Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Aug 19, 2011 4:59 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nessi Vin Aug 19, 2011 6:23 pm

Incep elegant si dau cu multa pace , da` sper ca esti constient ca la sfarit o sa ai mii de capace
Mc-ul din tine imi place sa-l ascult , atunci cand tace , e slab ... nu stie ce face !
10 versuri , destul sa iti intind ego-ul pe jos , si sa iti arat adevarata fata , de zdreanta
Sa iti scot la suprafata , iubirea de tastatura , si teama de fata`n fata ...
Lucrez la tine pe prima runda si te fac prost , vorbind de rap , frate esti anost
Sau anus , ca scoti din tine doar cacat , si nimic din ce zici nu e adevarat !
Eu zic sa lasi foaia si pixu de-o parte , si fa loc la cei ce au un pic de habar
La cei ce au har , ce muncesc , si nu se bazeaza doar pe un simplu avatar
Ba , ca sa fii baiat , nu e destul sa ai coaie , da` cei ca tine p`asta n-o stiu
Acum trebuie sa inchei , da` continui pe runda doi , stii ca nici-o data nu prea tarziu Smile
Nessi
Nessi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 253
Reputatie : 320
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Campina

https://www.facebook.com/AnormalStudio?fref=ts

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Aug 20, 2011 12:17 pm

Degeaba incepi elegant daca la sfarsit iesi terfelit ca dup'o'rafuiala c'un cutitar!
Nessi'i primu' nc care, ca sa intre'n turneu, si'a sters poza de cocalar din avatar!
Deci cum?'mi intinzi egoul sa'mi arati adavarata ta fatza(sau fata)care'i zdreanta?
Putzulica,'ti dau ceatza!Esti ca o sarcina falsa,n'ai viatza dar tot provoci greatza!
Lucrezi la mine pe prima runda,ai inceput cu stanga,pan' la final clar o iei in bot!
Tarfo,oricate lectii ti'as da'n battle, din tine se vede ca tot doar pula pot s'o scot!
Iti dau fara masura,iti dau picioare,iti dau si'un cot,nu te mai scoli, e prea tarziu!
Si pun pariu ca pustiu,fara coaie,o arde'n blugi largi sa nu se vada cat e de pustiu!
Si toti o stiu!'s puternic ca un brad in munti,tu un schior fara talent - iti rup fashu'!
Pasarica mica,ti'a sunat ceasu'!Esti ridicola,ridica'te!Muta'ti cuibu' hai...SHU SHU!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Dum Aug 21, 2011 1:11 pm

Punchul meu e ca o cometa cu'a ta mutra, zici ca'i cu camioane c'o muta!
Dau battle c'o tuta, cornuta, muta! Bai asculta! P'aici nimeni nu te'asculta!
Sa te fac e simplu,ramai in umbra de parca's programator al jocului Limbo!
Iti fac femeia mai elastica,intinde'o!Ti'o innapoiez 'n lesa numa' hai plimb'o!
Ca'n reclama de la tv, verdele'asta iti scoate ochii'n evidenta ... cand ti'i umfla!
Suflec manecile sa ma'nfig in gatu matii,nu fumam da' ea,ca la shot,intai sufla!
Ca un regizor nemultumit de dubla,presupun c'ai vrea sa se mai traga odata!
E inca vara,cald afara, eu m'am pisat pe nessi de sus,d'aia are el mutra plouata!
Vorbind de laba, n'am nicio treaba, se vede mana lu' Nessi, meserias baiatu'!
Vorbind de battle iar n'am adversar si desi nu's pizda, clar o sa caut pe altu'!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nessi Lun Aug 22, 2011 11:35 am

Ca o cometa ce esti , cazi langa mine , te stingi ca te calc pe cap
La battle`ul asta esti superior , doar ca esti mai activ ca mine pe site
Esti programator la Limbo ? adica dai multe limbi ? suferi de libido
In concursu de freestyle , tu ne-ai inspirat pe totzi ... fa pizdooo
Ti-ai dat doctoratu` in prostie , m-ai surprins cu o faza
Coaie nu esti in stare , sa deduci un cuvand dintr-o simpla fraza !
Da ... sunt nemultumit de runda ta , te-as mai lasa sa scrii odata
Da` poti sa dai de "n" ori , ca ... mereu o dai in bara
Ai adus in discutie subiectu laba , vrei sa ne arati ca n-ai asu`n maneca si le-ai suflecat
Adevarat , n-ai trisat ... da` ti-am explicat , ca sa fii baiat , nu e destul sa fii dotat !!
Nessi
Nessi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 253
Reputatie : 320
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Campina

https://www.facebook.com/AnormalStudio?fref=ts

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 22, 2011 11:36 am

Smile)) ... bafta nessi se poate vota Razz
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nessi Lun Aug 22, 2011 11:37 am

bafta si tie Smile
Nessi
Nessi
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 253
Reputatie : 320
Data de inscriere : 05/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Campina

https://www.facebook.com/AnormalStudio?fref=ts

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Aug 22, 2011 6:10 pm

Nessi:11

Incep elegant si dau cu multa pace , da` sper ca esti constient ca la sfarit o sa ai mii de capace
Mc-ul din tine imi place sa-l ascult , atunci cand tace , e slab ... nu stie ce face ! -3 sa zicem,mai mult pentru interne desi rima e destul de facila
10 versuri , destul sa iti intind ego-ul pe jos , si sa iti arat adevarata fata , de zdreanta
Sa iti scot la suprafata , iubirea de tastatura , si teama de fata`n fata ... -2 nu zice mai nimic
Lucrez la tine pe prima runda si te fac prost , vorbind de rap , frate esti anost
Sau anus , ca scoti din tine doar cacat , si nimic din ce zici nu e adevarat ! -2 sa zicem ca zgaraie un pic versul 2 dar si la asta ai pierdut rima pe drum
Eu zic sa lasi foaia si pixu de-o parte , si fa loc la cei ce au un pic de habar
La cei ce au har , ce muncesc , si nu se bazeaza doar pe un simplu avatar -2 din oficiu asa dau 2
Ba , ca sa fii baiat , nu e destul sa ai coaie , da` cei ca tine p`asta n-o stiu
Acum trebuie sa inchei , da` continui pe runda doi , stii ca nici-o data nu prea tarziu -2 la fel

xtr3mu:15.5

Degeaba incepi elegant daca la sfarsit iesi terfelit ca dup'o'rafuiala c'un cutitar!
Nessi'i primu' nc care, ca sa intre'n turneu, si'a sters poza de cocalar din avatar!-3 hmm, ok de inceput
Deci cum?'mi intinzi egoul sa'mi arati adavarata ta fatza(sau fata)care'i zdreanta?
Putzulica,'ti dau ceatza!Esti ca o sarcina falsa,n'ai viatza dar tot provoci greatza! - 3.5 Smile) bun
Lucrezi la mine pe prima runda,ai inceput cu stanga,pan' la final clar o iei in bot!
Tarfo,oricate lectii ti'as da'n battle, din tine se vede ca tot doar pula pot s'o scot! -3 bun
Iti dau fara masura,iti dau picioare,iti dau si'un cot,nu te mai scoli, e prea tarziu!
Si pun pariu ca pustiu,fara coaie,o arde'n blugi largi sa nu se vada cat e de pustiu! -3 merge
Si toti o stiu!'s puternic ca un brad in munti,tu un schior fara talent - iti rup fashu'!
Pasarica mica,ti'a sunat ceasu'!Esti ridicola,ridica'te!Muta'ti cuibu' hai...SHU SHU! -3 bun de final, asta cu fashu s-a mai dat

xtr3mu:19

Punchul meu e ca o cometa cu'a ta mutra, zici ca'i cu camioane c'o muta!
Dau battle c'o tuta, cornuta, muta! Bai asculta! P'aici nimeni nu te'asculta! -2 tehnic, suna bine dar nu prea loveste
Sa te fac e simplu,ramai in umbra de parca's programator al jocului Limbo!
Iti fac femeia mai elastica,intinde'o!Ti'o innapoiez 'n lesa numa' hai plimb'o! - 3 sa zicem, dar asta cu elastic-intinde-o e fumata la fel si finalul versului 2
Ca'n reclama de la tv, verdele'asta iti scoate ochii'n evidenta ... cand ti'i umfla!
Suflec manecile sa ma'nfig in gatu matii,nu fumam da' ea,ca la shot,intai sufla! -4 Smile) caterinca
Ca un regizor nemultumit de dubla,presupun c'ai vrea sa se mai traga odata!
E inca vara,cald afara, eu m'am pisat pe nessi de sus,d'aia are el mutra plouata! -3 merge Smile
Vorbind de laba, n'am nicio treaba, se vede mana lu' Nessi, meserias baiatu'!
Vorbind de battle iar n'am adversar si desi nu's pizda, clar o sa caut pe altu'! -4 Smile) final tare

Nessi:14

Ca o cometa ce esti , cazi langa mine , te stingi ca te calc pe cap
La battle`ul asta esti superior , doar ca esti mai activ ca mine pe site -3 sa zicem ca e p-back pe primul,buna atitudinea de pe al doilea
Esti programator la Limbo ? adica dai multe limbi ? suferi de libido
In concursu de freestyle , tu ne-ai inspirat pe totzi ... fa pizdooo - 3 Smile) bunicel, ceva umor
Ti-ai dat doctoratu` in prostie , m-ai surprins cu o faza
Coaie nu esti in stare , sa deduci un cuvand dintr-o simpla fraza ! -2 nu asa
Da ... sunt nemultumit de runda ta , te-as mai lasa sa scrii odata
Da` poti sa dai de "n" ori , ca ... mereu o dai in bara -1 asta chiar e slab rau
Ai adus in discutie subiectu laba , vrei sa ne arati ca n-ai asu`n maneca si le-ai suflecat
Adevarat , n-ai trisat ... da` ti-am explicat , ca sa fii baiat , nu e destul sa fii dotat !! -2 nimic

Nu mai stau sa calculez e clar deja.
Nessi o prima runda slaba , pe a doua ai mai miscat cate ceva dar nu suficient.Cand dai cu unul ca xtr3mu trebuie sa dai ca Mafia "Cat poti tu de tare!"
Xtr3mu ca de obicei ca pe Targu Ocna la el, tehnica, verde si caterinca! Smile

Vot xtr3mu!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Aug 23, 2011 7:07 pm

Nessi: 12

Incep elegant si dau cu multa pace , da` sper ca esti constient ca la sfarit o sa ai mii de capace
Mc-ul din tine imi place sa-l ascult , atunci cand tace , e slab ... nu stie ce face ! - 3 merge de introducere
10 versuri , destul sa iti intind ego-ul pe jos , si sa iti arat adevarata fata , de zdreanta
Sa iti scot la suprafata , iubirea de tastatura , si teama de fata`n fata ... - 3 cam in acelasi registru
Lucrez la tine pe prima runda si te fac prost , vorbind de rap , frate esti anost
Sau anus , ca scoti din tine doar cacat , si nimic din ce zici nu e adevarat ! - 2 cam aiurea versul 2, putea sa iasa mai bine
Eu zic sa lasi foaia si pixu de-o parte , si fa loc la cei ce au un pic de habar
La cei ce au har , ce muncesc , si nu se bazeaza doar pe un simplu avatar - 2 e "deoparte", plus ca versul 2 e cam de free
Ba , ca sa fii baiat , nu e destul sa ai coaie , da` cei ca tine p`asta n-o stiu
Acum trebuie sa inchei , da` continui pe runda doi , stii ca nici-o data nu prea tarziu - 2 e "niciodata", primul vers mai misca ceva, sa zicem...dar cam atat

xtr3mu: 17

Degeaba incepi elegant daca la sfarsit iesi terfelit ca dup'o'rafuiala c'un cutitar!
Nessi'i primu' nc care, ca sa intre'n turneu, si'a sters poza de cocalar din avatar! - 4 m-a amuzat personalul
Deci cum?'mi intinzi egoul sa'mi arati adavarata ta fatza(sau fata)care'i zdreanta?
Putzulica,'ti dau ceatza!Esti ca o sarcina falsa,n'ai viatza dar tot provoci greatza! - 3 primul nu-mi place, al doilea e ok
Lucrezi la mine pe prima runda,ai inceput cu stanga,pan' la final clar o iei in bot!
Tarfo,oricate lectii ti'as da'n battle, din tine se vede ca tot doar pula pot s'o scot! - 3 s-a mai dat ideea din versul 2 dar e un bar bunicel oricum
Iti dau fara masura,iti dau picioare,iti dau si'un cot,nu te mai scoli, e prea tarziu!
Si pun pariu ca pustiu,fara coaie,o arde'n blugi largi sa nu se vada cat e de pustiu! - 4 da, imi plac amandoua
Si toti o stiu!'s puternic ca un brad in munti,tu un schior fara talent - iti rup fashu'!
Pasarica mica,ti'a sunat ceasu'!Esti ridicola,ridica'te!Muta'ti cuibu' hai...SHU SHU! - 3 primul e dragut, al doilea nu prea

xtr3mu: 17

Punchul meu e ca o cometa cu'a ta mutra, zici ca'i cu camioane c'o muta!
Dau battle c'o tuta, cornuta, muta! Bai asculta! P'aici nimeni nu te'asculta! - 4 tehnic + atitudine buna
Sa te fac e simplu,ramai in umbra de parca's programator al jocului Limbo!
Iti fac femeia mai elastica,intinde'o!Ti'o innapoiez 'n lesa numa' hai plimb'o! - 3 cu indulgenta, rima asta cu limbo-plimb-o am mai auzit-o, iar restul bar-ului n-are ceva deosebit
Ca'n reclama de la tv, verdele'asta iti scoate ochii'n evidenta ... cand ti'i umfla!
Suflec manecile sa ma'nfig in gatu matii,nu fumam da' ea,ca la shot,intai sufla! - 3 nu ma incanta al doilea
Ca un regizor nemultumit de dubla,presupun c'ai vrea sa se mai traga odata!
E inca vara,cald afara, eu m'am pisat pe nessi de sus,d'aia are el mutra plouata! - 4 da, frumos
Vorbind de laba, n'am nicio treaba, se vede mana lu' Nessi, meserias baiatu'!
Vorbind de battle iar n'am adversar si desi nu's pizda, clar o sa caut pe altu'! - 3 un iz de autodrop pe al doilea vers?

Nessi: 13

Ca o cometa ce esti , cazi langa mine , te stingi ca te calc pe cap
La battle`ul asta esti superior , doar ca esti mai activ ca mine pe site - 2 cam fortata rima, ideile slabute
Esti programator la Limbo ? adica dai multe limbi ? suferi de libido
In concursu de freestyle , tu ne-ai inspirat pe totzi ... fa pizdooo - 3 merge al doilea, pacat de primul
Ti-ai dat doctoratu` in prostie , m-ai surprins cu o faza
Coaie nu esti in stare , sa deduci un cuvand dintr-o simpla fraza ! - 2 nu zice mai nimic barul asta
Da ... sunt nemultumit de runda ta , te-as mai lasa sa scrii odata
Da` poti sa dai de "n" ori , ca ... mereu o dai in bara - 3 pentru un mic pback si-o idee partiala
Ai adus in discutie subiectu laba , vrei sa ne arati ca n-ai asu`n maneca si le-ai suflecat
Adevarat , n-ai trisat ... da` ti-am explicat , ca sa fii baiat , nu e destul sa fii dotat !! - 3 la fel ca mai sus

Battle ok, dar diferenta mare. Amandoi ati dat constant, asa mi s-a parut mie...dar se simte experienta.

Nessi: 25
xtr3mu: 34

Vot xtr3mu!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Aug 23, 2011 8:41 pm

Battle incheiat, castigator xtr3mu cu 2-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Nessi vs. xtr3mu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum