Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

+4
za_uan
'Reea
MarianS
EMY
8 participanți

In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Joi Iun 02, 2011 8:52 pm

Reguli :
8 Versuri, o tema, 8 Cuvinte
Reply 5 zile
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Lun Iun 06, 2011 10:14 pm

vara
inghetata, bere, slapi, soare, arsuri, bikini, nisip, canicula
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Mier Iun 08, 2011 12:26 pm

Eu sunt gata! Sper sa va placa, am dat mai mult umor! Laughing

O ardem chill, vara la mare, la mare distanta de casa, cu o bere pe masa.
Atmosfera-i frumoasa dar trece o tanti cu bikini pe coapsa, si ne dam pe grasa,
Pe grasa tamaioasa, sau pe femeia aia grasa... parca aduce mult a Nikita.
Eu zic sa-i luam inghetata din mana si sa-i facem arsuri pe gat cu Tanita!
Sunt rege, spune-mi Caesar, da' n-am armasar ca Incitatus, ma incita tanti,
Sau poate nu, ca sutienul ei aduce a slapi si are si barba ca James Randi!
E soare, hai sa o intindem pe nisip si sa punem o sa pe ea, pana nu vine canicula
Si mi-am facut rost si de Incitatus, acum ca sunt calare, poti sa-mi zici Caligula!
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de 'Reea Mier Iun 08, 2011 8:18 pm

Soarele ascunde orice urma de mister,
Ti-ai dori sa te ineci in bere sa ajungi la cer,
Sa visezi la tipe in slapi si bikini
Sa-i faci sa dispara precum Houdini...
Nisipul se scurge, de pe trupurile aproape goale,
Nu-ti pasa de arsuri sau de cat de rau te doare,chestii banale
Vrei ceva racoritor,Inghetata e acum asemenea tigarii de dupa ...
Transpirat de la canicula, ca si cum ai fi fost intr-o lupta




Bravo Emy, deja prevad un 3-0 pentru tine
bounce

'Reea
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 451
Reputatie : 485
Data de inscriere : 07/05/2011
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Mier Iun 08, 2011 9:56 pm

hop surpriza, aditza nu o sa iei bataie la 0 pentru ca eu votez cu tine si acum sa zic si de ce:
1. mi-a placut cum ai abordat tu tema, e mult mai pe placul meu si parerea mea e ca asa trebuia abordata aceasta tema, chiar daca puteai lucra mult mai mult la versurile alea. daca lucrai mai mult pe versuri putea iesi ceva maxim, insa ideea generala e perfecta pentru tema
2. emy nu mi-a placut pentru ca daca tot faci caterinca pe asa o tema...macar sa fie finuta, caterinca pe care ai facut-o tu e cam ”grosolana” (gen ai fortat prea tare) pentru cuvintele care ti-au fost date...si wtf, ai fantezii cu Nikita?...in fine, versurile tale sunt lucrate mai mult, dar nu ma incanta deloc mesajul

Nu pot spune ca a fost cine stie ce dar per total mi-a placut mai mult Aditza...so vot Aditza

keep it up!



Ultima editare efectuata de catre za_uan in Mier Iun 08, 2011 9:59 pm, editata de 2 ori
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de knutz0r Joi Iun 09, 2011 2:20 am

EMY
destul de dubios tripul tau... tipa aia care seamana a nikkita sau cum plm o cheama imi provoaca greata, habar nu am cum ai reusit sa o introduci in peisaj... ai inceput bine dar ai cam gafat-o...

aditzaG
o viziune chill, totu' ok, lejer, nici un fel de stres...
destul de simplu free-ul dar mi-a placut Smile
vot aditzaG
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Joi Iun 09, 2011 2:21 am

za_uan a scris: wtf, ai fantezii cu Nikita?...in fine, versurile tale sunt lucrate mai mult, dar nu ma incanta deloc mesajul
knutz0r a scris:EMY destul de dubios tripul tau... tipa aia care seamana a nikkita sau cum plm o cheama imi provoaca greata


OMG No , cum ati ajuns la concluzia asta... cred ca nu ati fost suficient de atenti cand ati citit, ori sunteti superficiali, scuze dar uitati-va in ansamblu ca nu reiese de nicaieri ca am fantezii cu ea... din contra, nu ma incita... si cand am zis calare tocmai d-aia am specificat sa puna sa pe ea, sa nu se confunde cu altceva... ma rog... study

EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Joi Iun 09, 2011 6:44 am

da man....dar oricum e destul de GRETOS freeul... imi mentin parerea
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Iun 09, 2011 9:38 am

Prea simplu free-ul Aditzei. Daca era un pic cizelat poate iesea ceva misto, asa nu-mi transmite nimic. Cum ai zis si tu, chestii banale...daca insistai mai mult pe ideile astea cu "trupuri goale" si "tigara de dupa", probabil ca ar fi fost interesant, asa nu prea.

EMY...ai muncit un pic mai mult la versuri, ai incercat sa bagi si umor pe-acolo dar nu ti-a prea reusit...glumele sunt cam fortate dar m-a amuzat un pic versul cu slapi si James Randi.

Vot EMY!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de EMY Joi Iun 09, 2011 11:25 am

Mersi !
EMY
EMY
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 152
Reputatie : 197
Data de inscriere : 13/05/2011
Localizare : Slobozia

https://www.facebook.com/profile.php?id=1821127187

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de INFECT! Sam Iun 11, 2011 4:35 pm

Sustin ideea lui Static despre Aditza.EMY a abordat tema cu atentie,si-a avut mai multe idei decat Aditza.Esti prea simplist Adi,fara suparare.La majoritatea persoanelor care scriu aici pe forum,inclusiv eu ..am vazut ca au idei destul de bune,dar nu le pun in aplicare la un nivel inalt,desi incearca,probabil pentru ca mai au de invatat.Bafta!

Vot EMY!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Stonky Lun Iun 20, 2011 9:27 am

Emy, poate ai lucrat mai mult la versuri, dar mie mi se pare ca aditza a dat mai bine. La tine se repeta unele cuvinte si rimele par fortate, ceea ce face free-u sa sune naspa, parerea mea.Simplu sau nu, free-ul aditzei e foarte ok. Cel putin la ea nu apar erori la intelegerea versurilor ( vezi emy: fantezii cu nikita sau nu?). Oricum , felicitari amandoi.
Vot aditzaG

Stonky
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 13
Reputatie : 29
Data de inscriere : 17/06/2011

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Iun 24, 2011 9:02 am

Freestyle incheiat, castigatoare aditzaG cu 3-2!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: AditzaG vs Emy - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum