Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

+2
INFECT!
Dust
6 participanți

In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Dust Mier Aug 24, 2011 5:53 pm

XyyX, 10 versuri, 2 zile.


Ultima editare efectuata de catre Dust in Vin Aug 26, 2011 8:03 pm, editata de 2 ori
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de INFECT! Vin Aug 26, 2011 3:29 pm

Nu imi dau aere gen Static, care parca-i pe heliu, da' tot ii ies aburi din minte..
Caci fierbe, de asta nu-l inghit,un cacat atat de mare incat nici wc-ul nu-l inghite.
Ii un sobolan, de asta se vede underground si-n oceanu' hip hop nu inoata,da din coate..
Pe prostu' asta-l calc pe coada si chiar poate sa fuga o zi-ntreaga,fara sa se uite-n spate..
Nu-l simt, ca pe parfumurile contra-facute denim, flow asta te arunca-n iad, e pur chin..
Pe cand el e cer mai stupid sarpe, scuipa atat de prost incat isi inghite propriul venin.
Lipitoarea asta nu se lipeste de beat,se lipeste de coaie de cand a aflat cam sange-n pula,
Eu peste el sar ca o lacusta, el nu ar sarii peste mine in betal nici daca l-am fii dat pe luna.
Eu sunt gen vultur, ma cac pe tine de la inaltime, pe munti, in soare, chiar si stand..
Ma simt perfect razand, da' tu te faci ca ploua, pentru ca ti sa dat capul sa nu-ti ploaie-n gat.

(daca am postat cam greu imi cer scuze, nu am avut cand, in dimineata asta am reusit sa o fac,bafta)


Ultima editare efectuata de catre DecE in Vin Aug 26, 2011 9:54 pm, editata de 1 ori
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Vin Aug 26, 2011 3:36 pm

La cum ai inceput runda, ti-ai dat-o singur...nici n-are rost sa-ti mai intorc nimic
Dar fie, o dam si-n chimie...sunt pe heliu dar la cum te ard, tu esti pe acid sulfuric
Vorbesti de lacuste, pula mea...probabil fiindca dupa ce dai se aud doar greierii
Nu stiu daca esti fan Onyx dar iti servesc pumni in gat, pana vorbesti ca Sticky
In fata mea te-nclini ca-n Pisa, nu lucrezi la drumuri, da-n Italia faci centura
Ai dat battle cu CIOMO doar ca sa ne-arati ca indiferent de limba, sugi pula
Homarului asta-i servesc carasul. Nu vrea? Atunci ii crap capul si ii dau somn
Stiu ca stii: bibanilor ca tine le-o servesc ca un majordom, cand ii las fara ton
Ca-n regim all inclusive, iti dau sa te saturi...din tine raman resturi, ca dupa taifun
Te bat, da stii cum? Ca-n filme, gen Edward Scissorhands: tre sa-ti dau numai pumni!

Runda asta-i exact ca incalzirea globala, gen stie toata lumea ca te-ncing
DecE insisti sa dai battle cu campionii cand tu esti mai mult pe jos, ca-n wrestling?
Dupa battle ramai cu-n gust amar in gura. Surpriza! Mi-am dat pe pula cu pelin
Mai dau din coate, da-ti dau peste cap frate, pana faci piruete ca un balerin
Te bat cu sete, baiete...nu ca m-as obosi cu tine dar tocmai am mancat picant
Dupa doua runde, in gura ai limba...de adidas, la cate suturi in cur ti-am dat
Esti varza, te toc marunt, ca Horia Varlan...si nu-i desert dar iti promit torturi
N-ai strange voturi nici cu cheta...hmm, esti in Italia...nici daca cersesti voturi!
Degeaba o arzi in basini ca-n Jackass...aici nu-i bideu, dar esti de cacat: hai jet!
Am castigat. Pe dumele tale n-am cum sa dau doi lei, ca un zoo aflat in faliment...

Ms de asteptare si scuze de runde, le-am facut pe fuga si n-am apucat sa le aranjez. Ce-o fi o fi, spor in continuare DecE!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de INFECT! Vin Aug 26, 2011 7:54 pm

Asta-i antinteza caci eu sunt pe podea,Static sub!Juriul si publicul il sustin,clar,facand cheta de-o proteza,
Ca-i fut bucati in gura,nu se apara nici in regim gen:cinspe saptamani de antrenamente,ca-n legiunea franceza!
In Italia's clar,fac centura ca torn zmoala pe ea,centura-i neagra!Are multe fetze si ii fut lejer in gura una,
Zicea ca italiana lui nu-i nici macar de balta deci n-a inteles nimic din betal-ul cu CIOMO...cine suge pula?!
Am turnat suflura de carbon pe idei cand asta le-a muscat si-a ramas fara limba,ca-n betal chiar n-a zis nimic,
Asta-i marea mea de idei gen ecoptip,fraiere,tu n-ajungi in larg ca la cat esti de prost te-ai inecat in nisip!
Nu ma lua cu frate, te mananc ca varsat de vant, da' nu te diger, te scuip si te i-au pe sus rapid ca un avion,
Ca asta nu-i un zvon,insist,asist cand abidici la tron,ma simt campion cand bag tonul in microfon in morti tai de bufon!
In betalu' asta ai castigat doar experienta caci eu mi-am pierdut timpul, pe langa asta exersez, avansez, evoluez,
Macar sunt pe varfuri ca un balerin,da' tie-ti dau bucati de te invarti nefiresc ca un titirez in firez cand te traforez!

Mersi la fel !
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de PiroTechnique Sam Aug 27, 2011 12:27 am

De la 1 la 10


dece - note, fara alte comentarii

Nu imi dau aere gen Static, care parca-i pe heliu, da' tot ii ies aburi din minte..
Caci fierbe, de asta nu-l inghit,un cacat atat de mare incat nici wc-ul nu-l inghite. -5
Ii un sobolan, de asta se vede underground si-n oceanu' hip hop nu inoata,da din coate..
Pe prostu' asta-l calc pe coada si chiar poate sa fuga o zi-ntreaga,fara sa se uite-n spate.. -5
Nu-l simt, ca pe parfumurile contra-facute denim, flow asta te arunca-n iad, e pur chin..
Pe cand el e cer mai stupid sarpe, scuipa atat de prost incat isi inghite propriul venin. -6
Lipitoarea asta nu se lipeste de beat,se lipeste de coaie de cand a aflat cam sange-n pula,
Eu peste el sar ca o lacusta, el nu ar sarii peste mine in betal nici daca l-am fii dat pe luna. -7
Eu sunt gen vultur, ma cac pe tine de la inaltime, pe munti, in soare, chiar si stand..
Ma simt perfect razand, da' tu te faci ca ploua, pentru ca ti sa dat capul sa nu-ti ploaie-n gat. -6



Static

La cum ai inceput runda, ti-ai dat-o singur...nici n-are rost sa-ti mai intorc nimic
Dar fie, o dam si-n chimie...sunt pe heliu dar la cum te ard, tu esti pe acid sulfuric -6 slab
Vorbesti de lacuste, pula mea...probabil fiindca dupa ce dai se aud doar greierii
Nu stiu daca esti fan Onyx dar iti servesc pumni in gat, pana vorbesti ca Sticky -6 la fel
In fata mea te-nclini ca-n Pisa, nu lucrezi la drumuri, da-n Italia faci centura
Ai dat battle cu CIOMO doar ca sa ne-arati ca indiferent de limba, sugi pula -7, aia cu pisa e... atat de fumata in cat stiai ce urma sa zic dupa '...'
Homarului asta-i servesc carasul. Nu vrea? Atunci ii crap capul si ii dau somn
Stiu ca stii: bibanilor ca tine le-o servesc ca un majordom, cand ii las fara ton -9 asta mi'a placut Very Happy
Ca-n regim all inclusive, iti dau sa te saturi...din tine raman resturi, ca dupa taifun
Te bat, da stii cum? Ca-n filme, gen Edward Scissorhands: tre sa-ti dau numai pumni! -8 mi'a placut primu vers

Runda asta-i exact ca incalzirea globala, gen stie toata lumea ca te-ncing
DecE insisti sa dai battle cu campionii cand tu esti mai mult pe jos, ca-n wrestling? -7 ar fi bune ideile lucrate mai bine
Dupa battle ramai cu-n gust amar in gura. Surpriza! Mi-am dat pe pula cu pelin
Mai dau din coate, da-ti dau peste cap frate, pana faci piruete ca un balerin -8 e ok
Te bat cu sete, baiete...nu ca m-as obosi cu tine dar tocmai am mancat picant
Dupa doua runde, in gura ai limba...de adidas, la cate suturi in cur ti-am dat - 6, misto aia cu sete-picant in rest, ori stau prost cu imaginatia, ori nu inteleg
Esti varza, te toc marunt, ca Horia Varlan...si nu-i desert dar iti promit torturi
N-ai strange voturi nici cu cheta...hmm, esti in Italia...nici daca cersesti voturi! -7 cat si cum
Degeaba o arzi in basini ca-n Jackass...aici nu-i bideu, dar esti de cacat: hai jet!
Am castigat. Pe dumele tale n-am cum sa dau doi lei, ca un zoo aflat in faliment... 8 - bune ideile


dece

Asta-i antinteza caci eu sunt pe podea,Static sub!Juriul si publicul il sustin,clar,facand cheta de-o proteza,
Ca-i fut bucati in gura,nu se apara nici in regim gen:cinspe saptamani de antrenamente,ca-n legiunea franceza! -5
In Italia's clar,fac centura ca torn zmoala pe ea,centura-i neagra!Are multe fetze si ii fut lejer in gura una,
Zicea ca italiana lui nu-i nici macar de balta deci n-a inteles nimic din betal-ul cu CIOMO...cine suge pula?! -6
Am turnat suflura de carbon pe idei cand asta le-a muscat si-a ramas fara limba,ca-n betal chiar n-a zis nimic,
Asta-i marea mea de idei gen ecoptip,fraiere,tu n-ajungi in larg ca la cat esti de prost te-ai inecat in nisip! -6
Nu ma lua cu frate, te mananc ca varsat de vant, da' nu te diger, te scuip si te i-au pe sus rapid ca un avion,
Ca asta nu-i un zvon,insist,asist cand abidici la tron,ma simt campion cand bag tonul in microfon in morti tai de bufon! -5
In betalu' asta ai castigat doar experienta caci eu mi-am pierdut timpul, pe langa asta exersez, avansez, evoluez,
Macar sunt pe varfuri ca un balerin,da' tie-ti dau bucati de te invarti nefiresc ca un titirez in firez cand te traforez! -5

static, daca era audio ziceam ca ai fost ca la drive-by ca prea ai tras in graba
dece, n'am ce sa punctez la chestii gen ' castigi doar experientza ', te [i-au] pe sus ca un avion...

m'am uitat cateva secunde si obs ca nu mai are rost sa adun punctele, votu meu merge la static

Vot Static

PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 29, 2011 1:19 pm

nu am chef sa votez pe text Smile sper ca acceptati votul asa ...
DecE ai avut ocazia sa il scoti pe Static din turneu daca dadeai o runda 2 cu 2-3 punchuri bune pe bar sau 1 si super smekerie ... din pacate nu ai dat nici nici ... te'ai grabit ...alegerea ta ... multe cuvinte, putine zic ceva si alea care zic nu prea au umor ...

vot Static
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de OZN Lun Aug 29, 2011 4:41 pm

Battle incheiat, castigator Static cu 2-0!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Aug 29, 2011 6:12 pm

xtr3mu a scris:nu am chef sa votez pe text Smile sper ca acceptati votul asa ...
DecE ai avut ocazia sa il scoti pe Static din turneu daca dadeai o runda 2 cu 2-3 punchuri bune pe bar sau 1 si super smekerie ... din pacate nu ai dat nici nici ... te'ai grabit ...alegerea ta ... multe cuvinte, putine zic ceva si alea care zic nu prea au umor ...

vot Static

Ma doare-n pula!
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Aug 29, 2011 6:14 pm

pune gheata! Smile
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de INFECT! Lun Aug 29, 2011 6:17 pm

xtr3mu a scris:pune gheata! Smile

Am medicament,np.
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: DecE vs Static - [BATTLE INCHEATI, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum