Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

4 participanți

In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Nihat Dum Mai 23, 2010 12:59 pm

Provocare si reguli stabilite pe Yahoo!Messenger:
1.Sistem: 2 runde - X Y Y X ; unde : OZN - X si Nihat - Y;
2.Numar versuri : 10/runda ;
3.Timp raspuns : 3 zile;
4.Voturi : primul la 5 (la 3-0 se declara K.O.) ; cerinte voturi : argumentate, pe text daca se poate!

Bafta OZN!


Ultima editare efectuata de catre Nihat in Sam Mai 29, 2010 1:35 pm, editata de 1 ori
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de OZN Lun Mai 24, 2010 1:07 pm

pentru Nihat din LPS, sunt ca Mircea Sandu pentru FRF, naşu'
e tare-n gura, are cu cine semanam, pe ma-sa o probeaza tot orasu'
ozn lanseaza-n mare, pluta asta de netcee nu se tine la suprafata
vine cu spatele ca racu, pentru show, dar lu' subsemnatu nu-i face fata
e pe dos, genu feminin, are status din veritasaga, deprimat ca un debil
neevoluat, vrea sa ma raneasca cu runda lui - pistol cu apa, e copil
fii atent ca eu iti deschid rana cu-n obuz, stiu ca-ti sunt mentor, te atac cu katana
te fac ca grecii pe Da Luz, castig, in battle sunt mai rau decat in biserica Satana
Acum nu doar clopotele bat, asta e in stare sa ma voteze si apoi sa spuna ca-i blat
pun cireasa pe tort, p'asta-l fac din mimat, nihat e vidanjor, tot timpul da de cacat
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Nihat Joi Mai 27, 2010 8:31 pm

Oracol ca Dumitru Dragomir, simt Victoria si cresc in ochii cititorilor ca faina Boromir
Copil debil, nu ma faci sa transpir, ca esti in criza de identitate, ca aia din Zair
Nihat provocat, intra in clinci, OZN in LPS intrat ca n-aveam femeie de servici
O arde pe aici, cu lirica in opinci, si o sa-i dau scor de handball, 3-0 KO sau pana la 5
Intra cu gagica-sa intr-un bar de rockeri, Diana zice: sunt cu javra mea o plimb
Ce faci OZN? Te cureti de purici? De unde stiu de Diana? Pai e ca moneda de schimb!
Ai lirica prabusita, ca un OZN ascuns de NASA, cu ultime resurse te iei de Veritasaga
Meseria ta de baza-i laba, tripat pe clipuri la TV cu Beyonce si Lady Gaga
Esti absent in lirica, n-ai valoarea lui Ribery, dar stai pe banca in runda finala
Eu Milito, ti-o bag de doua ori in ate de n-o mai descosi, te invart ca pe spirala

Te scutesc de irosirea unui punch, motivul pentru care am lipsit e clar
Dumele tale-s expirate ca ciupercile, d-aia ti-am dat runda 1 din spital
Imi spui ca vii in runda a doua cu dume, pai prima cred ca a dat-o Diana
Sunt tipul pus mereu pe glume, genul care te leaga de copac, ca liana
Te invarti in cerc cu versu' , esti ca hora, enigmatic un fel de Ebola
Te platesc ca pe curve cu ora, pune ficat pe rimele mele, se faramiteaza ca Cola
Asta e din generatia de rasisti, ba v-ati trezit tarziu, cunoscuti ca neo-nazisti ce tare!
Ai citit Main Kampf? Pai daca vede Hitler cum o arzi, te baga in lagarele de concentrare
Imbin placutu cu placerea, tu imbini utilu si munca, cu o relaxare pe laba
Nu de alta, da daca eu am dat doua runde, tu inca ai ramas cu coala alba
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de OZN Sam Mai 29, 2010 12:19 pm

ca Zair, am 2 emisfere, cerebrale, tu cand ma vezi, te schimbi la fata alb ca faina
cand te prind te omor sigur ca heroina, moartea alba, aici iti e interzis ca orasul din China
iti dau scor de box ca te lovesc cu punchuri sub centura, ca pe centura ocupa ma-ta postu
am tactici ca Tadici, vin peste tine cu un bar de rockeri sadici si asta ramane ca prostu
cand vede ca apar pe piata, vand castane, esti slab ca Stan, eu ca Bran, patrimoniu national
protejat de lege, fac pustanii ca USM, da vina pe ciuperci, da' prima runda l-a bagat in spital
asta vrea sa introduca trocu', sa cumpere ceva fara pret, imi zice de lirica, eu sunt de baza
cu siguranta Omul Zilelor Negre toarna acid prin orice fraza, faci battle? demonstreaza !
sunt ca intr-un joc online pe pc, te bat de la distanta, auzi pisi, te bag sa-mi faci o clanta
te bat ca scrisu pe chitanta, te fac cu eleganta, in battle sunt totul ca Napoleon in vechea Franta


Ultima editare efectuata de catre OZN in Dum Mai 30, 2010 4:28 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de DopeRapper Sam Mai 29, 2010 2:48 pm

he he... marfa battle !
bravo amandurora!

vot ozn



p.s nu se poate! Laughing
4.Voturi : primul la 5 (la 3-0 se declara K.O.) ; cerinte voturi : argumentate, pe text daca se poate!
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Iun 10, 2010 11:25 am

Scris de OZN
pentru Nihat din LPS, sunt ca Mircea Sandu pentru FRF, naşu'
e tare-n gura, are cu cine semanam, pe ma-sa o probeaza tot orasu'- 3 bun inceput
ozn lanseaza-n mare, pluta asta de netcee nu se tine la suprafata
vine cu spatele ca racu, pentru show, dar lu' subsemnatu nu-i face fata-2 inceput bine da la faza cu racu poate sa ti-o intoarca
e pe dos, genu feminin, are status din veritasaga, deprimat ca un debil
neevoluat, vrea sa ma raneasca cu runda lui - pistol cu apa, e copil-1
fii atent ca eu iti deschid rana cu-n obuz, stiu ca-ti sunt mentor, te atac cu katana
te fac ca grecii pe Da Luz, castig, in battle sunt mai rau decat in biserica Satana-2 ok
Acum nu doar clopotele bat, asta e in stare sa ma voteze si apoi sa spuna ca-i blat
pun cireasa pe tort, p'asta-l fac din mimat, nihat e vidanjor, tot timpul da de cacat-3 hahaha


Scris de Nihat
Oracol ca Dumitru Dragomir, simt Victoria si cresc in ochii cititorilor ca faina Boromir
Copil debil, nu ma faci sa transpir, ca esti in criza de identitate, ca aia din Zair-3 bun
Nihat provocat, intra in clinci, OZN in LPS intrat ca n-aveam femeie de servici
O arde pe aici, cu lirica in opinci, si o sa-i dau scor de handball, 3-0 KO sau pana la 5-3 in continuare bine dat
Intra cu gagica-sa intr-un bar de rockeri, Diana zice: sunt cu javra mea o plimb
Ce faci OZN? Te cureti de purici? De unde stiu de Diana? Pai e ca moneda de schimb!-3 ba esti nebun
Ai lirica prabusita, ca un OZN ascuns de NASA, cu ultime resurse te iei de Veritasaga
Meseria ta de baza-i laba, tripat pe clipuri la TV cu Beyonce si Lady Gaga-2 mh
Esti absent in lirica, n-ai valoarea lui Ribery, dar stai pe banca in runda finala
Eu Milito, ti-o bag de doua ori in ate de n-o mai descosi, te invart ca pe spirala-1 ai lasat-o mai moale?

Te scutesc de irosirea unui punch, motivul pentru care am lipsit e clar
Dumele tale-s expirate ca ciupercile, d-aia ti-am dat runda 1 din spital-1???
Imi spui ca vii in runda a doua cu dume, pai prima cred ca a dat-o Diana
Sunt tipul pus mereu pe glume, genul care te leaga de copac, ca liana-2
Te invarti in cerc cu versu' , esti ca hora, enigmatic un fel de Ebola
Te platesc ca pe curve cu ora, pune ficat pe rimele mele, se faramiteaza ca Cola-1
Asta e din generatia de rasisti, ba v-ati trezit tarziu, cunoscuti ca neo-nazisti ce tare!
Ai citit Main Kampf? Pai daca vede Hitler cum o arzi, te baga in lagarele de concentrare-1
Imbin placutu cu placerea, tu imbini utilu si munca, cu o relaxare pe laba
Nu de alta, da daca eu am dat doua runde, tu inca ai ramas cu coala alba-3 da bun final

Scris de OZN
ca Zair, am 2 emisfere, cerebrale, tu cand ma vezi, te schimbi la fata alb ca faina
cand te prind te omor sigur ca heroina, moartea alba, aici iti e interzis ca orasul din China-2 bunut
iti dau scor de box ca te lovesc cu punchuri sub centura, ca pe centura ocupa ma-ta postu
am tactici ca Tadici, vin peste tine cu un bar de rockeri sadici si asta ramane ca prostu-2 bine inceput finalizat cam slab
cand vede ca apar pe piata, vand castane, esti slab ca Stan, eu ca Bran, patrimoniu national
protejat de lege, fac pustanii ca USM, da vina pe ciuperci, da' prima runda l-a bagat in spital-3 bine intoarsa
asta vrea sa introduca trocu', sa cumpere ceva fara pret, imi zice de lirica, eu sunt de baza
cu siguranta Omul Zilelor Negre toarna acid prin orice fraza, faci battle? demonstreaza !-1 alambicat
sunt ca intr-un joc online pe pc, te bat de la distanta, auzi pisi, te bag sa-mi faci o clanta
te bat ca scrisu pe chitanta, te fac cu eleganta, in battle sunt totul ca Napoleon in vechea Franta-2 (cam 1 1/2)


21-20
prima runda nihat foarte tare da ce s-a intamplat apoi?
vot ozn
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Vizitato Joi Iun 17, 2010 1:23 am

Ozn : "e tare-n gura, are cu cine semanam, pe ma-sa o probeaza tot orasu' "
destul de previzibila tema, dar reusit

"neevoluat, vrea sa ma raneasca cu runda lui - pistol cu apa, e copil" bun asa, mult relax pe zona, degajare

"fii atent ca eu iti deschid rana cu-n obuz, stiu ca-ti sunt mentor, te atac cu katana" - fumata

"Acum nu doar clopotele bat, asta e in stare sa ma voteze si apoi sa spuna ca-i blat
pun cireasa pe tort, p'asta-l fac din mimat, nihat e vidanjor, tot timpul da de cacat" - uimitor pentru Ozn, a incheiat nesteptat de bine !


"cand te prind te omor sigur ca heroina, moartea alba, aici iti e interzis ca orasul din China" - buuun, asta se da invincibil

"iti dau scor de box ca te lovesc cu punchuri sub centura, ca pe centura ocupa ma-ta postu" - un pic de frustrare? ai mai zis asta

"cand vede ca apar pe piata, vand castane, esti slab ca Stan, eu ca Bran, patrimoniu national" - partea finala big time, original

"sunt ca intr-un joc online pe pc, te bat de la distanta, auzi pisi, te bag sa-mi faci o clanta
te bat ca scrisu pe chitanta, te fac cu eleganta, in battle sunt totul ca Napoleon in vechea Franta" - iar final bun, i-ai dat o moarte lenta, dar sigura, nu stiu ce se intampla cu incheierile astea Smile)

"asta vrea sa introduca trocu', sa cumpere ceva fara pret" - thanks pt p back


Nihat:

"Nihat provocat, intra in clinci, OZN in LPS intrat ca n-aveam femeie de servici" ok, dar destul de naiv

"De unde stiu de Diana? Pai e ca moneda de schimb!" desi e despre mine, trebuie sa o punctez. buna !

"Meseria ta de baza-i laba, tripat pe clipuri la TV cu Beyonce si Lady Gaga" - esti ascultator, deci ? (mi am permis un offtopic)


"Esti absent in lirica, n-ai valoarea lui Ribery, dar stai pe banca in runda finala
Eu Milito, ti-o bag de doua ori in ate de n-o mai descosi, te invart ca pe spirala" de asemenea, bun final, moment de relax, superioritate

"Dumele tale-s expirate ca ciupercile, d-aia ti-am dat runda 1 din spital" O.K. si K.O.

"Imi spui ca vii in runda a doua cu dume, pai prima cred ca a dat-o Diana" - ar fi timpul sa spargi mitu : pizdele in rep sunt 0

"Te platesc ca pe curve cu ora, pune ficat pe rimele mele, se faramiteaza ca Cola" - clar buna de departe

"Ai citit Main Kampf? Pai daca vede Hitler cum o arzi, te baga in lagarele de concentrare" buna ideea, un pic, la un moment dat, sunt niste contradictii in logica, dar still buna

"Nu de alta, da daca eu am dat doua runde, tu inca ai ramas cu coala alba" - ok final, se putea si mai bine.

Nihat - prea stresat pe : diana, laba. Ai potential, dar aeriseste te mai mult inainte.
Ozn - se putea mai bine, nu toate punchurile sunt reusite. dar e ok

vot OZN

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de OZN Joi Iun 17, 2010 1:45 am

battle incheiat, castigator ozn 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Nihat Joi Iun 17, 2010 12:27 pm

Buna Diaaanaaa Embarassed Surprised Laughing
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ] Empty Re: OZN vs Nihat - [ BATTLE INCHEIAT ]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum