Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
cautam om care sa le aiba cu instrumentalele EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

3 participanți

In jos

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele Empty cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

Mesaj Scris de thc Mar Dec 22, 2009 10:26 pm

nu stiu cat suntem de apreciati,(de fapt nu suntem )dar LPS devenit sau vrem sa devina sau credem ca a devenit si o trupa.am avea in componenta ca mc'ii THC,MCoco de la copii revolutiei,si OZN.
ideea e ca ne'ar cam trebui un om cu instrumentalu ca profesie si oleaca de masterizare...avem proiecte mari pe viitor(zicem noi) si asta ar fi elementul care lipseste. automat acel om ar intra in LPS .
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele Empty Re: cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

Mesaj Scris de Megiddo Mier Dec 23, 2009 4:08 pm

eu ma am si cu instrumentalele si cu masterizarea... care-i smenu'?
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele Empty Re: cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

Mesaj Scris de thc Mier Dec 23, 2009 4:27 pm

smenu e ca imi trimiti id'u pe privat si vorbim acolo.
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele Empty Re: cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

Mesaj Scris de OZN Mier Dec 23, 2009 8:48 pm

K-Ta-Klysm a scris:eu ma am si cu instrumentalele si cu masterizarea... care-i smenu'?
nu-i niciun smen,daca vrei sa ne ajuti e ok.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

cautam om care sa le aiba cu instrumentalele Empty Re: cautam om care sa le aiba cu instrumentalele

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum