Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

+8
INFECT!
Alter-Ego
OZN
Static
WTSN
aka amir
MarianS
Eladio
12 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de WTSN Dum Ian 13, 2013 12:04 am

De ce nu din Altex? M-am uitat și pe emag și parcă era cu vreo 50 de lei mai ieftină decât aia din Altex. E vorba doar de preț sau și de alte chestii?
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de doctoru' Dum Ian 13, 2013 12:11 am

nu pretu ci calitatea.de-a lung timpului mi-am tot luat chestii din magazine gen altex,flamengo,domo sau care plm mai erau si se stricau relativ repede.de vreo 2 ani tot ce cumpar , cumpar de pe net.si chiar n-am mai avut probleme.
acuma poate am avut eu ghinionu ,cand am cumparat din altex,sa iau chestiile mai de proasta calitate.
si nu ma refer doar la telefoane,mp3-uri sau laptop-uri..ci la tot ce inseamna electronice,electrocasnice etc.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de WTSN Dum Ian 13, 2013 12:12 am

Am înțeles. Ce-i drept și eu am multe cunoștințe care-și cumpără mai toate chestiile de pe net, de pe emag sau alte site-uri de gen.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de darthedd77 Dum Ian 13, 2013 1:23 am

Ceasuri:
-Timex 2M428 (bratara metalica) si un Sekonda 3399 (cadran albastru).
Accesorii:
-bratara Manuel Zed de otel si silicon
Telefon:
Samsun S5230 (traiasca bateria lu mama lui) si un BB Curge 8520
Gadgets:
iPod Shuffle + Skullcandy Icon 2 + PSP 3004 si un Kindle K3 pe care nu-l prea folosesc (prefer formtul clasic...carte,gen)

Si cam atat..haine si alte astea nu prea fac mofturi. Oricum ii plin de outleturi ieftinake pe aici + CroppTown si FootLocker
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de INFECT! Dum Ian 13, 2013 1:45 am

darthedd77 a scris:
Oricum ii plin de outleturi ieftinake pe aici + CroppTown si FootLocker

Unde te afli ?
INFECT!
INFECT!
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1307
Reputatie : 1542
Data de inscriere : 09/05/2011
Localizare : Roma

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de Static Dum Ian 13, 2013 9:32 am

Prin Fiji pe undeva.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Ian 14, 2013 9:36 am

det saunds veri fiji
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii - Pagina 3 Empty Re: Ceasuri, telefoane, gadget-uri, bijuterii și alte accesorii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum