Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+2
OZN
Iahim Loig
6 participanți

In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Dum Ian 20, 2013 7:13 pm

xyyx (Eu X)
Timp de reply : dupa ideologia lu' bunica 7 zile, dupa sfatu' medicului o saptamana.
Primu' la 3 voturi (3-0 -> K.O.)
8 versuri (Bag pula, mereu uit ceva...)
Spor!


Ultima editare efectuata de catre Iahim Loig in Dum Ian 20, 2013 7:39 pm, editata de 1 ori
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Mier Ian 23, 2013 10:07 pm

Vorbind de muie de la NC-ii asta Lua(,)Lua si inca ia - mijlocasu' congolez.
Acu'-mi cam pierd Thimpu' dandu-ti lectii, ca-n razboi statu' buthanez.
8 lini katane, te sfasie ca-n lagare si-ncepi sa plangi strigand : Please, No Mo'!
Prin discutii si dissuri ai numa' dume de cacao, cre' ca d-aia gagica-ta-i Choko.
Ai imaginea proasta si eu ca Minculescu imi bag pula-n Irisu' tau sa vezi bine, zi merci
Ca nu-s un arhitect bun, deci cu punchuri beton iti pot strica piramida nazala ca Jay- Z
Rund-a fost de calendar, sa fie data. Ca sa ma joc cu tine tre' sa-mi faci o teava, man.
Maseuru' a terminat de dat pe spate forumu'. Sunt idolu' tau, du-te-n pula mea de fan!
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Ian 29, 2013 1:01 pm

Runda ta-i calendar, c-are cruci, prevestind ce urmeza ba pulica,
Vad ca nu tii la metrica.. iti complexeaza marimea penisului fratica?!?
Nu-mi spune de gagica, tu te-ai gasit sa discuti despre pasarica?
Iahim Loig cica fute mult si bine de cand copiaza numerele lu' Ogica.
Desi esti mare bolovan, des o arzi pietricica-n pantof: bati in laba,
Si la ce bataie-mi promiti - frectie la picior ca m-aleg cu batatura-n talpa.
Vrei beton? Fur mistria lu' Eladio si-ti fut una-n teasta, mergi la scoala,
Runda ta-i pizda.. ieftina si nasoala, dau pe ea 2 bani ca-i gata goala.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Feb 07, 2013 7:45 pm

Asta-i runda ce te trimite-n origini, du-te-n pula mea de prost,
S-arati c-ai si tu cap in battle, mi-ai invatat carbasanu pe de rost,
Stilul pe care-l practic cu tine: ies din tipar, sa-ti dau ca la carte,
Te fut si-n gat ca esti nepriceput: cauti lingurita in cartea de bucate.
Panaramo, ti-o dau in coltu gurii intr-un colt de bar, ramai cu sechele
Stai cu frica de peste c-o sugi rau! Iti dau somn c-un pumn de somnifere.
Trezeste-te baiete, fa-ti temele, ai 2 pe bar ca sunt profesor sever,
Rap-ul tau nu ma incalzeste, nici de ai pune-n el elemente de calorifer.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Lun Feb 11, 2013 10:39 pm

Sunt intrigat de rundele tale de cacat, din 4 elemente-n rap esti cel de decor.
In 2 post-uri faci off topic cat Alter-Ego in 1000. Unde gasesc un moderator?!
Dau de-ti pica fata fatal, pana-ti sare basca. Bucata-i la modu' : Jos palaria !
Iesi din tipar: Singuru' NC onanist, mereu aceeasi laba trista ca-n Slobozia
NC cu forta de munca, dau meserie! Ca Lacatus, olteanului ii dau clanta
Dupa ce-am dat runda asta prostu' face "Liniste" ca Nwanda in "Balanta"
Coaie, esti cel mai prost profesor, N-AI NICIO CLASA, esti la nivelu' marii.
Acu' stiu ca esti indurerat si-ti dau un remediu : Pa!Du-te-n pizda ma-tii!
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Vin Feb 22, 2013 8:17 pm

Haideti bajeti c-un vot si p-aici Very Happy
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Sam Feb 23, 2013 12:05 pm

Iahim Loig a scris:
Vorbind de muie de la NC-ii asta Lua(,)Lua si inca ia - mijlocasu' congolez.
Acu'-mi cam pierd Thimpu' dandu-ti lectii, ca-n razboi statu' buthanez. 3p. interesantă ideea
8 lini katane, te sfasie ca-n lagare si-ncepi sa plangi strigand : Please, No Mo'!
Prin discutii si dissuri ai numa' dume de cacao, cre' ca d-aia gagica-ta-i Choko. 3p. cam facilă comparația cacao-choko, dar să zicem.
Ai imaginea proasta si eu ca Minculescu imi bag pula-n Irisu' tau sa vezi bine, zi merci
Ca nu-s un arhitect bun, deci cu punchuri beton iti pot strica piramida nazala ca Jay- Z 3p. primul vers e șmecher, ideea de pe al doilea am mai văzut-o, la Static parcă. Rulează, oricum.
Rund-a fost de calendar, sa fie data. Ca sa ma joc cu tine tre' sa-mi faci o teava, man.
Maseuru' a terminat de dat pe spate forumu'. Sunt idolu' tau, du-te-n pula mea de fan! 4p. mamă deci prima propoziție e cea mai caterincă ideea a ta =)) seamănă un pic cu umorul ăla al lui Alter-Ego. Șmecherie bă, ai crescut în battle.
12p.

OZN a scris:
Runda ta-i calendar, c-are cruci, prevestind ce urmeza ba pulica,
Vad ca nu tii la metrica.. iti complexeaza marimea penisului fratica?!? 3p. cât de cât
Nu-mi spune de gagica, tu te-ai gasit sa discuti despre pasarica?
Iahim Loig cica fute mult si bine de cand copiaza numerele lu' Ogica. 3p.
Desi esti mare bolovan, des o arzi pietricica-n pantof: bati in laba,
Si la ce bataie-mi promiti - frectie la picior ca m-aleg cu batatura-n talpa. 4p. bun, bun, primul vers e șmecherie.
Vrei beton? Fur mistria lu' Eladio si-ti fut una-n teasta, mergi la scoala,
Runda ta-i pizda.. ieftina si nasoala, dau pe ea 2 bani ca-i gata goala. 4p. tare.
14p.

OZN a scris:
Asta-i runda ce te trimite-n origini, du-te-n pula mea de prost,
S-arati c-ai si tu cap in battle, mi-ai invatat carbasanu pe de rost, 3p. nu-i cine știe ce, dar curge frumos. Dar vezi că aia cu „du-te-n pula mea de prost” e cu dublu-sens, ar putea să ți-o întoarcă, gen ai pulă de prost?
Stilul pe care-l practic cu tine: ies din tipar, sa-ti dau ca la carte,
Te fut si-n gat ca esti nepriceput: cauti lingurita in cartea de bucate. 3,5p. haha
Panaramo, ti-o dau in coltu gurii intr-un colt de bar, ramai cu sechele
Stai cu frica de peste c-o sugi rau! Iti dau somn c-un pumn de somnifere. 3p. tare asta cu somn c-un pumn de somnifere.
Trezeste-te baiete, fa-ti temele, ai 2 pe bar ca sunt profesor sever,
Rap-ul tau nu ma incalzeste, nici de ai pune-n el elemente de calorifer. 2,5p. îh, îh. Puteai ceva mai tare de final. Plus că asta cu încălzește-elemente de calorifer nu-i tocmai nouă duma.
12p.

Iahim Loig a scris:
Sunt intrigat de rundele tale de cacat, din 4 elemente-n rap esti cel de decor.
In 2 post-uri faci off topic cat Alter-Ego in 1000. Unde gasesc un moderator?! 3,5p. bun începutul
Dau de-ti pica fata fatal, pana-ti sare basca. Bucata-i la modu' : Jos palaria !
Iesi din tipar: Singuru' NC onanist, mereu aceeasi laba trista ca-n Slobozia 3,5p. bun, bun. Îmi place cum dai.
NC cu forta de munca, dau meserie! Ca Lacatus, olteanului ii dau clanta
Dupa ce-am dat runda asta prostu' face "Liniste" ca Nwanda in "Balanta" 4p. șmecher, cel mai bun bar al tău din battle.
Coaie, esti cel mai prost profesor, N-AI NICIO CLASA, esti la nivelu' marii.
Acu' stiu ca esti indurerat si-ti dau un remediu : Pa!Du-te-n pizda ma-tii! 1p. ce-i asta mă? Serios, nu cred că am citit bine. La cât de frumos ai dat în tot battle-ul fix la final te-ai gândit s-o dai în benga?
12p.

Iahim: 12p. + 12p. = 24p.
OZN: 14p. + 12p. = 26p.
Ai fost fraier, Iahim. Dacă mai gândeai 5 minute ultimul bar din battle câștigai. Vot OZN cu mențiunea că ai fost fooooarte aproape să ți-o iei, îți dai seama ce figuri prindea ăsta micu? Nu, serios, felicitări Iahim, ai avut câteva idei șmechere. În special aia cu runda asta-i calendar - să fie dată. Smile))
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Sam Feb 23, 2013 6:34 pm

Ba, vezi ca pe prima runda n-ai numarat corect, acu' am vazut Smile
... 3+3+3+4 = 13
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Mar 23, 2013 12:47 pm

iahim: 11,5
Iahim Loig a scris:Vorbind de muie de la NC-ii asta Lua(,)Lua si inca ia - mijlocasu' congolez.
Acu'-mi cam pierd Thimpu' dandu-ti lectii, ca-n razboi statu' buthanez. - primu e putin mai greu de inteles,plm.e ok ideea doar ca trebuia o alta formulare.2,5p
8 lini katane, te sfasie ca-n lagare si-ncepi sa plangi strigand : Please, No Mo'!
Prin discutii si dissuri ai numa' dume de cacao, cre' ca d-aia gagica-ta-i Choko. - 3.asta-mi place.desi asta cu katana_nomo e destul de fumata.
Ai imaginea proasta si eu ca Minculescu imi bag pula-n Irisu' tau sa vezi bine, zi merci
Ca nu-s un arhitect bun, deci cu punchuri beton iti pot strica piramida nazala ca Jay- Z - 3,5.asa mai bine.urci la punctaj
Rund-a fost de calendar, sa fie data. Ca sa ma joc cu tine tre' sa-mi faci o teava, man.
Maseuru' a terminat de dat pe spate forumu'. Sunt idolu' tau, du-te-n pula mea de fan! - primu-i ok da fara tarie,al doilea cam nimic.plm.2.5p

ozn: 13.5
OZN a scris:Runda ta-i calendar, c-are cruci, prevestind ce urmeza ba pulica,
Vad ca nu tii la metrica.. iti complexeaza marimea penisului fratica?!? - ha,ha.imi place mult primu 3.5p
Nu-mi spune de gagica, tu te-ai gasit sa discuti despre pasarica?
Iahim Loig cica fute mult si bine de cand copiaza numerele lu' Ogica. - Smile))).al doilea,bun!primu pregatitor asa.3,5p
Desi esti mare bolovan, des o arzi pietricica-n pantof: bati in laba,
Si la ce bataie-mi promiti - frectie la picior ca m-aleg cu batatura-n talpa. - bine facut cap-coada.deja imi pare rau pt iahim Sad.4p
Vrei beton? Fur mistria lu' Eladio si-ti fut una-n teasta, mergi la scoala,
Runda ta-i pizda.. ieftina si nasoala, dau pe ea 2 bani ca-i gata goala. - 2.5.nu imi place

ozn: 10.5
OZN a scris:Asta-i runda ce te trimite-n origini, du-te-n pula mea de prost,
S-arati c-ai si tu cap in battle, mi-ai invatat carbasanu pe de rost, - amandoua bune.primu-mi place in mod special Very Happy.bv,3.5p
Stilul pe care-l practic cu tine: ies din tipar, sa-ti dau ca la carte,
Te fut si-n gat ca esti nepriceput: cauti lingurita in cartea de bucate. - e ok,sa zicem 2.5p
Panaramo, ti-o dau in coltu gurii intr-un colt de bar, ramai cu sechele
Stai cu frica de peste c-o sugi rau! Iti dau somn c-un pumn de somnifere. - asta cu pumnu de somnifere sigur am mai citit-o.pe prima nu vad nimic special 2.p
Trezeste-te baiete, fa-ti temele, ai 2 pe bar ca sunt profesor sever,
Rap-ul tau nu ma incalzeste, nici de ai pune-n el elemente de calorifer. - 2.5 runda asta per total a fost slaba.

iahim: 12
Iahim Loig a scris:Sunt intrigat de rundele tale de cacat, din 4 elemente-n rap esti cel de decor.
In 2 post-uri faci off topic cat Alter-Ego in 1000. Unde gasesc un moderator?! - merge si nu prea.2.5p
Dau de-ti pica fata fatal, pana-ti sare basca. Bucata-i la modu' : Jos palaria !
Iesi din tipar: Singuru' NC onanist, mereu aceeasi laba trista ca-n Slobozia - 4p.uuuu,ce frumos Very Happy.bv
NC cu forta de munca, dau meserie! Ca Lacatus, olteanului ii dau clanta
Dupa ce-am dat runda asta prostu' face "Liniste" ca Nwanda in "Balanta" - primu e ok asa,desi nu loveste.in schimb mie nu imi plac de nici o culoare dumele astea cu melodii bagate-n versuri.sau daca chiar o faci,nu lasa asta sa-ti fie duma principala. 3p
Coaie, esti cel mai prost profesor, N-AI NICIO CLASA, esti la nivelu' marii.
Acu' stiu ca esti indurerat si-ti dau un remediu : Pa!Du-te-n pizda ma-tii!
- si ai lasat-o moale pe final.nasol,ca incepusei bine.2.5p.luai 3p daca foloseai altceva pe primu vers...



vot OZN.0.5p diferenta,battle strans.runda 1 a lu ozn a facut diferenta ,clar.
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de GeSStapo Vin Apr 05, 2013 12:53 pm

Iahim Loig a scris:Vorbind de muie de la NC-ii asta Lua(,)Lua si inca ia - mijlocasu' congolez.
Acu'-mi cam pierd Thimpu' dandu-ti lectii, ca-n razboi statu' buthanez. - 3p
8 lini katane, te sfasie ca-n lagare si-ncepi sa plangi strigand : Please, No Mo'!
Prin discutii si dissuri ai numa' dume de cacao, cre' ca d-aia gagica-ta-i Choko. - 3p
Ai imaginea proasta si eu ca Minculescu imi bag pula-n Irisu' tau sa vezi bine, zi merci
Ca nu-s un arhitect bun, deci cu punchuri beton iti pot strica piramida nazala ca Jay- Z - 3.5
Rund-a fost de calendar, sa fie data. Ca sa ma joc cu tine tre' sa-mi faci o teava, man.
Maseuru' a terminat de dat pe spate forumu'. Sunt idolu' tau, du-te-n pula mea de fan! - 4.5 =))
IL - 3+3+3.5+4.5 = 14
OZN a scris:Runda ta-i calendar, c-are cruci, prevestind ce urmeza ba pulica,
Vad ca nu tii la metrica.. iti complexeaza marimea penisului fratica?!? - 2.5
Nu-mi spune de gagica, tu te-ai gasit sa discuti despre pasarica?
Iahim Loig cica fute mult si bine de cand copiaza numerele lu' Ogica. 3.5
Desi esti mare bolovan, des o arzi pietricica-n pantof: bati in laba,
Si la ce bataie-mi promiti - frectie la picior ca m-aleg cu batatura-n talpa. 4 . Buna asta . Smile)
Vrei beton? Fur mistria lu' Eladio si-ti fut una-n teasta, mergi la scoala,
Runda ta-i pizda.. ieftina si nasoala, dau pe ea 2 bani ca-i gata goala. 3p
Omu' - 3.5 + 2.5 + 4 + 3 = 13p
OZN a scris:Asta-i runda ce te trimite-n origini, du-te-n pula mea de prost,
S-arati c-ai si tu cap in battle, mi-ai invatat carbasanu pe de rost, - 3
Stilul pe care-l practic cu tine: ies din tipar, sa-ti dau ca la carte,
Te fut si-n gat ca esti nepriceput: cauti lingurita in cartea de bucate. 3.5 Smile)
Panaramo, ti-o dau in coltu gurii intr-un colt de bar, ramai cu sechele
Stai cu frica de peste c-o sugi rau! Iti dau somn c-un pumn de somnifere. 3.5
Trezeste-te baiete, fa-ti temele, ai 2 pe bar ca sunt profesor sever,
Rap-ul tau nu ma incalzeste, nici de ai pune-n el elemente de calorifer. 3.5
Omu - 3 + 3.5 + 3.5 + 3.5 = 13.5
Iahim Loig a scris:Sunt intrigat de rundele tale de cacat, din 4 elemente-n rap esti cel de decor.
In 2 post-uri faci off topic cat Alter-Ego in 1000. Unde gasesc un moderator?! - 3 . Smile)
Dau de-ti pica fata fatal, pana-ti sare basca. Bucata-i la modu' : Jos palaria !
Iesi din tipar: Singuru' NC onanist, mereu aceeasi laba trista ca-n Slobozia - 4
NC cu forta de munca, dau meserie! Ca Lacatus, olteanului ii dau clanta
Dupa ce-am dat runda asta prostu' face "Liniste" ca Nwanda in "Balanta" - 4
Coaie, esti cel mai prost profesor, N-AI NICIO CLASA, esti la nivelu' marii.
Acu' stiu ca esti indurerat si-ti dau un remediu : Pa!Du-te-n pizda ma-tii!
- Sa mor de te-am inteles aici pe sfarsit... 1p
IL - 3+4+4+1... = 12p

...........................
IL - 14+12 = 26
Omu' - 13+13.5 = 26.5

Cam asta e , votu' la OZ'n . Dar care a fost treaba cu ultimu' bar IL ?
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Apr 05, 2013 1:41 pm

Battle incheiat, castigator OZN prin KO!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Iahim Loig Vin Apr 05, 2013 2:29 pm

Ok, nu-mi place sa fac diverse analogii, da' uite aici ultimu' bar :

Versu' 1.
OZN :
Trezeste-te baiete, fa-ti temele, ai 2 pe bar ca sunt profesor sever,

Raspuns :
Coaie, esti cel mai prost profesor, N-AI NICIO CLASA, esti la nivelu' marii.
Calarasi-u' e peste nivelu' marii, na', deci sunt peste el [nu ca Choko...] N-are nicio [sau nici o] clasa -> ca o echipa din fifa cu jucatori ce au overral intre 10-20/// Prost bata\\\
Versu' 2.
"Acu' stiu ca esti indurerat si-ti dau un remediu : Pa!Du-te-n pizda ma-tii!"
Reclama de la Daduden n-am pus-o de prost p-acolo. Din cate-am vazut in reclama, l-am facut pa' OZN pizda, fiind indurerat dupa cata muie a luat in astea 2 runde, foloseste Paduden [care, fonetic, suna ca "Pa. Du-te-n..."]

Apropo, vezi ca cifrele alea se pun langa niste cuvinte care sa fie justificate, plm...

OZN, mica diferenta, ai avut bulan Smile Glumesc, a fost un battle frumos, pace.
Iahim Loig
Iahim Loig
Asta nu scrie cu mainile, scrie cu coaie!

Mesaje : 1364
Reputatie : 1442
Data de inscriere : 02/04/2011
Varsta : 25
Localizare : Isaralac

http://mikegiol.wordpress.com/

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Apr 07, 2013 4:22 pm

Nici nu aveam tinta sa te fac, ci sa ma distrez. Bafta si ne mai auzim in versuri.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Iahim Loig VS OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum