Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

+3
Nihat
Matrix
EuRad
7 participanți

In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EuRad Joi Oct 20, 2011 9:32 pm

tema:plictiseala (punct,virgula) timp de raspuns:cat iti ingaduie D-zeu



Am o tenta de suras,ochii veseli,pleoapele grele
La 2 se asculta manele,afara 2 babe se cearta intre ele
Mama urla,imi cere teme,tata scuturat de probleme,mia ajuns
Si ele din ale mele vise,soaptele si muzele mele,mau pantruns
Ies pe ascuns,aprind tigara cu gust de beton si priveliste de apus
Ma plimb ca un intrus intre fiinte paralele fara vlaga,fara puls
Imi derulez in cap,acelasi film ciudat,in care cica`s in plus
Si printr`un miracol,savarsesc si strabat ruta,de jos-sus
Sunt dus....departe azi,nu vreau sa vorbesc,decat sa privesc
Sa rad si sa`mi amintesc,de peripetii,de mine si de tot ce indragesc
E smecher si vesel,ca o oda imbucuratoare,la usa inimii tale,da veset in tara
Ca azi nu e decat o zi obijnuita de basm,o alta minunata plictiseala



EuRad
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 25
Reputatie : 39
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EuRad Sam Oct 22, 2011 12:40 pm

Hai sa tio` zic pe limba ta "Frate,aminteste-mi sa nu mai iau in seama smecheri ca tine...bine,bine,oi fi zis io ca atat de mult timp cat iti trebuie,da tu o dai in nesimtire....ma rog.."
Rog un admin sa inchida topicu.

PS:Scuzati`mi aceasta iesirea iresponsabila,dar sa zicem ca simteam nevoia sa scriu ceva,cuiva .... Sa va traiasca sufletu

EuRad
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 25
Reputatie : 39
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Sam Oct 22, 2011 1:08 pm

Ar fi indicat sa nu mai ai astfel de iesiri iresponsabile, cum le numesti tu. Daca puneai 2 zile timp de reply, intelegeam sa ceri, in mod civilizat, victoria prin no show. Au trecut 2 zile de cand ai postat strofa, iar timpul de reply este "cat iti ingaduie D-zeu"... asa ca nu se inchide topicul decat dupa ce se va incheia in mod normal acest freestyle battle. Inainte sa sari ca ars ar fi fost in regula sa-i trimiti un mesaj privat lui Nihat si sa-i zici sa-si dea strofa mai repede, daca te grabesti in halul asta.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 22, 2011 1:28 pm

EuRad dau acum, abia au trecut 2 zile in peleu, din astea 2 zile, 24 de ore le-am petrecut la spital si pe drumu' intre.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EuRad Sam Oct 22, 2011 1:32 pm

Matrix hovere....tu esti la fel de bun la interpretat ca fratemiu`......sa`ti elucidez un mister...frate ,nu ceream victoria.....cum nu`ti ceream tie atentia.

EuRad
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 25
Reputatie : 39
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 22, 2011 1:45 pm

Ba zmecleule, mai dau sau vrei sa se inchida topicu' ?
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Sam Oct 22, 2011 2:29 pm

ba sa-mi bag pula ce figurantii sunt unii...dupa ce ca nu voteaza si nu specifica nici timpul de replay, tot ei sar ca arsi ca nu raspunde omul...timp de replay 2 zile e un caz fericit cois...
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Sam Oct 22, 2011 2:30 pm

EuRad a scris: Rog un admin sa inchida topicu.

Intr-un fel cereai atentia unui moderator/admin. Ti-a fost acordata, desi regret c-am pierdut si pierd si acum timp incercand sa-i comunic ceva unui idiot arogant si imatur. Nu cereai victoria? Atunci ce cereai, sa se inchida topicul si doar atat? N-o cred p-asta. Schimba modul asta impertinent de-a vorbi, sau intr-un final noi'radem de tine.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Oct 22, 2011 4:24 pm

EuRad, daca nu te potolesti, iti va inchide un admin/moderator gura.

Nu ai precizat timpul, asta nu se inchide.

@Nihat, da-ti runda cand vrei, si noi o sa votam pe text.


@za_uan, daca te simti cu calitati de admin, te rog sa stergi postul tau.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 22, 2011 5:02 pm

Plictis? Press esc, nu ma grabesc căci eu cand ma plictisesc nu gresesc
Dovedesc: postez cand doresc, ca nu esti Dumnezeu sa-mi interzici sa lenevesc

Caterinca, la bauta bag fara oprire, stau in umbra, astia stau in turma
Plictisit ii bat pe beat, vocea se curma, astia-s silentiosi: dau fara urma

Eu dau cu tunu', ma plictisesc vecinii deci ii dau drumu' si umblu-n tara
Umplu o coala, mort sa fiu de plictiseala, tot nu umplu locul in vreo scoala

Sumbru totul cand e plictiseala, bag un verde, iau o ţoală, ce sa-mi ceri
Trec pe verde, iau carnetu' nota zece ca fac scoala de soferi, ce someri

Si-mi amintesc cand ma plictisesc ca obisnuiesc sa-mi sun tovarasii că saptamana
Abia incepe si ce algocalmin, ca berea si vinu' asta imi iau plictiseala cu mâna

Inchei acum ca am niste vin, niste complici, vreo 2 tovarasi, radem de kitsch
Sunt tot aici, nu stiu ce zici, da' daca te plictisesti ia o sticla si niste amici
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EuRad Sam Oct 22, 2011 6:08 pm

Ba sa moara mama,a inebunit lumea.....acu imi pun in functiune personaju ritmic....Bre Matrixe bre...tu nu vezi ca te ataci secunda dupa secunda ca penita la ceas!Sugerezi maturitate cand nu esti in stare sa te tii sub control aruncandu`te cu replici ici si colo si dand explicatii elucidate pe buda...ce sloboz vroia aia sa insemne ? "Atunci ce cereai, sa se inchida topicul si doar atat? N-o cred p-asta" Poi fa bine si crede ....sa`mi schimb modu de a vorbi?poi ce ma?te`am ofensat cumva,ti`am zis "idiot" macar? a?te simti atacat coane?iti simti imaginea fluturata`n vant?CARE IMAGINE? Doamne,tragi cu dintii de imaginea ta pe forum ba mancatule...(nici asta nu`i o insulta) si pe langa scenariu asta frumos,apare si Mind Control si`mi zice sa ma potolesc....fratilor,aveti mari,mari probleme.......sa ma potolesc din ce?Incrediili astia frate....iar ca sa inchei...hai so dau vulgar ,ca sa aveti de ce va ataca "futemas" in forumul vostru....sa`l iau in pula...nah! Da`mi ban! ...si pun pariu,pun pariu...ca inainte de ami da bani,o sa zice`ti ceva asa de final sa va dati voi impresia ca ati arso peste! MATURILOR.....auzi la el ma,imatur:)))

EuRad
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 25
Reputatie : 39
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de PiroTechnique Sam Oct 22, 2011 6:16 pm

esti prea prost
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 22, 2011 6:18 pm

mno gata ma, votati daca vreti si atat.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EuRad Sam Oct 22, 2011 6:22 pm

Zise piro ,nemuritorul saman care la celalat free al meu nu a inteles nimic,aruncand cu etichete "pe langa subiect" nevertebrate ca asta sunt un deliciu,pe langa pozitia lor infima mai si joaca roluri de genii....un deliciu am zis ....e smecher sa ma ard in replici chiar e....atat doar ca nu inteleg de unde atat de multa indignare ,avand in vedere ca am dato ok,fara sa ofensez pe nimeni...raspundeam strict la ce tinea de mine,nu atacam,nu vorbeam la adresa altora......acu eu ma atac!Smile) da nare sens so ardem in cotntradictoriu`.....

EuRad
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 25
Reputatie : 39
Data de inscriere : 22/01/2011

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Oct 22, 2011 8:29 pm

Zic eu ceva de final: adio. Ai castigat pariul. Ban definitiv, n-avem nevoie de figuri de gen pe-aici. Desi presimt ca mai avea chef de cearta si poate mai vroiau altii sa-i raspunda, n-avea rost sa continuam circul pentru unul de gen. Mai ales ca papa maro aiurea despre oameni cu capul pe umeri. Ce facem cu asta? Se voteaza oricum, sau il trecem ca esuat?


Ultima editare efectuata de catre Static in Sam Oct 22, 2011 8:33 pm, editata de 3 ori
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Oct 22, 2011 8:30 pm

Mad imi fac si eu curaj sa dau battle/freestyle din an in paste si nu ajunge la final Crying or Very sad No
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Oct 23, 2011 11:45 am

Se voteaza, merge si-n lipsa lui.


Vot Nihat mi-a placut mai mult ca avut atitudine, metrica si idei mai bune!

"Sumbru totul cand e plictiseala, bag un verde, iau o ţoală, ce sa-mi ceri
Trec pe verde, iau carnetu' nota zece ca fac scoala de soferi, ce someri"
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Mier Oct 26, 2011 3:11 pm

gg static. si chiar asa, e esuat, sau se mai voteaza? la vot nu vad rostul...mai bine +1 pentru Nihat sau esuat si gata

L.E.: scuze, nu vazusem ca a votat si mind...am citit doar pagina 1.

Nu a dat rau nici EuRad, dar Nihat a fost maxim. Maxim am spus. Foarte frumos mestere...ai scris asta la plictiseala? Frumos

Vot Nihat.
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 08, 2011 10:24 am

Destul de clar rezultatul. Nihat a dat mai slabut ca de obicei, probabil nici nu mai avea chef. Dar mai bine ca EuRad care a dat in stilul lui: rapid, grabit, fara sa le cizeleze.

Vot Nihat!

Freestyle incheiat, castigator Nihat cu 3-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Nihat vs EuRad - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum