Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

+2
MC_Mixu
OZN
6 participanți

In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de OZN Mier Aug 10, 2011 2:38 pm

XyyX, 10 versuri.
MC_Mixu = X; BMS = y.
Timp de raspuns: 2 zile.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de MC_Mixu Vin Aug 12, 2011 10:10 pm

"Wannabe MC", NC "mare", umbla pe strada cu baietii lui integri
Spune lumii ca nu-i rasist, ce p**a mea, doar are doi prieteni negri
Nu vei fi nici jumatate din barbatul care a fost maica-ta
Trimiti mesaje pe privat?? La fel a inceput si sora-ta
BMS n-ar putea sta drept in picioare la battle, luase exemplu de la caini
Esti asa de urat, incat cand te pipaie orbii, se spala dupaia pe maini
Cum p**a mea ai ajuns la turneu?? Iara a vorbit maica-ta cu adminii...
Vrei sa ajungi undeva? Parerea mea, fa ceva in privinta atitudinii
La sfarsit, ma cac pe versurile tale, si pe tot ce-ai scris
Cea mai simpla metoda de omor : Scrie in dreapta strofei BIS
MC_Mixu
MC_Mixu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 80
Reputatie : 117
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Codlea, Brasov

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de INFECT! Sam Aug 13, 2011 10:58 am

Vrea să fie stăpân în betal,dar sotto-i câinele,a mâncat prea mult căcat,
De asta îi bag clor pe sistemul respirator,să mă şi asigur că l-am curăţat!
Are o familie de clowini,masa-i proastă,fraxu-i stă sotto, el îmi face botto,
Sorasa mi-a făcut ieri seară nişte numere de am câştigat azi cu ele la lotto!
Degeaba asculţi DOC,nu te vindeci,îţi rup filmul,problema lui e una clar mentală,
În timp ce eu dau rachete ca Ilie Năstase,demne de cinematografia aviatică militară!
Dacă yo's un ratat în rap.."wannabe",înseamnă că el nici nu ştie ce vrea să fie,
Îi bag ţeava de sapament pe gât,scot aerele din el că în rundă a postat o mare prostie!
Deci ai scris o mare prostie,în timp ce eu devin tot mai tehnic în timp ca Mourinho,
Sunt şi NC,ţine-ţi pliscul Mc_Mixu că pe tine te fac audio şi fără să mă duc în studio! ooooo

revin cu a 2-a..


Ultima editare efectuata de catre blowmyskill in Sam Aug 13, 2011 12:17 pm, editata de 3 ori
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de INFECT! Sam Aug 13, 2011 11:15 am

Mixu vrea a fi unic,dar unii sunt proşti,el face parte din categoria "unii",
Când vin lejer cu o bombă în text el are impresia că a venit sfârşit-ul lumii!
Vrei să mă faci de căcat..dar îţi fac toate piesele,de acum mă poţi chema master,
Nu că nu leg versurile,dar am sute de filme în cap de parcă sunt Block Buster!
Ai stat două zile numai să dai impresia cum ca ai fii dat şi tu două runde,
Te văd că tipi şi plângi,vrei să fii băgat în seamă,dar nu-i nimeni să te asculte!
În faţă ta câştig numai din punchu-uri tari de parcă sunt antrenat ca Bute,
Ştim că nu ai femei,de asta încerci să-ţi faci prieteni,că să ai pe cine fute!
Ai fii vrut să o dai sublim, dar îţi dau jos masca iar versurile tale-s clar nule,
Că la cât săpun ţi-am băgat pe gât se vede clar că ai scos doar bule! freeee

INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de MC_Mixu Sam Aug 13, 2011 7:23 pm

Citez "sotto-i cainele", prostule, tocmai ti-am zis in prima strofa ca tu esti caine
Schimbi vorba ca unu pasionat de vreme, ce nu mai poate de grija zilei de maine
Nu vreau sa te fac de cacat, ca te voi face fara probleme, dar tu tot cacat ramai
Zi-mi Mixu, zi-mi MC, zi-mi si _ daca vrei, ideea e ca a inceput turneul, e randu meu sa rup mui
Scoti rime de parca ai fi cazut in cap cand erai mic, banuiesti ca te prinzi daca spun
Da frate...forma fetei tale...totul incepe sa prinda sens acum!
Degeaba ascult DOC? TU asculti degeaba, ca ai ramas prost de cand ascultai Guta
Nu trebuie sa te numesc Tarzan, sa spun ca ai trait 17 ani langa o maimuta
Imi dai masca jos, cobori putin mai jos, imi dai jos si pantalonii
Daca as putea sa ma intorc, nu m-as fi bagat in turneu, daca stiam ca ma baga la battle cu toti bufonii...

Vote!


MC_Mixu
MC_Mixu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 80
Reputatie : 117
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Codlea, Brasov

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de Dust Sam Aug 13, 2011 11:18 pm

MC_Mixu:12
"Wannabe MC", NC "mare", umbla pe strada cu baietii lui integri
Spune lumii ca nu-i rasist, ce p**a mea, doar are doi prieteni negri -2 sa zicem
Nu vei fi nici jumatate din barbatul care a fost maica-ta
Trimiti mesaje pe privat?? La fel a inceput si sora-ta -2 slab
BMS n-ar putea sta drept in picioare la battle, luase exemplu de la caini
Esti asa de urat, incat cand te pipaie orbii, se spala dupaia pe maini -3 pentru versul 2 , are asa un soi de umor
Cum p**a mea ai ajuns la turneu?? Iara a vorbit maica-ta cu adminii...
Vrei sa ajungi undeva? Parerea mea, fa ceva in privinta atitudinii -2 sfatul de pe versul 2 e valabil si pt tine
La sfarsit, ma cac pe versurile tale, si pe tot ce-ai scris
Cea mai simpla metoda de omor : Scrie in dreapta strofei BIS -3 sa zicem

blowmyskill:13
Vrea să fie stăpân în betal,dar sotto-i câinele,a mâncat prea mult căcat,
De asta îi bag clor pe sistemul respirator,să mă şi asigur că l-am curăţat! -2 agresiv dar nu prea imi place
Are o familie de clowini,masa-i proastă,fraxu-i stă sotto, el îmi face botto,
Sorasa mi-a făcut ieri seară nişte numere de am câştigat azi cu ele la lotto! -3 sa zicem pt versul 2 dar e cam fortat barul
Degeaba asculţi DOC,nu te vindeci,îţi rup filmul,problema lui e una clar mentală,
În timp ce eu dau rachete ca Ilie Năstase,demne de cinematografia aviatică militară! -3 mai merge
Dacă yo's un ratat în rap.."wannabe",înseamnă că el nici nu ştie ce vrea să fie,
Îi bag ţeava de sapament pe gât,scot aerele din el că în rundă a postat o mare prostie! -3 p-back bunicel pe primul, al doilea mai trebuia lucrat
Deci ai scris o mare prostie,în timp ce eu devin tot mai tehnic în timp ca Mourinho,
Sunt şi NC,ţine-ţi pliscul Mc_Mixu că pe tine te fac audio şi fără să mă duc în studio!-2 slab de final

blowmyskill :11
Mixu vrea a fi unic,dar unii sunt proşti,el face parte din categoria "unii",
Când vin lejer cu o bombă în text el are impresia că a venit sfârşit-ul lumii! – 2 chiar ca lejer
Vrei să mă faci de căcat..dar îţi fac toate piesele,de acum mă poţi chema master,
Nu că nu leg versurile,dar am sute de filme în cap de parcă sunt Block Buster! -3 pt primul
Ai stat două zile numai să dai impresia cum ca ai fii dat şi tu două runde,
Te văd că tipi şi plângi,vrei să fii băgat în seamă,dar nu-i nimeni să te asculte! -2 a dat una singura, nu se potriveste punch-ul ala aici si nici al doilea nu-mi place
În faţă ta câştig numai din punchu-uri tari de parcă sunt antrenat ca Bute,
Ştim că nu ai femei,de asta încerci să-ţi faci prieteni,că să ai pe cine fute! -2 la fel
Ai fii vrut să o dai sublim, dar îţi dau jos masca iar versurile tale-s clar nule,
Că la cât săpun ţi-am băgat pe gât se vede clar că ai scos doar bule! Freeee -2 la fel

MC_Mixu :11
Citez "sotto-i cainele", prostule, tocmai ti-am zis in prima strofa ca tu esti caine
Schimbi vorba ca unu pasionat de vreme, ce nu mai poate de grija zilei de maine -2 prea multi caini
Nu vreau sa te fac de cacat, ca te voi face fara probleme, dar tu tot cacat ramai
Zi-mi Mixu, zi-mi MC, zi-mi si _ daca vrei, ideea e ca a inceput turneul, e randu meu sa rup mui-2 poate la freestyle sa mearga asta
Scoti rime de parca ai fi cazut in cap cand erai mic, banuiesti ca te prinzi daca spun
Da frate...forma fetei tale...totul incepe sa prinda sens acum! -2 slab si asta
Degeaba ascult DOC? TU asculti degeaba, ca ai ramas prost de cand ascultai Guta
Nu trebuie sa te numesc Tarzan, sa spun ca ai trait 17 ani langa o maimuta -2 parca esti la primul battle mixule
Imi dai masca jos, cobori putin mai jos, imi dai jos si pantalonii
Daca as putea sa ma intorc, nu m-as fi bagat in turneu, daca stiam ca ma baga la battle cu toti bufonii... -3 in fine ceva mai bun, un soi de p-back pe primul,ceva atitudine pe al doilea merge


Mixu: 12+11=23
BMS:13+11=24
Battle slabut, ambii ati dat de parca ati fi la primul battle, atacuri facile si fumate in general.
Vot BMS!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 15, 2011 11:51 am

Juriu pe unde umbla?
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de MC_Mixu Lun Aug 15, 2011 12:17 pm

Mai voteaza cineva....?
Ca sunt cateva zile bune de cand e battleu asta la rubrica SE VOTEAZA
MC_Mixu
MC_Mixu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 80
Reputatie : 117
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Codlea, Brasov

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de WTSN Lun Aug 15, 2011 12:18 pm

Votez eu acum
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 15, 2011 12:20 pm

Watson, imi pare rau dar la turneu nu poti vota, poti lasa doar o parere.
S-a stabilit un juriu si voturile trebuie sa vina din partea lor.
Inca putina rabdare, sunt convins sa astazi o sa se mai voteze si aici.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Aug 15, 2011 1:59 pm

note de la 1 la 10


mixu 1
"Wannabe MC", NC "mare", umbla pe strada cu baietii lui integri
Spune lumii ca nu-i rasist, ce p**a mea, doar are doi prieteni negri -3, nimic mai mult
Nu vei fi nici jumatate din barbatul care a fost maica-ta
Trimiti mesaje pe privat?? La fel a inceput si sora-ta -4, pentru primu
BMS n-ar putea sta drept in picioare la battle, luase exemplu de la caini
Esti asa de urat, incat cand te pipaie orbii, se spala dupaia pe maini - 5, ce kkt..
Cum p**a mea ai ajuns la turneu?? Iara a vorbit maica-ta cu adminii...
Vrei sa ajungi undeva? Parerea mea, fa ceva in privinta atitudinii -1, nul
La sfarsit, ma cac pe versurile tale, si pe tot ce-ai scris
Cea mai simpla metoda de omor : Scrie in dreapta strofei BIS -2

bms 1
Vrea să fie stăpân în betal,dar sotto-i câinele,a mâncat prea mult căcat,
De asta îi bag clor pe sistemul respirator,să mă şi asigur că l-am curăţat! -6, e ok asta cu cloru-curatzat
Are o familie de clowini,masa-i proastă,fraxu-i stă sotto, el îmi face botto,
Sorasa mi-a făcut ieri seară nişte numere de am câştigat azi cu ele la lotto! -5 pt versu 2, ca suna amuzant dar logica ca slobozu, din pula
Degeaba asculţi DOC,nu te vindeci,îţi rup filmul,problema lui e una clar mentală,
În timp ce eu dau rachete ca Ilie Năstase,demne de cinematografia aviatică militară! -4, nu.. nu ms, nu servesc gen
Dacă yo's un ratat în rap.."wannabe",înseamnă că el nici nu ştie ce vrea să fie,
Îi bag ţeava de sapament pe gât,scot aerele din el că în rundă a postat o mare prostie! -2, vai..
Deci ai scris o mare prostie,în timp ce eu devin tot mai tehnic în timp ca Mourinho,
Sunt şi NC,ţine-ţi pliscul Mc_Mixu că pe tine te fac audio şi fără să mă duc în studio! ooooo -5, slab tare totusi

bms 1
Mixu vrea a fi unic,dar unii sunt proşti,el face parte din categoria "unii",
Când vin lejer cu o bombă în text el are impresia că a venit sfârşit-ul lumii! -4, ce kkt
Vrei să mă faci de căcat..dar îţi fac toate piesele,de acum mă poţi chema master,
Nu că nu leg versurile,dar am sute de filme în cap de parcă sunt Block Buster! -6, misto ideea cu block buster
Ai stat două zile numai să dai impresia cum ca ai fii dat şi tu două runde,
Te văd că tipi şi plângi,vrei să fii băgat în seamă,dar nu-i nimeni să te asculte! -3, voi faceti misto de noi Smile)
În faţă ta câştig numai din punchu-uri tari de parcă sunt antrenat ca Bute,
Ştim că nu ai femei,de asta încerci să-ţi faci prieteni,că să ai pe cine fute! -4 fumat asta cu punchuri box, si al doilea e!??!??!?!? coae, tu te futi cu prietenii tai?
Ai fii vrut să o dai sublim, dar îţi dau jos masca iar versurile tale-s clar nule,
Că la cât săpun ţi-am băgat pe gât se vede clar că ai scos doar bule! freeee - 4, wow

mixu 2

Citez "sotto-i cainele", prostule, tocmai ti-am zis in prima strofa ca tu esti caine
Schimbi vorba ca unu pasionat de vreme, ce nu mai poate de grija zilei de maine -3 sa ma anuntzi cand ai de gand sa dai o duma ceva
Nu vreau sa te fac de cacat, ca te voi face fara probleme, dar tu tot cacat ramai
Zi-mi Mixu, zi-mi MC, zi-mi si _ daca vrei, ideea e ca a inceput turneul, e randu meu sa rup mui - 4
Scoti rime de parca ai fi cazut in cap cand erai mic, banuiesti ca te prinzi daca spun
Da frate...forma fetei tale...totul incepe sa prinda sens acum! -2, de abia astept sa se termine runda
Degeaba ascult DOC? TU asculti degeaba, ca ai ramas prost de cand ascultai Guta
Nu trebuie sa te numesc Tarzan, sa spun ca ai trait 17 ani langa o maimuta -2 ba nu eu, ci tu!, ba tu!, ba tu! ba tu!
Imi dai masca jos, cobori putin mai jos, imi dai jos si pantalonii
Daca as putea sa ma intorc, nu m-as fi bagat in turneu, daca stiam ca ma baga la battle cu toti bufonii...4, incepea bine, era un bar gay, dar interesant, dezamagitor sfarsitu

cum pe mine nu m'a carat nimeni pe nicaieri, n'am sa fiu nici acu' diplomat...
nu mai calculez, frate, jalnic battle'u, serios, bms ai votu meu, dar sper ca pe runda viitoare sa fie mai bine

vot bms
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 15, 2011 2:34 pm

Battle incheiat, castigator BMS cu 2-0!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Aug 15, 2011 2:39 pm

Piro,am vazut ca ai votat putin sarcastic,eu inteleg ca battle-ul poate-i slab, si ca tu esti un geniu printre noi, dar cand votezi nu o arde aiurea, te rog.Da vot-ul cui merita,acorda notele pe bar-uri si lasa o vorba despre ele, dar nu la modul in care ai facut-o acum,iti multumesc.Sper sa intelegi ce vreau sa spun, sa o iei ca pe un sfat spre viitor, asa cum voi face si eu cu sfat-urile tale gen "Pe viitor astept runde mai bine..".Va mutlumesc pentru vot-uri!Bafta..Mc_Mixu,pe viitor!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Aug 15, 2011 2:53 pm

imi pare rau pentru atitudinea mea de kkt, care da, chiar asa a fost si sunt constient. Nici nu am vrut sa ma bag la vot aici pentru ca stiam ca n'o sa ma abtin si eu sunt ca o carie - prost de gura...Mi s'a recomandat sa votez aici ca 'tot am timp liber'
dar la versuri de genu:
Ştim că nu ai femei,de asta încerci să-ţi faci prieteni,că să ai pe cine fute!
eu nu pot sa nu fiu sarcastic, inca o data imi pare rau, de acum am sa incerc sa nu mai votez la battle'uri la care as putea sa deranjez
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Aug 15, 2011 3:01 pm

Nu se potriveste chestia cu ..sunt ca o carie - prost de gura.Am scris eu cate'va cacaturi pe acolo care se leaga, dar probabil la cat sunt de slabe nu le-ai dat atentie.No problem,din partea mea poti sa votezi si la urmatoarele battle-uri, doar ca mi-ai stricat dispozitia, eu chiar daca am vazut bar-uri de cacat,nu postam ..ce kkt.In fine,asta nu-i problema mea,iti apreciez "sinceritatea" ...sal si mx pt. vot.
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de PiroTechnique Lun Aug 15, 2011 3:04 pm

cariile sunt bune de gura? ia'le tu si pe ale mele atunci Very Happy, numa bine
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de MC_Mixu Lun Aug 15, 2011 3:57 pm

Bafta si tie BMS..
MC_Mixu
MC_Mixu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 80
Reputatie : 117
Data de inscriere : 07/03/2011
Varsta : 27
Localizare : Codlea, Brasov

Sus In jos

MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS] Empty Re: MC_Mixu vs. BMS - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: BMS]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum