Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

5 participanți

In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 19, 2011 4:59 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Mind Control in Dum Aug 21, 2011 5:59 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 19, 2011 5:41 pm

Bun, hai să săvârşim actu' şi să dăm carţile pe faţă ca la poker,
Că după battle, tac-tu' o să poarte tricouri negre ca un rocker,
Că-s plin de aşi ca-n tenis, iar tu vii doar cu popa.. şi-ţi cântă,
Că-n ringu' de battle şi-o fură mireasa asta de zici că-i nuntă.
Îţi dau de nu-ţi mai schiţează nimic, nici I.L.Caragiale, ce dramă!
Îţi iau suflu' doar aşa, să-ţi demonstrez că dau cu tine, de pomană.
Bai blegoMan, de când rup eu pizde-n battle, ai rămas orfan,
Îţi dau disstracţie - for fun, şi-ţi dau şi meditaţie, aşa, for fan.
MC. e acel nc, ce te bate din degete ca piesele lui Ştefan Bănică,
Colac peste pupăză.. când ai ajuns la WC, n-ai coaie pentru caterincă.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de RevoMan Vin Aug 19, 2011 9:26 pm

Revo
Să ştii că I.L.Caragiale s-ar pişa pe tine, si asta ar fi o dramă
Pentru că tu purtătorule de always te asemeni cu o damă
Stai ca mă duc la wc. să mă cac , că am mâncat prea mult griş
Şi tot for fun o fac şi eu dar la veceu o să incerc sa te piş
Aşteaptă puţin că după asta mori la fel ca şi Bănică
Ca şi Doc mai am o rundă şi te iau la caterincă , cică
Te scutur de incepi să pari prea demoralizat
In continuare o să te las pe tine să te faci de căcat
Vine şi runda doua bă mind freak şi ramai tot un zero
Devii asasinat talibane ca-s de la anti tero.

Analizez problema...ceva pute aici eşti tu dar mai eşti si buba
Te umflii şi-o sa explodezi la fel ca baloanele facute de la hubba-bubba
Eu sunt mai incoronat decat Satan in reclamele masonice
Tu eşti mai ratat ca Gigi Becali in discutiile melancolice
Oricum n-am dat prea multă atentie am crezut ca vorbeşti din hău
Am auzit eu un latrat dar n-am crezut ca e al tău
Eşti ca si pixul te termini , ai nevoie de o mină noua
Hai ca tot e sâmbăta , la mulţi ani , te las să mă controlezi la ouă
Si inchei zicând că eşti o mare pizdă nesimţită
Mulţumită ţie maimuţele de la zoo incă te imită.

RevoMan
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 36
Reputatie : 57
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de OZN Dum Aug 21, 2011 5:57 pm

Ăsta-i genu' de macho teribilist şi prost ce crede că face orgie dacă are full de dame,
Vin sigur ca-n crame, să-ţi dau palme, c-o faci de oaie, nu eşti mare brânză, nici pane,
Eşti varză, te bat de te studiază Mina Monovici, o să-l bag şi-n juriu, mă jur, să vezi,
Pierzi aici, că spargi baloane-n dinţi, eşti perspicace, până nu faci totu' praf nu cedezi.
RevoMan e singurul nc care face ouă, da' se dă cocoş, bă, te-au prostit desenele animate,
Dau battle cu un curcan american, fiindcă mănâncă doar gogoşi, tu nu prinzi nimic frate.
Ăsta îşi ridică moralu' la Morandi, dar îi dau eu de-i eliberez mansarda, şi nu-s Gandhi,
Ce-i cu Andy? Ce o să fie cu Revo.. că-i genul de pizdă masochistă, tânjind la Al Bundy.
MC. te vede ca pe un tichet, fiindcă eşti doar biletul spre următoarea rundă a turneului,
Îţi dau dreptul.. la moarte, că-n viaţă eşti ca o fantomă erotică, laşi urmă doar peleului.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de Static Lun Aug 22, 2011 1:37 pm

MC: 17

Bun, hai să săvârşim actu' şi să dăm carţile pe faţă ca la poker,
Că după battle, tac-tu' o să poarte tricouri negre ca un rocker, - 3 merge al doilea, primul nu zice mare lucru dar na, e pregatitor
Că-s plin de aşi ca-n tenis, iar tu vii doar cu popa.. şi-ţi cântă,
Că-n ringu' de battle şi-o fură mireasa asta de zici că-i nuntă. - 4 mai bun, aici sunt ok ambele
Îţi dau de nu-ţi mai schiţează nimic, nici I.L.Caragiale, ce dramă!
Îţi iau suflu' doar aşa, să-ţi demonstrez că dau cu tine, de pomană. - 4 hai sa dam 4 totusi, bunicica asta cu pomana
Bai blegoMan, de când rup eu pizde-n battle, ai rămas orfan,
Îţi dau disstracţie - for fun, şi-ţi dau şi meditaţie, aşa, for fan. - 3 pentru atitudine
MC. e acel nc, ce te bate din degete ca piesele lui Ştefan Bănică,
Colac peste pupăză.. când ai ajuns la WC, n-ai coaie pentru caterincă. - 3 nu mi-a placut al doilea dar primul e dragut

Revo: 9+8 = 17

Să ştii că I.L.Caragiale s-ar pişa pe tine, si asta ar fi o dramă
Pentru că tu purtătorule de always te asemeni cu o damă - 2 in ritmul asta n-o sa iasa mare lucru...
Stai ca mă duc la wc. să mă cac , că am mâncat prea mult griş
Şi tot for fun o fac şi eu dar la veceu o să incerc sa te piş - 1 slab rau, mai ales primul vers care nu zice nimic
Aşteaptă puţin că după asta mori la fel ca şi Bănică
Ca şi Doc mai am o rundă şi te iau la caterincă , cică - 2 eu m-am saturat sa aud de Doc si caterinca, deja e fumata rau de tot ideea
Te scutur de incepi să pari prea demoralizat
In continuare o să te las pe tine să te faci de căcat - 2 asta-i punch?
Vine şi runda doua bă mind freak şi ramai tot un zero
Devii asasinat talibane ca-s de la anti tero. - 2 cu mare indulgenta

Analizez problema...ceva pute aici eşti tu dar mai eşti si buba
Te umflii şi-o sa explodezi la fel ca baloanele facute de la hubba-bubba - 1 de ce o sa se umfle?
Eu sunt mai incoronat decat Satan in reclamele masonice
Tu eşti mai ratat ca Gigi Becali in discutiile melancolice - 2 n-am ce sa mai zic
Oricum n-am dat prea multă atentie am crezut ca vorbeşti din hău
Am auzit eu un latrat dar n-am crezut ca e al tău - 2 ti-a trebuit un bar intreg sa-l fac caine...
Eşti ca si pixul te termini , ai nevoie de o mină noua
Hai ca tot e sâmbăta , la mulţi ani , te las să mă controlezi la ouă - 2 nu vad nicio farama de logica in versul 2, pe primul vers cred ca ti-a iesit involuntar un joc de cuvinte
Si inchei zicând că eşti o mare pizdă nesimţită
Mulţumită ţie maimuţele de la zoo incă te imită. - 1 din nou, logica zero

MC: 15

Ăsta-i genu' de macho teribilist şi prost ce crede că face orgie dacă are full de dame,
Vin sigur ca-n crame, să-ţi dau palme, c-o faci de oaie, nu eşti mare brânză, nici pane, - 3 meh, mai mult pentru interne, dar ma astept deja la o runda lejera
Eşti varză, te bat de te studiază Mina Monovici, o să-l bag şi-n juriu, mă jur, să vezi,
Pierzi aici, că spargi baloane-n dinţi, eşti perspicace, până nu faci totu' praf nu cedezi. - 3 pentru ca-mi place cum suna
RevoMan e singurul nc care face ouă, da' se dă cocoş, bă, te-au prostit desenele animate,
Dau battle cu un curcan american, fiindcă mănâncă doar gogoşi, tu nu prinzi nimic frate. - 3 sa zicem, dar slab bar
Ăsta îşi ridică moralu' la Morandi, dar îi dau eu de-i eliberez mansarda, şi nu-s Gandhi,
Ce-i cu Andy? Ce o să fie cu Revo.. că-i genul de pizdă masochistă, tânjind la Al Bundy. - 3 din nou, pentru interne, cam multe idei care nu se leaga, aruncate pe-acolo
MC. te vede ca pe un tichet, fiindcă eşti doar biletul spre următoarea rundă a turneului,
Îţi dau dreptul.. la moarte, că-n viaţă eşti ca o fantomă erotică, laşi urmă doar peleului. - 3 la primul vers sunt de acord cu tine

Da, un battle cu un rezultat mai mult decat clar. Mind Control a dat o runda 2 in care n-a spus mai nimic, dar e de inteles avand in vedere ca prima runda face cat cele 2 ale lui Revo. Dpdv al punctajului, ca idei face mai mult.

Revo a dat 2 runde slabe rau, nu cred ca avea sanse de castig indiferent cu cine ar fi picat in turneul asta.

Vot Mind Control!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 22, 2011 1:45 pm

parerea mea e ca diferenta e prea mare sa dau un vot pe text ... o sa pun ce imi place

MC :
Că-n ringu' de battle şi-o fură mireasa asta de zici că-i nuntă.
Îţi dau de nu-ţi mai schiţează nimic, nici I.L.Caragiale, ce dramă!
Îţi iau suflu' doar aşa, să-ţi demonstrez că dau cu tine, de pomană.

MC. e acel nc, ce te bate din degete ca piesele lui Ştefan Bănică,
Colac peste pupăză.. când ai ajuns la WC, n-ai coaie pentru caterincă.

Vin sigur ca-n crame Smile)

RevoMan:

nimic sorry Sad

vot MindControl
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 22, 2011 5:53 pm

Battle incheiat, castigator Mind Control cu 2-0!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL] Empty Re: Mind Control vs. RevoMan - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR:MIND CONTROL]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum