Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
propunere de implicare in mixtape de nivel inalt EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

5 participanți

In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de LPS Lun Dec 05, 2011 8:43 pm

am vorbit de cateva ori cu dj undoo si omul avea de ceva timp in cap un album de intrumentale destinate sa fie arse de oameni noi care sa duca treaba mai departe,cat de bine se poate.in seara asta ne'am intalnit din nou la o bere ,instrumentalele o sa fie gata in jur de 20 decembrie ,poate putin mai tarziu.omul vrea implicare atat din bucuresti cat si din tara si mi'a spus sa ii aduc oameni..acum desi nu m'am mai implicat de mult in treaba cu forumul,am avut un istoric si stiu ca sunt cativa mc destul de buni aici care probabil isi au locul pe instrumentalele alea care,sunt sigur ca rup in 2.deci cine e interesat,poate sa vorbeasca cu mine,de undoo nu dati nici cu interpolul,sau oricum foarte greu.la vremea respectiva cine vrea sa se implice o sa isi aleaga instrumentalul ,daca o sa fie de ales sau o sa primeasca unul.restul trece prin filtrul lui undoo..el asteapta implicare,si eu la fel,nu de alta dar stiu ca puteti.

LPS
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 9
Reputatie : 11
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de OZN Lun Dec 05, 2011 11:20 pm

Propun brigada DNA.


Nu m-am lamurit cine da instrumentalul, daca o faci tu, ai putea sa-i asculti pe baieti sa vezi ce s-ar potrivi, si ma rog si cine doreste sa se bage.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de LPS Mar Dec 06, 2011 12:20 am

undoo o sa dea instrumentalul evident,nu il dau eu.implicarea mea in proiect se opreste la a face legatura.atat.si nu sunt eu in masura sa vad "ce s'ar potrivi"..undoo o sa o faca...eventual imi trimiteti niste piese,cei care vreti sa va implicati, si eu le dau mai departe lui undoo,el avand decizia finala..eu ma bucur sa ajut.

LPS
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 9
Reputatie : 11
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de Spliff Mar Dec 06, 2011 1:48 pm

salut din nou
interesanta treaba. cine n-ar vrea s-o dea pe un instrumental facut de dj undoo?
eu momentan muncesc la un mixtape care va iesii doar la inceputul anului urmator, nu ma grabesc, o dau incet cu treaba buna.
dar da, ma bag, asta daca mai ramane vreun instrumental in plus...
Spliff
Spliff
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 4
Reputatie : 13
Data de inscriere : 03/12/2011
Varsta : 47
Localizare : Transilvania

http://www.comunitateaprocannabis.com  /  www.legalizati-marijua

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de OZN Mar Dec 06, 2011 1:50 pm

Fac asta anunt global, sa vada mai multa lume despre ce-i vorba.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de HipSound Mar Dec 06, 2011 1:55 pm

merge merge
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de Emcee_Jethro Mier Dec 07, 2011 4:58 pm

si pe ce adresa trimitem ce avem de aratat?
Emcee_Jethro
Emcee_Jethro
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 170
Reputatie : 210
Data de inscriere : 27/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

https://www.youtube.com/suntoctavv

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de LPS Joi Dec 08, 2011 7:00 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

LPS
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 9
Reputatie : 11
Data de inscriere : 28/10/2011

Sus In jos

propunere de implicare in mixtape de nivel inalt Empty Re: propunere de implicare in mixtape de nivel inalt

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum