Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

+6
aka amir
doctoru'
OZN
MagicMan
WTSN
Alter-Ego
10 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Lun Dec 24, 2012 1:31 pm

N-a prins duma aia cu Kamasutra.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Dec 24, 2012 2:10 pm

Te cam intreci cu gluma Alter-Ego si o cam lungiti aiurea cu battle-ul asta.
De ce l-ati mai trecut pe Magic Man in juriu de la inceput?
Magic Man stie oricum sa voteze cum trebuie, eu as fi multumit sa voteze la battle-urile mele.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Dec 24, 2012 2:26 pm

Asta prinde topul celor mai retardate momente: sa anulezi un vot cuiva pe care tu l-ai nominalizat in juriu, pentru ca n-a prins O duma. Alter-Ego tocmai a luat un avertisment de la Dust. Watson, ai si tu unul cu ocazia asta si mai terminati odata cu balciul.

E 2-1, continua votul.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Dec 29, 2012 11:08 pm

Clasic de la 1 la 5:

Stevie:12
Alter-Ego a scris:Tin pula-n pantaloni ca daca o scot o sa ai Bale ca Tottenham,
Stii ce-i ciudat, javro? Sperma mea cre' ca-i cal: tot e-n "ham!". - 2 slab de inceput, am prins ce trebuia, Bale - Tottenham - Tot e-n ham, dar nu prea ataca barul asta, mai ales versul 2 l-ai irosit doar pentru acel joc de cuvinte
Intru peste familia lui sa-i sodomizez, am scos pula si e ud tot,
Ca le dau numere-n toate limbile, ca un matematician poliglot. -3 mai bun dar parca nu e ce trebuie
Ii iau pe vapor si le car pumni de uita semnele cardinale, dupa
Le dau muie pe rand pana se-ncurca-ntre ei si zic 'care pupa?' -4 mai bun asta, cu umor, desi dupa parerea mea trebuia sa marchezi "vapor" aici
I-am dus acasa si fiindca-s dulce si Watdaughter e pofticioasa
L-am dus in bucatarie sa nu vada ceilalti cum ii dau dupa masa.-3 doar pentru versul doi, pentru ca are ceva umor, restul barului lasa de dorit
Watson: 14
WATSON a scris:Pentru Alter aka mihăiță boss suptul pulii a devenit defect vocational…
E ca un țăran dat jos din tren - prost din cale afară! Ce mai personal!- 4 bun tare versul 2, caterinca Smile)
Copil emotiv, vrea sa-si arunce feonul in cada dar stupoare, n-are priza!
E depresiv si-l inteleg, zice de muie, limbi, ar da si el da’ n-are pizda. -2.5, primul e de umplutura clar, al doilea mai salveaza un pic, as putea sa il notez ca personal
Alter-Ego da slab, si n-ar fi de talia mea nici daca i-ar aranja Bote tivu’
Curva se simte balonata de cand mi-a supt pula si-a inghitit prezervativu’!-3.5 destul de bun, primul mai trebuia finisat, al doilea bun, caterinca, dar nu face mai mult de atat
Ii iau toate rudele de gen masculin, le tai organele si i le pun pe foaie
Poate doar asa o sa vina cu tupeu in battle, sa dea si el o runda cu coaie! -4 bun de final, simplut dar cu coaie Laughing
Watson:10
WATSON a scris:Asta-i un paradox: nici nu i-a dat paru' pubian si ar vrea sa ma faca la mustață
Lui îi pun pula pe buze până-n gât c-o arde urât, furându-mi dumele pe față?! -3 sa zicem ca e ok de inceput, sa zicem
Tăntălău se plânge că-i oropsit de viață, atâtea figuri - netcee-ul cel mai fandosit
E atat de prost incat a vrut sa dea battle singur, si nici macar asta nu i-a reusit! -3 doar ok, personal dar mai mergea lucrat, deja o lasi moale si nu e bine
Roman tipic, scrie doar mizerii ca la televizor, iti dau doua de_rulezi posturile vere
E evident, esti minor in battle si-n baru’ meu tu poti cel mult sa cari lazile de bere!-2 nu-mi place, am mai zis-o ma enerveaza deja "wordplay-urile" asta gen de_rulezi, nu e wordplay asta, un personal pe al doilea, dar plm sunt satul sa aud de baruri in battle
Golan nutriționist, vorba lu' Ego, îi dau de sare ca piperul, că scrie degeaba...ca statul
O sa fii dezamagit, dar am vorbit ieri cu Stres si-a zis ca ti-a expirat certificatul! *2 -2 cam atat face si finalul, imi pare rau dar n-am gasit nimic interesat in barul asta; (Am remarcat ca ai scris Alter Ego, in runda doi, dar nu te ajuta la nimic din punctul meu de vedere, pe langa faptul ca nu esti deloc primul care foloseste chestia asta si macar altii au scris ceva de genul: "x e prost"
Stevie:13.5
Alter-Ego a scris:Sa-ti fur dumele pe fata? Hai, coaie, las-o! c-alea nu-s dume nici de spate,
Da' ei ii place pe fata ca-i mereu pe centura ca logo-ul unui club de karate. -4 Laughing bun asa, p-back lejer dat cu dispret asa si un vers doi smecher, bravo!
Iti dau 8 versuri, la modu' te bat cu paru'. Nu te mai da siret ca te fac nod!
Rundele mele sunt un fel de Kamasutra - ma fut in cel mai handicapat mod.-3 misto primul vers pana la punct, ala e tare, restul e fumat, iar al doilea nu ma rupe
Zice de varsta ca-i scot peri albi de zici ca se epileaza. In arena sta la usa.
E-asa "batran" ca se da nas, de-aia o ard antrenor pervers si-l pun pe tusa. -3 cu indulgenta, la fel ca mai sus
Sa vrei battle a fost ca un scatofag gurmand: te-a mancat in cur. Ba, bajeti,
Asta-i asa de prost in cat cand a fost la Arcul de triumf a intrebat de sageti. -3.5 ok de final, bun primul dar sufera un pic la capitolul originalitate

Stevie:12+13.5=25.5
Watson:14+10=24

Destul de bun battle-ul, cateva observatii:

Watson, mie imi place cum scrii omu' dar ce dadeai tu de obicei nu prea semana a runda de battle, remarc o schimbare in bine. In ceea ce priveste battle-ul de fata, ai dat o prima runda smechera, aproape completa, din pacate in runda 2 te-ai tinut de prostii si ai lasat-o moale. Daca fortai un pic pe runda 2 puteai castiga.
Alter-Ego, la tine a fost cam invers, desi diferenta de punctaj intre rundele tale nu e asa mare, runda doi a fost mai de battle decat prima.
Da-mi totusi voie sa-ti spun ca ai ars-o totusi foarte urat la battle-ul asta. De fair-play ai auzit? Un netcee cu pretentie si cu coloana vertebrala nu isi editeaza niciodata runda ca sa modifice sau sa isi explice dumele, de asemenea DUMELE SE EXPLICA DUPA TERMINAREA VOTARII!!! Inainte sa postezi runda te asiguri ca e clar ce cacat ai vrut sa zici acolo dupa aia postezi runda! Se intampla uneori ca un anumit votant sa nu iti prinda o duma, aia e, mergi mai departe! Mi s-a intamplat si mie si lui Watson si tuturor. E enervant dar asta e. Chestia asta e valabila si pentru ceilalti, ca nu esti singurul care face chestii din astea. Abtine-te de asemenea de la comentarii oricat de funny sau pertinente ar parea ele, e aiurea sa umbli printr-un battle care se intinde pe nu stiu cate pagini. Daca ai ceva de contestat, poti sa folosesti topicul de discutii si reclamatii.
In fine, inchei aici predica.

Vot Alter-Ego!

Si scorul este 2-2!

Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Dec 30, 2012 7:13 pm

Tin pula-n pantaloni ca daca o scot o sa ai Bale ca Tottenham,
Stii ce-i ciudat, javro? Sperma mea cre' ca-i cal: tot e-n "ham!". 2.5 pt aia cu spurs
Intru peste familia lui sa-i sodomizez, am scos pula si e ud tot,
Ca le dau numere-n toate limbile, ca un matematician poliglot. 3 mai bine
Ii iau pe vapor si le car pumni de uita semnele cardinale, dupa
Le dau muie pe rand pana se-ncurca-ntre ei si zic 'care pupa?' 2 piseeat
I-am dus acasa si fiindca-s dulce si Watdaughter e pofticioasa
L-am dus in bucatarie sa nu vada ceilalti cum ii dau dupa masa. 2^

entru Alter aka mihăiță boss suptul pulii a devenit defect vocational…
E ca un țăran dat jos din tren - prost din cale afară! Ce mai personal! 2.5 bine
Copil emotiv, vrea sa-si arunce feonul in cada dar stupoare, n-are priza!
E depresiv si-l inteleg, zice de muie, limbi, ar da si el da’ n-are pizda. 3.5:))
Alter-Ego da slab, si n-ar fi de talia mea nici daca i-ar aranja Bote tivu’
Curva se simte balonata de cand mi-a supt pula si-a inghitit prezervativu’! 4:)))
Ii iau toate rudele de gen masculin, le tai organele si i le pun pe foaie
Poate doar asa o sa vina cu tupeu in battle, sa dea si el o runda cu coaie! 2.5 neincantator

Asta-i un paradox: nici nu i-a dat paru' pubian si ar vrea sa ma faca la mustață
Lui îi pun pula pe buze până-n gât c-o arde urât, furându-mi dumele pe față?! *1 2.5 pe primu, 2-u nu stiu la ce te referi
Tăntălău se plânge că-i oropsit de viață, atâtea figuri - netcee-ul cel mai fandosit
E atat de prost incat a vrut sa dea battle singur, si nici macar asta nu i-a reusit! 3 nu ma mira
Roman tipic, scrie doar mizerii ca la televizor, iti dau doua de_rulezi posturile vere
E evident, esti minor in battle si-n baru’ meu tu poti cel mult sa cari lazile de bere! 3.5bun
Golan nutriționist, vorba lu' Ego, îi dau de sare ca piperul, că scrie degeaba...ca statul
O sa fii dezamagit, dar am vorbit ieri cu Stres si-a zis ca ti-a expirat certificatul! *2.5 piseeat

Sa-ti fur dumele pe fata? Hai, coaie, las-o! c-alea nu-s dume nici de spate,
Da' ei ii place pe fata ca-i mereu pe centura ca logo-ul unui club de karate. 3 buna ideea da ma fut ca astea cu karate centura ar fi-n stare sa le dea si eladio, mai ales ca-i pe felie
Iti dau 8 versuri, la modu' te bat cu paru'. Nu te mai da siret ca te fac nod!
Rundele mele sunt un fel de Kamasutra - ma fut in cel mai handicapat mod. am inteles v2, 2.5 primu e de pe dume.ro
Zice de varsta ca-i scot peri albi de zici ca se epileaza. In arena sta la usa.
E-asa "batran" ca se da nas, de-aia o ard antrenor pervers si-l pun pe tusa. 2 nimic interesting
Sa vrei battle a fost ca un scatofag gurmand: te-a mancat in cur. Ba, bajeti,
Asta-i asa de prost in cat cand a fost la Arcul de triumf a intrebat de sageti. 2 piseeat!

da ma, ok battle-u, watson caterinca pe primu, diferenta de 2-3 punch-uri
alter a bulit-o mai tare pe r2, decat am bulit-o pe ma-sa:))

vot Cosmin Decat
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Dec 30, 2012 7:19 pm

Battle incheiat, castigator Watson (Decat) 3-2.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 7:28 pm

Uite de ce ti-am zis ca nu vreau sa voteze asta. Ba, eu-ti zic asa, ori il asteptam pe Static ori nu se contorizeaza. Nu de alta, da' tu ai vazut cum m-au votat 4 oameni? Asta n-a dat mai mult de 3 la un bar de-al meu. Da, ma, stiu ca fac galagie si astea, da' ziceti voi daca asa se voteaza?

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Dec 30, 2012 7:31 pm

nu fi labrador, ca eu mi`am pierdut timpu sa votez aprecia`mi`ai gestu, in + ai mai anulat deja un vot deci lick it, si app daca vrei sa anulezi voturi fi baiat si anuleaza`le p`alea in favoarea ta, cum fac eu Laughing
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 7:34 pm

Coi, tu nu stii sa votezi. Tu esti ala care a zis ca l-a batut pe Magnifi_Q, da' n-au stiut userii sa voteze. Ba, lasa-ma ca mi s-a acrit ca Dust.
V-am zis, ori voteaza Static ori nu voteaza nimeni.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Dum Dec 30, 2012 7:37 pm

Păi coaie mie nu-mi convine să aștept 2 luni să se voteze la un battle, chit că-l dau cu tine. Poate dacă aș da cu doctoru' as astepta (si nu doctoru' asta de pe forum). Alege 1-3-5 oameni care-s online pe forum acum si pune-i sa voteze.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 7:38 pm

1) Eu nu sunt Watson. (eu-s Stevie)
2) De ce as da battle cu DOC?
Mai bine sa pierd pe mana oamenilor in care am incredere decat sa ma voteze toti Ra'ratatii.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Dum Dec 30, 2012 7:41 pm

1) Stiu, niciodata n-o sa poti sa fii 'Eminem are 7 litere'.
2) Eu sa dau ma, tu n-ai fata nici sa intri la concert!
Frate, eu ti-am zis si deja incepe sa ma enerveze. Gaseste oameni sa voteze pana maine si aia e. N-am zis ca-s mai bun sau nu, chiar se vede ca esti copil la fazele astea. De cate ori nu ti-am zis ca ai dat runda mai buna ca a mea si ca sunt sanse sa ma faci?
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Dec 30, 2012 7:42 pm

vezi ca-ti iau mamica-n bat pana scuipa seminte mai mihaita, eu nu stiu sa votez da problema-i ca tu nu stii sa dai battle.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 7:44 pm

Ba, imi bag pula in dorinta ta cretina de a termina battle-ul cat mai repede. Battle-ul ala cu Metamorfic e chiar mai vechi si vad ca nu faci asa urat. Ti-am zis, ori voteaza Static ori nu mai voteaza nimeni. Ra' e cretin.

LE: Watson, continuam pe privat ca deja topicu' e futut maxim.
Ra', ma bucur ca n-ai voie sa votezi la battle-ul dintre noi 2.

LE2: Iahim, tu ce cauti aici? "Zi mersi pentru alea 2 voturi". Ce pula mea, zici ca dau battle cu Becks sau Magnifi_Q.


Ultima editare efectuata de catre Alter-Ego in Dum Dec 30, 2012 7:45 pm, editata de 2 ori

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Dum Dec 30, 2012 7:44 pm

Ba Alter... Zi mersi pentru alea 2 voturi... O arzi mai acru decat Becks si Dust la un loc...
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Dum Dec 30, 2012 7:45 pm

Ba, ia gata ca m-am enervat. Bag pula in el de battle si-l sterg cu totu'. Ma cac si pe dumele tale cu voturile pizdii. Parc-ar fi dat dragonu' si aforic battle, asa o ardem. Hai, gata. Il rog pe Dust sau OZN sa stearga tot topicul, battle-ul acesta a fost o iluzie optica. sau vreo aluzie.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Dec 30, 2012 7:50 pm

Alter-Ego a scris:Ti-am zis, ori voteaza Static ori nu mai voteaza nimeni
I-am zis lui Watson ca n-am timp de voturi pe text zilele astea, nici timp si nici rabdare. Acum daca a votat Raul eu unul nu vad care-i problema, avand in vedere ca are experienta cand vine vorba de battle-uri.
Stiu, nu mereu ne convin voturile dar cat timp sunt pe text si nu vin de la incepatori, asta e. Am vazut ca ai invatat sa castigi, mai tre sa inveti sa si pierzi Wink
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 7:55 pm

Daca nu se contorizeaza...

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Dec 30, 2012 7:55 pm

Ba, esti nebun Smile)
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Dec 30, 2012 7:56 pm

Are dreptate Static. Eu, partea mea de admin spune ca ramane inchis si castigat de Watson.

In plus, asta-i frumos, aveti dreptul la revansa.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Dec 30, 2012 7:59 pm

De acord cu Static si OZN, battle-ul ramane inchis si castigat de Watson cu 3-2. Evident, va fi contorizat, nu vad nici un motiv pentru care sa nu-l contorizam.
Asta e viata Alter-Ego, uneori pierzi, uneori castigi, obisnuieste-te cu ideea.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Dec 30, 2012 8:00 pm

Nu mai dau nicio revansa, frate. Atata timp cat stiu ca l-am batut. Daca ii lasati pe toti retardatii sa voteze, asta e. Inseamna ca nu sunteti un forum care se respecta. Si-acu' o sa vina Dust: "ai vazut cum votezi tu la alte battle-uri".
Si mesaj pentru Ra'ultimul om, nu s-a anulat niciun vot.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Dec 30, 2012 8:01 pm

Topicul va fi inchis au fost destule comentarii inutile.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: Alter-Ego vs. Watson - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum