Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Craiova la superlativ - Pagina 8 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Craiova la superlativ

+9
darthedd77
PiroTechnique
Dust
Iahim Loig
Boka
WTSN
MarianS
OZN
Eladio
13 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Feb 18, 2013 10:07 pm

si ca erau la moda in anii '80
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 19, 2013 12:50 am

Ba acum serios, aveti 2 argumente solide de ce sunteti cu Steaua?

Eu de exemplu, tin cu Craiova fiindca sunt anti-bucuresti cand e vorba de fotbal, plus ca sunt de parere ca oltenii ar trebui sa tina cu Craiova, cum si banatenii cu Poli, tiganii cu Rapid, baietii din blocul 32 scara A soseaua Stefan cel Mare cu Dinamo si etc.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de marmota Mar Feb 19, 2013 2:06 am

eu tin cu steaua pt ca stau langa stadionul ghencea..ar fi fost si culmea sa tin cu alta echipa, am batut mingea pe maidanul lor de antrenament in copilarie.si, ca sa bag si "argumentul" lui OZN, io sunt anti-provincie. e bine? Smile)
marmota
marmota
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 159
Reputatie : 159
Data de inscriere : 14/02/2013
Varsta : 30
Localizare : Bucharest

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Feb 19, 2013 8:47 am

OZN a scris:
Eu de exemplu, tin cu Craiova fiindca sunt anti-bucuresti

atat. orice discutie/argument venit din partea lui OZN in materie de fotbal e zero. Si asta cam anuleaza si ec ai zis pana acum. De parca ar fi fost cazul....
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de PiroTechnique Mar Feb 19, 2013 11:18 am

E vreo diferenta intre argumentele lu OZN si alea a lu Boka ? Mie mi se par toate cel putin la fel de interesante.
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Boka Mar Feb 19, 2013 12:20 pm

schumy a scris:singura asemanare dintre terminator si craiova e faptul ca sunt fictiune Smile)
fictiune e fotbalu la steoaia Laughing Laughing Laughing
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de marmota Mar Feb 19, 2013 2:53 pm

Boka a scris:fictiune e fotbalu la steoaia Laughing Laughing Laughing

ca voi ati avut patron calumea, pe mititelu Smile)).."steoaia" asa cum o numiti voi a avut performante europene in istorie la care craiova nici n-a visat. uite, asta e un argument bun pt. care poti zice ca esti fanul unei echipe, nu:"sunt anti-bucuresti" sau "stau in craiova". ce valori aveti voi? pe cârțu? Smile) pe balaci? care vad ca vine beat la fiecare emisiune la care este invitat..ficitune e fotbalul la craiova pt ca urmeaza sa se construiasca un super stadion si-o sa se joace ping-pong pe el.

uitati-va idolul:

marmota
marmota
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 159
Reputatie : 159
Data de inscriere : 14/02/2013
Varsta : 30
Localizare : Bucharest

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Mar Feb 19, 2013 4:20 pm

OZN a scris:Ba acum serios, aveti 2 argumente solide de ce sunteti cu Steaua?

Eu de exemplu, tin cu Craiova fiindca sunt anti-bucuresti cand e vorba de fotbal, plus ca sunt de parere ca oltenii ar trebui sa tina cu Craiova, cum si banatenii cu Poli, tiganii cu Rapid, baietii din blocul 32 scara A soseaua Stefan cel Mare cu Dinamo si etc.


hahahaha hahaha hahaha haha ha ha hahaha hhahahha ahhahaha! Smile)))) ai coaeee
dak vrei s-o dai in patriotism local pai tine frate cu csm rm valcea.

primul meci pe care l-am vazut si il tin minte a fost un 2-1 pe ghencea cu aston villa, doua goluri ciocoiu in 2-3 minute tzaca paca. Si dadeau astia cadre cu stadionul arhiplin si cu bannerele alea pe care scria Armata Ultra' si mi-a placut maxim.
Cartierul meu nu e unu care sa fie traditional de partea unei echipe, suntem mai impartiti asa de fel. Astfel incat in aceiasi scara erau membrii de la Skins pt Steaua, de la Supras pt dinamo si de la bombardierii pt rapid. se pare ca aia de la skins au fost mai convingatori cand incercau sa ne converteasca pe astia mai mici.
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 19, 2013 4:25 pm

In Bucuresti a fost si va fi adevarata mafie a fotbalului romanesc.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Mar Feb 19, 2013 4:28 pm

Smile))))
asta e o prejudecata d'aia gen, femeile sunt curve, moldovenii sunt betivi si oltenii sunt prosti.
daca era mafia asa mare in bucale nu mai pupa provincia nici un titlu ever.
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de PiroTechnique Mar Feb 19, 2013 4:31 pm

schumy a scris:Smile))))
asta e o prejudecata d'aia gen, femeile sunt curve, moldovenii sunt betivi si oltenii sunt prosti.
daca era mafia asa mare in bucale nu mai pupa provincia nici un titlu ever.

Betiv e ma-ta aia olteanca si curva, hic!
LE: asta a fost un 'argument-reply-duma' de se poarta pe topicu asta.
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 19, 2013 4:53 pm

schumy a scris:Smile))))
asta e o prejudecata d'aia gen, femeile sunt curve, moldovenii sunt betivi si oltenii sunt prosti.
daca era mafia asa mare in bucale nu mai pupa provincia nici un titlu ever.

In ultima perioada e mai greu, dar cum ti-am aratat pe sport.ro, inca se poate!
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Mar Feb 19, 2013 8:43 pm

ce mi-ai aratat ma pe sport.ro? Smile)
ce veridicitate are stirea aia? Smile)

piro, am inteles ma si fara edit Very Happy
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Mar Feb 19, 2013 11:49 pm

Daca e adevarata, o sa iasa urat.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Boka Mier Feb 20, 2013 12:43 pm

marmota a scris:
Boka a scris:fictiune e fotbalu la steoaia Laughing Laughing Laughing

ca voi ati avut patron calumea, pe mititelu Smile)).."steoaia" asa cum o numiti voi a avut performante europene in istorie la care craiova nici n-a visat. uite, asta e un argument bun pt. care poti zice ca esti fanul unei echipe, nu:"sunt anti-bucuresti" sau "stau in craiova". ce valori aveti voi? pe cârțu? Smile) pe balaci? care vad ca vine beat la fiecare emisiune la care este invitat..ficitune e fotbalul la craiova pt ca urmeaza sa se construiasca un super stadion si-o sa se joace ping-pong pe el.

uitati-va idolul:

=))))))))))))
1:ce treaba are faptu ca la voi fotbalu e fictiune cu oboseala aia de patron care nu ne reprezinta absolut deloc?Ala e un gigi becali cu mai putini bani.Cacat pe bats=)))))).Cac pe el.Si pe becali.
2:daca tu tii cu echipa asta pt trofeele castigate,am 2 vesti proaste pt tine🅰traiesti intr-o minciuna perpetua,pt ca absolut toate au fost matrasite,si b:esti un fan de carton daca asta e motivu pt care tii cu steoaia.
3:ce valori avem?=)))))Pai...hai sa vedem jucatorii formati de noi vs jucatorii formati de steaua=)))))))))))))))))))Nu,nu Balaci,pt voi e "maria ta Balaci".Ca nu se va naste intr-o mie de ani in buCUResti un jucator ca ala...s-a mai vazut pe la pitesti,constanta....dar nu in bucuresti. Noi nu cumparam valori,mon cher,noi le producem.
4:Nu se va juca ping pong pe el,stai fara grija.Vad ca inca mai profiti de faptul ca am fost dezafiliati ABUZIV...asa cum ati luat voi toate trofeele si cum v-ati castigat locurile prin cupele europene.Probabil in bukale asta e cuvantu de ordine:ABUZIV!
In concluzie,de acolo se trage moartea fotbalului romanesc:De la steoaia,dinamo,nasu,corleone si tot neamu berbecali.Ati ramas in orasu ala cu o echipa adevarata de fotbal(pe aia chiar ii consideram rivalii nostri) si sunteti pe cale sa o desfiintati si pe aia.Asta spune totul despre voi.De aia sunt ANTI buCUResti.
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Mier Feb 20, 2013 3:52 pm

Smile))))))
hai sa iti spun un secret. In echipa standard a generatiei de aur erau nascuti Bucuresti asa:lupescu, raducioiu, stelea(prunea), dan petrescu, dumitrescu - jumatate din echipa.
Din craiova era, a da din craiova nu era nimeni Smile))))). Singurul oltean era gica popescu, fotbalist care, culmea, si-a incheiat cariera in romania la dinamo Smile))))))).
Plus ca nu vad o problema cu locul de unde e fotbalistul, ca henry nu s-a nascut la londra, nici rivaldo la barcelona si am un feeling ca nici nedved la torino.
Cum pe voi nu va reprezinta mititelu sau penalul de dinel ( cel mai mare blatagiu din ro, alaturi de padureanu), asa nu ne reprezinta nici pe noi becali; diferenta e ca Steaua poa' sa fie smechera indiferent de patronaj.
Iti inteleg frustrarile legate de Bucuresti, e greu sa accepti ca suntem 10 clase peste craiova, la orice capitol vrei tu ( app. parca vii in bucale la nu stiu ce specializare, de ce nu o faci la craiova, la balcesti sau la calafat?), dar mitica e oltean...



noroc ca aveati portar bosniac, daca era oltean era lejer 8,9-0 Smile)))
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Boka Joi Feb 21, 2013 4:09 am

ai dreptate,sunteti peste Craiova cu 10 clase...la preturi,mizerie,ingramadeala,ambuteiaje,poluare,aranjamente,mishmashuri,etc
coaeee...esti nebuuuun?=))))))))))))postasi un meci de cand era Craiova in degringolada si stia toata lumea ca va retrograda dupa un sezon in care am fost furati ca-n codru,si voi ati profitat de situatie sa ne dati scor...si mi se pare ca si atunci au fost probleme la primu sau al 2-lea gol=))))))))))))))
da de ce nu postezi meciu ala,unu dintre putinele jucate pe bune,in care v-ati luat morti pe paine cu tot cu arbitrii?Cand venise jiji proaspat si a facut el echipa aia...galactica?Apoi si-a dat seama ca fara blaturi nu poate supravietui=))))))))))))))))
Cat despre Gicanu...cauta pe google "cel mai mare regret al lui Gica Popescu"sa vezi ce-ti apare=))))))))))))))
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Eladio Joi Feb 21, 2013 6:08 am

De aia mergeti toti la bucuresti


Ultima editare efectuata de catre Eladio HHDR in Joi Feb 21, 2013 1:54 pm, editata de 1 ori
Eladio
Eladio
www.hiphopdinromania.org pe zonă

Mesaje : 5593
Reputatie : 6370
Data de inscriere : 10/02/2012
Varsta : 38
Localizare : Brescia - Italia

http://www.hiphopdinromania.org

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de marmota Joi Feb 21, 2013 11:57 am

n-aveti ma cum sa-l bateti pe boka..el e cu "campioana unei mari iubiri" in gura si pace.
marmota
marmota
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 159
Reputatie : 159
Data de inscriere : 14/02/2013
Varsta : 30
Localizare : Bucharest

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Joi Feb 21, 2013 1:46 pm

care plm degringolada ma ca era la inceputul turului de campionat Smile)))
am inteles, deci o data la 25 de ani cand bate si craiova pe steaua e meciu pe bune si cand bate steaua mai mereu e blat, sunt cumparati arbitrii, ploua sau e terenu in panta Smile)))).
Bucuresti e cu 10 clasa peste craiova la economie, cultura, sanatate, sport, educatie, muzica, viata de noapte, spatii de recreere, evenimente si un mareee etc Very Happy

orice ai zice, visul oricarui oltean e sa ajunga la bucuresti sau sa fuga afara. pe urma poa sa moara linistit Smile)))
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Joi Feb 21, 2013 4:12 pm

Vai Steaua voastra. Aveam un profesor de muzica in generala, foarte tare omul, care ne-a tot deschis mintea. Fotbal e Manchester - Liverpool, nu Steaua - Dinamo, pe care-l poreclea trosbal.

Cand discuta despre astea 2 din Bucuresti, ii puteai vedea ura in ochi, el nu s-a declarat fan Stiinta, sau alta echipa, ci fan fotbal.

Edit:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151318992892849&set=a.123995402848.96322.61589967848&type=1&relevant_count=1&ref=nf
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Joi Feb 21, 2013 4:19 pm

da a comparat cineva Steaua cu manu sau lpool? Very Happy
nu ai cum sa compari fotbalul din ro cu marile campionate ale lumii, eu doar sustin ca la nivel de Romania, mai sus de Steaua nu exista nimic si ca ucraiova e o echipa de pluton care traieste din amintiri ( nici alea cine stie ce daca stai sa le contabilizezi).
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de OZN Joi Feb 21, 2013 4:23 pm

Dar macar amintirile sunt pe buna dreptate. Vezi Steaua si Dinamo ce reprezentau pana-n '89.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de MarianS Joi Feb 21, 2013 4:25 pm

asa e, ai dreptate
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Boka Joi Feb 21, 2013 8:55 pm

pune media,my friend,media Laughing nu ca aveti voi centru vechi si gata sunteti asi la economie...ca in Craiova n-am vazut ditamai cartieru dezafectat,cu gunoiu pana la 1,cum e la voi in rahova si ferentexas=))))))))...sau prin spate pe la ministeru transporturilor=))))))stiu si aspectele alea ca-s destul de umblat...deci pica aia cu economia.
cultura???Looooool=)))))))))))tot ce se numeste cultura vine din provincie.Absolut tot.V-a ridicat ceasca din cacat cu magaoaiele alea de cladiri ca voi sunteti un maaaare 0 dpdv istoric...Craiova macar a avut un Mihai viteazul,Tg-jiul-pe Tudor Vladimirescu,Ecaterina,Brancusi....voi-direct martzafoi...+ca daca va iau pe toti la puricat,nu sunteti 20 la suta din bukale,si aia care sunteti,sunteti de maaaxim de 2 generatii.
La sanatate cum sunteti peste noi?Ca aveti mai multe spitale si centre medicale?=)))))))))))Pai sunteti 2 milioane in plm=)))))Si la noi nu se flambeaza plozii,ca...prin alte parti=)))))))))
Sport?=))))))))uite un exemplu:voi aveti un singur centru de copii si juniori functional,si va straduiti din rasputeri sa bagati acel club in insolventa.Deci voi nu aveti cum sa fiti peste noi dpdv sportiv,pt ca voi nu produceti sportivi.Cand i-ati produce,atunci sa comentati...pana atunci,ciocu mic si joc de glezne:)))app de sport=)))))))
Educatie?Come oooon,aveti 2-3 colegii care duduie,si in rest-dezastru,promovabilitate 17 la suta la bac,cea mai mica pe tara=))))).Mai aveti cateva facultati in plus,dar nu pt mult timp,la care invata studentii din provincie...si din ce in ce mai multi,dupa faculta si master(unde au asigurate locuri pe la camin-unde,app,nu stau bucuresteni),se intorc acasa sau pleaca afara,multumita chiriilor nesimtite pe care le percepeti...geniilor =))))).
Muzica...te las pe tine sa-mi explici cum sunteti peste noi...tin doar sa precizez ca bunica lu Necro si Ill Bill,mama lu Howie,e din Craiova...sa incheiem discutia despre mafia-parazitii-facem si altii de pe-aici.
La viata de noapte,tin sa precizez ca eu n-o ard prin cluburi.Si nici pyurik,fata cu promovarea,nici Doc,sau multi altii.Deci,ti-am redus bucurestiul la cateva puburi smechere din centrul vechi.Si puburi smechere avem si in Craiova,ba chiar si in Tg-Jiu cateva,deci cazu si asta cu viata de noapte.
Ce mai avem...spatii de recreere?Pai daca tu prin spatiu de recreere intelegi parcurgerea a 2-3 km pana la primu teren de baschet la care ai acces,te invit la o plimbare prin Oltenia...Daca tu prin...5 parcuri pe 250 km patrati intelegi ca ne faceti la spatii de recreere...pfff...nasol=))))).
La evenimente,intr-adevar ne faceti,dar nu cu mult...in Craiova,in fiecare zi aveam unde ma duce....enumera tu maaaarele etc sa vezi cum ti-l fac praf=)))

Adevaru e ca visul fiecarui bucurestean e sa vada un colt de natura...sau macar cerul...asta se poate numai daca stai la ultimu etaj acolo...unde,in muuuuulte blocuri,iarna,nu urca apa menajera...nah,plm,e dupa oameni Very Happy
Boka
Boka
TaTy

Mesaje : 1467
Reputatie : 1534
Data de inscriere : 31/05/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg-Jiu/Craiova

Sus In jos

Craiova la superlativ - Pagina 8 Empty Re: Craiova la superlativ

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum