Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape)

In jos

Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) Empty Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape)

Mesaj Scris de Eladio Sam Noi 03, 2012 10:04 am

În curând va lansa albumul M.O.

Nelly - Scorpio Season (Mixtape oficial 2012)

Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) 00%252520-%252520Nelly_Scorpio_Season-front-large_thumb%25255B2%25255D
Nelly - M.O. (Oficial, în curând) + Scorpio Season (Mixtape) 00%252520-%252520Nelly_Scorpio_Season-back-large_thumb%25255B2%25255D

Nelly a lansat ieri, 2 noiembrie 2012, de ziua lui, un nou mixtape oficial. Este vorba de “Scorpio Season”. Materialul conține 11 piese plus 3 bonus, colaborări cu Trae The Thruth, Detail, Bizzy Crook, B.o.B., Murphy Lee, City Spud, Lil’ St Louis, Lady G, Chris Brown, Mykko Montana, Yo Gotti, Travis Porter, Jeremih, Gucci și Nitti Beatz, producțiile fiind marca Sag Live, Tec Beatz, Detail, Lil C, The Monsters, Drumma Boy, Mars, J-Kits și Da Internz.

Mixtape-ul se poate downloada gratuit de pe http://www.datpiff.com/Nelly-Scorpio-Season-mixtape.411707.html.

Mai multe pe http://www.hiphopdinromania.org/2012/11/de-afara-nelly-scorpio-season-mixtape.html

Tracklist

01 Scorpio Season Intro

02 Like Dat Feat Trae Da Truth & Bizzy Crook (Produced by Sag Live)

03 C-N-F (Country Nigga Fly) (Produced by Tec Beatz)

04 Girl Drop that Feat Detail (Produced by Detail)

05 MJ feat B.O.B. (Produced by Lil C)

06 Packed in Dis Bitch (Produced by The Monsters)

07 GO feat Murphy Lee & City Spud (Produced by Drumma Boy)

08 Slow Motion(Master Plan) Feat. Lil St Louis (Produced by Sag Live)

09 4 in Da Mornin’ Feat. Lady G (Produced by Mars & Lil C)

10 Type of Shit I be on (Produced by Detail)

11 Hangover (Produced by J-Kits)

12 Marry Go Round feat Chris Brown (Produced By Da Internz) (Bonus)

13 Cashin Out Mo-Mix (Bonus)

14 Do It- (Remix) Mykko Montana Feat. Nelly, Yo Gotti, Jeremih, Gucci Mane, Travis Porter (Bonus)
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum