Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

4 participanți

In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Savaot Joi Mar 01, 2012 7:13 pm

O tema,8 versuri,5 zile si nu conteaza cine da primul.

Cineva sa dea o tema...
Savaot
Savaot
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 40
Reputatie : 61
Data de inscriere : 06/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Sus In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Vin Mar 02, 2012 11:16 pm

haide ma... nicio tema? rob, static veniti si voi c-o tema d-aia mai complexa, asa cum a dat rob, ar fi interesant.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Mar 03, 2012 10:52 am

Ba, mie imi vin numai teme de-astea tampite. Dar cred ca ar fi interesant de vazut asta:

Scrieti din perspectiva unei scene Smile Voi sunteti scena (in teatru, in club, show tv, ce vreti voi) si spuneti ce ati 'vazut' pana acum.

E cam abstracta ideea dar mi se pare ca va lasa multa libertate de abordare. Daca va convine, bineinteles.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Joi Mar 08, 2012 12:43 am

Veche-n Pro ca Esca, am marmura-n placi, astia de ma calca zici c-au scleroza,
Aceleasi subiecte de cancan la Noua Ordine Mondiala a zilei, situatia nu-i roza,
Deschizi un site ma vezi in vreo poza cu Marijuana lesinata pe mine dup-o doza,
Tu la TV bagi alcool, o dai in ciroza, astia ce ma calca te deformeaza ca la artroza
Am vazut cocalari, mucosi ca la viroza, cantarete siliconate infecte ca o micoza,
Dulci ca o supradoza de glucoza, cu probleme de respiratie in live-uri, ca la silicoza.
Sa ma ingalbenesc ca la tabacoza, sa moara mama Italia si sor-mea ardezia de n-o sa
Inghit toti manelistii imbracati la viscoza, sa-i trimit in Iad, deschizand o mare fosa.

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Phlegm Man Mar Mar 20, 2012 8:54 pm

Freestyle incheiat, castigator Matrix prin No Show!
Phlegm Man
Phlegm Man
Sunt carnivor, musc din tine, mestec si scuip rime!

Mesaje : 831
Reputatie : 974
Data de inscriere : 10/05/2011
Varsta : 31
Localizare : Earth

Sus In jos

Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT] Empty Re: Dac vs Matrix - [FREESTYLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum