Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

+2
in0c3nt
GeSStapo
6 participanți

In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Ian 04, 2013 4:16 pm

Versuri - 8
Replay - 2-3 zile
Sistem - X-Y-X-Y
Eu - X .
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Ian 04, 2013 8:37 pm

Iti sparg capu si te bat fulgerator tine cat un Blitzkreig si da sunt nasizt
De aia dau cu tine de pamant cum dadea Hitler cu fiecare communist
Adu-ti tot armamentu’ ca eu te bat din priviri ba’ coate goale si baietasu’
Tu o sa ma bati pe mine cand Parazitii o sa faca feat. live cu GuessWho
Iti servesc politicos un COCKtail molotov ca eu atat detin pe stoc , beal tot
Ca tu esti ca o pitipoanca care a prins glas dar defapt a venit aici sa faca bot
Cat despre nick-ul tau de cacat n-am ce zice dar cifrele tale indica bine
Ca la sfarsit cand o sa se vote sa nu plangi daca o sa fie 3-0 pentru mine
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Sam Ian 05, 2013 10:02 pm

Te bat de-ti implantez fulgerii pe creier,uite cum in battle-u asta-ti suna ceasu
Te ard ca-n perioada comunista,nu m-am futut cu mata sa mi te adresezi tu mie baietzasu'
Fraiere n-ai dume,vi cu 1,2 si 3 de 0,vezi de-aia ti-o bag ca la biliard cu manta
Arunci aiurea cu dume fumate,te-agiti ca tarfele cand vad dolarii,esti doar o pizda GeStanta
Arunc un vers greu,ma pish pe runda ta de cacat,ma fut pe numele tau GeSStapo
Versurile mele-s ca niste golante,trag in tine de-ncepi sa plangi la ma-ta ca ti-ai furat-o
Sunt satul de cretini ca asta,cineva sa-i spuna prostului ca-n nick-ul meu e 0 si 3
Am bagat o runda geniala,pe cand macaronarul asta,doar o runda de 2 lei
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Sam Ian 05, 2013 11:36 pm

Coi esti naspa injuri mult , n-ai nici o rima , esti praf si pulbere gen cox
Trec cu vederea peste tine de parca ai fi un mesaj neimportant din inbox
Versurile tale sunt ca niste gloante oarbe , precum o grasa de pe strada
Nimeni n-o baga-n seama dar toti isi bat pula de ea ca-i doar o mascarada
Sincer , nici nu stiu ce sa mai zic ca baietasu’ asta , e liric transparent
De aia o sa-mi dau drumu’ pe el , sa-i dau pic de culoare - ca-s potent.
M-agit doar cand te fut , zici ca sunt pe alcaline in rest sunt chill , ma fac comod
Si te rog adu-l pe Fernando ca in betal tu esti de departe cel mai prost de pe F.Hood.
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Dum Ian 06, 2013 1:30 am

Da coaie,injur mult,ti-o trag in freza si stiu ca nu suna prea ortodox
Dar nu poti trece cu vederea,ca ti-am spart arcada ca in ringul de box
Nu poti intelege mesaju',daca-am gloante oarbe,trag in tine si te las chior
Dai culoare doar ca o pizda,care e-n luna cand trece de pe verde pe rosu,ca la semafor
Asta nu e forum de pizde,sa vi sa o arzi ca esti potent,zici ca esti dat dracu
Ai doar texte folosite,ca un prezervativ de pe vremea cand futea la ma-ta,tactu'
Esti ca o copie de-a lui salam,ma fut pe fatza voastra,toti cocalari sunteti la fel
Daca-l aduc pe Fernando,cu siguranta vei deveni cel mai bun prieten cu el
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Ian 07, 2013 10:37 am

Laughing ...
Crying or Very sad
...

Ba, voi in mare stiti baza battle-ului, incercati sa dati punch-uri, incercati sa le intoarceti, dar nu prea va iese.
Sfatul meu, incercati sa nu mai injurati atat ca d-aia n-aveti loc sa ziceti nimic in versuri si futeti si metrica si sensul. O groaza de dume proaste, dar astea-s in top:

"Arunci aiurea cu dume fumate,te-agiti ca tarfele cand vad dolarii,esti doar o pizda GeStanta"
"Dai culoare doar ca o pizda,care e-n luna cand trece de pe verde pe rosu,ca la semafor"
"De aia dau cu tine de pamant cum dadea Hitler cu fiecare communist"
"Coi esti naspa injuri mult , n-ai nici o rima , esti praf si pulbere gen cox" - asta a fost o auto-caracterizare Smile

Multe greseli de sintaxa, gramaticale, ma doare capul dupa ce am citit battle-ul asta... daca aveti pretentia sa fiti votati, si sa-si rupa fiecare votant 10-20 de minute din zi, atunci acordati si voi 20 de minute pentru fiecare runda si stati cu gandul numai pe ea daca vreti sa progresati vreodata... si nu mai injurati atat, versurile sunt prea facile... ma rog, am impresia ca mai mult ma zbat eu sa va explic decat va pasa voua, deci:

Vot in0c3nt ca a intors punch-ul ala cu 3-0 si pentru ca a fost mai putin penibil ca "nazistul" cu care a dat. Invatati si retineti sa fiti mai la subiect, mai incisivi, mai hotarati sa dati o duma buna, decat sa va injurati ca la usa cortului. Stau la periferie, aud mereu cum se injura tiganii/tigancile si pe cuvant ca v-ar bate lejer la asta, deci reprofilati-va.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Ian 07, 2013 11:08 am

gesstapo: 7,5
GeSStapo a scris:Iti sparg capu si te bat fulgerator tine cat un Blitzkreig si da sunt nasizt
De aia dau cu tine de pamant cum dadea Hitler cu fiecare communist - 2,5p.e ok
Adu-ti tot armamentu’ ca eu te bat din priviri ba’ coate goale si baietasu’
Tu o sa ma bati pe mine cand Parazitii o sa faca feat. live cu GuessWho - 2p asta-i slab boss.aia cu "te bat doar cu privirea" e mai ok,da puteai sa o spui altfel si iesea mai bine
Iti servesc politicos un COCKtail molotov ca eu atat detin pe stoc , beal tot
Ca tu esti ca o pitipoanca care a prins glas dar defapt a venit aici sa faca bot - astea gen pitipoanca - bot deja-s prea fumate,iar pt primu 1,5p
Cat despre nick-ul tau de cacat n-am ce zice dar cifrele tale indica bine
Ca la sfarsit cand o sa se vote sa nu plangi daca o sa fie 3-0 pentru mine - 1,5p.acu o saptamana sau doo,iahim a dat exact aceeasi duma.


inocent: 6,5p
in0c3nt a scris:Te bat de-ti implantez fulgerii pe creier,uite cum in battle-u asta-ti suna ceasu
Te ard ca-n perioada comunista,nu m-am futut cu mata sa mi te adresezi tu mie baietzasu' - 1,5 p :-/.nu prea se leaga nimic din ce ai zis aici.
Fraiere n-ai dume,vi cu 1,2 si 3 de 0,vezi de-aia ti-o bag ca la biliard cu manta
Arunci aiurea cu dume fumate,te-agiti ca tarfele cand vad dolarii,esti doar o pizda GeStanta - 2p.sa zicem..
Arunc un vers greu,ma pish pe runda ta de cacat,ma fut pe numele tau GeSStapo
Versurile mele-s ca niste golante,trag in tine de-ncepi sa plangi la ma-ta ca ti-ai furat-o - 1p.serios...?"te bat ca te plangi la ma-ta" Rolling Eyes.astea-s glumite de pana-n clasa a4a maxim.
Sunt satul de cretini ca asta,cineva sa-i spuna prostului ca-n nick-ul meu e 0 si 3
Am bagat o runda geniala,pe cand macaronarul asta,doar o runda de 2 lei - 2p. asta sa zicem ca e un pb ok


gesstapo: 8
GeSStapo a scris:Coi esti naspa injuri mult , n-ai nici o rima , esti praf si pulbere gen cox
Trec cu vederea peste tine de parca ai fi un mesaj neimportant din inbox - 2.5p.deci asta de pe versu 2 nu loveste , e ceva nou plm.nu mai e o duma fumata Smile.dar data viitoare fa in asa fel incat sa loveasca adversaru fiecare vers
Versurile tale sunt ca niste gloante oarbe , precum o grasa de pe strada
Nimeni n-o baga-n seama dar toti isi bat pula de ea ca-i doar o mascarada - 1,5p.aici nu prea merge..gloantele oarbe-s ca grasele? Laughing
Sincer , nici nu stiu ce sa mai zic ca baietasu’ asta , e liric transparent
De aia o sa-mi dau drumu’ pe el , sa-i dau pic de culoare - ca-s potent. - 2p.e ok
M-agit doar cand te fut , zici ca sunt pe alcaline in rest sunt chill , ma fac comod
Si te rog adu-l pe Fernando ca in betal tu esti de departe cel mai prost de pe F.Hood. - 2p ok si asta.mai bun v1


inocent: 8,5
in0c3nt a scris:Da coaie,injur mult,ti-o trag in freza si stiu ca nu suna prea ortodox
Dar nu poti trece cu vederea,ca ti-am spart arcada ca in ringul de box - 3p.bun ba.3p pt v2 .cel mai bun din battle
Nu poti intelege mesaju',daca-am gloante oarbe,trag in tine si te las chior
Dai culoare doar ca o pizda,care e-n luna cand trece de pe verde pe rosu,ca la semafor - 2.5pde asemenea f ok primu vers.bv
Asta nu e forum de pizde,sa vi sa o arzi ca esti potent,zici ca esti dat dracu
Ai doar texte folosite,ca un prezervativ de pe vremea cand futea la ma-ta,tactu' - 1,5.asa nu ..
Esti ca o copie de-a lui salam,ma fut pe fatza voastra,toti cocalari sunteti la fel
Daca-l aduc pe Fernando,cu siguranta vei deveni cel mai bun prieten cu el - 1,5.asta-i f slab pretenas.desi ai primele 2 baruri bune

vot gesstapo,diferenta de 0,5 p.ai avut noroc ca s-a prostit inocent cu ultimele 4 versuri din runda 2,ca in primele 4 a avut niste dume f ok.
inocent sa-ti fie invatatura de minte,data viitoare n-o mai lasa moale pe sfarsit.
oricum battle slab,dar macar ,spre deosebire de altii, aveti baza battle-ului, cum zicea nihatu.si cu exercitiu o sa mai cresteti ca de la steroizi.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Lun Ian 07, 2013 11:41 am

GeSStapo a scris:Iti sparg capu si te bat fulgerator tine cat un Blitzkreig si da sunt nasizt
De aia dau cu tine de pamant cum dadea Hitler cu fiecare communist – 2 nu-i rau da nici bun
Adu-ti tot armamentu’ ca eu te bat din priviri ba’ coate goale si baietasu’
Tu o sa ma bati pe mine cand Parazitii o sa faca feat. live cu GuessWho – 1 naspa
Iti servesc politicos un COCKtail molotov ca eu atat detin pe stoc , beal tot
Ca tu esti ca o pitipoanca care a prins glas dar defapt a venit aici sa faca bot - 1 idem anterior
Cat despre nick-ul tau de cacat n-am ce zice dar cifrele tale indica bine
Ca la sfarsit cand o sa se vote sa nu plangi daca o sa fie 3-0 pentru mine – 2.5 pt idée


in0c3nt a scris:Te bat de-ti implantez fulgerii pe creier,uite cum in battle-u asta-ti suna ceasu
Te ard ca-n perioada comunista,nu m-am futut cu mata sa mi te adresezi tu mie baietzasu' – 1 n-am inteles nimic
Fraiere n-ai dume,vi cu 1,2 si 3 de 0,vezi de-aia ti-o bag ca la biliard cu manta
Arunci aiurea cu dume fumate,te-agiti ca tarfele cand vad dolarii,esti doar o pizda GeStanta – 2 asa si asa
Arunc un vers greu,ma pish pe runda ta de cacat,ma fut pe numele tau GeSStapo
Versurile mele-s ca niste golante,trag in tine de-ncepi sa plangi la ma-ta ca ti-ai furat-o – 2 ^^
Sunt satul de cretini ca asta,cineva sa-i spuna prostului ca-n nick-ul meu e 0 si 3
Am bagat o runda geniala,pe cand macaronarul asta,doar o runda de 2 lei – 2 pt supraevaluare


GeSStapo a scris:Coi esti naspa injuri mult , n-ai nici o rima , esti praf si pulbere gen cox
Trec cu vederea peste tine de parca ai fi un mesaj neimportant din inbox – 3 mai buna asta
Versurile tale sunt ca niste gloante oarbe , precum o grasa de pe strada
Nimeni n-o baga-n seama dar toti isi bat pula de ea ca-i doar o mascarada – 1.5 are un panci ascuns intre cuvinte
Sincer , nici nu stiu ce sa mai zic ca baietasu’ asta , e liric transparent
De aia o sa-mi dau drumu’ pe el , sa-i dau pic de culoare - ca-s potent. – 2 merge
M-agit doar cand te fut , zici ca sunt pe alcaline in rest sunt chill , ma fac comod
Si te rog adu-l pe Fernando ca in betal tu esti de departe cel mai prost de pe F.Hood. – 2 rima-i fortata


in0c3nt a scris:Da coaie,injur mult,ti-o trag in freza si stiu ca nu suna prea ortodox
Dar nu poti trece cu vederea,ca ti-am spart arcada ca in ringul de box – 2.5 mai bun ceva agresivitate
Nu poti intelege mesaju',daca-am gloante oarbe,trag in tine si te las chior
Dai culoare doar ca o pizda,care e-n luna cand trece de pe verde pe rosu,ca la semafor – 2 pt semipanciu din primu vers
Asta nu e forum de pizde,sa vi sa o arzi ca esti potent,zici ca esti dat dracu
Ai doar texte folosite,ca un prezervativ de pe vremea cand futea la ma-ta,tactu' – 1.5 slab cu un pic de zvac pe final
Esti ca o copie de-a lui salam,ma fut pe fatza voastra,toti cocalari sunteti la fel
Daca-l aduc pe Fernando,cu siguranta vei deveni cel mai bun prieten cu el – 2 m-a facut sa zambesc ultimo ver

15 - 14.5
-slab betal, pe GeSStapo l-a salvat aia cu inboxu in rest mai nimic ...
vot GeSStapo
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de bonatz Lun Ian 07, 2013 12:06 pm

Punch-uri care mi-au placut:

de la GeSStapo:

1. Tu o sa ma bati pe mine cand Parazitii o sa faca feat. live cu GuessWho - cu precizarea ca ar fi fost mai corect "o sa mai faca"

2. Iti servesc politicos un COCKtail molotov ca eu atat detin pe stoc , beal tot
Ca tu esti ca o pitipoanca care a prins glas dar defapt a venit aici sa faca bot
- mi-a placut cum ai scris cu caps-lock "COCK", jocul de cuvinte si trecerea de la glas la bot, a pitipoancei.

3. Trec cu vederea peste tine de parca ai fi un mesaj neimportant din inbox - probabil cel mai bun punch din battle.

4. Sincer , nici nu stiu ce sa mai zic ca baietasu’ asta , e liric transparent
De aia o sa-mi dau drumu’ pe el , sa-i dau pic de culoare - ca-s potent.
- prezentabil!


de la in0c3nt:

1. Arunci aiurea cu dume fumate,te-agiti ca tarfele cand vad dolarii,esti doar o pizda GeStanta - hahahahah.

2. Dai culoare doar ca o pizda,care e-n luna cand trece de pe verde pe rosu,ca la semafor - buna ideea, te puteai stradui sa o zici mai frumos. I-ai scos-o fain, totusi!

3. Ai doar texte folosite,ca un prezervativ de pe vremea cand futea la ma-ta,tactu' - same here, dar trebuia sa iasa rima cu dracu', deci e ok.

4. Esti ca o copie de-a lui salam,ma fut pe fatza voastra,toti cocalari sunteti la fel
Daca-l aduc pe Fernando,cu siguranta vei deveni cel mai bun prieten cu el
- aici ma gandesc ca ai papat un "i" la "cocalari", oricum slabut si prea comun primul vers. Totusi, i-ai intors-o fain si destul de funny in ultimul vers.

Cam la acelasi nivel amandoi, totusi il votez pe GeSStapo!
bonatz
bonatz
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 101
Reputatie : 105
Data de inscriere : 04/01/2013

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Ian 07, 2013 1:20 pm

Battle incheiat, castigator GeSStapo 3-1.

Repet: specificati numarul de voturi la reguli daca nu vreti sa incepem cu avertismentele/ban-urile.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: GeSStapo vs. in0c3nt - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum