Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

+2
Khader
Otrava
6 participanți

In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Mier Feb 06, 2013 7:55 pm

O runda
12 versuri
Nu conteaza cine da primu`
2 zile reply
5 voturi, 3-0 = K.O.
Bafta!


Ultima editare efectuata de catre Otrava in Vin Feb 08, 2013 2:18 am, editata de 1 ori
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Khader Vin Feb 08, 2013 12:30 am

Unii dintre ei mi-au zis de ce nu dau audio-diss lu’ Verdele de Paris.
Am replicat: Eu nu vorbesc cu slugi,cu sclavi, de asta dau Battle în scris.
Nu-s fotbalist dar sunt Grozav băi sclav,dau grav Horror şi Groază,
Căci Khader e un King ca Stephen, te face să tremuri în propria casă.
De vorbe nu-mi pasă,femeie, ele-s goale c-aşa-s ele, faptele te fac viteaz,
Da’ pân’ la fapte închde-ţi gura că eu nu port mască de gaz,
Plus că tre’ să dau ca Paz, ca Slug, ca..Pac până-mi spui El da Sensei,
Că io când o ardeam pe cai mari …tu n-o ardeai nici pe ponei.
Tu vrei să faci şi glume bune când eşti pamflet sută la sută ?
Şi te mai întrebai de ce… icoanele care plâng când te văd încep să râdă.
Eu rostesc adevărul ca următoarea axiomă: you are the shit în Battle-Rap
…fiindcă Prometeu n-avea pământ şi te-a creat din căcat !!!


Ultima editare efectuata de catre Khader in Vin Feb 08, 2013 12:35 am, editata de 1 ori
Khader
Khader
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 237
Reputatie : 262
Data de inscriere : 17/10/2012

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Otrava Vin Feb 08, 2013 2:18 am

Khader e futangiu, are picioru-n gips, ii da lu` gagica-sa sa-i sara cadru`
Si l-am bagat in depresie cand am jucat capra cu ea, cand am sarit gardu`!
Da` lu asta-i fut doua-n cap sa stie ca traiesc pe picior mare, el pe toace,
Ca mi se zice Big-Fut, da` la el pe fund e o pancarda scrisa: " Sex `cuace".
Iti dau la ficati, da` nu pane, mane, c-o sa-i nevoie de doctor ca Dr.Dre,
Sa vina si Ciomu, cu colectia lui intoarsa, ca tot iti place some-three.
Revenind la gagica-sa, din lemn de artar, ramane cenusa, la cat o ard,
Si cand baga capu-la savarina, ce crezi? Ramane ca vitelu` cu capu-n gard!
Esti in criza, mai cau ca UE ,pe runda ta nu dau doi bani, nici sa-mi platesti,
Incat runda mea a provocat criza, te lasa fara bani, nu poti nici sa mai primesti.
Ultimu bar, mai chill, ca la cat te-am invinetit, ma mir ca n-ai nevoie de fard,
Ti-am umflat fata, numai bagi botu`, continui normal; fututul picioarelor in gard!
Otrava
Otrava
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 214
Reputatie : 268
Data de inscriere : 07/01/2011
Varsta : 26

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Feb 13, 2013 5:49 pm

Khader: 19

Unii dintre ei mi-au zis de ce nu dau audio-diss lu’ Verdele de Paris.
Am replicat: Eu nu vorbesc cu slugi,cu sclavi, de asta dau Battle în scris. - 3 inceput bunicel dar e cam anemic punch-ul
Nu-s fotbalist dar sunt Grozav băi sclav,dau grav Horror şi Groază,
Căci Khader e un King ca Stephen, te face să tremuri în propria casă. - 3 ok aia cu Grozav desi cred ca puteai s-o dai mai elegant ; asta cu Stephen King e fumata
De vorbe nu-mi pasă,femeie, ele-s goale c-aşa-s ele, faptele te fac viteaz,
Da’ pân’ la fapte închde-ţi gura că eu nu port mască de gaz, - 2.5 primul e de umplutura, al doilea e prea facil
Plus că tre’ să dau ca Paz, ca Slug, ca..Pac până-mi spui El da Sensei,
Că io când o ardeam pe cai mari …tu n-o ardeai nici pe ponei. - 3.5 imi place al doilea
Tu vrei să faci şi glume bune când eşti pamflet sută la sută ?
Şi te mai întrebai de ce… icoanele care plâng când te văd încep să râdă. - 4 buna asta, m-a amuzat
Eu rostesc adevărul ca următoarea axiomă: you are the shit în Battle-Rap
…fiindcă Prometeu n-avea pământ şi te-a creat din căcat !!! - 3 mai slabut de final dar merge

Otrava: 13.5

Khader e futangiu, are picioru-n gips, ii da lu` gagica-sa sa-i sara cadru`
Si l-am bagat in depresie cand am jucat capra cu ea, cand am sarit gardu`! - 2.5 asa si-asa inspre slabut
Da` lu asta-i fut doua-n cap sa stie ca traiesc pe picior mare, el pe toace,
Ca mi se zice Big-Fut, da` la el pe fund e o pancarda scrisa: " Sex `cuace". - 2.5 fortat rau
Iti dau la ficati, da` nu pane, mane, c-o sa-i nevoie de doctor ca Dr.Dre,
Sa vina si Ciomu, cu colectia lui intoarsa, ca tot iti place some-three. - 2 asta e si mai fortat, plus ca aia cu Dre am mai citit-o de cel putin 3 ori pe-aici
Revenind la gagica-sa, din lemn de artar, ramane cenusa, la cat o ard,
Si cand baga capu-la savarina, ce crezi? Ramane ca vitelu` cu capu-n gard! - 2 nu-mi place
Esti in criza, mai cau ca UE ,pe runda ta nu dau doi bani, nici sa-mi platesti,
Incat runda mea a provocat criza, te lasa fara bani, nu poti nici sa mai primesti. - 2.5 totusi, ar trebui si un punch mai zdravan, pana acum runda e cam apa de ploaie
Ultimu bar, mai chill, ca la cat te-am invinetit, ma mir ca n-ai nevoie de fard,
Ti-am umflat fata, numai bagi botu`, continui normal; fututul picioarelor in gard! - 2 nu stiu de ce ai avut fixatia asta cu gardurile dar n-a fost ok

Battle mediocru, avut Khader vreo 2 faze bunicele in rest cam slabut. Bajeti, cu mai multa vlaga pe viitor.

Vot Khader!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de in0c3nt Joi Feb 21, 2013 1:45 am

Khader:



Unii dintre ei mi-au zis de ce nu dau audio-diss lu’ Verdele de Paris.
Am replicat: Eu nu vorbesc cu slugi,cu sclavi, de asta dau Battle în scris.-3p,buna combinatie de inceput
Nu-s fotbalist dar sunt Grozav băi sclav,dau grav Horror şi Groază,
Căci Khader e un King ca Stephen, te face să tremuri în propria casă.2p,asta nu rupe gura targului,bun primu,merge
De vorbe nu-mi pasă,femeie, ele-s goale c-aşa-s ele, faptele te fac viteaz,
Da’ pân’ la fapte închde-ţi gura că eu nu port mască de gaz,-2,5p,parca mai merge
Plus că tre’ să dau ca Paz, ca Slug, ca..Pac până-mi spui El da Sensei,
Că io când o ardeam pe cai mari …tu n-o ardeai nici pe ponei.-3,5p,asa da,imi place
Tu vrei să faci şi glume bune când eşti pamflet sută la sută ?
Şi te mai întrebai de ce… icoanele care plâng când te văd încep să râdă.-4p,Smile) tare
Eu rostesc adevărul ca următoarea axiomă: you are the shit în Battle-Rap
…fiindcă Prometeu n-avea pământ şi te-a creat din căcat !!!2p,hai frate,si eu care credeam ca finalu e BOOM,plm dezamagitor finalu'

Otrava:

Khader e futangiu, are picioru-n gips, ii da lu` gagica-sa sa-i sara cadru`
Si l-am bagat in depresie cand am jucat capra cu ea, cand am sarit gardu`!-3p,nu e rau pentru inceput
Da` lu asta-i fut doua-n cap sa stie ca traiesc pe picior mare, el pe toace,
Ca mi se zice Big-Fut, da` la el pe fund e o pancarda scrisa: " Sex `cuace".-2p,hmm asa nu
Iti dau la ficati, da` nu pane, mane, c-o sa-i nevoie de doctor ca Dr.Dre,
Sa vina si Ciomu, cu colectia lui intoarsa, ca tot iti place some-three.-1,5p,deci asta e cel mai fortat bar pe care l-am vazut vreoadata
Revenind la gagica-sa, din lemn de artar, ramane cenusa, la cat o ard,
Si cand baga capu-la savarina, ce crezi? Ramane ca vitelu` cu capu-n gard!-2p,neah,nimic,nu e de bine,no ofence,plm
Esti in criza, mai cau ca UE ,pe runda ta nu dau doi bani, nici sa-mi platesti,
Incat runda mea a provocat criza, te lasa fara bani, nu poti nici sa mai primesti.2p,man nici nu-mi vine sa mai citesc
Ultimu bar, mai chill, ca la cat te-am invinetit, ma mir ca n-ai nevoie de fard,
Ti-am umflat fata, numai bagi botu`, continui normal; fututul picioarelor in gard!2p,finalu ca si restul versurilor,aproape fiecare bar' are cate un gard:)

Nu mai stau sa calculez,nu are rost,parerea mea e ca mai bine bagati amandoi cate 2 runde a cate 8 versuri,decat sa bagati o runda de 12 versuri si sa fie asa fortate versurile,otrava parca ai ramas in pana de idei si o ardeai cu gardu' din bar in bar,plm,battle slab parerea mea,Khader pe alocuri bunciel,mi-a placut baru' la care am dat 4p.Bafta amandurora pe viitor!

Vot Khader!
in0c3nt
in0c3nt
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 247
Reputatie : 280
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 34
Localizare : Caransebes

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de dorobantzu Mar Mar 05, 2013 7:31 pm

Khader a scris:
Unii dintre ei mi-au zis de ce nu dau audio-diss lu’ Verdele de Paris.
Am replicat: Eu nu vorbesc cu slugi,cu sclavi, de asta dau Battle în scris. - 2, pana la urma tot lui i te adresezi Very Happy

Nu-s fotbalist dar sunt Grozav băi sclav,dau grav Horror şi Groază,
Căci Khader e un King ca Stephen, te face să tremuri în propria casă. - 4, chiar mi-a placut barul asta Smile

De vorbe nu-mi pasă,femeie, ele-s goale c-aşa-s ele, faptele te fac viteaz,
Da’ pân’ la fapte închde-ţi gura că eu nu port mască de gaz, - 2

Plus că tre’ să dau ca Paz, ca Slug, ca..Pac până-mi spui El da Sensei,
Că io când o ardeam pe cai mari …tu n-o ardeai nici pe ponei. - 4, al doilea bar care mi-a placut, desi nu am inteles mare lucru din primul vers Very Happy

Tu vrei să faci şi glume bune când eşti pamflet sută la sută ?
Şi te mai întrebai de ce… icoanele care plâng când te văd încep să râdă. - 4, again! bravo

Eu rostesc adevărul ca următoarea axiomă: you are the shit în Battle-Rap
…fiindcă Prometeu n-avea pământ şi te-a creat din căcat !!! - 1, slab pentru final, m-ai lasat cu un gust amar Smile)

Total Khader: 17

Otrava a scris:
Khader e futangiu, are picioru-n gips, ii da lu` gagica-sa sa-i sara cadru`
Si l-am bagat in depresie cand am jucat capra cu ea, cand am sarit gardu`! - 3, destul de ok pentru inceput!

Da` lu asta-i fut doua-n cap sa stie ca traiesc pe picior mare, el pe toace,
Ca mi se zice Big-Fut, da` la el pe fund e o pancarda scrisa: " Sex `cuace". - 1.5, nu mi-a placuuuut!

Iti dau la ficati, da` nu pane, mane, c-o sa-i nevoie de doctor ca Dr.Dre,
Sa vina si Ciomu, cu colectia lui intoarsa, ca tot iti place some-three. - 1.5, nope.

Revenind la gagica-sa, din lemn de artar, ramane cenusa, la cat o ard,
Si cand baga capu-la savarina, ce crezi? Ramane ca vitelu` cu capu-n gard! - 2, pentru primul vers mai mult, al doilea e mult mai slab.

Esti in criza, mai cau ca UE ,pe runda ta nu dau doi bani, nici sa-mi platesti,
Incat runda mea a provocat criza, te lasa fara bani, nu poti nici sa mai primesti. - 1.5, criza de punchuri ...

Ultimu bar, mai chill, ca la cat te-am invinetit, ma mir ca n-ai nevoie de fard,
Ti-am umflat fata, numai bagi botu`, continui normal; fututul picioarelor in gard! - 2.5, hai sa zicem, dar per total, in cursa asta te-ai impiedicat la fiecare gard Razz

Total Otrava: 12

Vot Khader! Diferenta destul de mare, Otrava mai nimic, Khader niste idei dragute! Ce sfaturi sa va dau? Nu stiu Very Happy Bafta in viitor!

dorobantzu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 21
Reputatie : 25
Data de inscriere : 08/11/2009

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de WTSN Mar Mar 05, 2013 8:51 pm

Battle incheiat, castigator Khader.
WTSN
WTSN
Aici nu reziști dacă n-ai cuvinte ca omulețu' lui Gopo

Mesaje : 3256
Reputatie : 3500
Data de inscriere : 15/07/2011
Varsta : 32
Localizare : Shot-uri intr-un Volkswagen - Razboiul din Golf!

Sus In jos

Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Otrava vs. Khader - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum