Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

+2
Boka
OZN
6 participanți

In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de OZN Lun Noi 05, 2012 10:50 pm

2 zile pe runda.
XyyX.
Cel mai bun din 5.
10 versuri.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Boka Joi Noi 08, 2012 1:17 am

Pe asta il sparg,apoi vi-l fac din vorbe-lut,poti sa-mi zici Dumnezau!
Iti dau la punchuri sub centura pana cand o sa uiti si sa futi cum e,zau!
Iti dau sa sari ca niste pume-n hau,dospesc,dau dume bune rau!
Iar tu,fiind pizda, n-ai venit la battle,ci-ai vrea sa faci lupte-n sau
Te sparg,iti fac serviciu,o sa apari bucati pe sticla in variante- 3 De
-Matrix!Si la cum te-am produs,m-ai putea saluta cu "hey Dre!"
Zi-mi "majestate",cine-mi zice "Maria ta" de fapt striga la tine!
Maria mea,o arzi gen patinoar,astia se dau la tine ca pe patine!
Eu doar acum ma dau pe tine cand te fumez,stiu,schimb tigarile
Tu da-te cu curu de pe mine,ca pula mi-o uzezi,si-ti stiu miscarile!
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Matrix Joi Noi 08, 2012 2:48 pm

Desi e pizda, nu da astfel, umflatu' asta da ca pula, e vierme - drumu' matasii,
Il ingrop in lut si-nseamna c-am o pula divina la cat fut "Dumnezau'" ma-sii...
Cand ma fumezi sugi tot trabucu-n foi de piele, dumele tale isi cam pierd hazul,
Dospesti, ba, pateu? Ia lapticu-n gura sa faci branza chinuita, nu mai fa nazuri...
Am rime ascutite, lame Bic, Gilette, il rad din battle ca modu' "RAD e on" ca ATI,
Si va dati seama ce meserie stie ma-sa, daca Boka ne apeleaza pe toti cu taty?
N-are nimic tare pe nicio linie, Mutu dupa ce se lasa, ca Dragonu' nu mai baga magic,
Nu-i old school, doar batran senil: nu leaga doua idei si scapa doar basini, tragic...
Hey DRE'acu sa te ia pe cruce-ntoarsa ranforsata ca esti mai gras ca Jabba The Hutt,
Iti calc strofele-n picioare si lumea zice c-o sa am noroc, mai ai dubii ce-am calcat?

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Matrix Sam Noi 10, 2012 3:26 am

In battle, asta nu rupe norma ca cel mai cinstit jurist, rupe doar cantaru',
Si desi-i mare, am haru' sa-l fac mic, sa bazaie si sa ma suga ca tantaru'.
Matrix e armasaru' ce-o fute pe ma-ta si-n timpu' asta mai castiga si cursa,
Tu cazi ca bursa, intri-n criza, nu dai "De_lux", da' te prajesti ca sursa.
Pentru tine pula-i Colgate, c-o iei la gingii si limba, in viteza mare le zic ca...
Rimaru... trec mai departe, m-am oprit putin la tine sa-mi golesc vezica.
Bubui de prostie ca talibanii si in rap dumele tale n-au forme... ca Honey,
Iar in battle nu mi-ai fi deasupra nici d-ai veni c-o bucata buna ca Gani.
Asta pupa moaste, freaca chiloti de racle, doar-doar ajunge-n semifinala,
Dar da prost ca trainingu' la nunta, pe cand strofa mea are stofa de finala...

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Boka Dum Noi 11, 2012 8:20 pm

Isi zice Matrix da-i Madalina,se sinucide cand imi transform runda-n slagar
Si nu-l pup s-ajung in semifinala,dar se vrea Clonatu,copiind dumele lu Jager
Vb de pula?ca ipoteza bizara,mi-ai transformat pula-n a ta proteza dentara
Ai fost cacat prin cezariana,am spart pizda-n ma-ta si-a facut detresa rectala
Tu-n battle ragai cacofonii de-ti pute gura a veceu public,si m-acuzi de basini?
Da,pula mea-i Colgate,te spal cu ea pe dinti sa-ti puta gura ca al ma-tii vagin
Armasare,cu mine-n battle esti Campofrio,te fac sendvis la toaster si te halesc
Aici ai dat ca pula,de-aia te freci,deci vrei sa te belesc pe sec pana te cresc?
Nu-s gura ma-tii sa-ti golesti vezica,si leg 2 idei facandu-ti profilu:sado-maso!
Esti si bun la gimnastica,dovada ca te-ai calcat pe cap,felicitari,bai norocoaso!




Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Dust Dum Noi 11, 2012 11:25 pm

Evident de la 1 la 5, unde 5 inseamna smecher.

Boka:14

Pe asta il sparg,apoi vi-l fac din vorbe-lut,poti sa-mi zici Dumnezau!
Iti dau la punchuri sub centura pana cand o sa uiti si sa futi cum e,zau! - 2,5 sa zicem ca e ok pentru inceput, mai ok primul desi cam fumat
Iti dau sa sari ca niste pume-n hau,dospesc,dau dume bune rau!
Iar tu,fiind pizda, n-ai venit la battle,ci-ai vrea sa faci lupte-n sau - 2,5 cam la fel, e agresiv barul dar nu mi se pare ca loveste cine stie ce, poate ca puteai sa folosesti "pumele" alea ca word-play, gen animal vs. adidasi si era mai misto barul? Wink
Te sparg,iti fac serviciu,o sa apari bucati pe sticla in variante- 3 De
-Matrix!Si la cum te-am produs,m-ai putea saluta cu "hey Dre!" - 3 mai bun parca, ai un personal pe primu si un joc de cuvinte si un joc de cuvinte pe al doilea
Zi-mi "majestate",cine-mi zice "Maria ta" de fapt striga la tine!
Maria mea,o arzi gen patinoar,astia se dau la tine ca pe patine! - 4 m-am gandit un pic dar 2 de 4, primul misto, caterinca faza cu "Maria", as fi preferat sa nu faci precizarea in al doilea vers, misto comparatia din al doilea, dar mai mergea un pic prelucrata
Eu doar acum ma dau pe tine cand te fumez,stiu,schimb tigarile
Tu da-te cu curu de pe mine,ca pula mi-o uzezi,si-ti stiu miscarile! - 2 slab pentru final, nu-mi place, in general atacurile astea genitale, injuraturile de mama si acuzatiile de homosexualitate sunt fumate, puncteaza bine doar daca sunt puse intr-o forma noua, ceea ce e greu tare de facut


Matrix:13,5

Desi e pizda, nu da astfel, umflatu' asta da ca pula, e vierme - drumu' matasii,
Il ingrop in lut si-nseamna c-am o pula divina la cat fut "Dumnezau'" ma-sii... - 3 p-back dar nu prea imi place
Cand ma fumezi sugi tot trabucu-n foi de piele, dumele tale isi cam pierd hazul,
Dospesti, ba, pateu? Ia lapticu-n gura sa faci branza chinuita, nu mai fa nazuri... - 2 nu prea imi place
Am rime ascutite, lame Bic, Gilette, il rad din battle ca modu' "RAD e on" ca ATI,
Si va dati seama ce meserie stie ma-sa, daca Boka ne apeleaza pe toti cu taty? -2 pentru primul vers, personal tare pe versul 2, dar l-a dat deja Jager, imi pare rau
N-are nimic tare pe nicio linie, Mutu dupa ce se lasa, ca Dragonu' nu mai baga magic,
Nu-i old school, doar batran senil: nu leaga doua idei si scapa doar basini, tragic... -3,5 mai bun asta, caterinca versul 2
Hey DRE'acu sa te ia pe cruce-ntoarsa ranforsata ca esti mai gras ca Jabba The Hutt,
Iti calc strofele-n picioare si lumea zice c-o sa am noroc, mai ai dubii ce-am calcat? - 3 cu indulgenta, slab de final

Matrix: 16

In battle, asta nu rupe norma ca cel mai cinstit jurist, rupe doar cantaru',
Si desi-i mare, am haru' sa-l fac mic, sa bazaie si sa ma suga ca tantaru'. - 3 sa zicem, plm prea multe atacuri genitale in battleul asta, ce dracu abia v-ati apucat de rap? Sad
Matrix e armasaru' ce-o fute pe ma-ta si-n timpu' asta mai castiga si cursa,
Tu cazi ca bursa, intri-n criza, nu dai "De_lux", da' te prajesti ca sursa. - 3 ce ziceam mai sus
Pentru tine pula-i Colgate, c-o iei la gingii si limba, in viteza mare le zic ca...
Rimaru... trec mai departe, m-am oprit putin la tine sa-mi golesc vezica. - 2,5 slabut din pacate, ma asteptam la mai mult Matrixe Sad
Bubui de prostie ca talibanii si in rap dumele tale n-au forme... ca Honey,
Iar in battle nu mi-ai fi deasupra nici d-ai veni c-o bucata buna ca Gani. - 4,5 Da frate! cel mai bun bar din battle de pana acum, destul de complet si smecher!
Asta pupa moaste, freaca chiloti de racle, doar-doar ajunge-n semifinala,
Dar da prost ca trainingu' la nunta, pe cand strofa mea are stofa de finala... - 3 doar ok de final, am prins faza "trening" "stofa" dar e doar ok

Boka:14

Isi zice Matrix da-i Madalina,se sinucide cand imi transform runda-n slagar
Si nu-l pup s-ajung in semifinala,dar se vrea Clonatu,copiind dumele lu Jager - 3, p-back bun pe final, dar jumate din versul 2 miroase a un pic de autodrop
Vb de pula?ca ipoteza bizara,mi-ai transformat pula-n a ta proteza dentara
Ai fost cacat prin cezariana,am spart pizda-n ma-ta si-a facut detresa rectala - 2,5 maxim ce pot da doctore Mengele, nu-mi plac mai deloc atacurile astea Sad
Tu-n battle ragai cacofonii de-ti pute gura a veceu public,si m-acuzi de basini?
Da,pula mea-i Colgate,te spal cu ea pe dinti sa-ti puta gura ca al ma-tii vagin - 2,5 la fel ca mai sus, p-back dar nu-mi place
Armasare,cu mine-n battle esti Campofrio,te fac sendvis la toaster si te halesc
Aici ai dat ca pula,de-aia te freci,deci vrei sa te belesc pe sec pana te cresc? - 3 sa zicem ca e mai ok
Nu-s gura ma-tii sa-ti golesti vezica,si leg 2 idei facandu-ti profilu:sado-maso!
Esti si bun la gimnastica,dovada ca te-ai calcat pe cap,felicitari,bai norocoaso! - 3 doar ok, p-back-uri pe ambele versuri dar slabute

Boka: 14+14=28
Matrix:13,5+16=29,5

Diferenta mica tare.
Battle slab tare pentru sferturi, aproape de incepatori cu multe multe atacuri genitale si infantile. Vroiam altceva. Am fost indulgent in general, valabil pentru ambele parti.
Parinte Arsenic Boka, ai dat mai bine decat ma asteptam, unele idei bune, dar multe baruri irosite sa zic asa cu atacuri fumate si/sau slabute. Dar oricum mai bine decat ma asteptam eu. Smile
Matrix, de la tine ma asteptam la mult mai mult, am citit o gramada de battle-uri mult mai smechere de la tine, asa ca ma asteptam sa-i rupi grav fasu' lu' Boka. Very Happy
Diferenta a fost mica tare, totusi suficienta ca sa castigi.

Vot Matrix!

Bafta la amandoi!

P.S Matrix, ne vedem la reuniune, da? Wink
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de MagicMan Mar Noi 13, 2012 3:28 pm

Boka a scris:Pe asta il sparg,apoi vi-l fac din vorbe-lut,poti sa-mi zici Dumnezau!
Iti dau la punchuri sub centura pana cand o sa uiti si sa futi cum e,zau! 2 slab inceput
Iti dau sa sari ca niste pume-n hau,dospesc,dau dume bune rau!
Iar tu,fiind pizda, n-ai venit la battle,ci-ai vrea sa faci lupte-n sau 3 imi place atitudinea, dar lipseste atacul
Te sparg,iti fac serviciu,o sa apari bucati pe sticla in variante- 3 De
-Matrix!Si la cum te-am produs,m-ai putea saluta cu "hey Dre!" 3 frumoase jocuri de cuvinte
Zi-mi "majestate",cine-mi zice "Maria ta" de fapt striga la tine!
Maria mea,o arzi gen patinoar,astia se dau la tine ca pe patine! 4 frumos asta, dar versul 2 putea suna mai bine
Eu doar acum ma dau pe tine cand te fumez,stiu,schimb tigarile
Tu da-te cu curu de pe mine,ca pula mi-o uzezi,si-ti stiu miscarile! 2 ultimul vers n-are ce cauta la battle


Matrix a scris:Desi e pizda, nu da astfel, umflatu' asta da ca pula, e vierme - drumu' matasii,
Il ingrop in lut si-nseamna c-am o pula divina la cat fut "Dumnezau'" ma-sii... 4 ai inceput bine
Cand ma fumezi sugi tot trabucu-n foi de piele, dumele tale isi cam pierd hazul,
Dospesti, ba, pateu? Ia lapticu-n gura sa faci branza chinuita, nu mai fa nazuri... 2 slab asta, n-am ce alege
Am rime ascutite, lame Bic, Gilette, il rad din battle ca modu' "RAD e on" ca ATI,
Si va dati seama ce meserie stie ma-sa, daca Boka ne apeleaza pe toti cu taty? 2 daca versul asta nu era dat de Jager mai devreme, aveai punctaj maxim
N-are nimic tare pe nicio linie, Mutu dupa ce se lasa, ca Dragonu' nu mai baga magic,
Nu-i old school, doar batran senil: nu leaga doua idei si scapa doar basini, tragic... 3 ceva idee, dar tot nu iesi in fata
Hey DRE'acu sa te ia pe cruce-ntoarsa ranforsata ca esti mai gras ca Jabba The Hutt,
Iti calc strofele-n picioare si lumea zice c-o sa am noroc, mai ai dubii ce-am calcat? 3.5 imi place finalul


Matrix a scris:In battle, asta nu rupe norma ca cel mai cinstit jurist, rupe doar cantaru',
Si desi-i mare, am haru' sa-l fac mic, sa bazaie si sa ma suga ca tantaru'. 2.5 toti se leaga de faptul ca e gras, daca nu aduci nimic nou, e deja fumata duma
Matrix e armasaru' ce-o fute pe ma-ta si-n timpu' asta mai castiga si cursa,
Tu cazi ca bursa, intri-n criza, nu dai "De_lux", da' te prajesti ca sursa. 3.5 imi plac jocurile de cuvinte
Pentru tine pula-i Colgate, c-o iei la gingii si limba, in viteza mare le zic ca...
Rimaru... trec mai departe, m-am oprit putin la tine sa-mi golesc vezica. 3 sa zicem, nu-mi place versul 2
Bubui de prostie ca talibanii si in rap dumele tale n-au forme... ca Honey,
Iar in battle nu mi-ai fi deasupra nici d-ai veni c-o bucata buna ca Gani. 4.5 daca era toata runda asa..
Asta pupa moaste, freaca chiloti de racle, doar-doar ajunge-n semifinala,
Dar da prost ca trainingu' la nunta, pe cand strofa mea are stofa de finala... 3 merge de final


Boka a scris:Isi zice Matrix da-i Madalina,se sinucide cand imi transform runda-n slagar
Si nu-l pup s-ajung in semifinala,dar se vrea Clonatu,copiind dumele lu Jager 3 pentru pb
Vb de pula?ca ipoteza bizara,mi-ai transformat pula-n a ta proteza dentara
Ai fost cacat prin cezariana,am spart pizda-n ma-ta si-a facut detresa rectala 2 slab, prea multe organe intr-un bar
Tu-n battle ragai cacofonii de-ti pute gura a veceu public,si m-acuzi de basini?
Da,pula mea-i Colgate,te spal cu ea pe dinti sa-ti puta gura ca al ma-tii vagin 2.5 ai incercat ceva, dar n-a prea iesit
Armasare,cu mine-n battle esti Campofrio,te fac sendvis la toaster si te halesc
Aici ai dat ca pula,de-aia te freci,deci vrei sa te belesc pe sec pana te cresc? 3 imi plac ideile
Nu-s gura ma-tii sa-ti golesti vezica,si leg 2 idei facandu-ti profilu:sado-maso!
Esti si bun la gimnastica,dovada ca te-ai calcat pe cap,felicitari,bai norocoaso! 3.5 finalul e bun, dar doar atat


Boka 14 + 14 = 28
Matrix 14.5 + 16.5 = 31

Un battle slab, ma asteptam la mai mult din partea voastra. In afara de runda 2 a lui Matrix, n-a fost nimic deosebit.

Vot Matrix

MagicMan
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 608
Reputatie : 673
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 29
Localizare : Campina

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 13, 2012 5:49 pm

Boka: 12

Pe asta il sparg,apoi vi-l fac din vorbe-lut,poti sa-mi zici Dumnezau!
Iti dau la punchuri sub centura pana cand o sa uiti si sa futi cum e,zau! - 2 al doilea nu are ceva deosebit iar primul e fumat de mult
Iti dau sa sari ca niste pume-n hau,dospesc,dau dume bune rau!
Iar tu,fiind pizda, n-ai venit la battle,ci-ai vrea sa faci lupte-n sau - 3 imi place tehnica si metrica
Te sparg,iti fac serviciu,o sa apari bucati pe sticla in variante- 3 De
-Matrix!Si la cum te-am produs,m-ai putea saluta cu "hey Dre!" - 2 nu prea loveste
Zi-mi "majestate",cine-mi zice "Maria ta" de fapt striga la tine!
Maria mea,o arzi gen patinoar,astia se dau la tine ca pe patine! - 3 dragut, daca era mai cizelat barul era chiar de 4
Eu doar acum ma dau pe tine cand te fumez,stiu,schimb tigarile
Tu da-te cu curu de pe mine,ca pula mi-o uzezi,si-ti stiu miscarile! - 2 aici i-ai lasat loc de un punchback de toata frumusetea

Matrix: 13

Desi e pizda, nu da astfel, umflatu' asta da ca pula, e vierme - drumu' matasii,
Il ingrop in lut si-nseamna c-am o pula divina la cat fut "Dumnezau'" ma-sii... - 3 intors binisor
Cand ma fumezi sugi tot trabucu-n foi de piele, dumele tale isi cam pierd hazul,
Dospesti, ba, pateu? Ia lapticu-n gura sa faci branza chinuita, nu mai fa nazuri... - 3 la fel ca mai sus, dar lipseste un punch puternic
Am rime ascutite, lame Bic, Gilette, il rad din battle ca modu' "RAD e on" ca ATI,
Si va dati seama ce meserie stie ma-sa, daca Boka ne apeleaza pe toti cu taty? - 3 tare primul desi cam scartaie aia cu RAD e on...iar al doilea l-a scris si Jager pe-aici pe undeva
N-are nimic tare pe nicio linie, Mutu dupa ce se lasa, ca Dragonu' nu mai baga magic,
Nu-i old school, doar batran senil: nu leaga doua idei si scapa doar basini, tragic... - 2 dume fumate, adunate intr-un bar
Hey DRE'acu sa te ia pe cruce-ntoarsa ranforsata ca esti mai gras ca Jabba The Hutt,
Iti calc strofele-n picioare si lumea zice c-o sa am noroc, mai ai dubii ce-am calcat? - 2 "calc pe industria muzicala ca sa am noroc"

Matrix: 14

In battle, asta nu rupe norma ca cel mai cinstit jurist, rupe doar cantaru',
Si desi-i mare, am haru' sa-l fac mic, sa bazaie si sa ma suga ca tantaru'. - 2 hai ma ca poti mai mult de atat
Matrix e armasaru' ce-o fute pe ma-ta si-n timpu' asta mai castiga si cursa,
Tu cazi ca bursa, intri-n criza, nu dai "De_lux", da' te prajesti ca sursa. - 3 m-a amuzat primul
Pentru tine pula-i Colgate, c-o iei la gingii si limba, in viteza mare le zic ca...
Rimaru... trec mai departe, m-am oprit putin la tine sa-mi golesc vezica. - 2 asa si-asa, parca as da 3 dar n-o s-o fac Smile)
Bubui de prostie ca talibanii si in rap dumele tale n-au forme... ca Honey,
Iar in battle nu mi-ai fi deasupra nici d-ai veni c-o bucata buna ca Gani. - 4 asa ma, mai merge asta
Asta pupa moaste, freaca chiloti de racle, doar-doar ajunge-n semifinala,
Dar da prost ca trainingu' la nunta, pe cand strofa mea are stofa de finala... - 3 de finala n-a avut dar de semifinala cred ca da

Boka: 13

Isi zice Matrix da-i Madalina,se sinucide cand imi transform runda-n slagar
Si nu-l pup s-ajung in semifinala,dar se vrea Clonatu,copiind dumele lu Jager - 4 asa ma, ai avantajul ca ai ultimul cuvant
Vb de pula?ca ipoteza bizara,mi-ai transformat pula-n a ta proteza dentara
Ai fost cacat prin cezariana,am spart pizda-n ma-ta si-a facut detresa rectala - 2 nu ma atrage
Tu-n battle ragai cacofonii de-ti pute gura a veceu public,si m-acuzi de basini?
Da,pula mea-i Colgate,te spal cu ea pe dinti sa-ti puta gura ca al ma-tii vagin - 2 e ok dar mereu am fost de parere ca injuraturile de mama trebuie date finut ca sa fie punctate bine
Armasare,cu mine-n battle esti Campofrio,te fac sendvis la toaster si te halesc
Aici ai dat ca pula,de-aia te freci,deci vrei sa te belesc pe sec pana te cresc? - 2 cum am mai zis, tehnica asta da bine dar lasand asta la o parte, nu-i grozav barul
Nu-s gura ma-tii sa-ti golesti vezica,si leg 2 idei facandu-ti profilu:sado-maso!
Esti si bun la gimnastica,dovada ca te-ai calcat pe cap,felicitari,bai norocoaso! - 3 puteai sa intorci si mai bine dar e ok

Boka: 12+13=25
Matrix: 13+14=27

Calculele spun totul. Diferenta mica, practic daca Boka forta mai tare pe ultima runda avea sanse. Matrix a dat impresia ca s-a menajat, probabil s-a simtit sigur pe el si n-a apasat prea tare pe acceleratie. Putea sa-l coste greseala asta dar i-a iesit pana la urma.

Vot Matrix!

Battle incheiat, castigator Matrix cu 3-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Boka Mier Noi 14, 2012 5:30 pm

felicitari,Matrix si bafta mai departe!
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix] Empty Re: Boka vs. Matrix - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: Matrix]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum