Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

+2
Alter-Ego
OZN
6 participanți

In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Lun Noi 05, 2012 10:49 pm

2 zile pe runda.
XyyX.
Cel mai bun din 5.
10 versuri.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Mier Noi 14, 2012 6:13 pm, editata de 2 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Mier Noi 07, 2012 3:16 pm

Cu pizde ca Alter fac pula de dimensiuni biblice, in preajma celor sfinte,
Si e usor sa-l las mut de uimire-n battle: ii iau dex-ul si-l las fara cuvinte.
OZN-i incendiar, juriu e ca Pompierii cu furtunu pe tine, la cum o ard,
Bai Chelsea, generezi haos? Toate baloanele trec pe la tine - Hazard!
Ma doare-n 14, ca pe romanticii proaspat despartiti, asta-i punch adevarat:
Ca-s nevoit s-o ard ca la gradinita de scatofagi, si sa fac un copil de cacat.
Alter bate doar posta, d'aia i-o dau in gura cu fiecare pas spre victorie,
In barul asta-s nesimtit si umflu nota, sa aiba scuza ca a cazut la datorie.
Asa a fost sa fie, OZN te bate de nu te vezi ca n-ai cine stie ce_citate,
Azi sunt plin de bar-uri de exceptie, si tu clar aici n-ai nicio duma frate.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Alter-Ego Vin Noi 09, 2012 3:02 pm

Desi ti-ai umflat nota, tot ramane sub_zero, la fel ca temperatura de la hochei,
Ai fost cuminte in runda, ti-ai tinut gura... da' vad ca ai tinut-o in pantalonii mei.
Lu' gagica-ta i-am sucit mintile ca un neurochirurg beat si i-am dat o muie in dar,
Cat despre tine, tu daca ai tine minte zilele-n care pierzi ti-ai face capu' calendar.
Te fac in toate felurile ca-s netcee complet, ti-am dat muie, d'aia ai mare clontu',
La cate dungi i-am lasat se crede tigru si eu ii dau doar in gura - ca sa dea coltu'.
Pizdo, zici "ce_citate!" ca dumele-s cutite: te taie si ramai ca Orbit - ciunga. Bre,
Cand imi sugi pula-s amabil fiindca te tratez ca pe-un egal - te pun intre numere.
Ai intrat c-un crew de pizde-n turneu, de-aia va bat pe_cete. Man, stii ca te rup,
Nu de alta, da' dupa battle o sa ramai exact ca o fapta penala - de nerecunoscut.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Alter-Ego Dum Noi 11, 2012 1:44 pm

Imi iei dexul... in muie, d-aia ai cont pe facebook; azi joc cu cartile pe fata.
In battle-ul asta Alter-Ego o arde casier generos - te lasa marcat pe viata.
In prima runda ai ramas stana de piatra, de-aia te sparg in runda asta, iata:
Sterg cu crewu' tau pe jos si te pun pe faras: acu' esti prost facut gramada.
Cre' ca esti fan Lakers ca esti lake. Deja faci spume ca marea din Constanta.
Sperai sa-mi dai MUIE runda trecuta, d'aia n-ai zis nimic - ti-ai tinut CLANTA.
Ca sa ma driblezi vii cu biciclete, de-aia clar nu esti cel mai tare din parcare.
Mi-am dat seama ca esti mana dreapta in crewu' tau de gay... la masturbare.
Degeaba stai in Regie, tot filmu' meu e mai tare - de_Cannes. Ramai fara grai!
Tu ca sa nu fi slab de inger mananci doar bataie c-ai auzit ca-i rupta din Rai.

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Mar Noi 13, 2012 1:10 pm

Nu ne tragem de sireturi, da' tu-ti tragi strampi plus izmene ca te-nghet,
Si ma simt ca un onanist la dus, dup-o laba zbor creierii copiilor pe pereti!
Nu i se vede pucu ca-n hochei si-n toiul meciului il bat relaxat cu crosa,
E o carie, ma crede dentist si face gura mare, i-am zis c-am treaba la ma_sa.
S-arate ca-i minus clar, o arde negativ, introduc variabila intre paranteze, bre
OZN-i codul divinitatii: Magic-s ca Gog, ramane cu gura cascata dupa numere.
Asta-i cultura primordiala ca-ntre Tigru si Eufrat, Alter-Ego prins la furat,
Si-n Regie, o arzi sifon, pampalaule esti de cacat, cred astia ca-l torni pe Borat.
Marea din Constanta? Fii serios, marea-i neagra ca ochii tai, diferita substanta
Si asta-i genul de geek, care se foloseste de net sa faca cea mai tare clanta.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 13, 2012 5:16 pm

OZN: 13

Cu pizde ca Alter fac pula de dimensiuni biblice, in preajma celor sfinte,
Si e usor sa-l las mut de uimire-n battle: ii iau dex-ul si-l las fara cuvinte. - 3 frumos al doilea vers
OZN-i incendiar, juriu e ca Pompierii cu furtunu pe tine, la cum o ard,
Bai Chelsea, generezi haos? Toate baloanele trec pe la tine - Hazard! - 2 asa si-asa, cam slabut
Ma doare-n 14, ca pe romanticii proaspat despartiti, asta-i punch adevarat:
Ca-s nevoit s-o ard ca la gradinita de scatofagi, si sa fac un copil de cacat. - 3 al doilea e fortat, mi-a placut primul in schimb
Alter bate doar posta, d'aia i-o dau in gura cu fiecare pas spre victorie,
In barul asta-s nesimtit si umflu nota, sa aiba scuza ca a cazut la datorie. - 3 smechera asta cu nota-datorie
Asa a fost sa fie, OZN te bate de nu te vezi ca n-ai cine stie ce_citate,
Azi sunt plin de bar-uri de exceptie, si tu clar aici n-ai nicio duma frate. - 2 final slab, aia cu cecitate e cam ce a dat si el in battle-ul trecut, probabil ai vrut sa te legi de aia dar ai ajuns s-o dai in aceeasi forma

Alter-Ego: 15

Desi ti-ai umflat nota, tot ramane sub_zero, la fel ca temperatura de la hochei,
Ai fost cuminte in runda, ti-ai tinut gura... da' vad ca ai tinut-o in pantalonii mei. - 4 bun inceput Smile)
Lu' gagica-ta i-am sucit mintile ca un neurochirurg beat si i-am dat o muie in dar,
Cat despre tine, tu daca ai tine minte zilele-n care pierzi ti-ai face capu' calendar. - 3 as fi dat tot 4 dar totusi e sub barul de mai sus
Te fac in toate felurile ca-s netcee complet, ti-am dat muie, d'aia ai mare clontu',
La cate dungi i-am lasat se crede tigru si eu ii dau doar in gura - ca sa dea coltu'. - 2 scazi ritmul, nu-i bine
Pizdo, zici "ce_citate!" ca dumele-s cutite: te taie si ramai ca Orbit - ciunga. Bre,
Cand imi sugi pula-s amabil fiindca te tratez ca pe-un egal - te pun intre numere. - 3 lipseste ceva
Ai intrat c-un crew de pizde-n turneu, de-aia va bat pe_cete. Man, stii ca te rup,
Nu de alta, da' dupa battle o sa ramai exact ca o fapta penala - de nerecunoscut. - 3 meh, merge

Alter-Ego: 14

Imi iei dexul... in muie, d-aia ai cont pe facebook; azi joc cu cartile pe fata.
In battle-ul asta Alter-Ego o arde casier generos - te lasa marcat pe viata. - 3 buna duma cu casierul
In prima runda ai ramas stana de piatra, de-aia te sparg in runda asta, iata:
Sterg cu crewu' tau pe jos si te pun pe faras: acu' esti prost facut gramada. - 2 s-au mai dat astea
Cre' ca esti fan Lakers ca esti lake. Deja faci spume ca marea din Constanta.
Sperai sa-mi dai MUIE runda trecuta, d'aia n-ai zis nimic - ti-ai tinut CLANTA. - 2 nu asa
Ca sa ma driblezi vii cu biciclete, de-aia clar nu esti cel mai tare din parcare.
Mi-am dat seama ca esti mana dreapta in crewu' tau de gay... la masturbare. - 4 cel mai bun de pana acum, poate dadeam chiar 5 daca era dat mai finut versul 2
Degeaba stai in Regie, tot filmu' meu e mai tare - de_Cannes. Ramai fara grai!
Tu ca sa nu fi slab de inger mananci doar bataie c-ai auzit ca-i rupta din Rai. - 3 aici se remarca al doilea, sfarsit ok pentru o runda ok

OZN: 14

Nu ne tragem de sireturi, da' tu-ti tragi strampi plus izmene ca te-nghet,
Si ma simt ca un onanist la dus, dup-o laba zbor creierii copiilor pe pereti! - 4 inceput bun, atitudine ok
Nu i se vede pucu ca-n hochei si-n toiul meciului il bat relaxat cu crosa,
E o carie, ma crede dentist si face gura mare, i-am zis c-am treaba la ma_sa. - 3 mi se pare cam fortata asta cu ma-sa, e ok dar nu-i grozav
S-arate ca-i minus clar, o arde negativ, introduc variabila intre paranteze, bre
OZN-i codul divinitatii: Magic-s ca Gog, ramane cu gura cascata dupa numere. - 3 mai mult pt pback-uri
Asta-i cultura primordiala ca-ntre Tigru si Eufrat, Alter-Ego prins la furat,
Si-n Regie, o arzi sifon, pampalaule esti de cacat, cred astia ca-l torni pe Borat. - 2 nu-mi place
Marea din Constanta? Fii serios, marea-i neagra ca ochii tai, diferita substanta
Si asta-i genul de geek, care se foloseste de net sa faca cea mai tare clanta. - 2 la fel, dezamagitor final

Battle bunicel dar n-am remarcat ceva deosebit. Stiluri asemanatoare, OZN a fost mai agresiv dar Alter-Ego a avut dume mai interesante...poate un pic prea multe detalii pentru gustul meu. N-a fost rau dar se putea mai bine.

OZN: 13+14=27
Alter-Ego:15+14=29

Diferenta mica, cu un plus mic pentru asta micu', parca au curs mai bine rundele lui.

Vot Alter-Ego!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Dust Mar Noi 13, 2012 7:19 pm

OZN:15

Cu pizde ca Alter fac pula de dimensiuni biblice, in preajma celor sfinte,
Si e usor sa-l las mut de uimire-n battle: ii iau dex-ul si-l las fara cuvinte. - 2,5 slabut de inceput, primul nu mi se pare ca zice multe iar al doilea s-a mai dat
OZN-i incendiar, juriu e ca Pompierii cu furtunu pe tine, la cum o ard,
Bai Chelsea, generezi haos? Toate baloanele trec pe la tine - Hazard! - 3 sa zicem, mai mergea lucrat versul 2
Ma doare-n 14, ca pe romanticii proaspat despartiti, asta-i punch adevarat:
Ca-s nevoit s-o ard ca la gradinita de scatofagi, si sa fac un copil de cacat. - 3 un pic dubios asta, cam fortat
Alter bate doar posta, d'aia i-o dau in gura cu fiecare pas spre victorie,
In barul asta-s nesimtit si umflu nota, sa aiba scuza ca a cazut la datorie. - 3.5 pt versul 2 mai mult
Asa a fost sa fie, OZN te bate de nu te vezi ca n-ai cine stie ce_citate,
Azi sunt plin de bar-uri de exceptie, si tu clar aici n-ai nicio duma frate. - 3 pentru primul mai mult

Alter-Ego:15,5

Desi ti-ai umflat nota, tot ramane sub_zero, la fel ca temperatura de la hochei,
Ai fost cuminte in runda, ti-ai tinut gura... da' vad ca ai tinut-o in pantalonii mei. - 4 bun inceput, p-back pe primul, bun versul 2 cu umor
Lu' gagica-ta i-am sucit mintile ca un neurochirurg beat si i-am dat o muie in dar,
Cat despre tine, tu daca ai tine minte zilele-n care pierzi ti-ai face capu' calendar. -2,5 doar ok, atacurile la Choko s-au cam invechit deja, iar al doilea nu prea ma da pe spate
Te fac in toate felurile ca-s netcee complet, ti-am dat muie, d'aia ai mare clontu',
La cate dungi i-am lasat se crede tigru si eu ii dau doar in gura - ca sa dea coltu'. - 3 mai bun asta
Pizdo, zici "ce_citate!" ca dumele-s cutite: te taie si ramai ca Orbit - ciunga. Bre,
Cand imi sugi pula-s amabil fiindca te tratez ca pe-un egal - te pun intre numere. - 3 imi place mai mult primul vers
Ai intrat c-un crew de pizde-n turneu, de-aia va bat pe_cete. Man, stii ca te rup,
Nu de alta, da' dupa battle o sa ramai exact ca o fapta penala - de nerecunoscut. -3 tot pt primul

Alter-Ego:13

Imi iei dexul... in muie, d-aia ai cont pe facebook; azi joc cu cartile pe fata.
In battle-ul asta Alter-Ego o arde casier generos - te lasa marcat pe viata. - 3 pback, facebook-carti pe fata fumat , al doilea vers bun
In prima runda ai ramas stana de piatra, de-aia te sparg in runda asta, iata:
Sterg cu crewu' tau pe jos si te pun pe faras: acu' esti prost facut gramada. - 2 slabut asta, primul vers l-ai cam irosit, asta cu "prost gramada" s-a mai dat
Cre' ca esti fan Lakers ca esti lake. Deja faci spume ca marea din Constanta.
Sperai sa-mi dai MUIE runda trecuta, d'aia n-ai zis nimic - ti-ai tinut CLANTA. - 3 cu indulgenta, Lakers-lake cam fortat al doilea asa si asa
Ca sa ma driblezi vii cu biciclete, de-aia clar nu esti cel mai tare din parcare.
Mi-am dat seama ca esti mana dreapta in crewu' tau de gay... la masturbare. - 2, slabut asta, s-a mai dat si iar te iei de crew, e al 3-lea bar
Degeaba stai in Regie, tot filmu' meu e mai tare - de_Cannes. Ramai fara grai!
Tu ca sa nu fi slab de inger mananci doar bataie c-ai auzit ca-i rupta din Rai.- 3 sa zicem, incerca sa nu mai pui liniute unde nu trebuie, mie cel putin nu-mi plac, am prins ideea dar mi se pare un bar slabut pentru final

OZN:13

Nu ne tragem de sireturi, da' tu-ti tragi strampi plus izmene ca te-nghet,
Si ma simt ca un onanist la dus, dup-o laba zbor creierii copiilor pe pereti! - 2 nu-mi place, atitudine ok dar nu e pe filmul meu
Nu i se vede pucu ca-n hochei si-n toiul meciului il bat relaxat cu crosa,
E o carie, ma crede dentist si face gura mare, i-am zis c-am treaba la ma_sa. - 3 doar ok, cam fortat
S-arate ca-i minus clar, o arde negativ, introduc variabila intre paranteze, bre
OZN-i codul divinitatii: Magic-s ca Gog, ramane cu gura cascata dupa numere. - 3 cam la fel
Asta-i cultura primordiala ca-ntre Tigru si Eufrat, Alter-Ego prins la furat,
Si-n Regie, o arzi sifon, pampalaule esti de cacat, cred astia ca-l torni pe Borat. -3 la fel
Marea din Constanta? Fii serios, marea-i neagra ca ochii tai, diferita substanta
Si asta-i genul de geek, care se foloseste de net sa faca cea mai tare clanta.- 2 slab de final

OZN= 15+13=28
Alter-Ego=15,5+13=28,5


E al doilea battle la care votez turneul asta si care nu m-a dat deloc pe spate.
Nu prea ar fi multe de zis, OZN se pare ca nu a avut o zi asa buna, a dat destul de sters.
De cealalata parte, Alter-Ego mai are de invatat dar se misca bine, are idei bune si atacuri destul de consistente.
Diferenta mica rau, dar vot Alter-Ego!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 39
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Mar Noi 13, 2012 11:03 pm

Multumesc pentru apreciere. Il felicit pe asta mic pentru battle a dat bine, mi-a placut prima lui runda. In schimb, nu stiu de ce, dar parca nu am avut chef deloc de battle si le-am dat doar sa nu expire timpul.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de MagicMan Mier Noi 14, 2012 6:07 pm

OZN a scris:Cu pizde ca Alter fac pula de dimensiuni biblice, in preajma celor sfinte,
Si e usor sa-l las mut de uimire-n battle: ii iau dex-ul si-l las fara cuvinte. 3.5 haha, bun
OZN-i incendiar, juriu e ca Pompierii cu furtunu pe tine, la cum o ard,
Bai Chelsea, generezi haos? Toate baloanele trec pe la tine - Hazard! 2.5 asta nu-mi place
Ma doare-n 14, ca pe romanticii proaspat despartiti, asta-i punch adevarat:
Ca-s nevoit s-o ard ca la gradinita de scatofagi, si sa fac un copil de cacat. 3 bun primul vers
Alter bate doar posta, d'aia i-o dau in gura cu fiecare pas spre victorie,
In barul asta-s nesimtit si umflu nota, sa aiba scuza ca a cazut la datorie. 3.5 frumos
Asa a fost sa fie, OZN te bate de nu te vezi ca n-ai cine stie ce_citate,
Azi sunt plin de bar-uri de exceptie, si tu clar aici n-ai nicio duma frate. 2 slab final


Alter-Ego a scris:Desi ti-ai umflat nota, tot ramane sub_zero, la fel ca temperatura de la hochei,
Ai fost cuminte in runda, ti-ai tinut gura... da' vad ca ai tinut-o in pantalonii mei. 4 Smile) ce inceput
Lu' gagica-ta i-am sucit mintile ca un neurochirurg beat si i-am dat o muie in dar,
Cat despre tine, tu daca ai tine minte zilele-n care pierzi ti-ai face capu' calendar. 3 merge
Te fac in toate felurile ca-s netcee complet, ti-am dat muie, d'aia ai mare clontu',
La cate dungi i-am lasat se crede tigru si eu ii dau doar in gura - ca sa dea coltu'. 2 am auzit de multe ori duma din primul vers, iar al doilea nu zice mare lucru
Pizdo, zici "ce_citate!" ca dumele-s cutite: te taie si ramai ca Orbit - ciunga. Bre,
Cand imi sugi pula-s amabil fiindca te tratez ca pe-un egal - te pun intre numere. 3 bun, dar nu are "acel ceva"
Ai intrat c-un crew de pizde-n turneu, de-aia va bat pe_cete. Man, stii ca te rup,
Nu de alta, da' dupa battle o sa ramai exact ca o fapta penala - de nerecunoscut. 3.5 imi place finalul


Alter-Ego a scris:Imi iei dexul... in muie, d-aia ai cont pe facebook; azi joc cu cartile pe fata.
In battle-ul asta Alter-Ego o arde casier generos - te lasa marcat pe viata. 3 bun ultimul vers
In prima runda ai ramas stana de piatra, de-aia te sparg in runda asta, iata:
Sterg cu crewu' tau pe jos si te pun pe faras: acu' esti prost facut gramada. 2 faza cu prost gramada se daduse cu cateva zile inainte
Cre' ca esti fan Lakers ca esti lake. Deja faci spume ca marea din Constanta.
Sperai sa-mi dai MUIE runda trecuta, d'aia n-ai zis nimic - ti-ai tinut CLANTA. 2 nu se leaga nimic
Ca sa ma driblezi vii cu biciclete, de-aia clar nu esti cel mai tare din parcare.
Mi-am dat seama ca esti mana dreapta in crewu' tau de gay... la masturbare. 4 bun asta
Degeaba stai in Regie, tot filmu' meu e mai tare - de_Cannes. Ramai fara grai!
Tu ca sa nu fi slab de inger mananci doar bataie c-ai auzit ca-i rupta din Rai. 3.5 bun si finalul


OZN a scris:Nu ne tragem de sireturi, da' tu-ti tragi strampi plus izmene ca te-nghet,
Si ma simt ca un onanist la dus, dup-o laba zbor creierii copiilor pe pereti! 4 asa se incepe o runda
Nu i se vede pucu ca-n hochei si-n toiul meciului il bat relaxat cu crosa,
E o carie, ma crede dentist si face gura mare, i-am zis c-am treaba la ma_sa. 2 nu se leaga nimic si e cam fortat
S-arate ca-i minus clar, o arde negativ, introduc variabila intre paranteze, bre
OZN-i codul divinitatii: Magic-s ca Gog, ramane cu gura cascata dupa numere. 3 lipseste atacul decisiv
Asta-i cultura primordiala ca-ntre Tigru si Eufrat, Alter-Ego prins la furat,
Si-n Regie, o arzi sifon, pampalaule esti de cacat, cred astia ca-l torni pe Borat. 3 puteai sa mai lucrezi la final
Marea din Constanta? Fii serios, marea-i neagra ca ochii tai, diferita substanta
Si asta-i genul de geek, care se foloseste de net sa faca cea mai tare clanta. 2 n-am ce sa comentez aici


OZN 14.5 + 14 = 28.5
Alter-Ego 15.5 + 14.5 = 30

Un battle bun in opinia mea. OZN, asteptam mai mult de la tine, ai prins 2 runde mediocre, iar asta te-a costat. Alter-Ego, prima ta runda a facut diferenta, ai avut multe dume interesante.

Vot Alter-Ego

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Mier Noi 14, 2012 6:12 pm

Battle incheiat, castigator Alter-Ego cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Alter-Ego Mier Noi 14, 2012 6:25 pm

Cand am vazut c-am picat cu OZN eram dezamagit, da' le-am zis la toti ca am sanse si ca exista si interventie divina. Si am reusit!
Sincer, nu stiu ce-a fost cu OZN. A ars-o prea fara chef in prima runda si ma asteptam sa-mi rupa fasu' in a doua, credeam c-o sa-mi dea cum i-a dat lu' Static. Asta e, mi-am luat si eu revansa de la primul meu battle! Very Happy
Spor, OZN! Las' c-o sa castig eu turneul si zici ca te-a batut cel mai bun (am vazut eu replica asta in turneele trecute, poate merge).
Merci de voturi, bajeti!

Alter-Ego
Cuvantul zilei pe dex online: BAN

Mesaje : 1685
Reputatie : 1880
Data de inscriere : 11/03/2012
Localizare : La paine si la oua. Daca nu ma gasiti la paine, cautati-ma la oua.

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de MagicMan Mier Noi 14, 2012 6:28 pm

OZN si-a dat toate dumele cu mine.. si cu Static, ca sa fiu modest Very Happy

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de PiroTechnique Mier Noi 14, 2012 6:39 pm

noroc cu tine ca l-a batut pe static Very Happy
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de OZN Joi Noi 15, 2012 12:05 pm

I-am zis lu Watson ca ma scoate Alter-Ego, fiindca m-a prins sa dau runde exact cand nu aveam chef. Eu nu gandesc dumele dinainte, scriu ce-mi vine. Sa vedem cum te prezinti cu X, ca asta o si CreativeEgo mi se par cei mai incomozi adversari de pe forum.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego] Empty Re: OZN vs. Alter-Ego - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Alter-Ego]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum