Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

4 participanți

In jos

CIOMOFUGLA vs. Nihat

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] I_vote_lcap45%CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] I_vote_rcap 45% 
[ 5 ]
CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] I_vote_lcap55%CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] I_vote_rcap 55% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 11
 
 
Sondaj inchis

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Joi Dec 15, 2011 8:04 pm

Reguli:

- sistem XY YX, Ciomofugla X
- 8 versuri/runda
- timp de reply: 24 ore
- voturi: prin sondaj, adica poate vota orice user de pe forum, o singura data
- dupa ce se dau rundele, battle-ul ramane la vot fix 48 ore
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Dec 16, 2011 10:10 am

's ca cfru' cand rimez accelerat, te fac rapid in sistemu asta binar, cand iti dau un personal
io zici ca-s conan bar-bar legendar, imi dai un panci io ti inapoiez inzecit desi nu esti camatar!?!
bag cox in betal de zici ca-s pablo escobar, in final o sa am mai multe puncte ca la pojar
pun jar, sar scantei de geniu ce-l ard pe cocalar, ii var in gura PULpA ca-s mai natural ca santal
mata nu cumva I vr-un genetician nebun? Ca la cum a mixat specii sa te obtina i se zice dj limun
n-ai sa primesti in dar victoria in betalu asta, Nicidecum! Poti sa i sugi tu pula si lu mos craciun
esti departe de trofeu la ani lumina, cateva milenii, ti au crescut pe spate pene, da nu ca indienii
vrei sa castigi da nu-l gasesti pe mos craciun in pragu iernii? Atunci fuga la zoo si sugele pula la toti renii
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Dec 16, 2011 3:36 pm

La doua lucruri ai esuat: gramatica si copiat dume, o sa pierzi vere
Ca daca's sume te votez cu minus la toate, ca o curva-n pierdere

Si ai mai naufragiat si-n metrică, descoperind inc-o Americă
Imensa ca prostia ta, incat iti pui singur piedică, ce predică

Bagi cox pe pizda ma-tii!!! aa stai putin, revin, tu nu bagi
Ca ti-a luat o tarfa pula-n mana si tu te-ai grabit sa "tragi"

De mame nu vroiam sa zic, da' vad ca esti las si te ataci, zic s-o lasi
Ca la ce curva de lux e mumă-ta i se mai spune si Grandmaster Cash

II

Ciomofugla si-o arde cu porcu-n brate, soriciu-n maţe,
Eu tai verde la cui, el cu familia taie jumari si 2 raţe

Apoi colindă, isi suna gagica la 444 si zice c-ar vrea s-o lingă
Dar limita e de 3 euro si el n-are oferta elastică, poa' s-o-ntindă

Tot ce vrea e-o blonda-n pulover KAKAzi Ploae, dar clar se-nmoaie
Ca are parte de-o pulă si e game over, petrecere-ntre coaie

Sa ai bani de revelion, sa fii bogat, sa te faci manga cheama-ti clanu'
Da' vezi ca daca te futi in cur de anu' nou o s-o tii asa tot anu'
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Dec 16, 2011 5:24 pm

te las far oo, eunuc, doo rate mata si sorta, ba, zile c-au gresit specia ca s cu gura pe cuc
recunosc s un porc, vrei verde? ia un muc, asta la cat e de bou il pune ta'su la jug
da coaie ciomofugla o s-o ntinda in tinda, o s-o porceasca pe rogojina, pe pat, la videochat
ma uit mai atent in jur, hm, ciudat, iar am gresit apartamentu', gagica se ntoarce. - ooops! scuze ba, nihat
bine ma na zic: KAKA! esti multumit nihat? ho ba, stai in pula mea ca nu te-am chemat ...
scot trancanu din cingatoare si l impusc in cap, cade lat, cre ca i din timisoara c-are creieru banat
nihat se caca in forma de lingou, e spart la popou sunt peste tine ti fac cu mana prin hublou
si sper sa primesti cea ce ti doresti de sarbatori KA Kadou, iti urez din suflet: UN ANUS NOU!
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Dec 16, 2011 6:11 pm

Bafta ci-omu' !
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Dec 18, 2011 5:27 pm

CIOMOFUGLA 40% [ 4 ]
Nihat 60% [ 6 ]

5:27 pm
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de za_uan Dum Dec 18, 2011 5:53 pm

cat e ceasul??? =))
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Dec 18, 2011 6:16 pm

cam atata : cheers
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: CIOMOFUGLA vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum