Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop

2 participanți

In jos

Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop Empty Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop

Mesaj Scris de RastafarianDream Joi Apr 08, 2010 3:14 pm

Kryp, fost membru Cojones Records, a lansat materialul “Dumnezeu Ascultă Hip Hop”, proiect ce poate fi descărcat gratuit. Albumul conţine 20 de piese, colaborări cu Ron, Camuflaj, Cepeda, I-Gura, Rhetor, Mef15to sau Bullet.

Salut,

Mulţumesc că ai downloadat albumul ăsta.
El reprezintă munca mea de 2 ani jumate,şi în acelaşi timp bătaia de joc de 2 ani jumate a aşa-zisului inginer de sunet din Cojones Records.
Sperând că aşa zisa calitate a sunetului nu te va deranja prea tare încât să nu poţi să asculţi cap coadă măcar o data tot albumul ,
o să îţi şi explic situaţia cât mai pe scurt posibil.

Ca să reuşesc să fac şi calitatea sunetului să se ridice cumva la un nivel acceptabil,trebuia să aştept ca Yehova (omu’ cu studiou’ )
să câştige toamnă viitoare la loto. Şi cum el crede incredibil de mult că are toate şansele, mă roagă din decembrie 2009 să-l tot aştept,în tot timpu’
ăsta promiţând continuu că va termina masterizarile într-un timp cât mai scurt.
Cu toată încrederea că oamenii cu care lucrez de când am început nu ar face faze aiurea,am aşteptat,şi am aşteptat,şi.. într-un final să aflu că
defapt nemulţumirea era că nu îi cumpăr eu biletul câştigător.
Şi cum omul refuză să-mi dea akapelele să pot merge la un studio profesional să pot lucra piesele,am decis să-l arunc pe net exact în varianta
în care îl aveam eu în calculator.

Vă prezint Kryp – Dumnezeu ascultă Hip Hop, varianta finală, cu bune şi cu rele, sperând că pe viitor situaţia să fie mai bună.

Kryp.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

P.S.Mulţumesc din suflet prietenilor mei,care au adus pe album singurele părţi profesionale: strofele de featuring, instrumentalele, şi coperta (Exile).


Download link => [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

RastafarianDream
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 2
Reputatie : 4
Data de inscriere : 08/04/2010

Sus In jos

Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop Empty Re: Kryp - Dumnezeu asculta hip-hop

Mesaj Scris de OZN Mier Iun 09, 2010 2:36 pm

e caterinca albumul
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum