Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite

2 participanți

In jos

Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite Empty Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite

Mesaj Scris de Panthe Vin Apr 20, 2012 8:31 am

Drumuri diferite ... un drum pe care un pusti de 17 ani din Vaslui alege să meargă.
Cristyz, pe numele sau real Balan Cristian, pășește pe drumul muzicii în 2009. După 3 ani si jumătate reuseste să se mândrească cu 2 albume si 15 single-uri, colaborând cu KrafTu, Drei Ros, Afty, Bullet, Azzop si acum cu artistul care a colaborat cu Parazitii pentru piesa “Arde”, Mr. Levy.

La productie îl regăsim pe Megiddo iar la artwork pe Alexandru Nacu de la SINCE2K.
Alături de ei a fost si Juravle Cristian la chitară.

Acum vă lăsăm să ascultati: "Drumuri Diferite" cu Cristyz & Mr. Levy.

--------------------------------------------------------------
CLIP: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

CONTACT :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Cristyz)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Mr. Levy)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Megiddo)
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Juravle Cristian)

Panthe
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 18
Reputatie : 34
Data de inscriere : 08/10/2011

Sus In jos

Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite Empty Re: Cristyz & Mr. Levy - Drumuri diferite

Mesaj Scris de Dust Vin Apr 20, 2012 8:02 pm

Ti-am mai zis (daca nu ma insel) sa nu mai faci cate un topic nou pentru fiecare piesa pe care o pui. Fa-i un topic lui Cristyz asta si posteaza NUMAI acolo.
Topicul asta il inchidem si va fi mutat in curand in arhiva.
Topic inchis!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum