Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

4 participanți

In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 07, 2013 3:26 pm

- sistem XyyX, Neuro-X.
- 8 versuri.
- timp de raspuns, 48 de ore/runda.
- voturi prin sondaj, doua zile.

- in caz de egalitate, se mai lasa la vot inca 24 de ore.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Noi 09, 2013 7:29 pm

Battle incheiat, castigator Nihat prin No Show!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Zenit Sam Noi 09, 2013 10:54 pm

chiar eram curios de runda lui Neuro

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Sam Noi 09, 2013 11:37 pm

Si io, dar nu se poate nici asa. Macar de anunta inainte ca intarzie mai era o treaba.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Neuro Dum Noi 10, 2013 3:21 am

frate, am fost vineri la 2 sfinti mihai si un gavril. m-am trezit pe la 4 si am fost varza toata ziua, chiar n-am avut cand sa scriu, serios. as fi anuntat din timp dar n-am avut de unde sa stiu ca o sa ma matrasesc in halu ala. am scris si la "discutii", as putea sa dau maine o bucata pana-n pranz, ca e aiurea sa tot treaca mai departe toata lumea, asa, pulagoala, prin no show, dar daca voi considerati ca nu e ok nu ma deranjeaza.
Neuro
Neuro
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 75
Reputatie : 89
Data de inscriere : 09/11/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Dust Dum Noi 10, 2013 9:04 am

Nu, ramane inchis.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT] Empty Re: Neuro vs Nihat - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR NIHAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum