Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT]

+4
Dust
WTSN
za_uan
in0c3nt
8 participanți

In jos

In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Vin Noi 30, 2012 1:35 pm

nu poti vota cu cineva doar ptr o bucata,analizeaza rundele si dupaia te pui si votezi,in fine,nu ma deranjeaza votul,ma deranjeaza ca nu are argumente clare,in fine,bafta za-uan;)
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Dum Dec 02, 2012 2:17 pm

in0c3nt, pe langa faptul ca ai iesit din tiparul regulilor propuse de tine, in prima runda nu prea iti straluceste niciun bar. Multe rime sunt fortate, fara sens, lipseste originalitatea si atacul ala care te da pe spate. Rimezi oarecum ok, metrica e acceptabila, dar continutul e la un nivel inferior. Trebuie sa-ti gandesti mai mult rimele, sa rupi lexicu-n doua, sincer, battle-urile alea cu pula, pizda, ce tare sunt, sa o fut pe ma-ta, au murit de mult. Tre' sa-nvezi s-ataci mult mai subtil. A doua runda e la fel de deplorabila ca prima.

za_uan, in prima runda mi-au atras atentia in mod deosebit bar-urile 1, 2 si ultimul. Ai avut si tu o duma mai putin originala, cea cu "pizda uda", dar per ansamblu ai dat-o bine. In a doua runda ai dat-o mult mai slab, aproape de nivelul lui in0c3nt, au lipsit punch-urile alea fine, ai dat-o prea pe fata, nu mi-a placut. Totusi, ai castigat cu prima runda care a fost destul de buna.

VOT za_uan!
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Dec 02, 2012 5:35 pm

Battle incheiat, castigator za_uan cu 3-0 (KO).

(Cand votati, am rugamintea ca ultima propozitie din post, sa fie doar: VOT nume.)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: In0c3nt vs za_uan - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum