Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

3 participanți

In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de Becks Joi Noi 07, 2013 3:27 pm

- sistem XyyX, xtr3mu-X.
- 8 versuri.
- timp de raspuns, 48 de ore/runda.
- voturi prin sondaj, doua zile.

- in caz de egalitate, se mai lasa la vot inca 24 de ore.


Ultima editare efectuata de catre Becks in Lun Noi 11, 2013 12:23 pm, editata de 1 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty Re: xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Noi 07, 2013 5:13 pm

In battleu' cu Zenit am venit rapid si tare-n baruri ca 100 sec de Sankt Petersburg
Si-i dau voleu in genunchi, ruptura de trunchi si-o incizie in unghi ca un chirurg!
De pustii din Ploiesti am mai auzit, d-aia p-asta-l las lat mai rau ca pe Nihat si zic:
Cand se lauda ca-mi da un dos de palma, io o astept pe gagica-sa c-are curu' mic!
Revenind la fotbal, cand eu centrez pula asta micu' sare sa dea cu capu'... in buric
Sunt cel mai nesimtit si nu ti-as da locu' meu nici de-ai fi handicapat sau bunic!
Ia un secret: stii ca Becks vrea sa schimbe siteu' gen alte butoane si sa fie optim?!
E vrajeala asta, vrea sa-ti stearga contul ca nu-ntelege cum ai ajuns tu in optimi!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty Re: xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de Zenit Sam Noi 09, 2013 11:18 am

Duel liric,in battle cu-n maestru-n dume infinit ca Zenit,X-u' e doar un coate-goale
Prietene,la cat de putina medicina stii cred ca ti-ai petrecut toate betiile prin spitale.
De la padawanul asta verbal pot sa obtin victoria cum iau de la un mic copil o acadea,
Nici macar nu trebuie sa-i mai zic ca-i prost - deja au facut-o toti,inclusiv gagica-mea.
De cand n-ai apostrof per_vers ai minusuri clare-n text,ramai perplex cand zic de pula,
Cand driblez,taci!De-ncepi iar sa canti stangaci,eu imi rezerv dreptu' sa te fut in gura!
Unde-i creierul tau?Eroare 404!De-aia acuma poti sa-l iei pe Piro si sa-ti dai foc ca Nero
Degeaba te-albesti la fata ca Dero,stii si tu,X-ule,ca-n battle cu mine tu clar esti zero.

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty Re: xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 11, 2013 12:23 pm

Battle incheiat, castigator xtr3mu prin No Show!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty Re: xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de Zenit Lun Noi 11, 2013 8:53 pm

Da,scuzati ca n-am anuntat intarzierea,eu traiam cu impresia ca am timp sa postez pana azi la 00:00.Eh,aia e.Bafta X-ule si o sa te provoc la un battle dupa turneu Very Happy.Numai bine.

Zenit
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 232
Reputatie : 257
Data de inscriere : 13/07/2013
Varsta : 25
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU] Empty Re: xtr3mu vs Zenit - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR XTR3MU]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum