sexual

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Lun Oct 10, 2011 3:40 pm

Dau battle cu un incult, de-aia intreb ca femeiea ta, unde e placerea?
Tu n-ai drept de opinie si totusi te automutilezi dandu-ti cu parerea
Sunt aici sa te supar pana ai inima neagra si pica de ciuda cocalara
Ai probleme cu bila si mai multe complexe decat carrefour prin toata tara
Iti dau clasa ca un director cadrelor didactice la inceput de an scolar
E un paradox rar, ca desi n-o sa iesi in veci pe piata, ai in dinti numa marar
Iti vand un pont si e doar o expresie ca te vad deja venind cu cardu bancar
Pe-ndelete, pune-ti strofa in DELETE si arhiveaza-ti palmaresul cu win foarte rar

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mar Oct 11, 2011 1:08 am

Analfabetu' n-are scoala vrea sa dea clasa, da' da ultima suflare d-aia fix pula inspiratie
Vine cu dumele de pe bugmafia93, eu-l prind la furat el se prinde la pula mea, face felatie.
Nu-ti dau perioada de gratie, nu gasesti aici voturi, doar iti gasesti sfarsitul, domnu' Dizizis
E ciudat ca deja-s necrofil la cat fut mortu' asta, ii dau direct fatality, renunt la "this is diss"
Ii destram orice vis c-a dat o duma buna, cand zic c-am cultura de gigi si e saizeci gramu',
Il dau de pereti ca la squash, ii dau un rever manelistului de-i fac cunostinta cu jupan Tavanu'.
L-am futut la memorie, i-am taiat ramu' si acum pupaza e-n cadere libera de curent, face-un scurt,
Gay-u' ca la un exchange exotic ia pula si la orice atac ridica curu speriat gen Tibi Curt...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Oct 11, 2011 3:34 pm

OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mier Oct 12, 2011 11:25 am

R1 Matrix :
Asta in rafuiala vine in carucior, iar eu nu-s vreun ONG, ii rup si ficatu',
Ii mai trag o rafala de pumni cu tunete si rad de el gen ha'ha'handicapatu'. -3,5p imi place atitudinea si sfarsitul din ultimul vers Smile))
Scriu medicinal c-un bisturiu pe pielea ta, te pocesc monstruos ca Mengele
Iti las cele mai rele sechele cand t-arunc pe pereti ca un zidar, 's sus pe schele. -3p frumos, dar nu ma da pe spate...
La cat de hidos esti pana si curvele te platesc sa treci mai departe pe Vacaresti,
O iei la pas pe magistrala, te fac la pas ca Cedrea cu strofe magistrale ca-n Bucuresti -2,5p hmm, nu prea mi-a placut...
Ma-ta imi zice Matrice ca-i dau atatea numere de nu le-ar calcula nici NASA,
P-alcoolicu' de tac-tu l-am bagat sub masa transat, langa tine... ti-am futut rasa. -3,5p imi place mult cum ai inceput primul vers, dar continuarea nu m-a atras... putea sa iasa ceva mai frumos.

R1 Hanno :
Battle-ul nu e domeniul tau, esti ca un latifundiar oprit la poarta de anti-tero
O sa rad de tine la sfarsit, mi-ai demonstrat ca ai cultura de Gigi, ha ha..lero -3,5p frumos bar, frumos punchback!
Te las sa mananci shaorma din Dristor, eu o ard ca Haarp cord cu Ctc, Titan
O pun pe ma-ta sa se epileze si apoi imi bag pula in rasa ei, bai pui de tigan -4p imi place atitudinea, punchback-u'.
De nerabdare arzi ca Nero, dar zarurile au fost aruncate mai barbugiu notoriu
Medical vorbind in strofa nu ti-a iesit nimic grav, te trimit la ambulatoriu -3p frumos, dar nu impresionant!
Ma-ta o s-o arda cu mine ca iliescu, "mai animalule", cand facem sex bestial
In timpul asta tu te duci la notar, poate o sa ai parte si tu de un act.. sexual -2,5p mi-a placut cum ai inceput, dar al doilea vers nu m-a atras.

R2 Hanno :
Dau battle cu un incult, de-aia intreb ca femeiea ta, unde e placerea?
Tu n-ai drept de opinie si totusi te automutilezi dandu-ti cu parerea -3,5p un bar cu atitudine, imi place!
Sunt aici sa te supar pana ai inima neagra si pica de ciuda cocalara
Ai probleme cu bila si mai multe complexe decat carrefour prin toata tara -2p nu prea mi-a placut...
Iti dau clasa ca un director cadrelor didactice la inceput de an scolar
E un paradox rar, ca desi n-o sa iesi in veci pe piata, ai in dinti numa marar -3p haha, tare al doilea vers din bar, dar primul e "fumat" rau de tot...
Iti vand un pont si e doar o expresie ca te vad deja venind cu cardu bancar
Pe-ndelete, pune-ti strofa in DELETE si arhiveaza-ti palmaresul cu win foarte rar -3,5p mi-a placut, mai ales al doilea vers!

R2 Matrix :
Analfabetu' n-are scoala vrea sa dea clasa, da' da ultima suflare d-aia fix pula inspiratie
Vine cu dumele de pe bugmafia93, eu-l prind la furat el se prinde la pula mea, face felatie. -4,5p tare punch, mai ales ca asta e adevarul...
Nu-ti dau perioada de gratie, nu gasesti aici voturi, doar iti gasesti sfarsitul, domnu' Dizizis
E ciudat ca deja-s necrofil la cat fut mortu' asta, ii dau direct fatality, renunt la "this is diss" -3p frumoasa atitudine!Smile)
Ii destram orice vis c-a dat o duma buna, cand zic c-am cultura de gigi si e saizeci gramu',
Il dau de pereti ca la squash, ii dau un rever manelistului de-i fac cunostinta cu jupan Tavanu'. -3,5p imi place!
L-am futut la memorie, i-am taiat ramu' si acum pupaza e-n cadere libera de curent, face-un scurt,
Gay-u' ca la un exchange exotic ia pula si la orice atac ridica curu speriat gen Tibi Curt... -3,5p frumos bar!

Matrix : 27p
Hanno : 25p

Eu am votat ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic...
Hanno, putin respect! Oamenii astia dau battle-uri de ani de zile si nu-s in pana de inspiratie. Daca ar da fiecare battle cu colectia de dume ce ar iesi? Bafta!

Vot Matrix!
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Vin Oct 14, 2011 10:55 pm

se mai voteaza aici?

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Marele Alb Mar Oct 18, 2011 8:25 pm

Matrix R1:

Asta in rafuiala vine in carucior, iar eu nu-s vreun ONG, ii rup si ficatu',
Ii mai trag o rafala de pumni cu tunete si rad de el gen ha'ha'handicapatu'. - imi place, umor smecherutz
Scriu medicinal c-un bisturiu pe pielea ta, te pocesc monstruos ca Mengele
Iti las cele mai rele sechele cand t-arunc pe pereti ca un zidar, 's sus pe schele. - joc bun de cuvinte, un bar bunicel
La cat de hidos esti pana si curvele te platesc sa treci mai departe pe Vacaresti,
O iei la pas pe magistrala, te fac la pas ca Cedrea cu strofe magistrale ca-n Bucuresti - hmmm, nu prea imi apasa butoanele
Ma-ta imi zice Matrice ca-i dau atatea numere de nu le-ar calcula nici NASA,
P-alcoolicu' de tac-tu l-am bagat sub masa transat, langa tine... ti-am futut rasa. - bunicel final

hanno R1:

Battle-ul nu e domeniul tau, esti ca un latifundiar oprit la poarta de anti-tero
O sa rad de tine la sfarsit, mi-ai demonstrat ca ai cultura de Gigi, ha ha..lero - ultra smecher reverul asta ! Mi-a placut mult barul lui Matrix dar si asta e intors cu maiestrie...ca Federer
Te las sa mananci shaorma din Dristor, eu o ard ca Haarp cord cu Ctc, Titan
O pun pe ma-ta sa se epileze si apoi imi bag pula in rasa ei, bai pui de tigan - bun, in fortza
De nerabdare arzi ca Nero, dar zarurile au fost aruncate mai barbugiu notoriu
Medical vorbind in strofa nu ti-a iesit nimic grav, te trimit la ambulatoriu - o finete in barul asta pe care sper sa o vada toti cei care voteaza
Ma-ta o s-o arda cu mine ca iliescu, "mai animalule", cand facem sex bestial
In timpul asta tu te duci la notar, poate o sa ai parte si tu de un act.. sexual - desi a mai fost folosita treaba cu actul sexual....mie imi place, e dat destul de original. Final bun.

hanno R2:

Dau battle cu un incult, de-aia intreb ca femeiea ta, unde e placerea?
Tu n-ai drept de opinie si totusi te automutilezi dandu-ti cu parerea - This guy is really good ! Mi piace !
Sunt aici sa te supar pana ai inima neagra si pica de ciuda cocalara
Ai probleme cu bila si mai multe complexe decat carrefour prin toata tara - Smile) incisiv ca un rott si comic precum seinfeld
Iti dau clasa ca un director cadrelor didactice la inceput de an scolar
E un paradox rar, ca desi n-o sa iesi in veci pe piata, ai in dinti numa marar - nu zic ca nu e bun...dar e slabutz in comparatie cu ce am citit pana acum
Iti vand un pont si e doar o expresie ca te vad deja venind cu cardu bancar
Pe-ndelete, pune-ti strofa in DELETE si arhiveaza-ti palmaresul cu win foarte rar - Bar-ul asta se incadreaza in top 3 all time : pula mea, suna bine, are niste jocuri de cuvinte ceva mai fina decat magicul din spice-uri, e comic...ce poti sa ceri mai mult de la un bar ? ! Genial final !

Matrix R2:

Analfabetu' n-are scoala vrea sa dea clasa, da' da ultima suflare d-aia fix pula inspiratie
Vine cu dumele de pe bugmafia93, eu-l prind la furat el se prinde la pula mea, face felatie. - un atac foarte bun....desi...din cate am inteles eu...sunt unul si aceeasi persoana...oricum...l-ai tras de urechi si asta iti aduce puncte. Imi place !
Nu-ti dau perioada de gratie, nu gasesti aici voturi, doar iti gasesti sfarsitul, domnu' Dizizis
E ciudat ca deja-s necrofil la cat fut mortu' asta, ii dau direct fatality, renunt la "this is diss" - Smile imi place, e comic si pizdos
Ii destram orice vis c-a dat o duma buna, cand zic c-am cultura de gigi si e saizeci gramu',
Il dau de pereti ca la squash, ii dau un rever manelistului de-i fac cunostinta cu jupan Tavanu'. - ma asteptam sa il rupi in al doilea vers...avand in vedere cat de tare a fost primul...dar si-a cam pierdut din putere.
L-am futut la memorie, i-am taiat ramu' si acum pupaza e-n cadere libera de curent, face-un scurt,
Gay-u' ca la un exchange exotic ia pula si la orice atac ridica curu speriat gen Tibi Curt... - hmmm...not my kind of thing Sad


Un battle foarte misto in care Hanno aka Dizizis a fost cu cel putin o clasa peste Matrix...Multi ar judeca faptul ca a folosit niste versuri dintr-un battle mai vechi...parerea mea e ca, atata timp cat versurile sunt ale lui, totul e ok...asta ii da un oarecare minus, nu pot s-o neg...insa...una peste alta...VOTUL meu merge la HANNO !

Matrix a avut si el cateva dume foarte caterinca si tehnice insa e greu cand adversarul vine cu niste rime de asemenea calibru.

Marele Alb
Marele Alb
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal
Posesor de Graal, profesor, decan, mentor, pentru rectori egal

Mesaje : 75
Reputatie : 103
Data de inscriere : 27/10/2009
Varsta : 39
Localizare : Buzau

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MagicMan Lun Oct 24, 2011 2:42 pm

Matrix a scris:
Asta in rafuiala vine in carucior, iar eu nu-s vreun ONG, ii rup si ficatu',
Ii mai trag o rafala de pumni cu tunete si rad de el gen ha'ha'handicapatu'. 4 bun bar, mai ales finalul
Scriu medicinal c-un bisturiu pe pielea ta, te pocesc monstruos ca Mengele
Iti las cele mai rele sechele cand t-arunc pe pereti ca un zidar, 's sus pe schele. 3 bun, dar nu deosebit
La cat de hidos esti pana si curvele te platesc sa treci mai departe pe Vacaresti,
O iei la pas pe magistrala, te fac la pas ca Cedrea cu strofe magistrale ca-n Bucuresti 2.5 nu e pe gustul meu
Ma-ta imi zice Matrice ca-i dau atatea numere de nu le-ar calcula nici NASA,
P-alcoolicu' de tac-tu l-am bagat sub masa transat, langa tine... ti-am futut rasa. 3.5 bun bar, dar parca e cam fortat finalul



hanno a scris:
Battle-ul nu e domeniul tau, esti ca un latifundiar oprit la poarta de anti-tero
O sa rad de tine la sfarsit, mi-ai demonstrat ca ai cultura de Gigi, ha ha..lero 4 bun punchback
Te las sa mananci shaorma din Dristor, eu o ard ca Haarp cord cu Ctc, Titan
O pun pe ma-ta sa se epileze si apoi imi bag pula in rasa ei, bai pui de tigan 3 bun, curge bine
De nerabdare arzi ca Nero, dar zarurile au fost aruncate mai barbugiu notoriu
Medical vorbind in strofa nu ti-a iesit nimic grav, te trimit la ambulatoriu 3.5 imi place
Ma-ta o s-o arda cu mine ca iliescu, "mai animalule", cand facem sex bestial
In timpul asta tu te duci la notar, poate o sa ai parte si tu de un act.. sexual 2.5 nu-mi place finalul, dupa o runda buna ai cam stricat-o aici


hanno a scris:
Dau battle cu un incult, de-aia intreb ca femeiea ta, unde e placerea?
Tu n-ai drept de opinie si totusi te automutilezi dandu-ti cu parerea 3 un vers pregatitor bun, ma asteptam la un atac mai decisiv
Sunt aici sa te supar pana ai inima neagra si pica de ciuda cocalara
Ai probleme cu bila si mai multe complexe decat carrefour prin toata tara 3 amuzant versul 2, dar primul mi se pare fortat
Iti dau clasa ca un director cadrelor didactice la inceput de an scolar
E un paradox rar, ca desi n-o sa iesi in veci pe piata, ai in dinti numa marar 2.5 nu-mi place deloc
Iti vand un pont si e doar o expresie ca te vad deja venind cu cardu bancar
Pe-ndelete, pune-ti strofa in DELETE si arhiveaza-ti palmaresul cu win foarte rar 4.5 final excelent



Matrix a scris:
Analfabetu' n-are scoala vrea sa dea clasa, da' da ultima suflare d-aia fix pula inspiratie
Vine cu dumele de pe bugmafia93, eu-l prind la furat el se prinde la pula mea, face felatie. 4 bun atacul, l-ai taxat
Nu-ti dau perioada de gratie, nu gasesti aici voturi, doar iti gasesti sfarsitul, domnu' Dizizis
E ciudat ca deja-s necrofil la cat fut mortu' asta, ii dau direct fatality, renunt la "this is diss" 3.5 imi place, e amuzant
Ii destram orice vis c-a dat o duma buna, cand zic c-am cultura de gigi si e saizeci gramu',
Il dau de pereti ca la squash, ii dau un rever manelistului de-i fac cunostinta cu jupan Tavanu'. 3.5 putea iesi ceva mai bun pe al doilea
L-am futut la memorie, i-am taiat ramu' si acum pupaza e-n cadere libera de curent, face-un scurt,
Gay-u' ca la un exchange exotic ia pula si la orice atac ridica curu speriat gen Tibi Curt... 3 un final bun, dar care nu ma da pe spate



Matrix 13+14=27
hanno 13+13=26

Battle echilibrat, insa runda 2 a lui Matrix facut diferenta

Vot Matrix

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Lun Oct 24, 2011 3:14 pm

Battle incheiat, castigator Matrix cu scorul de 3-1!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Lun Oct 24, 2011 10:14 pm

deci se ia in calcul votul lui Mind Control?

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Mar Oct 25, 2011 1:01 am

sta votul lui mind control aici de 2 saptamani si n-ai zis nimic concret cum ca vrei sa se anuleze... daca vrei sa-l anulezi spune si redeschid battle-ul pt votare.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Oct 25, 2011 3:12 pm

Sau daca vrei, aduc mai multe argumente, oricum n-ar schimba nimic, fiindca ar cantari mult ca ai dat copy-paste.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de hanno Mar Oct 25, 2011 6:07 pm

ok...doar voiam sa stiu daca e vot serios...altadata sper sa nu ma mai traga acelasi lucru in jos.

hanno
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 70
Reputatie : 98
Data de inscriere : 07/10/2011

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Oct 25, 2011 6:43 pm

Nu, altadata daca vrei avea baruri autentice, promit ca votez mai serios de atat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Matrix vs Hanno - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum