Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

+2
Static
Becks
6 participanți

In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 6:56 pm

Trebuia sa fie asa de la inceput, dar mai bine mai tarziu decat niciodata!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Timp de raspuns 3 zile.
XyyX.
12 versuri pe runda.
X - Static
Y - xtr3mu
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Vin Oct 15, 2010 11:03 am

Coaie, iti dau o bataie de zile mari, ca o gala K1 in solstitiul de vara
Ai primit pomana, multumeste-le lui Oxi si Ego c-ai ajuns si tu in finala
Am citit ce-ai mai dat...frate, scrii penal, ca declaratiile date la sectie
xtr3mu-i atat de prost incat merge la masaj thailandez si cere o frectie
Static da pizda ca proxenetii, baiete asta-i lectie moca-n timp real, ca Skype
Ce dau e asteptat ca StarCraft 2 si nu te vad deloc bine, ca-n clipul lui Spike
Bai pula, am punch-uri ascutite, pregatite sa te taie in bucati, exact ca Ciomu
Cu runda asta am dat cu bata-n balta...saracu' xtr3mu, inota si el ca omu'...
In battle pun suflet, am facut din asta o arta, chiar pana in punctul care
Fac medicina, imi iau cabinet, te consult, doar ca sa te lovesc unde te doare
Pumnul meu e securist: da in gat, va-ntrebati de ce xtr3mu-i analfabet? Nu e
mister, i-e frica de cand am dat cartile pe fata si l-am pocnit cu dexu'-n muie!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Oct 16, 2010 12:14 am

Coaie, dac'ar fi sa'mi dai vreo bataie ar fi cu barba'n coaie si'aia mai de Doamne'ajuta!
Caci pustiu'i o putuoare ca o potaie dupa baie,mesteca anost a prost,el nu da,se da tuta!
Chiorule tu chiar ai dat exact cum era de'asteptat:replici vechi si proaste ca'n Stargate,
Ce idiot,dume de pe vremea lu tataie si nu gen mafiot!iar eu vin cu ceva nou ca un update!
De fel lovesc precis ca sageata dar de,e sarbatoare FAQ: iti dau si'n stanga si'n dreapta!
old school?nc?poate pe jumatate,da'mi dreptate ca la cat de prost esti n'ai trecut treapta!
Se vede clar ca'n battle am ca adversar o bata ce pare contondenta dar nu'i deloc violenta
Si la cum detin controlu'n lupta, poti sa faci tu si 3 facultati ca'mi poti fi cel mult asistenta!
Citesti ce dau ca pe Sfanta Scriptura!Jura!Si poate te crut:te las...in sange ca pe friptura!
Static-ciudata faptura: crede c'are talent cu caru dar talent...din pula,i se vede'n dantura!
Si'acu hai sa dam cartile pe fata pe bune:lu'asta ii place macao doar ca sa mai stea o tura!
Si'o arde doar cu handicapate de cand i se zice ca'i putzoi de'o schioapa la el in batatura!

xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Dum Oct 17, 2010 8:26 pm

Punch-urile nu par sa'i functioneze,da'i bun functionar,stie doar ca sa'ncaseze!
Static si fara cercei,in dume isi prinde rau urechile pana incep sa'i sangereze!
P'asta'l termin din scoarta'n scoarta de parc'as rasfoi rapid paginile unei carti!
Oricum e el lemn-clar ca'l ard!Castiga extremu,static poate castiga...din parti!
Dau battle cu Static,pare gen State de Romania,ironia'i ca aici tiganu si'o fura!
X e tatic in crew,ii tine dantura lu'asta mic in siguranta, ca pe copii:pe bordura!
Dau din ce in ce mai tare ca unu care'si pierde auzul,si totusi ii dau de nu se vede!
Ii dau si pe neasteptate de zice juriu:"n'a mirosit'o p'asta!".Pustiu deja se pierde!
Si daca se regaseste ii dau restart dupa restart ca un obsedat de victorii clare!
El tace si inghite punand carie pe carie ca raspuns la:"Hai sa vedem!Care pe care?"
X are mereu replica ca un seism!Static n'ar place nici turcilor chit ca da rahat!
Si desi da de nedescifrat(ca un scris urat de retardat)e un seif deschis:L-AM SPART!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Lun Oct 18, 2010 9:56 am

N-ai fi tare-n interne nici de-ai fi ministrul MAI, eu incasez voturi, tu "pass"
Aici e ca-n Vama, te-njur ca la usa cortului, ca o urma-n nisip, te fac la pas
Dai super-ieftin, de-asta te zbor de-aici ca EasyJet, asta-i oferta speciala
Ai niste baruri seci...cred ca versurile tale joaca macao, de plictiseala
Asta crede ca-s Tataee, el inca plange dupa 'cheloo', are o trauma majora
Eu chiar n-am probleme cu prostata, dar tot ma pis pe xtr3mu la orice ora...
N-ai vreun punch bunicel, iar dac-ai fi avut, ar fi fost mare lucru, gen turnul Eiffel
Asta-i gay de fel, asculta 'I Wanna Fuck You', sperand ca Akon se refera la el
Detii controlu-n lupta? Poate la wrestling, stiu ca-ti place sa-mbratisezi barbatii
Familist convins: dai zilnic 3 randuri de copii pe pereti si inca astepti alocatii!
Coaie, nu vezi? Te tinem in FAQ doar din lipsa de useri. Si nu-i o chestie accidentala
Ca Profetu' a prezis ca o sa dau de cacat si uite...am dat de tine in finala!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Oct 20, 2010 6:01 pm

Static a scris:Coaie, iti dau o bataie de zile mari, ca o gala K1 in solstitiul de vara
Ai primit pomana, multumeste-le lui Oxi si Ego c-ai ajuns si tu in finala - 3 wp pe primul vers, personal pe 2
Am citit ce-ai mai dat...frate, scrii penal, ca declaratiile date la sectie
xtr3mu-i atat de prost incat merge la masaj thailandez si cere o frectie - 2 wp previzibil,punctat umorul
Static da pizda ca proxenetii, baiete asta-i lectie moca-n timp real, ca Skype
Ce dau e asteptat ca StarCraft 2 si nu te vad deloc bine, ca-n clipul lui Spike - 3 punctaj pe wp si umor
Bai pula, am punch-uri ascutite, pregatite sa te taie in bucati, exact ca Ciomu
Cu runda asta am dat cu bata-n balta...saracu' xtr3mu, inota si el ca omu'... - 2 wp frumos si umor, dar cu versul 2 parca ti-ai desenat tinta pe tine
In battle pun suflet, am facut din asta o arta, chiar pana in punctul care
Fac medicina, imi iau cabinet, te consult, doar ca sa te lovesc unde te doare - 3 construit frumos, cursivitate,dar cam minus restul
Pumnul meu e securist: da in gat, va-ntrebati de ce xtr3mu-i analfabet? Nu e
mister, i-e frica de cand am dat cartile pe fata si l-am pocnit cu dexu'-n muie! - 4 wp mijto,bar cursiv pt o incheiere buna

xtr3mu a scris:Coaie, dac'ar fi sa'mi dai vreo bataie ar fi cu barba'n coaie si'aia mai de Doamne'ajuta!
Caci pustiu'i o putuoare ca o potaie dupa baie,mesteca anost a prost,el nu da,se da tuta! - 2 pt inceput in forta si interne multe
Chiorule tu chiar ai dat exact cum era de'asteptat:replici vechi si proaste ca'n Stargate,
Ce idiot,dume de pe vremea lu tataie si nu gen mafiot!iar eu vin cu ceva nou ca un update! - 2 cate un pct pe vers,barul nu prea e inchegat
De fel lovesc precis ca sageata dar de,e sarbatoare FAQ: iti dau si'n stanga si'n dreapta!
old school?nc?poate pe jumatate,da'mi dreptate ca la cat de prost esti n'ai trecut treapta! - 3 doar pe v2,tehnica,umor si wp,dar versul pregatitor nu prea leaga barul
Se vede clar ca'n battle am ca adversar o bata ce pare contondenta dar nu'i deloc violenta
Si la cum detin controlu'n lupta, poti sa faci tu si 3 facultati ca'mi poti fi cel mult asistenta! - 1 tehnica buna,dar cam atat
Citesti ce dau ca pe Sfanta Scriptura!Jura!Si poate te crut:te las...in sange ca pe friptura!
Static-ciudata faptura: crede c'are talent cu caru dar talent...din pula,i se vede'n dantura! - 2 tehnica buna, prim vers bun,dar al 2lea nu completeaza ce ar fi putut sa fie un bar excelent
Si'acu hai sa dam cartile pe fata pe bune:lu'asta ii place macao doar ca sa mai stea o tura!
Si'o arde doar cu handicapate de cand i se zice ca'i putzoi de'o schioapa la el in batatura! -3 final cu wp si umor

xtr3mu a scris:Punch-urile nu par sa'i functioneze,da'i bun functionar,stie doar ca sa'ncaseze!
Static si fara cercei,in dume isi prinde rau urechile pana incep sa'i sangereze! - 4 in forta,cu umor,wp si tehnica,anunta o runda tare
P'asta'l termin din scoarta'n scoarta de parc'as rasfoi rapid paginile unei carti!
Oricum e el lemn-clar ca'l ard!Castiga extremu,static poate castiga...din parti! - 4 la fel ca primul bar
Dau battle cu Static,pare gen State de Romania,ironia'i ca aici tiganu si'o fura!
X e tatic in crew,ii tine dantura lu'asta mic in siguranta, ca pe copii:pe bordura! - 3 si iarasi,dar chix pe final
Dau din ce in ce mai tare ca unu care'si pierde auzul,si totusi ii dau de nu se vede!
Ii dau si pe neasteptate de zice juriu:"n'a mirosit'o p'asta!".Pustiu deja se pierde! - 2 pentru primul vers
Si daca se regaseste ii dau restart dupa restart ca un obsedat de victorii clare!
El tace si inghite punand carie pe carie ca raspuns la:"Hai sa vedem!Care pe care?" - 1 asta cred ca e cel mai slab rundele tale
X are mereu replica ca un seism!Static n'ar place nici turcilor chit ca da rahat!
Si desi da de nedescifrat(ca un scris urat de retardat)e un seif deschis:L-AM SPART! - 4 incheiat destul de bine, cu accent pe versul 1

Static a scris:N-ai fi tare-n interne nici de-ai fi ministrul MAI, eu incasez voturi, tu "pass"
Aici e ca-n Vama, te-njur ca la usa cortului, ca o urma-n nisip, te fac la pas - 4 FOARTE tare! pback in plin
Dai super-ieftin, de-asta te zbor de-aici ca EasyJet, asta-i oferta speciala
Ai niste baruri seci...cred ca versurile tale joaca macao, de plictiseala - 4 si continua
Asta crede ca-s Tataee, el inca plange dupa 'cheloo', are o trauma majora
Eu chiar n-am probleme cu prostata, dar tot ma pis pe xtr3mu la orice ora... - 4 la fel! wp si punch si umor!!!
N-ai vreun punch bunicel, iar dac-ai fi avut, ar fi fost mare lucru, gen turnul Eiffel
Asta-i gay de fel, asculta 'I Wanna Fuck You', sperand ca Akon se refera la el - 4 si iarasi!
Detii controlu-n lupta? Poate la wrestling, stiu ca-ti place sa-mbratisezi barbatii
Familist convins: dai zilnic 3 randuri de copii pe pereti si inca astepti alocatii! - 3 ceva mai slab versul doi,dar tine ritmul
Coaie, nu vezi? Te tinem in FAQ doar din lipsa de useri. Si nu-i o chestie accidentala
Ca Profetu' a prezis ca o sa dau de cacat si uite...am dat de tine in finala! - 5!!!!deci la asta efectiv m-a pufnit rasul. personal si umor maxim, o incheiere de nota maxima!

Static - 37
xtr3mu - 31

Umor - 5 / 3
Wordplay - 4/4
Personale - 3/1
Tehnica - 2/4
Impresie generala - 3/4
----------------------------------------------------------
Static - 54
xtr3mu - 47

(Am scos agresivitatea pentru ca aici a fost egalitate oricum)

Mdah, o finala cum ar trebui. Placut si usor de citit! Static a inceput destul de bine cu o runda in care si-a pregatit terenul si si-a scos adversarul din carapace. A revenit cu o runda a 2-a excelenta in care s-a distantat destul de vizibil. Una dintre cele mai bune runde citite pe forumul asta.
xtr3mu cu stilul inconfundabil. Foarte tehnic! Dimpacate parca nu a fost asa cursiv in baruri de data asta si nici nu a profitat de "spatiile lasata libere" de Static. A facut unele compromisuri, sacrificand loviturile puternice pentru tehnica. A fost intr-adevar mai tehnic decat Static, cu multe interne si rime pe sfarsit/inceput de vers, dar Static chiar a lovit unde doare.
Felicitari! Un battle foarte foarte bun.

Vot Static!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Oct 21, 2010 1:43 pm

multumim edd pt timpul acordat pe tot parcursul turneului
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Swift Mier Noi 03, 2010 10:19 pm

Note de la 1 - 10

Static :

Coaie, iti dau o bataie de zile mari, ca o gala K1 in solstitiul de vara
Ai primit pomana, multumeste-le lui Oxi si Ego c-ai ajuns si tu in finala -- 5
Am citit ce-ai mai dat...frate, scrii penal, ca declaratiile date la sectie
xtr3mu-i atat de prost incat merge la masaj thailandez si cere o frectie -- 7
Static da pizda ca proxenetii, baiete asta-i lectie moca-n timp real, ca Skype
Ce dau e asteptat ca StarCraft 2 si nu te vad deloc bine, ca-n clipul lui Spike -- 6
Bai pula, am punch-uri ascutite, pregatite sa te taie in bucati, exact ca Ciomu
Cu runda asta am dat cu bata-n balta...saracu' xtr3mu, inota si el ca omu'... --- 7
In battle pun suflet, am facut din asta o arta, chiar pana in punctul care
Fac medicina, imi iau cabinet, te consult, doar ca sa te lovesc unde te doare -- 7
Pumnul meu e securist: da in gat, va-ntrebati de ce xtr3mu-i analfabet? Nu e
mister, i-e frica de cand am dat cartile pe fata si l-am pocnit cu dexu'-n muie! --9

X:
Coaie, dac'ar fi sa'mi dai vreo bataie ar fi cu barba'n coaie si'aia mai de Doamne'ajuta!
Caci pustiu'i o putuoare ca o potaie dupa baie,mesteca anost a prost,el nu da,se da tuta! ---5
Chiorule tu chiar ai dat exact cum era de'asteptat:replici vechi si proaste ca'n Stargate,
Ce idiot,dume de pe vremea lu tataie si nu gen mafiot!iar eu vin cu ceva nou ca un update! ---7
De fel lovesc precis ca sageata dar de,e sarbatoare FAQ: iti dau si'n stanga si'n dreapta!
old school?nc?poate pe jumatate,da'mi dreptate ca la cat de prost esti n'ai trecut treapta! --- 5
Se vede clar ca'n battle am ca adversar o bata ce pare contondenta dar nu'i deloc violenta
Si la cum detin controlu'n lupta, poti sa faci tu si 3 facultati ca'mi poti fi cel mult asistenta! --- 8 bun pb
Citesti ce dau ca pe Sfanta Scriptura!Jura!Si poate te crut:te las...in sange ca pe friptura!
Static-ciudata faptura: crede c'are talent cu caru dar talent...din pula,i se vede'n dantura! --- 8 ptr efort
Si'acu hai sa dam cartile pe fata pe bune:lu'asta ii place macao doar ca sa mai stea o tura!
Si'o arde doar cu handicapate de cand i se zice ca'i putzoi de'o schioapa la el in batatura! --- 8

Punch-urile nu par sa'i functioneze,da'i bun functionar,stie doar ca sa'ncaseze!
Static si fara cercei,in dume isi prinde rau urechile pana incep sa'i sangereze! ---7
P'asta'l termin din scoarta'n scoarta de parc'as rasfoi rapid paginile unei carti!
Oricum e el lemn-clar ca'l ard!Castiga extremu,static poate castiga...din parti! --- 6
Dau battle cu Static,pare gen State de Romania,ironia'i ca aici tiganu si'o fura!
X e tatic in crew,ii tine dantura lu'asta mic in siguranta, ca pe copii:pe bordura! --- 6
Dau din ce in ce mai tare ca unu care'si pierde auzul,si totusi ii dau de nu se vede!
Ii dau si pe neasteptate de zice juriu:"n'a mirosit'o p'asta!".Pustiu deja se pierde! -- 6
Si daca se regaseste ii dau restart dupa restart ca un obsedat de victorii clare!
El tace si inghite punand carie pe carie ca raspuns la:"Hai sa vedem!Care pe care?" -- 7
X are mereu replica ca un seism!Static n'ar place nici turcilor chit ca da rahat!
Si desi da de nedescifrat(ca un scris urat de retardat)e un seif deschis:L-AM SPART! --- 7

S

N-ai fi tare-n interne nici de-ai fi ministrul MAI, eu incasez voturi, tu "pass"
Aici e ca-n Vama, te-njur ca la usa cortului, ca o urma-n nisip, te fac la pas ---> 8
Dai super-ieftin, de-asta te zbor de-aici ca EasyJet, asta-i oferta speciala
Ai niste baruri seci...cred ca versurile tale joaca macao, de plictiseala --- 9
Asta crede ca-s Tataee, el inca plange dupa 'cheloo', are o trauma majora
Eu chiar n-am probleme cu prostata, dar tot ma pis pe xtr3mu la orice ora... --- 8
N-ai vreun punch bunicel, iar dac-ai fi avut, ar fi fost mare lucru, gen turnul Eiffel
Asta-i gay de fel, asculta 'I Wanna Fuck You', sperand ca Akon se refera la el --- 9
Detii controlu-n lupta? Poate la wrestling, stiu ca-ti place sa-mbratisezi barbatii
Familist convins: dai zilnic 3 randuri de copii pe pereti si inca astepti alocatii! --- 10 haha
Coaie, nu vezi? Te tinem in FAQ doar din lipsa de useri. Si nu-i o chestie accidentala
Ca Profetu' a prezis ca o sa dau de cacat si uite...am dat de tine in finala! --- ahahahahahahah 10

Vot Static doar pentru ultimele 2 dume Smile))
Swift
Swift
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 236
Reputatie : 333
Data de inscriere : 29/10/2009

https://www.facebook.com/InExtremisROM

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Noi 04, 2010 1:36 am

multumesc swift pt timpul acordat ... Static... GB!!! e bine ca trofeul e'n casa noastra ... meritai clar!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Joi Noi 04, 2010 9:11 am

Mersi edd, mersi Swiftule.

Xtr3mule, a fost o placere, ce sa mai zic...sa ne intalnim sa bem lada aia pe care a promis-o Becks castigatorului.

A fost un turneu misto, pacat ca s-a lungit atat si pacat ca unii au plecat de pe site dupa unele certuri aiurea.

Daca mai are cineva ceva de zis, o parere, o apreciere...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 04, 2010 10:47 am

Voi fi ceva mai exigent la note... Smile

Static - R1 - 15
Static a scris:Coaie, iti dau o bataie de zile mari, ca o gala K1 in solstitiul de vara
Ai primit pomana, multumeste-le lui Oxi si Ego c-ai ajuns si tu in finala - 3, doar pentru versul doi, ca primul l-am dat si eu de atat de mult timp incat il am si imprimat pe un tricou si am poze si cu el pe facebook...
Am citit ce-ai mai dat...frate, scrii penal, ca declaratiile date la sectie
xtr3mu-i atat de prost incat merge la masaj thailandez si cere o frectie - 2, slabut versul doi
Static da pizda ca proxenetii, baiete asta-i lectie moca-n timp real, ca Skype
Ce dau e asteptat ca StarCraft 2 si nu te vad deloc bine, ca-n clipul lui Spike - 3, facil pentru o finala, dar e ok
Bai pula, am punch-uri ascutite, pregatite sa te taie in bucati, exact ca Ciomu
Cu runda asta am dat cu bata-n balta...saracu' xtr3mu, inota si el ca omu'... - 2, din nou, facil pentru o finala
In battle pun suflet, am facut din asta o arta, chiar pana in punctul care
Fac medicina, imi iau cabinet, te consult, doar ca sa te lovesc unde te doare - 4, imi place cate ti-ai propus sa faci doar ca sa-l lovesti pe xtremu Laughing
Pumnul meu e securist: da in gat, va-ntrebati de ce xtr3mu-i analfabet? Nu e
mister, i-e frica de cand am dat cartile pe fata si l-am pocnit cu dexu'-n muie! - 1, mie personal mi se pare un final slab fata de ce poti sa dai

xtr3mu - R1 - 16
xtr3mu a scris:Coaie, dac'ar fi sa'mi dai vreo bataie ar fi cu barba'n coaie si'aia mai de Doamne'ajuta!
Caci pustiu'i o putuoare ca o potaie dupa baie,mesteca anost a prost,el nu da,se da tuta! - 2, rime multe, tehnica, dar ii lipseste ceva... ceva mai mult...
Chiorule tu chiar ai dat exact cum era de'asteptat:replici vechi si proaste ca'n Stargate,
Ce idiot,dume de pe vremea lu tataie si nu gen mafiot!iar eu vin cu ceva nou ca un update! - 4, e ok, ai incercat prea multe in doua versuri, dar merge
De fel lovesc precis ca sageata dar de,e sarbatoare FAQ: iti dau si'n stanga si'n dreapta!
old school?nc?poate pe jumatate,da'mi dreptate ca la cat de prost esti n'ai trecut treapta! - 2, din nou, incerci prea multe si iti ies prea putine
Se vede clar ca'n battle am ca adversar o bata ce pare contondenta dar nu'i deloc violenta
Si la cum detin controlu'n lupta, poti sa faci tu si 3 facultati ca'mi poti fi cel mult asistenta! - 4, punchback ok completat cu putin umor pe versul doi... merge
Citesti ce dau ca pe Sfanta Scriptura!Jura!Si poate te crut:te las...in sange ca pe friptura!
Static-ciudata faptura: crede c'are talent cu caru dar talent...din pula,i se vede'n dantura! - 2, e ciudat ca oscilezi asa. Dai un bar ok, apoi un bar nu-l inteleg...
Si'acu hai sa dam cartile pe fata pe bune:lu'asta ii place macao doar ca sa mai stea o tura!
Si'o arde doar cu handicapate de cand i se zice ca'i putzoi de'o schioapa la el in batatura! - 2, asteptam un final ceva mai in forta...

xtr3mu - R2 - 14
xtr3mu a scris:Punch-urile nu par sa'i functioneze,da'i bun functionar,stie doar ca sa'ncaseze!
Static si fara cercei,in dume isi prinde rau urechile pana incep sa'i sangereze! - 4, ambele versuri sunt ok
P'asta'l termin din scoarta'n scoarta de parc'as rasfoi rapid paginile unei carti!
Oricum e el lemn-clar ca'l ard!Castiga extremu,static poate castiga...din parti! - 1, foarte facil, slab
Dau battle cu Static,pare gen State de Romania,ironia'i ca aici tiganu si'o fura!
X e tatic in crew,ii tine dantura lu'asta mic in siguranta, ca pe copii:pe bordura! - 3, destul de slabut. Ai incercat ceva, dar asta e punctajul maxim pe ideea asta...
Dau din ce in ce mai tare ca unu care'si pierde auzul,si totusi ii dau de nu se vede!
Ii dau si pe neasteptate de zice juriu:"n'a mirosit'o p'asta!".Pustiu deja se pierde! - 3, pentru inceputul primului vers care e genial
Si daca se regaseste ii dau restart dupa restart ca un obsedat de victorii clare!
El tace si inghite punand carie pe carie ca raspuns la:"Hai sa vedem!Care pe care?" - 1, slabut din nou, sau poate nu am inteles eu ideea...
X are mereu replica ca un seism!Static n'ar place nici turcilor chit ca da rahat!
Si desi da de nedescifrat(ca un scris urat de retardat)e un seif deschis:L-AM SPART! - 2, pacat ca finalul e Lucky Strike gen

Static - R2 - 25
Static a scris:N-ai fi tare-n interne nici de-ai fi ministrul MAI, eu incasez voturi, tu "pass"
Aici e ca-n Vama, te-njur ca la usa cortului, ca o urma-n nisip, te fac la pas - 5, absolut genial! 4 idei tari intr-un singur bar!
Dai super-ieftin, de-asta te zbor de-aici ca EasyJet, asta-i oferta speciala
Ai niste baruri seci...cred ca versurile tale joaca macao, de plictiseala - 2, slabut in comparatie cu celalalt.
Asta crede ca-s Tataee, el inca plange dupa 'cheloo', are o trauma majora
Eu chiar n-am probleme cu prostata, dar tot ma pis pe xtr3mu la orice ora... - 4, Punchback + punch, meserie.
N-ai vreun punch bunicel, iar dac-ai fi avut, ar fi fost mare lucru, gen turnul Eiffel
Asta-i gay de fel, asculta 'I Wanna Fuck You', sperand ca Akon se refera la el - 5, umor, alea alea...
Detii controlu-n lupta? Poate la wrestling, stiu ca-ti place sa-mbratisezi barbatii
Familist convins: dai zilnic 3 randuri de copii pe pereti si inca astepti alocatii! - 4, smechereanu, mult umor din nou
Coaie, nu vezi? Te tinem in FAQ doar din lipsa de useri. Si nu-i o chestie accidentala
Ca Profetu' a prezis ca o sa dau de cacat si uite...am dat de tine in finala! - 5, nu se poate ba!!! Laughing Laughing

Total:
Static 40 - 30 xtr3mu


VOT Static!!!

Un battle foarte tare. Echilibrat la inceput, dar Static pur si simplu a rupt muia pe a doua runda. A fost una dintre cele mai complexe runde pe care le-am citit, iar versul ala de incheiere a fost de cel putin nota maxima la oricine ar fi votat...
xtr3mu, din pacate, nu a stiut ca Static e un nenorocit pe finalul battle-urilor si a dat o a doua runda mediocra rau, ceea ce nu i-a prea lasat sanse de castig.


Felicitari amandurora.
Static, va trebui sa dau berile alea la concertul DOC...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Joi Noi 04, 2010 11:12 am

La concert, dupa concert, e ok cum vrei Smile Ms de vot si de activitatea pe turneu in general.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 04, 2010 1:17 pm

Imi cer scuze ca am intarziat atata cu votul asta, dar "Life is life", cum ziceau cei de la OPUS, si m-am luat cu alte chestii in ultimul timp... Smile

Berea aia va trebui bauta dupa concert, ca e o lada totusi, si sa ies si eu mai rezonabil Laughing. Pana atunci tre' sa gasesc ceva cazari ieftine in Brasov (poate GuessWho si Grasu stiu ceva)...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Joi Noi 04, 2010 1:42 pm

Stiu ei ce stiu. Weekend-ul asta l-am avut musafir pe xtr3mu, nu l-am auzit sa se planga. De fapt a zis ca vine si pe 26, cand te asteptam si pe tine. Cazarea e moca si atmosfera e cel putin interesanta Laughing Da, cinstea dupa concert, mi se pare corect.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Noi 04, 2010 1:49 pm

Chiar as vrea sa vin pe 26 si daca nu intampin niciun fel de problema (momentan caut finantze Smile) sigur o sa fiu pe zona.
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Static Joi Noi 04, 2010 1:52 pm

Ba, tu dupa ce ca lucrezi, te mai si plangi! N-auzi ca da Becks berea?
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Noi 04, 2010 2:06 pm

Smile) da da coziashu'i mai scump Smile
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 15, 2010 1:26 am

Static, da si tu un add pe mirch.becks pe Yahoo sa mai vorbim, ca vin dracu la concert si nu va vad... Smile

... si sa imi mai dea add si cei care vad mesajul si pe care i-am avut pe adresa veche de mess
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de CreativeEgo Dum Dec 05, 2010 11:25 am

Felicitari Static. Si felicitari si lui xtr3mu. Plus: scuze ca nu m-am prezentat la datorie. Life's complicated.
Bafta.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~ Empty Re: ~~~ [!!!FINALA!!!] --> Static vs. xtr3mu <-- [!!!FINALA!!!] ~~~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum