Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

+3
darthedd77
CreativeEgo
Static
7 participanți

In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Mier Noi 27, 2013 9:01 am

- xyyx, Ego e x

- 8 versuri/runda

- timp de reply: 48 ore

- voturi pe text, primul la 3 castiga

Se accepta doar voturi argumentate de la useri care au cel putin un battle dat (in afara turneelor).


Ultima editare efectuata de catre Static in Joi Dec 12, 2013 10:21 am, editata de 1 ori
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Noi 28, 2013 6:47 pm

Asta-i întoarcerea regelui, te calc pe coada ochiului de ești cu ochiul pe tron,
Avataru-i simbol: Beyonsu ăsta nasol vrea cu disperare un inel, se crede Sauron.
Trec De la B la Z, că mi-am propus să bat toți trollii ca Gandalf în Moria,
Becks mi-a molfăit salamu' de Sibiu, da cică tu-ți dorești mai mult Victoria.
Degeaba speri, că și muzica ta pute, în Brașov nu puteai înregistra nicăieri,
Te dădeau afară din studio că doar deschideai gura și apăreau urșii gunoieri.
Io - lunetistul perfect, tu cică bine văzut, ascunde-te, că mai trag o rafală,
Uite,-ți garantez că-n două locuri nu te vede nici dracu: în pizdă și-n finală.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Vin Noi 29, 2013 11:11 am

Eşti X, man, de-asta la victorie doar tragi cu ochiul ca Cyclops
Dubios ce faci cu Becks, o arzi ca Vito-n Sopranos: gay, boss
Faci pula mare-n battle, te-nţeleg, situaţia-i drastică
La propriu, ai putea numai prin chirurgie plastică
Ai încercat ca lunetist să-ţi cauţi pula şi...nimica
De-aia eşti cetăţean model, că tu n-ajungi la mititica
Vorbeşti de pizdă, şi-nsurat intri mai greu ca-n Mordor şi
Văd că te vrei pe tron. Doar c-ai băgat aseară KFC.

Noiembrie, deja vine moşu'. Săracul Ego, ce chestie
Trăieşte doar din amintiri - un fotograf ieşit la pensie
Ai dume vechi dar na, Alzheimer, vârsta, nu e o ruşine
Ştiu Edd, dă personale. Lasă-l, cât mai ştie cine-i cine
Păcat c-o ard REMAT, îmi fac de lucru cu toate rablele
L-am văzut ieri...îl ajutau să treacă strada babele Sad 
Vine din Câmpulung, l-am luat din scurt şi-acum se oftică
- Ego, n-ai citit prima rundă? Eşti clar de finala mică.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de CreativeEgo Dum Dec 01, 2013 3:35 pm

Uite șpilu: am stil, skill, still E-g-o, pe-aci CEO, domin liga
Tu cică mare pulărău, ai avut femei fără număr... vreo 10 giga.
Un demiurg sictirit vs. un cățeluș neastâmpărat, Ego vs. Goe,
Vin rime potop, ăsta-i NC fără pereche, nu-l primește-n arcă Noe.
O ard bărbat de 30 de ani, mâna pe portofel, c-aud că ți-o furi, 
Ăsta-i maaaaaare sculă, la frizer nu se tunde, se taie-mprejur.
Rimez cu rapacitate, ăsta... o strofă - pula, alta despre etate,
Cum să-ți dau io ție personale când tu n-ai nicio personalitate?
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Dec 02, 2013 11:49 am

CreativeEgo - 12 a scris:Asta-i întoarcerea regelui, te calc pe coada ochiului de ești cu ochiul pe tron,
Avataru-i simbol: Beyonsu ăsta nasol vrea cu disperare un inel, se crede Sauron. 3 pentru wp si umor. personal prea slab ca sa fie de 4 si punch prea moale ca sa fie de 5.
Trec De la B la Z, că mi-am propus să bat toți trollii ca Gandalf în Moria, 
Becks mi-a molfăit salamu' de Sibiu, da cică tu-ți dorești mai mult Victoria. 4 aici mi-am scuipat ceaiul pe monitor. wp bine de tot si foarte caterinca
Degeaba speri, că și muzica ta pute, în Brașov nu puteai înregistra nicăieri,
Te dădeau afară din studio că doar deschideai gura și apăreau urșii gunoieri. 1 hai ma. ce e asta? incercare de personal,dar prea slab
Io - lunetistul perfect, tu cică bine văzut, ascunde-te, că mai trag o rafală,
Uite,-ți garantez că-n două locuri nu te vede nici dracu: în pizdă și-n finală. 4 asta-i bine iarasi. wp bun si incheiat bine. dar runda a fost cam 50-50
Static - 12+15 a scris:Eşti X, man, de-asta la victorie doar tragi cu ochiul ca Cyclops
Dubios ce faci cu Becks, o arzi ca Vito-n Sopranos: gay, boss 2 inceput amuzant, dar nu rupe
Faci pula mare-n battle, te-nţeleg, situaţia-i drastică
La propriu, ai putea numai prin chirurgie plastică 3 o doza ceva mai mare de umor, dar punchul nu e extraordinar
Ai încercat ca lunetist să-ţi cauţi pula şi...nimica
De-aia eşti cetăţean model, că tu n-ajungi la mititica 4.5 sfinte cacat!!aici a trebuit sa mai curat monitorul o data. la fel de amuzant ca barul lui Ego + pb si ceva personal - cetatean model, gen
Vorbeşti de pizdă, şi-nsurat intri mai greu ca-n Mordor şi
Văd că te vrei pe tron. Doar c-ai băgat aseară KFC. 2.5 finalul amuzant, dar primul vers de pe bar parca-i mai bun ca al 2-lea

Noiembrie, deja vine moşu'. Săracul Ego, ce chestie
Trăieşte doar din amintiri - un fotograf ieşit la pensie 1.5 bar de incalzire pentru runda 2. putin personal, dar cam atat
Ai dume vechi dar na, Alzheimer, vârsta, nu e o ruşine
Ştiu Edd, dă personale. Lasă-l, cât mai ştie cine-i cine 5 hai mai mai du-te-n plm Smile))))) asta are de toate
Păcat c-o ard REMAT, îmi fac de lucru cu toate rablele
L-am văzut ieri...îl ajutau să treacă strada babele Sad  4 si asta-i bine. REMAT/rabla, nu-i nimic nou,dar e vers pregatitor. pica bine si al 2-lea e grav
Vine din Câmpulung, l-am luat din scurt şi-acum se oftică
- Ego, n-ai citit prima rundă? Eşti clar de finala mică. 4.5 pai cam asa se incheie un battle text
CreativeEgo 9 a scris:Uite șpilu: am stil, skill, still E-g-o, pe-aci CEO, domin liga
Tu cică mare pulărău, ai avut femei fără număr... vreo 10 giga. 2 pentru tehinca pe bar mai mult. ultima oara am ras asa tare la gluma asta ca am cazut de pe dinozaur. si ce bine era primul vers
Un demiurg sictirit vs. un cățeluș neastâmpărat, Ego vs. Goe,
Vin rime potop, ăsta-i NC fără pereche, nu-l primește-n arcă Noe. 1.5 nu-i tocmai punch.curge bine barul in runda, dar cam atat
O ard bărbat de 30 de ani, mâna pe portofel, c-aud că ți-o furi, 
Ăsta-i maaaaaare sculă, la frizer nu se tunde, se taie-mprejur. 1.5 iarasi versul unu bun si al 2-lea parca l-a scris altcineva
Rimez cu rapacitate, ăsta... o strofă - pula, alta despre etate,
Cum să-ți dau io ție personale când tu n-ai nicio personalitate? 4 uite, un bar bine de tot. legat de rundele lui Static si loveste puternic. dar cam tarziu
Un battle foarte bun. (aproape la fel de bun ca al meu cu xtr3mu in turneul trecut, dar nici chiar asa Very Happy ) Punctele pe bar poate surprind, dar trebuie luat in considerare ca am punctat tinand cont si de cine cu cine da battle. Ego a avut o runda buna, amuzanta, relaxata, dar a avut o cadere de tensiune pe-un bar acolo si a pierdut puncte. Static a fost scurt si la obiect (apropo de glume cu pla Smile) ) si foarte amuzant. Versurile curg bine, se leaga si poti sa le retii usor. (sunt multe battleuri unde uit primu bar pana ajung la final) Ego a pierdut in runda a 2a.Ori n-a mai avut idei dupa rundele precedente, ori are treaba de sarbatori, ori n-a avut timp, ori ,puri si simplu, asta e, cacat...se intampla. A avut barul ala super jmeker, dar a fost la final. Una peste alta, vot Static. A fost mai bine de data asta



PS: initial votasem cu CreativeEgo, dar am schimbat votul, am luat un punc de colo, am pus colo, sa nu zica Becks ca nu-s impartial
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Dec 02, 2013 1:23 pm

CreativeEgo 1: 

Asta-i întoarcerea regelui, te calc pe coada ochiului de ești cu ochiul pe tron,
Avataru-i simbol: Beyonsu ăsta nasol vrea cu disperare un inel, se crede Sauron. - tehnica ok, se citeste usor barul dar nu rupe cu punchul "te calc pe coada ochiului" legat cu "ochiul pe tron" 2,5p 

Trec De la B la Z, că mi-am propus să bat toți trollii ca Gandalf în Moria,
Becks mi-a molfăit salamu' de Sibiu, da cică tu-ți dorești mai mult Victoria. - personal bun, continua ideea cu LOTR foarte fain si e tare si wpul de pe versu 2 ca ai putut-o lega cu Bexu ... 4p 

Degeaba speri, că și muzica ta pute, în Brașov nu puteai înregistra nicăieri,
Te dădeau afară din studio că doar deschideai gura și apăreau urșii gunoieri. - personalul cu Brasovu e de punctat dar ca punch .. hmm 3p 

Io - lunetistul perfect, tu cică bine văzut, ascunde-te, că mai trag o rafală,
Uite,-ți garantez că-n două locuri nu te vede nici dracu: în pizdă și-n finală. - aici e umor misto pe versul 2 imi place 4p 

Static 1+2: 

Eşti X, man, de-asta la victorie doar tragi cu ochiul ca Cyclops
Dubios ce faci cu Becks, o arzi ca Vito-n Sopranos: gay, boss - imi place ideea cu cyclops, inceput bun de runda si cu un fel de pback pe primul vers 3,5p

Faci pula mare-n battle, te-nţeleg, situaţia-i drastică
La propriu, ai putea numai prin chirurgie plastică - amuzant barul, scurt si la obiect dar nu e de waw 3,5p 

Ai încercat ca lunetist să-ţi cauţi pula şi...nimica
De-aia eşti cetăţean model, că tu n-ajungi la mititica - in schimb asta da =)) e waw direct 5p 


Vorbeşti de pizdă, şi-nsurat intri mai greu ca-n Mordor şi
Văd că te vrei pe tron. Doar c-ai băgat aseară KFC. - e adevarat ce zice edd mai bun v1 si pback tare cu continuare pe v2 ... plus umor 4p 

Noiembrie, deja vine moşu'. Săracul Ego, ce chestie
Trăieşte doar din amintiri - un fotograf ieşit la pensie - si aici parca v1>v2 cu personalul ala ... si misto wordplayul de pe v2 dar punchul nu prea e d-ala rau 3p 

Ai dume vechi dar na, Alzheimer, vârsta, nu e o ruşine
Ştiu Edd, dă personale. Lasă-l, cât mai ştie cine-i cine - =))) pt versul 2 5p 

Păcat c-o ard REMAT, îmi fac de lucru cu toate rablele
L-am văzut ieri...îl ajutau să treacă strada babele CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Icon_sad - Smile)) ce vorbeeesti ma?! =))) tot versul 2 face 5p 
  
Vine din Câmpulung, l-am luat din scurt şi-acum se oftică
- Ego, n-ai citit prima rundă? Eşti clar de finala  mică. - asta nu prea imi place de final mie .. adica un personal si wp pe primu dar al doilea mi-ar fi placut sa fie mai cu umor ... puncteaza doar la atitudine 2,5p 

CreativeEgo 2: 

Uite șpilu: am stil, skill, still E-g-o, pe-aci CEO, domin liga
Tu cică mare pulărău, ai avut femei fără număr... vreo 10 giga. - punchu cu femeile pe net s-a tot dat si nici nu a venit pus intr-o forma mai smechera acum, insa imi place intrarea in runda cu tehnica desi nu are punch 3,5p 

Un demiurg sictirit vs. un cățeluș neastâmpărat, Ego vs. Goe,
Vin rime potop, ăsta-i NC fără pereche, nu-l primește-n arcă Noe. - am inteles ideea cu noe ca nu-l primeste dar totusi imi suna aiurea aia cu NC fara pereche ... iar comparatiile de pe primul vers sunt funny dar moi pt semifinala zic eu 2,5p 

O ard bărbat de 30 de ani, mâna pe portofel, c-aud că ți-o furi, 
Ăsta-i maaaaaare sculă, la frizer nu se tunde, se taie-mprejur. - Smile)) buun versul 2 ... original sau eu cel putin nu am mai citit/auzit ideea 5p 

Rimez cu rapacitate, ăsta... o strofă - pula, alta despre etate,
Cum să-ți dau io ție personale când tu n-ai nicio personalitate? - imi place mai mult finalul de runda a lu Ego si tehnica ... 4p 

Total: 

Creative Ego: 28.5
Static: 31.5

N-am reverificat calculul dar cred ca e ok .. oricum per total dupa citirea rundelor l-am vazut pe Static castigator fara sa ma gandesc prea mult 

Vot Static!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Vin Dec 06, 2013 12:27 pm

Multumim de voturi, le comentam mai incolo dar pana atunci mai asteptam si altele Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de GeSStapo Mier Dec 11, 2013 7:25 pm

CreativeEgo a scris:Asta-i întoarcerea regelui, te calc pe coada ochiului de ești cu ochiul pe tron,
Avataru-i simbol: Beyonsu ăsta nasol vrea cu disperare un inel, se crede Sauron. - 3p Faza cu acea coada am mai vazut-o, nu ma impresioneaza, am zis ca faci ceva mai tare cu acel inel de pe V2.
Trec De la B la Z, că mi-am propus să bat toți trollii ca Gandalf în Moria,
Becks mi-a molfăit salamu' de Sibiu, da cică tu-ți dorești mai mult Victoria. - 4p Asta da. 
Degeaba speri, că și muzica ta pute, în Brașov nu puteai înregistra nicăieri,
Te dădeau afară din studio că doar deschideai gura și apăreau urșii gunoieri. - 3,5p Am ras putin, eu unu' n-am mai auzit-o pe asta cu ursii.
Io - lunetistul perfect, tu cică bine văzut, ascunde-te, că mai trag o rafală,
Uite,-ți garantez că-n două locuri nu te vede nici dracu: în pizdă și-n finală. - 4.5 Hehe.
15p
Static a scris:Eşti X, man, de-asta la victorie doar tragi cu ochiul ca Cyclops
Dubios ce faci cu Becks, o arzi ca Vito-n Sopranos: gay, boss - 3.5p Meh...V1 mi-a placut, 2 nu prea.
Faci pula mare-n battle, te-nţeleg, situaţia-i drastică
La propriu, ai putea numai prin chirurgie plastică - 3.5 Imi place umoru' asta luat din scurt. Smile)
Ai încercat ca lunetist să-ţi cauţi pula şi...nimica
De-aia eşti cetăţean model, că tu n-ajungi la mititica - 5p Da tati! "Ea" de aici. Smile)
Vorbeşti de pizdă, şi-nsurat intri mai greu ca-n Mordor şi
Văd că te vrei pe tron. Doar c-ai băgat aseară KFC. -4p Nu m-a atins dar e un panci bec bun. Good shit.

16p

Noiembrie, deja vine moşu'. Săracul Ego, ce chestie
Trăieşte doar din amintiri - un fotograf ieşit la pensie - 3p Nu prea, imi place ideea de pe V2 dar cam atat.
Ai dume vechi dar na, Alzheimer, vârsta, nu e o ruşine
Ştiu Edd, dă personale. Lasă-l, cât mai ştie cine-i cine - 5p Am ras si a 2-a oara cand am citit.
Păcat c-o ard REMAT, îmi fac de lucru cu toate rablele
L-am văzut ieri...îl ajutau să treacă strada babele Sad - 4.5 Smile) Merge brici cu alea de sus.
Vine din Câmpulung, l-am luat din scurt şi-acum se oftică
- Ego, n-ai citit prima rundă? Eşti clar de finala mică. - 2.5 Fix pula. Smile 
  
15p

CreativeEgo a scris:Uite șpilu: am stil, skill, still E-g-o, pe-aci CEO, domin liga
Tu cică mare pulărău, ai avut femei fără număr... vreo 10 giga. - 3p Asta-i de cand eram eu mic.
Un demiurg sictirit vs. un cățeluș neastâmpărat, Ego vs. Goe,
Vin rime potop, ăsta-i NC fără pereche, nu-l primește-n arcă Noe. -3.5p Da tata, asta mi-a placut.
O ard bărbat de 30 de ani, mâna pe portofel, c-aud că ți-o furi, 
Ăsta-i maaaaaare sculă, la frizer nu se tunde, se taie-mprejur. - 5p Bag pula-n el de bar. Smile)
Rimez cu rapacitate, ăsta... o strofă - pula, alta despre etate,
Cum să-ți dau io ție personale când tu n-ai nicio personalitate? -4p Dar de ce am impresia ca am mai auzit chestia asta?...

15,5p



Bag pula-n casuta asta ca nu pot sa ies din Q. Deci:


Static : 16+15 = 31
Ego : 15+15.5 = 30.5



Diferenta destul de mica, fiecare are cate ceva in strofa care rupe, Ego ai dat putin mai naspa dar ai avut si chestii tari . Static, pula mea si batranele alea...


Vot S!
GeSStapo
GeSStapo
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 565
Reputatie : 600
Data de inscriere : 26/12/2012

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Dec 12, 2013 9:16 am

Așa aș fi votat și eu. (Cred că ați dat toți prea multe puncte la ăla cu 10 giga de femei. Diferența e mai mare în favoarea lui Static.) Smile

Bravo, Static! Să iei finala, că te înjur.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 12, 2013 10:20 am

Numai bine Ego! Ca de obicei, mi-a facut placere Very Happy

Si ms de vot, 'stapo.

Battle incheiat, castigator Static cu 3-0!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de PiroTechnique Joi Dec 12, 2013 11:24 am

CreativeEgo a scris:Așa aș fi votat și eu. http://9gag.com/gag/awry071
PiroTechnique
PiroTechnique
Nu am rang personalizat!

Mesaje : 1371
Reputatie : 1445
Data de inscriere : 22/03/2011
Varsta : 35
Localizare : 127.0.0.1 [Unde totu-i verde si frumos]

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de CreativeEgo Joi Dec 12, 2013 11:53 am

După battle nu mai e autodrop, io nu simt nevoie să-mi marchez teritoriul ca Becks. Wink

Oricum, adevărul e că îi cam datorez niște scuze lui Static, că am dat fără niciun chef sau vlagă. Pe de o parte pentru că lucrasem 2 săptămâni continuu, sâmbătă și duminică inclusiv, și eram relativ epuizat, pe de alta pentru că mi-am consumat tot avântul în battle-ul cu Becks. Nu că mă scuz, doar constat. Smile
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Static Joi Dec 12, 2013 12:43 pm

Ok, dar sa nu se mai intample data viitoare! Si daca vrei sa ma scoti pe interval pentru revansa, doar dupa ce castig finala Cool
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Dust Joi Dec 12, 2013 9:14 pm

La cum merge cu votarea, abia in 2015 o sa te poti declara castigator Zetule.

Misto battle-ul, placut ochiului. Desi a castigat Static, cele mai bune doua baruri din battle mi s-au parut ale lui Ego si anume ultimul bar din fiecare runda, cel putin cel din prima runda a fost tare. Doar ca au fost cam singure in battle.
Bafta!
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC] Empty Re: CreativeEgo vs. Static - [BATTLE INCHEIAT, CASTIGATOR: STATIC]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum