Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

4 participanți

In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de OZN Mier Aug 10, 2011 2:36 pm

XyyX, 10 versuri.
X = X; Sarpe92 = y.
Timp de raspuns: 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Mind Control in Vin Aug 12, 2011 4:20 pm, editata de 2 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de X Joi Aug 11, 2011 5:36 pm

Imi pregatesc cafeaua, cat invart lingurita il indoi si pe asta cu forta mintii
vin negru si pun capac la zilele tineretului, asta o fura si pa ca iacob ridzi
Se taraste fix ca o piti, n-are membre da-l fac miss suturi de la membri,si-s
trist,nici in visele mele rele nu dadeam diss unui membru ratacit al Animal X
Dar in fine, shit happens..cel mai bun exemplu e freza asta a lui de sjmecke'
Si de cand plm isi pun copii astia IQ-ul in nume dupa animalul lor pereche ?
El e mai mult un Crevete31 cu personalitate multipla gen 3 in 1 si mi-e mila
Ca oricum unesc gandirea lui cu trei puncte ajung tot la o latura feminina
Sarpe?sigur singurul intors pe dos, un ouroboros roz cu push-up Hugo Boss
Dar aici si-o ia pe cocoasa si apoi spre masa verde in jos ca aurul lui Soros


X
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 7
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Sarpe92 Joi Aug 11, 2011 7:37 pm

Tre' sa rectific, bai bulangiule ma pis pe constatarea ta de latura feminina,o erou ca Hanibal
Se vede ca esti ratacit, uneste-ti tu gandirea,si vezi ca erai un cacat fara prefixu' meu Animal
Ai nume necunoscut treci la coada,nu te stiu da tu ma stii,acuma vezi asta-i diferenta coarda
Si de cand pula mea pui plm ca pe mes,aa reprezinta lungimea,esti consolat uite drept dovada
Bai Hugo Boss sunt invelit in aurul lui Soros, detin control in timp ca si Cronos
Boss egal Bou in traducerea din latina,asta esti si mi-e mila,da esti prost....Boss
Se vede ca nu stii definitia ouroboros,reprezinta eternitatea sufletului,putere nemarginita
Pe zona nedefinita,vezi cu cin' te pui!?deci tu esti preparat Crevete31 pe tava pregatita
Am personalitate multipla,fratica sunt soldat din Calea Lactee,de pe nava mama ca si Specii
De aici dedu tu animalu pereche si freza,pe cand pe tine in gandire si miscare te reprezinta melcii


o sa vin cu runda 2 mai tarziu

Sarpe92
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 275
Reputatie : 344
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Sarpe92 Joi Aug 11, 2011 8:19 pm

Ma tarasc in timp ce-ti faci cafeaua, sa-ti spun venin venind tacticos din partea sudica
Ori esti prost ori amnezic,pai erai NEGRU,ca de zilele tineretului,erai CAPAC la baia publica
Asta se vrea destept aminteste nume de parlamentari gen Iacob Ridzi
Scriu atat de fin cuvinte pe foaie de-l ametesc,crede ca detine puterea mintii
Da nu detine nici puterea de a mintii,il fac mutant si crede ca poate castiga teren
Acuma te rog frumos,daca prima data am venit cu Animal la X,crezi ca vin la X cu MEN?
E clar cine castiga, asta numai are ce sa zica,daia s-a reprofilat pe mim,o arde pe semne
Demne de el daia le are si pe corp,asta va crea noua culoare la om peste ceva vreme
Deci omu numai da din plisc,sta singur pe pisc,trist,hai sa-ti zic repede bai X
Tu in istorie vei fi prezent intr-una din secretele dosare:DOSARELE CHIX


astept runda ta....bafta!!!!

Sarpe92
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 275
Reputatie : 344
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de X Joi Aug 11, 2011 11:25 pm

eternitate,nave,semne pe corp.. te uitai la The Fountain sa te inspiri ?
Emo:a vazut fundal negru si-a explodat crezand ca e noaptea mortilor vii
S-a aprins la artificii tehnice, il bat de-l..de fapt se bate singur,dau skit
Prefixul e "Animal".Planet? da te stiu, dupa fata esti din "Lemur Street"
Versiune horror, cica ma otraveste tarandu-se afara din canalizare affraid
Scrii pe foaie?da,amnezic!sunase nava ma-ta,ia calea papa-lapte si mars la culcare!
X e SETI cu MILF,NASA cu fii, fac terraforming ca ii fac una cu pamantul
Iar asta vine cu soldati mutanti ce trag curcubee prin ochi sa-mi taie avantul? affraid
Va bat pe toti in ordine alfabetica in timp ce va fut nava mama si sparg si 10 baruri
X e-n control,control cu V pentru Victorie,te-am facut public,cauta semne in lan-uri


X
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 7
Reputatie : 7
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 12, 2011 1:47 pm

X a scris:
Imi pregatesc cafeaua, cat invart lingurita il indoi si pe asta cu forta mintii
vin negru si pun capac la zilele tineretului, asta o fura si pa ca iacob ridzi - 3, bun, dar nu-i destul.
Se taraste fix ca o piti, n-are membre da-l fac miss suturi de la membri,si-s
trist,nici in visele mele rele nu dadeam diss unui membru ratacit al Animal X - 5, foarte tare personalul.
Dar in fine, shit happens..cel mai bun exemplu e freza asta a lui de sjmecke'
Si de cand plm isi pun copii astia IQ-ul in nume dupa animalul lor pereche ? - 4, tare si asta.
El e mai mult un Crevete31 cu personalitate multipla gen 3 in 1 si mi-e mila
Ca oricum unesc gandirea lui cu trei puncte ajung tot la o latura feminina - 3, mergea ceva mai in forta.
Sarpe?sigur singurul intors pe dos, un ouroboros roz cu push-up Hugo Boss
Dar aici si-o ia pe cocoasa si apoi spre masa verde in jos ca aurul lui Soros - 3.

Sarpe92 a scris:
Tre' sa rectific, bai bulangiule ma pis pe constatarea ta de latura feminina,o erou ca Hanibal
Se vede ca esti ratacit, uneste-ti tu gandirea,si vezi ca erai un cacat fara prefixu' meu Animal - 3, sa zicem, dar nu ai intors mai nimic.
Ai nume necunoscut treci la coada,nu te stiu da tu ma stii,acuma vezi asta-i diferenta coarda
Si de cand pula mea pui plm ca pe mes,aa reprezinta lungimea,esti consolat uite drept dovada - 4, mai bun.
Bai Hugo Boss sunt invelit in aurul lui Soros, detin control in timp ca si Cronos
Boss egal Bou in traducerea din latina,asta esti si mi-e mila,da esti prost....Boss - 3.
Se vede ca nu stii definitia ouroboros,reprezinta eternitatea sufletului,putere nemarginita
Pe zona nedefinita,vezi cu cin' te pui!?deci tu esti preparat Crevete31 pe tava pregatita - 3
Am personalitate multipla,fratica sunt soldat din Calea Lactee,de pe nava mama ca si Specii
De aici dedu tu animalu pereche si freza,pe cand pe tine in gandire si miscare te reprezinta melcii - 3, asta cu melcii are vreo legatura cu dumea mea, adresata tie, "fara cochilie"?.

Sarpe92 a scris:
Ma tarasc in timp ce-ti faci cafeaua, sa-ti spun venin venind tacticos din partea sudica
Ori esti prost ori amnezic,pai erai NEGRU,ca de zilele tineretului,erai CAPAC la baia publica - 5, umor, mi-a placut.
Asta se vrea destept aminteste nume de parlamentari gen Iacob Ridzi
Scriu atat de fin cuvinte pe foaie de-l ametesc,crede ca detine puterea mintii - 3, trebuia ceva mai direct, prea lungit punchul.
Da nu detine nici puterea de a mintii,il fac mutant si crede ca poate castiga teren
Acuma te rog frumos,daca prima data am venit cu Animal la X,crezi ca vin la X cu MEN? - 5, frumos, asta imi place, puteai folosi si altfel, dar imi place.
E clar cine castiga, asta numai are ce sa zica,daia s-a reprofilat pe mim,o arde pe semne
Demne de el daia le are si pe corp,asta va crea noua culoare la om peste ceva vreme - 3, mai nimic.
Deci omu numai da din plisc,sta singur pe pisc,trist,hai sa-ti zic repede bai X
Tu in istorie vei fi prezent intr-una din secretele dosare:DOSARELE CHIX - 3, se putea mai bine.

X a scris:
eternitate,nave,semne pe corp.. te uitai la The Fountain sa te inspiri ?
Emo:a vazut fundal negru si-a explodat crezand ca e noaptea mortilor vii - 3.
S-a aprins la artificii tehnice, il bat de-l..de fapt se bate singur,dau skit
Prefixul e "Animal".Planet? da te stiu, dupa fata esti din "Lemur Street" - 4.
Versiune horror, cica ma otraveste tarandu-se afara din canalizare affraid
Scrii pe foaie?da,amnezic!sunase nava ma-ta,ia calea papa-lapte si mars la culcare! - 5, suna bine, dar prea incarcat.
X e SETI cu MILF,NASA cu fii, fac terraforming ca ii fac una cu pamantul
Iar asta vine cu soldati mutanti ce trag curcubee prin ochi sa-mi taie avantul? - 5, bun. affraid
Va bat pe toti in ordine alfabetica in timp ce va fut nava mama si sparg si 10 baruri
X e-n control,control cu V pentru Victorie,te-am facut public,cauta semne in lan-uri - 3, slabut pentru sfarsit.

X = 18 + 20 = 38
Sarpe92 = 16 + 19 = 35

Sarpe, daca le-ai citi o data pana sa postezi si sa vezi ca ai fii sub adversar, apoi sa le modifici, crescand calitatea, ai obtine mai mult.

Vot X.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Sarpe92 Vin Aug 12, 2011 3:33 pm

imi cer scuze ca intervin aici....nu mind control nu are nicio legatura cu punch-ul tau a fost doar o coincidenta

Sarpe92
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 275
Reputatie : 344
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 12, 2011 3:48 pm

Ok, tine cont de sfaturi, si vei progresa, ai idei, stii cum sa contruiesti un punch, doar ca nu loveste destul de bine, graba strica treaba.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Matrix Vin Aug 12, 2011 4:17 pm

X 1: 16
Imi pregatesc cafeaua, cat invart lingurita il indoi si pe asta cu forta mintii
vin negru si pun capac la zilele tineretului, asta o fura si pa ca iacob ridzi --- 3 cat de cat ok pt inceput
Se taraste fix ca o piti, n-are membre da-l fac miss suturi de la membri,si-s
trist,nici in visele mele rele nu dadeam diss unui membru ratacit al Animal X --- 4 destul de puternic.
Dar in fine, shit happens..cel mai bun exemplu e freza asta a lui de sjmecke'
Si de cand plm isi pun copii astia IQ-ul in nume dupa animalul lor pereche ? --- 4 caterinca pe versul 2 primul e doar ok
El e mai mult un Crevete31 cu personalitate multipla gen 3 in 1 si mi-e mila
Ca oricum unesc gandirea lui cu trei puncte ajung tot la o latura feminina --- 2 nimic special
Sarpe?sigur singurul intors pe dos, un ouroboros roz cu push-up Hugo Boss
Dar aici si-o ia pe cocoasa si apoi spre masa verde in jos ca aurul lui Soros --- 3 un bar de nivel mediu, primul vers mai bun si mai tehnic

Sarpe 1&2: 13 + 17 = 30
Tre' sa rectific, bai bulangiule ma pis pe constatarea ta de latura feminina,o erou ca Hanibal
Se vede ca esti ratacit, uneste-ti tu gandirea,si vezi ca erai un cacat fara prefixu' meu Animal --- 3 mai mult pentru atitudine
Ai nume necunoscut treci la coada,nu te stiu da tu ma stii,acuma vezi asta-i diferenta coarda
Si de cand pula mea pui plm ca pe mes,aa reprezinta lungimea,esti consolat uite drept dovada --- 3 doar ok si atat
Bai Hugo Boss sunt invelit in aurul lui Soros, detin control in timp ca si Cronos
Boss egal Bou in traducerea din latina,asta esti si mi-e mila,da esti prost....Boss --- 3 prea mult boss p-acolo... formulata altfel ideea ar fi facut ca bar-ul sa fie mult mai bun.
Se vede ca nu stii definitia ouroboros,reprezinta eternitatea sufletului,putere nemarginita
Pe zona nedefinita,vezi cu cin' te pui!?deci tu esti preparat Crevete31 pe tava pregatita --- 2 primul e cam degeaba, iar pe al doilea ce sa zic... el ti-a zis ca esti crevete31 acum tu zici ca el e... cam copilaresc.
Am personalitate multipla,fratica sunt soldat din Calea Lactee,de pe nava mama ca si Specii
De aici dedu tu animalu pereche si freza,pe cand pe tine in gandire si miscare te reprezinta melcii --- 2 singurul atac vine in final de bar... rstul bar-ului e mai mult freestyle.

Ma tarasc in timp ce-ti faci cafeaua, sa-ti spun venin venind tacticos din partea sudica
Ori esti prost ori amnezic,pai erai NEGRU,ca de zilele tineretului,erai CAPAC la baia publica --- 4 asta da, buna intoarcerea
Asta se vrea destept aminteste nume de parlamentari gen Iacob Ridzi
Scriu atat de fin cuvinte pe foaie de-l ametesc,crede ca detine puterea mintii --- 3 nu-mi place cum ai intors
Da nu detine nici puterea de a mintii,il fac mutant si crede ca poate castiga teren
Acuma te rog frumos,daca prima data am venit cu Animal la X,crezi ca vin la X cu MEN? --- 3 ai incercat ceva dar nu-mi place ce-a iesit
E clar cine castiga, asta numai are ce sa zica,daia s-a reprofilat pe mim,o arde pe semne
Demne de el daia le are si pe corp,asta va crea noua culoare la om peste ceva vreme --- 3 doar pt primul vers care mi se pare destul de ok... versul 2 e degeaba... alta trebuia sa fie continuarea
Deci omu numai da din plisc,sta singur pe pisc,trist,hai sa-ti zic repede bai X
Tu in istorie vei fi prezent intr-una din secretele dosare:DOSARELE CHIX --- 4 imi place ideea de la final

X 2: 17
eternitate,nave,semne pe corp.. te uitai la The Fountain sa te inspiri ?
Emo:a vazut fundal negru si-a explodat crezand ca e noaptea mortilor vii --- 3 ok si atat
S-a aprins la artificii tehnice, il bat de-l..de fapt se bate singur,dau skit
Prefixul e "Animal".Planet? da te stiu, dupa fata esti din "Lemur Street" --- 4 bine asa
Versiune horror, cica ma otraveste tarandu-se afara din canalizare
Scrii pe foaie?da,amnezic!sunase nava ma-ta,ia calea papa-lapte si mars la culcare! --- 3 nu-mi place in mod deosebite, alt bar de nivel mediu.
X e SETI cu MILF,NASA cu fii, fac terraforming ca ii fac una cu pamantul
Iar asta vine cu soldati mutanti ce trag curcubee prin ochi sa-mi taie avantul? --- 4 suna bine, e un bar bun.
Va bat pe toti in ordine alfabetica in timp ce va fut nava mama si sparg si 10 baruri
X e-n control,control cu V pentru Victorie,te-am facut public,cauta semne in lan-uri --- 3 bun versul al doilea... primul nu-mi place deloc.

X 33 --- 30 Sarpe92

Un battle bunicel. Amandoi ati dat cam in acelasi registru, cand bar-uri tari, cand bar-uri foarte slabe. Oricum, felicitari!

Vot X !!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 12, 2011 4:19 pm

Battle incheiat, castigator X cu 2-0.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Sarpe92 Vin Aug 12, 2011 4:23 pm

Mi-a parut bine X....nu ies cu capu plecat deoarece imi observ totusi evolutia de la primu battle sper ca si voi o observati...........

Bafta X in continuare......Bafta tuturor!!!!!!!

Mersi Mind Control pentru sfaturi.....

Sarpe92
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 275
Reputatie : 344
Data de inscriere : 17/05/2011

Sus In jos

X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X] Empty Re: X vs. Sarpe92 - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: X]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum