Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

+3
cavaleru
KaeMC
Zenit
7 participanți

In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Zenit Dum Dec 28, 2014 8:35 pm

xyyx,eu primul
8 versuri
2 saptamani timp de reply (sau mai mult,din partea mea nu e graba)

o sa vin cu prima strofa dupa anul nou cel mai probabil

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de KaeMC Dum Ian 11, 2015 3:22 pm

deja e anu' vechi din nou ..
KaeMC
KaeMC
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 19
Reputatie : 32
Data de inscriere : 13/12/2014
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Zenit Dum Ian 11, 2015 10:06 pm

Din prima rundă-mi intru-n flow,e instinct,pe când alt rapper pricajit în umbra mea apare,
În prostie infinit,se pare,iar eu nu știu cu cine dau battle,că n-a trecut pe la prezentare!
MC debil,cu-n obiectiv: sus-pus în Underground cu rime de prost-gust și fără nimic de zis
Ești jenant:caricatură proastă,da'-n scris,de-aia în battle-u' ăsta fac masacru ca la Paris!
Zenit e-un NC Illmatic ca Nas,tu gay ca Lil B,un animal atât de prost incât nu merită cușcă
Fugi,bă! Ăsta și când se bate singur în piept că rupe industria rap joacă la categoria muscă.
Tu n-ai coaie,ai doar Kae-posesor de vulvă,te sperii de punch ca o târfă,știu că ți-e teamă
Da' poate dacă mai faci puțin pe prostu' o să devii celebru - te bagă Vlad Dobrescu-n seamă!

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de KaeMC Lun Ian 12, 2015 2:00 pm

Apar in umbra ta , probabil pentru ca esti foarte mare
Si daca tot te plangi ca n-am facut-o,am trecut si pe la prezentare
Aici e ca-n fotbal , plin de jucatori ... pardon . actori
Faci tu masacru , da' vezi ca pan' la urma o sa mori
Zenit e-un NC prost , doar se lauda , ii dau peste Nas
Ca Def , predau matematică-ca materie pe tine , como estas?
Normal ca nu-s tinut in cusca , sunt un animal de prada
Pe cand tu doar pe google maps , te mai plimbi pe strada


Zenit da' nu Petersburg , mai mult Peter ca Griffin
Sa-mi spui cum diferentiezi tu smenul de lupin?
Sugi , ca-s in cas' la tine , au venit cu toata haita
Pula . Esti pitic , aici comparam un continent cu Malta
Esti copil,acum faci primii pasi in rap,inca faci pe tine
Mult prea arogant pentru ce-ai zis , mi-ar fi rusine
Prea xxx , ca ai sindromul triplo pe linia muzicala
Prost , n-ai inteles ce-i cu asta , uita-te pe verticala
KaeMC
KaeMC
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 19
Reputatie : 32
Data de inscriere : 13/12/2014
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Zenit Joi Ian 15, 2015 10:58 pm

În battle cu Zenit ești liliputan,eu brobdingnagian,fă-ți abonament la Pampers când apar!
Sincer,l-ai copiat pe Kameleon,sau doar ți-ai făcut runda de căcat în mod voluntar?
Sau poate-ai venit aici că-i închis la lăutari?Hmm,când scrie mai lasă pe taste o bală,
Ăsta-i nebun de legat!-crede că mă face; geometric e la fel de prost și pe orizontală.
Fotbalistic,sunt briliant,pe când ornitologic vorbind,ești papagal,sau cel puțin pasăre,
Crezi că ești NC de aur,da' te fraierești singur,ca un peștișor care și-a luat toate plasele!
Rap de grădiniță,n-a absolvit toate clasele,ăsta-i sotto pe minus când se-adună voturile.
Ieși pe plus-plus doar în C,în rest mori de foame - în arenă Zenit e cel care face jocurile!


Am uitat să specific tipul de votare. Cum ți-e mai ok : primul la 3/5,vot argumentat/neargumentat/sondaj?
În rest,mi-a făcut placere ! Very Happy

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de KaeMC Joi Ian 15, 2015 11:57 pm

Sincer mi-e foarte indiferent..toate bune si frumoase
KaeMC
KaeMC
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 19
Reputatie : 32
Data de inscriere : 13/12/2014
Varsta : 30
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de cavaleru Vin Ian 16, 2015 9:31 pm

Zenit
Din prima rundă-mi intru-n flow,e instinct,pe când alt rapper pricajit în umbra mea apare,
În prostie infinit,se pare,iar eu nu știu cu cine dau battle,că n-a trecut pe la prezentare!2,5 pentru tehnicitate
MC debil,cu-n obiectiv: sus-pus în Underground cu rime de prost-gust și fără nimic de zis
Ești jenant:caricatură proastă,da'-n scris,de-aia în battle-u' ăsta fac masacru ca la Paris!2 nu ma prea atinge bun versul 1 mai slab pe final
Zenit e-un NC Illmatic ca Nas,tu gay ca Lil B,un animal atât de prost incât nu merită cușcă
Fugi,bă! Ăsta și când se bate singur în piept că rupe industria rap joacă la categoria muscă.1,5 pur si simplu nu ma atinge
Tu n-ai coaie,ai doar Kae-posesor de vulvă,te sperii de punch ca o târfă,știu că ți-e teamă
Da' poate dacă mai faci puțin pe prostu' o să devii celebru - te bagă Vlad Dobrescu-n seamă!2 punch mai mult pt Dobrescu


Kae
Apar in umbra ta , probabil pentru ca esti foarte mare
Si daca tot te plangi ca n-am facut-o,am trecut si pe la prezentare1 , ai facut autodrop
Aici e ca-n fotbal , plin de jucatori ... pardon . actori
Faci tu masacru , da' vezi ca pan' la urma o sa mori1,5 nu e punch-back
Zenit e-un NC prost , doar se lauda , ii dau peste Nas
Ca Def , predau matematică-ca materie pe tine , como estas?4 o imbunatatire
Normal ca nu-s tinut in cusca , sunt un animal de prada
Pe cand tu doar pe google maps , te mai plimbi pe strada3 bunisor final, dar se putea mai bine

Zenit da' nu Petersburg , mai mult Peter ca Griffin
Sa-mi spui cum diferentiezi tu smenul de lupin?3,5 multe desene animate
Sugi , ca-s in cas' la tine , au venit cu toata haita
Pula . Esti pitic , aici comparam un continent cu Malta2,5 pentru incercarea de tehnica
Esti copil,acum faci primii pasi in rap,inca faci pe tine
Mult prea arogant pentru ce-ai zis , mi-ar fi rusine1,5 slaab
Prea xxx , ca ai sindromul triplo pe linia muzicala
Prost , n-ai inteles ce-i cu asta , uita-te pe verticala2,5 +1 pt barul in plus pe verticala 3,5

Zenit II
În battle cu Zenit ești liliputan,eu brobdingnagian,fă-ți abonament la Pampers când apar!
Sincer,l-ai copiat pe Kameleon,sau doar ți-ai făcut runda de căcat în mod voluntar?4,5 imi place pb+wp
Sau poate-ai venit aici că-i închis la lăutari?Hmm,când scrie mai lasă pe taste o bală,
Ăsta-i nebun de legat!-crede că mă face; geometric e la fel de prost și pe orizontală.2, nu te-ai mentinut
Fotbalistic,sunt briliant,pe când ornitologic vorbind,ești papagal,sau cel puțin pasăre,
Crezi că ești NC de aur,da' te fraierești singur,ca un peștișor care și-a luat toate plasele!2,5 mai bun ca precedentu , dar totusi ornitologic normal ca-i pasare Smile)
Rap de grădiniță,n-a absolvit toate clasele,ăsta-i sotto pe minus când se-adună voturile.
Ieși pe plus-plus doar în C,în rest mori de foame - în arenă Zenit e cel care face jocurile!4 pt regula semnelor de la final Smile)
Zenit=21pct
Kae=20,5
cavaleru
cavaleru
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 61
Reputatie : 72
Data de inscriere : 10/02/2014
Varsta : 28
Localizare : Piatra Neamt

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ahriman Lun Ian 19, 2015 12:49 am

Mi-ati dat un vot va dau un vot;

Zenit
Din prima rundă-mi intru-n flow,e instinct,pe când alt rapper pricajit în umbra mea apare,
În prostie infinit,se pare,iar eu nu știu cu cine dau battle,că n-a trecut pe la prezentare! 2.5p. E cursiv dar n-are forta
MC debil,cu-n obiectiv: sus-pus în Underground cu rime de prost-gust și fără nimic de zis
Ești jenant:caricatură proastă,da'-n scris,de-aia în battle-u' ăsta fac masacru ca la Paris! 3.5p. Al doilea wp mai mergea modelat
Zenit e-un NC Illmatic ca Nas,tu gay ca Lil B,un animal atât de prost incât nu merită cușcă
Fugi,bă! Ăsta și când se bate singur în piept că rupe industria rap joacă la categoria muscă. 2p. frivol
Tu n-ai coaie,ai doar Kae-posesor de vulvă,te sperii de punch ca o târfă,știu că ți-e teamă
Da' poate dacă mai faci puțin pe prostu' o să devii celebru - te bagă Vlad Dobrescu-n seamă! 2.5p.

Kaemc
Apar in umbra ta , probabil pentru ca esti foarte mare
Si daca tot te plangi ca n-am facut-o,am trecut si pe la prezentare 2p. Daca-l faci mare in formula asta, nu-l discreditezi, treaba cu prezentarea e jocuri de copii
Aici e ca-n fotbal , plin de jucatori ... pardon . actori
Faci tu masacru , da' vezi ca pan' la urma o sa mori 1.5p. dezvolta-ti ideeile c-altfel n-am ce puncta
Zenit e-un NC prost , doar se lauda , ii dau peste Nas
Ca Def , predau matematică-ca materie pe tine , como estas? 2p. Nu zici nimic
Normal ca nu-s tinut in cusca , sunt un animal de prada
Pe cand tu doar pe google maps , te mai plimbi pe strada 2p. fumeur


Zenit da' nu Petersburg , mai mult Peter ca Griffin
Sa-mi spui cum diferentiezi tu smenul de lupin? 2p. Dezorientarea adversarului, a cititorului si a votantului
Sugi , ca-s in cas' la tine , au venit cu toata haita
Pula . Esti pitic , aici comparam un continent cu Malta 2p.Infantil
Esti copil,acum faci primii pasi in rap,inca faci pe tine
Mult prea arogant pentru ce-ai zis , mi-ar fi rusine 2p. Ce rost au punch-urile-n battle...
Prea xxx , ca ai sindromul triplo pe linia muzicala
Prost , n-ai inteles ce-i cu asta , uita-te pe verticala 2.5p. o fi xxx in corelatie cu triplo...

Zenit
În battle cu Zenit ești liliputan,eu brobdingnagian,fă-ți abonament la Pampers când apar!
Sincer,l-ai copiat pe Kameleon,sau doar ți-ai făcut runda de căcat în mod voluntar?  3.5p. Alt aer
Sau poate-ai venit aici că-i închis la lăutari?Hmm,când scrie mai lasă pe taste o bală,
Ăsta-i nebun de legat!-crede că mă face; geometric e la fel de prost și pe orizontală. 2.5p. Mai ca n-aveti bar fara cuvantul prost si declinarile lui, amuzanta linia 1.
Fotbalistic,sunt briliant,pe când ornitologic vorbind,ești papagal,sau cel puțin pasăre,
Crezi că ești NC de aur,da' te fraierești singur,ca un peștișor care și-a luat toate plasele! 3.5p. Mai era loc de ciopleala
Rap de grădiniță,n-a absolvit toate clasele,ăsta-i sotto pe minus când se-adună voturile.
Ieși pe plus-plus doar în C,în rest mori de foame - în arenă Zenit e cel care face jocurile! 4p. si cel mai bun bar din battle apare la final dar jocurile foamei si c++ nu m-au dat pe spate

Nu mai adun ca nu mai adun, diferenta pentru mine e clara. Kae esti confuz si limitat, studiaza, analizeaza si exerseaza, vor veni si panciurile.

Vot Zenit !
Ahriman
Ahriman
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 30
Reputatie : 41
Data de inscriere : 06/09/2014

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de akka97 Mier Mar 25, 2015 6:46 pm

"Ești jenant:caricatură proastă,da'-n scris,de-aia în battle-u' ăsta fac masacru ca la Paris!" => 1-0
"Tu n-ai coaie,ai doar Kae-posesor de vulvă,te sperii de punch ca o târfă,știu că ți-e teamă" => 2-0
"Apar in umbra ta , probabil pentru ca esti foarte mare" => as putea spune 3-0 Very Happy  
Strofele 2 si 3 neinteresante...
"În battle cu Zenit ești liliputan,eu brobdingnagian,fă-ți abonament la Pampers când apar!" => 3-0
"Sau poate-ai venit aici că-i închis la lăutari?Hmm,când scrie mai lasă pe taste o bală,
Ăsta-i nebun de legat!-crede că mă face; geometric e la fel de prost și pe orizontală" => 5-0 parca mi-l si imaginez, frumos creata imaginea Laughing
"Ieși pe plus-plus doar în C,în rest mori de foame - în arenă Zenit e cel care face jocurile!" => 6-0

KaeMC - zero
Zenit - unele chestii mi-au depasit cultura generala, unele versuri cam dezlanate, dar destul de ok.

Vot Zenit
akka97
akka97
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 158
Reputatie : 171
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 26
Localizare : Constanta

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Khader Mier Mar 25, 2015 11:57 pm

Avand in vedere ca-i cam lipsesc punch-urile lui Kae pe ambele strofe, ii dau eu un vot lui Zenit ca sa inchidem battle-ul, e si mai bun, stie meserie, etc.
Presupun ca si acceptati astfel de voturi, daca tot n-ati specificat, deci, eu votez cu Zenit sa fie 3 sau 4-0 si-am mai scapat de inca un battle.
Khader
Khader
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 237
Reputatie : 262
Data de inscriere : 17/10/2012

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Mar 30, 2015 3:12 pm

Nu iau in calcul votul lui Khader desi la cum ati scris regulile nu puteti avea mari pretentii la voturi. Bagati sistem/timp de reply/numar de voturi/juriu sau mod de votare.

Battle incheiat, castigator Zenit cu 3-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Zenit vs KaeMC - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum