Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

+2
netceeinho
OZN
6 participanți

In jos

Who won?! Who's next?! You decide!

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] I_vote_lcap80%netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] I_vote_rcap 80% 
[ 8 ]
netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] I_vote_lcap20%netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] I_vote_rcap 20% 
[ 2 ]
 
Total voturi : 10
 
 
Sondaj inchis

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Oct 12, 2014 10:13 pm

3 zile, 8 versuri. XyyX.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Oct 16, 2014 11:59 am

am citit la prezentare cum c-ai avut mai multe nickuri -toate erau d-astea de nefutut?
indiferent cum, dupa turneul asta curul o sa-ti cam miroasa a tigari si marunt.
sunt un fel de profesor pe aici.. iti dau cu netceeingul in cap si iti smulg perciunii
app de profesori, in liceu toate fetele te urau c-ai fost primu caruia i-au crescut sanii.
dumele tale cred ca sunt ciordite din rechizita muzeului artei populare
oricum.. ca sa raspunzi decent la runda asta ai nevoie de 3 zile...polare!
tu sigur asculti la greu Alternosfera.. pentru ca sunt niste moldoveni tristi si ei
fara vreo aroganta de kkt dar sa-mi bag pula de mai stiu ce sa-ti zic -bafta la femei!
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ahriman Sam Oct 18, 2014 1:23 am

De când stau pe ţigările şi pensia lu’ mă-sa cică-mi miroase curu’ a ţigări şi mărunt...
Dar nu-i nimic nasol în asta, mai ales că lui, după runda asta curu’-i miroase a bătut.
Am rămas fără foiţe, noroc cu turneul ăsta c-am de unde să mai scot o mascotă,
Că ăsta e atât de smecher încât mersurile lui se văd doar pe la prezentări de modă.
Am o-ntrebare dom’ profesor: ce morţii mă-ti-i rechizita că-n dicţionar nu scrie, zău!
Nu c-aş face caz din asta, mai ales acum când ai spus şi tu, în sfârşit, ceva nou.
Alternosfera nu-i punch da' tu la ce căcat jeleşti te şi văd în Luna Amară ...definitiv
Baftă la femei ?! nu, nu-i autodrop că-i gay, idolii lui l-au învăţat ...Shukar Collective !
Ahriman
Ahriman
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 30
Reputatie : 41
Data de inscriere : 06/09/2014

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ahriman Sam Oct 18, 2014 8:12 pm

N-o ard cordial c-un puşti cordit, ştii că Triumf şi fără Nufăr,
Îl bat măr, şi ca s-ating o coardă sensibilă, ...îl bat şi pe umăr !
Că ăsta-şi colectează dumele de prin filmele cu adolescenţi bălani,
Şi o arde prin ghene atât de mizere încât i se spune Omul fără sobolani
Din cauza dumelor populare scoţi suspine şi o-furi ca cei 40 de hoţi,
Mă-ntind cu dracu’ ăsta la poveşti că el n-ar câştiga nici în 1001 nopti
Te las să-mi spui ca „Bill Bonanno - Povestea unui mafiot”, sau nu,
Oricum, cu tine-n battle sunt ca un soldat loial ...nu-mi bat Capul !
Ahriman
Ahriman
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 30
Reputatie : 41
Data de inscriere : 06/09/2014

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Oct 23, 2014 12:10 am

bah, ti-am citit profilul de pe HHK si plm.. nu inteleg de unde atatea fitze Question
c-ai 10 posturi despre cat de tare e slim shady si alte 2 in care ne ceri ID-uri de rockeritze.
deci, trezeste-te, coitze, ca tu bati mar doar atunci cand faci compot
ai citit 1001 de nopti, ali baba si povestea unui mafiot -sigur ai o proza scurta si-n chilot!
degeaba folosesti diacritice caci singura tipa cu care vorbesti e Ana Colut..
si ce pula mea e nufar si triumf? vreun tratament pentru coshuri mai putin cunoscut?
eu ma stiu cu shukar collective iar tu te inverti in cercuri inalte doar la tiribomba din comuna
si-ai zis chiar bine ca esti ca un soldat loial  -tu nu-ti bati capul, il iei la mana!
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Oct 23, 2014 2:03 pm

3 zile la vot.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Oct 30, 2014 8:00 pm

Battle incheiat, castigator netceeinho cu 8-2!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Mar Noi 04, 2014 11:31 am

bah, mie mi s-a parut smecher rau ce a dat ahriman si ma asteptam sa fie foarte strans.

m-au spart liniile astea:

Ahriman a scris:De când stau pe ţigările şi pensia lu’ mă-sa cică-mi miroase curu’ a ţigări şi mărunt...

Ahriman a scris:
Că ăsta e atât de smecher încât mersurile lui se văd doar pe la prezentări de modă.

Ahriman a scris:Am o-ntrebare dom’ profesor: ce morţii mă-ti-i rechizita că-n dicţionar nu scrie, zău!
Nu c-aş face caz din asta, mai ales acum când ai spus şi tu, în sfârşit, ceva nou.

gg ahriman si sper sa te mai vad pe aici.
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ahriman Joi Noi 06, 2014 12:21 am

Chiar aveam nevoie de consolare Smile) poate mai facem ceva pe viitor, gg si noroc pe mai departe
Ahriman
Ahriman
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 30
Reputatie : 41
Data de inscriere : 06/09/2014

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de scriitor Dum Noi 09, 2014 2:57 am

si aia cu "omul fara sobolani" a fost destul de smecheroasa
oricum, cel mai tare battle asta mi s-a parut
bravo baeti
turneul asta pariez pe netceehino
bine, ca mai sunt si-altii, da' si ieri ca azi tot asa

scriitor
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 739
Reputatie : 785
Data de inscriere : 09/03/2013

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 10, 2014 1:47 pm

Ia dati-mi-l pe netceeinho in semifinale ba...
... si plec direct de la 0-1, ca sa nu mai voteze si astia care stiu castigatorul dinainte de battle! Laughing
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: netceeinho vs. Ahriman - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum