Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

+2
knutz0r
OZN
6 participanți

In jos

knutz0r vs. musca

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] I_vote_lcap68%knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] I_vote_rcap 68% 
[ 13 ]
knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] I_vote_lcap32%knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] I_vote_rcap 32% 
[ 6 ]
 
Total voturi : 19
 
 
Sondaj inchis

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de OZN Lun Oct 15, 2012 10:47 am

- sistem XYYX cu 10 versuri / runda
- votul va fi prin sondaj, anonim
- timp de reply de 48 ore
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Mar Oct 16, 2012 10:55 pm

Telepatic, ii ghicesc miscarile prin fibra optica
Cu viteza luminii, ii vad mustei reactia de oftica
Ca am cel mai bun cacat si nu o las sa se puna
Decat daca ma lasa sa ma cac la ma-sa-n gura
Si ea indura, ca tot ce tre sa fac e sa o scot la o tura
Si pun pariu ca o sa ma mai vrea macar o luna
Sau un an sa ma tot cac dintr-un copac ca Tarzan
Nu sunt salbatic, obsesiv-compulsiv strivesc muste de geam
Apoi ma sparg caci sunt din sticla, pe musca lipesc un sticker
Sunt cinic deci transparent, sper sa citeasca asta sniker

cam trasa de par da' asta e; poate am noroc la a 2-a bucata lol!
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de musca Joi Oct 18, 2012 3:39 pm

Jos palaria tot respectul, imi scot manusa de pe pula si te bat cu ea peste bot
nutz iti zice? ce intamplare asa imi numesc eu coaiele, piele de elefant zis scrot
Ma pis pe tine devii burete, aaa ti la tine? eu te storc, tot eu iti fac plinu, killu
Ma cac pe tine energetic, sare jetu' ca de la balene, te fac negru, asta-i spilu
Impotentule tie nu ti se scoala nici dupa defibrilatii nici palma nu te fute
Ai o mare sansa sa dai din cur doar prin tortura medievala facuta de brute
Pula mea e podul care duce spre fortareata nutzor pe el trec baietii mei
O rafala trimisa sa faca ravagii, tu poti sa faci doar spume, si sa tot bei
Iti rup mainile si te bat cu ele, pana ramai fara masele, aduna-ti falca
te bat ca ulise din itaca, paca paca, iti bag calu-n mata, CAPABLANCA





musca
musca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 32
Reputatie : 49
Data de inscriere : 19/09/2012
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de musca Joi Oct 18, 2012 4:09 pm

Battle-ul asta-i vis o fut pe prietena ta, paradis, te oftic dinadins, sare pizda ca pe pisc
Zi-mi Freddy Krueger! ii pun o mare pula in cur si o ard ca pe bezele, porma o invart pe protap friptura la disc
Nu tin cont de metrica, ca nu o vand la metru' o vand la lipie mare sau medie, deoarece pizda-i larga si se lateste exponential
gagica-ta, e bibelou de pus la masina, sus la luneta gen zaruri, vreau s-o vad cum da din cap gen catelusii de bord lucru bestial
Proasta ta nu poate sa stea
Linistita nici o clipa
Hai si tu daca simti asa
Lasa-ti gasca s-o arda belea
Adevarul e ca prietena ta e hulpava rau si ii trebuie un sandilau nu un poet cu preput
virginule n-o convingi pe prietena ta sa te futa nici daca ar venii apocalipsa bai gogut
Ba tu daca faci battle cu mine sa sti ca nu tine ca te bat cu un nunceag de ma scrii in testament
Ca eu cu skill-urile mele fac sa planga 20 de sotii de jandarmi fara echipament
musca
musca
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 32
Reputatie : 49
Data de inscriere : 19/09/2012
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Oct 19, 2012 9:16 am

Musca aka Freddy, ai niste gheare coae, ai uitat sa-ti tai unghiile cand te pisai pe tine-n baie
Battle-ul asta e vis, c-ai scris in somn, cand stateai pe veceu si te cacai costipat, ploaie!
Sa stii ca gagica-mea e bibelou, metaforic vorbind, dar gagica-ta e un bibelou pe bune
E-o pipă de sticlă care s-a spart pentru ca a futut-o... pardon, a fumat din ea prea multa lume
Pula ta e podul ce uneste corpul tau infect de musca de curul unei babe care vinde peste
In piata in fiecare dimineata, pe masura ce eu ejaculez pe a ta fata exponential podul se lungeste
Daca ar veni apocalipsa in 2012, nu as merge la pr'etena-mea ci la tine sau la ma-ta
Ca sa-mi pui o pila, eu ii pun o pula, ca o sa se faca buncar anti atomic inauntru in ea
Defibrilatii sa-i faci la ma-ta dupa ce o noapte intreaga eu si cu prietenii mei derbedei o vom fute
Pentru ca inima va inceta a-i bate si va incepe a-i pute, ma mir cum de nu s-a intamplat inca, ca deja au futut-o sute...

SE VOTEAZA! (cred Smile)
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de koulipak Vin Oct 19, 2012 12:50 pm

la asta o sa-i dau skip. incerc sa votez, dar efectiv nu reusesc. parca toate cele 4 strofe sunt scrise de acelasi om.
koulipak
koulipak
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 361
Reputatie : 404
Data de inscriere : 24/12/2010
Localizare : ploiesti

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Oct 19, 2012 1:49 pm

ti se pare; adica a 2-a si a 3-a clar seamana dar pana si prima si ultima is diferite Smile
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de Baruh Vin Oct 19, 2012 2:34 pm

HAHAAAAHAAAAAAAAA, cat de retardata e partida asta, m-am cracanat de ras!
Desi mi-a fost greu sa decid care pe care. Am dat vot la Mona Musca, ca avea mai putine, nu din alte considerente
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Oct 19, 2012 3:08 pm

baruh, daca pierd, te injur Smile
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de Baruh Vin Oct 19, 2012 3:15 pm

Deh, imi asum riscul, da' asa se voteaza in rOnania, ca la romanii au talente.
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Oct 19, 2012 3:54 pm

inseamna ca esti roman adevarat, stima tie maestre! knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] 1710857839
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de Baruh Vin Oct 19, 2012 6:04 pm

Nu-i sportiv sa răspunzi ironic la o declarație ironica, care NU era menita sa îți lezeze ție imaginea.
Baruh
Baruh
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 339
Reputatie : 378
Data de inscriere : 26/01/2011
Varsta : 43
Localizare : Tg-Jiu

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de knutz0r Vin Oct 19, 2012 10:25 pm

a fost ceva gen ironicception Smile
knutz0r
knutz0r
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 283
Reputatie : 357
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 29
Localizare : Alba Iulia

http://www.last.fm/user/knutz0r

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de Static Dum Oct 21, 2012 12:55 pm

Battle incheiat, castigator knutz0r cu 13-6!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r] Empty Re: knutz0r vs. musca - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: knutz0r]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum