Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Mar 08, 2013 12:43 pm

xyyx, eu x, 8 versuri, reply 1-2 zile maxim, 5 voturi bune, 3-0 KO
Bafta!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Mar 08, 2013 1:38 pm

Cu ratatu' asta dau curat atat c-o sa ma murdaresc de sange,
Dar nu face nimic, gen el acumuleaza XP doar cu-nfrangeri!
Tg Jiu?! Boka plange abatut si nu c-a batut steaua aseara
Ci ca asta fuge, in fatza mea nu poa’ sa stea, d-aia-l dau afara!
Declin devine dependent de chin ( de te-nchini) de vin si-l inclin
Spre un destin meschin prin spini; asta-nseamna dus la xtr3m - divin!
In battleu asta n-ai prezenta, te bag in mortii ma-tii din complezenta!
Esti limbut?! Da! Limba ta-i dovada, pula mea ti-o pune-n evidenta!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Declin Sam Mar 09, 2013 9:31 pm

25 de ani deci excelezi la capitolul cunoastere, desi singurul tau vagin vazut a fost la nastere
La bairame te imbeti cu sampanie pentru copii sperand sa mai vezi ca-n secolul XIX RENASTERE
Ieri a fost ziua ta asa ca am o surpriza dulce, o sa-ti indeplinesc dorinta umplandu-te de sange
Adun XP din infrangeri? Asta acumuleaza XP ca le e mila adminilor de el cand il vad cum plange
Nu-s limbut, nu ma cobor la nivelul tau de cocalar. Cum ar fi ? Ar trebui sa stau lipit de trotuar
Bucuresti? Nimeni nu se bucura aici ca eu fug dupa xtr3mu ca sa-mi arat abilitatile de macelar
Ii tai creasta ca se da cocos apoi trimit la munca,xtr3mu are un serviciu extrem, el vinde gogosi
Prietene hai sa fim seriosi eu te pun pe tine in evidenta cand iti invinetesc ochii pe ochi frumosi
Declin
Declin
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 57
Reputatie : 71
Data de inscriere : 09/06/2012
Varsta : 27
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Declin Lun Mar 11, 2013 10:03 am

Te crezi bun pe forum, dar pe aici esti cel mult o gluma buna
Si intr-adevar in fata ta nu pot sta, nu te-ai mai spalat de o luna.
Sunt dependent de chin, imi place cum te chinui pe la mine pe sub bocanci
Pentru ca ce ai pus tu e un fel de runda de battle light, fara niciun punch
Vezi cum pierzi acum? Cred ca asa ai ajuns tu pe forum, te-ai pierdut
Te mai crezi si divin, in aceste conditii rap-ul e ateu la modul absolut!
La ce aere de cacat ai in tine se sperie si nicotina cand fumezi tutun
Vezi? Am facut versurile mai scurte deci runda mea si pula ta au ceva-n comun.
Declin
Declin
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 57
Reputatie : 71
Data de inscriere : 09/06/2012
Varsta : 27
Localizare : Targu-Jiu

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Mar 11, 2013 12:20 pm

Ti-as zice ca te-ntinzi mai mult decat ti-e plapuma da’ dormi in picioare!
Fraiere, de te zbor pe parbriz ca pe flyere inseamna ca am… aere oare?!
Ma iei cu “Hai pa!!!”? La cum te las cu ochii-n soare spune-i “O zi buna!”
Sau ti-i umflu, ti-i scot si-i vand sub forma de gogosi - nu-i minciuna!
Asemanarea dintre runda ta si pula mea?! Amandoua-ti stau pe limba!
Vrei sa ma bati?! In viata ta asta-i ca-n formula greutatii: n-ai timp ba!
Du-te si te plimba da’ schimba ruta: sa nu te mai prind ca dai pe-aici,
Ca-ti dau de devii greu, coite, atat de greu incat nu mai poti sa te ridici!

Se poate vota! Bafta!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de scriitor Lun Mar 11, 2013 8:59 pm

xtr3mu:
Cu ratatu' asta dau curat atat c-o sa ma murdaresc de sange,
Dar nu face nimic, gen el acumuleaza XP doar cu-nfrangeri! - 2.5 (simplist)
Tg Jiu?! Boka plange abatut si nu c-a batut steaua aseara
Ci ca asta fuge, in fatza mea nu poa’ sa stea, d-aia-l dau afara! - 2 (cred ca te-ai referit la faza cu romanii au talent. oricum, nici asta nu e prea buna)
Declin devine dependent de chin ( de te-nchini) de vin si-l inclin
Spre un destin meschin prin spini; asta-nseamna dus la xtr3m - divin! - 2.5 (tehnica maxima si o duma semi-ok)
In battleu asta n-ai prezenta, te bag in mortii ma-tii din complezenta!
Esti limbut?! Da! Limba ta-i dovada, pula mea ti-o pune-n evidenta - 2 (de final nu e ceva sa rupa. e ok doar)

Declin
25 de ani deci excelezi la capitolul cunoastere, desi singurul tau vagin vazut a fost la nastere
La bairame te imbeti cu sampanie pentru copii sperand sa mai vezi ca-n secolul XIX RENASTERE - 2 (intai trebuie sa moara pentru a vedea renastere. ai tehnica totusi si semi-dume pe primul vers)
Ieri a fost ziua ta asa ca am o surpriza dulce, o sa-ti indeplinesc dorinta umplandu-te de sange
Adun XP din infrangeri? Asta acumuleaza XP ca le e mila adminilor de el cand il vad cum plange - 1.5 (ma asteptam la o duma cu windows; prea simplu)
Nu-s limbut, nu ma cobor la nivelul tau de cocalar. Cum ar fi ? Ar trebui sa stau lipit de trotuar
Bucuresti? Nimeni nu se bucura aici ca eu fug dupa xtr3mu ca sa-mi arat abilitatile de macelar - 2.5 (mai misca ceva; punchback)
Ii tai creasta ca se da cocos apoi trimit la munca,xtr3mu are un serviciu extrem, el vinde gogosi
Prietene hai sa fim seriosi eu te pun pe tine in evidenta cand iti invinetesc ochii pe ochi frumosi - 2.5 (jocuri de cuvinte, doamne sfinte, nu zic rebus, scrabble; totusi, incearca sa lovesti mai dur)

Te crezi bun pe forum, dar pe aici esti cel mult o gluma buna
Si intr-adevar in fata ta nu pot sta, nu te-ai mai spalat de o luna. - 1.5 (nu e punchback, parca as citi o runda de-a lui in0c3nt)
Sunt dependent de chin, imi place cum te chinui pe la mine pe sub bocanci
Pentru ca ce ai pus tu e un fel de runda de battle light, fara niciun punch - 2.5 (sper ca te-ai referit la bautura; light-punch, care e suc din cate stiu)
Vezi cum pierzi acum? Cred ca asa ai ajuns tu pe forum, te-ai pierdut
Te mai crezi si divin, in aceste conditii rap-ul e ateu la modul absolut! - 2.5 (simplista, dar este punchback)
La ce aere de cacat ai in tine se sperie si nicotina cand fumezi tutun
Vezi? Am facut versurile mai scurte deci runda mea si pula ta au ceva-n comun. - 2 (pentru primul vers, pentru ca a doua duma a dat-o Magnifi_Q intr-un battle cand facuse un vers scurt si unul lung zicand "versurile sunt ca pulile noastre: pula mea, pula ta, pula mea, pula ta")

xtr3mu
Ti-as zice ca te-ntinzi mai mult decat ti-e plapuma da’ dormi in picioare!
Fraiere, de te zbor pe parbriz ca pe flyere inseamna ca am… aere oare?! - 3 (imi place! inceput bun, punchback, joc de cuvinte)
Ma iei cu “Hai pa!!!”? La cum te las cu ochii-n soare spune-i “O zi buna!”
Sau ti-i umflu, ti-i scot si-i vand sub forma de gogosi - nu-i minciuna! - 3.5 (primul vers mi se pare foarte bun, al doilea este un punchback sadic)
Asemanarea dintre runda ta si pula mea?! Amandoua-ti stau pe limba!
Vrei sa ma bati?! In viata ta asta-i ca-n formula greutatii: n-ai timp ba! - 2.5 (nu prea mi-a placut cea cu formula greutatii; presupun ca te referi la G=m*g)
Du-te si te plimba da’ schimba ruta: sa nu te mai prind ca dai pe-aici,
Ca-ti dau de devii greu, coite, atat de greu incat nu mai poti sa te ridici! - 3 (i see what you did there)


Nu prea mi-a placut Declin, nici xtr3mu (care vad ca a fost finalist in aproape fiecare turneu) n-a fost in forma buna .
VOT xtr3mu

scriitor
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 739
Reputatie : 785
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Sam Mar 23, 2013 8:31 pm

xtremu: 11,5
xtr3mu a scris:Cu ratatu' asta dau curat atat c-o sa ma murdaresc de sange,
Dar nu face nimic, gen el acumuleaza XP doar cu-nfrangeri! - 3p.
Tg Jiu?! Boka plange abatut si nu c-a batut steaua aseara
Ci ca asta fuge, in fatza mea nu poa’ sa stea, d-aia-l dau afara! - nu stiu exact la ce te referi pe v2.2.5p
Declin devine dependent de chin ( de te-nchini) de vin si-l inclin
Spre un destin meschin prin spini; asta-nseamna dus la xtr3m - divin! - 2.5p frumos zis,da nu loveste incat sa dau mai mult .
In battleu asta n-ai prezenta, te bag in mortii ma-tii din complezenta!
Esti limbut?! Da! Limba ta-i dovada, pula mea ti-o pune-n evidenta! - 3.5p,pe primu nimic,imi place v2

declin: 9,5
Declin a scris:25 de ani deci excelezi la capitolul cunoastere, desi singurul tau vagin vazut a fost la nastere
La bairame te imbeti cu sampanie pentru copii sperand sa mai vezi ca-n secolul XIX RENASTERE - seamana putin cu o idee de-a lu deliric primu vers ,da e bun totusi.pe v2 se lega mai bine cu o chestie "esti beat mort...renastere".plm.3p
Ieri a fost ziua ta asa ca am o surpriza dulce, o sa-ti indeplinesc dorinta umplandu-te de sange
Adun XP din infrangeri? Asta acumuleaza XP ca le e mila adminilor de el cand il vad cum plange - 2p.nu,nu asa
Nu-s limbut, nu ma cobor la nivelul tau de cocalar. Cum ar fi ? Ar trebui sa stau lipit de trotuar
Bucuresti? Nimeni nu se bucura aici ca eu fug dupa xtr3mu ca sa-mi arat abilitatile de macelar - nici asta nu impresioneaza ,2p
Ii tai creasta ca se da cocos apoi trimit la munca,xtr3mu are un serviciu extrem, el vinde gogosi
Prietene hai sa fim seriosi eu te pun pe tine in evidenta cand iti invinetesc ochii pe ochi frumosi - e doar ok jocu de cuvinte de la sf,da in rest mai nimic.si ce e cu metrica asta?mai taie din ele..2,5p

declin: 10,5
Declin a scris:Te crezi bun pe forum, dar pe aici esti cel mult o gluma buna
Si intr-adevar in fata ta nu pot sta, nu te-ai mai spalat de o luna. - eh,asta nu e ceva demn de un battle la nivel inalt.2.5p
Sunt dependent de chin, imi place cum te chinui pe la mine pe sub bocanci
Pentru ca ce ai pus tu e un fel de runda de battle light, fara niciun punch - 2p nimic
Vezi cum pierzi acum? Cred ca asa ai ajuns tu pe forum, te-ai pierdut
Te mai crezi si divin, in aceste conditii rap-ul e ateu la modul absolut! - 3,5,ba asta-mi place.stii asa sa faci cam un bar bun per runda.incearca sa le faci pe toate
La ce aere de cacat ai in tine se sperie si nicotina cand fumezi tutun
Vezi? Am facut versurile mai scurte deci runda mea si pula ta au ceva-n comun. - eh,e bun si nu prea.2,5p

xtremu: 13,5
xtr3mu a scris:Ti-as zice ca te-ntinzi mai mult decat ti-e plapuma da’ dormi in picioare!
Fraiere, de te zbor pe parbriz ca pe flyere inseamna ca am… aere oare?! - bine asa 3p
Ma iei cu “Hai pa!!!”? La cum te las cu ochii-n soare spune-i “O zi buna!”
Sau ti-i umflu, ti-i scot si-i vand sub forma de gogosi - nu-i minciuna! - Smile))).comic primu vers.gogoasa-minciuna pe al doilea => bar bun.4p
Asemanarea dintre runda ta si pula mea?! Amandoua-ti stau pe limba!
Vrei sa ma bati?! In viata ta asta-i ca-n formula greutatii: n-ai timp ba! - ca o formula a greutatii prost spusa:n-ai timp.zic si eu.oricum bun,3,5p
Du-te si te plimba da’ schimba ruta: sa nu te mai prind ca dai pe-aici,
Ca-ti dau de devii greu, coite, atat de greu incat nu mai poti sa te ridici! - ba ai inceput bine de tot,ai continuat mai nasol putin.comparand inceputut cu sfarsitu,cel putin.oricum 3p

vot extremu
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Apr 19, 2013 5:47 pm

xtr3mu a scris:
Cu ratatu' asta dau curat atat c-o sa ma murdaresc de sange,
Dar nu face nimic, gen el acumuleaza XP doar cu-nfrangeri! - 3, de incalzire asa.
Tg Jiu?! Boka plange abatut si nu c-a batut steaua aseara
Ci ca asta fuge, in fatza mea nu poa’ sa stea, d-aia-l dau afara! - 3, ar fi de 3 juma', tin minte 0.5
Declin devine dependent de chin ( de te-nchini) de vin si-l inclin
Spre un destin meschin prin spini; asta-nseamna dus la xtr3m - divin! - 4, bun.
In battleu asta n-ai prezenta, te bag in mortii ma-tii din complezenta!
Esti limbut?! Da! Limba ta-i dovada, pula mea ti-o pune-n evidenta! - 5, asa e final.

Declin a scris:
25 de ani deci excelezi la capitolul cunoastere, desi singurul tau vagin vazut a fost la nastere
La bairame te imbeti cu sampanie pentru copii sperand sa mai vezi ca-n secolul XIX RENASTERE - 3, cam fumat primul vers.
Ieri a fost ziua ta asa ca am o surpriza dulce, o sa-ti indeplinesc dorinta umplandu-te de sange
Adun XP din infrangeri? Asta acumuleaza XP ca le e mila adminilor de el cand il vad cum plange - 2, nu prea
Nu-s limbut, nu ma cobor la nivelul tau de cocalar. Cum ar fi ? Ar trebui sa stau lipit de trotuar
Bucuresti? Nimeni nu se bucura aici ca eu fug dupa xtr3mu ca sa-mi arat abilitatile de macelar - 2, slabut
Ii tai creasta ca se da cocos apoi trimit la munca,xtr3mu are un serviciu extrem, el vinde gogosi
Prietene hai sa fim seriosi eu te pun pe tine in evidenta cand iti invinetesc ochii pe ochi frumosi - 3, sa zicem

Declin a scris:
Te crezi bun pe forum, dar pe aici esti cel mult o gluma buna
Si intr-adevar in fata ta nu pot sta, nu te-ai mai spalat de o luna. - 3, slabut dar amuzant
Sunt dependent de chin, imi place cum te chinui pe la mine pe sub bocanci
Pentru ca ce ai pus tu e un fel de runda de battle light, fara niciun punch - 3, ok.
Vezi cum pierzi acum? Cred ca asa ai ajuns tu pe forum, te-ai pierdut
Te mai crezi si divin, in aceste conditii rap-ul e ateu la modul absolut! - 2, ateu la modul absolut? WTF?
La ce aere de cacat ai in tine se sperie si nicotina cand fumezi tutun
Vezi? Am facut versurile mai scurte deci runda mea si pula ta au ceva-n comun. - 4, mai bun.

xtr3mu a scris:
Ti-as zice ca te-ntinzi mai mult decat ti-e plapuma da’ dormi in picioare!
Fraiere, de te zbor pe parbriz ca pe flyere inseamna ca am… aere oare?! - 3, de inceput..
Ma iei cu “Hai pa!!!”? La cum te las cu ochii-n soare spune-i “O zi buna!”
Sau ti-i umflu, ti-i scot si-i vand sub forma de gogosi - nu-i minciuna! - 5, da!
Asemanarea dintre runda ta si pula mea?! Amandoua-ti stau pe limba!
Vrei sa ma bati?! In viata ta asta-i ca-n formula greutatii: n-ai timp ba! - 5, al 2-lea vers, face toti banii.
Du-te si te plimba da’ schimba ruta: sa nu te mai prind ca dai pe-aici,
Ca-ti dau de devii greu, coite, atat de greu incat nu mai poti sa te ridici! - 4, bun final.



Declin, parca ai invartit-o prea mult, fara a spune destule, nu ai punctat prea bine la capitolul "panci".

Xtr3mu, a doua runda are ce trebuie, prima e mai monotona, iar pe final ti-am dat 5 cu tot cu diferenta aia..

Nu mai fac calculul, e evident cine a castigat si cred ca nu exista dubii.

Vot xtr3mu.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Apr 19, 2013 5:48 pm

Battle incheiat, castigator xtr3mu cu 3-0 (KO).
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs Declin - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum