Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

+2
cheiade13
OZN
6 participanți

In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de OZN Mar Iun 22, 2010 1:43 pm

cheiade13 = x
Megiddo = y
xyyx, 8 versuri, timp de raspuns 2 zile
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de cheiade13 Mier Iun 23, 2010 4:05 pm

Runda asta e cinema pe bune, eu regizor, Megiddo cade printre fire si relee
Ca il arunc de la etajul 10 si apuc sa-l filmez de jos cum pica in contra- plongee
Cat de autodrop sa poti s-o arzi, asta ii roaga pe adversari sa-l calce in picioare,
THC il rupe in evantai , proasta forumului da reply:”imi cer scuze,a 2a runda n-o dai?”
Asta nu-i adversar, doar ma distrez cu el ca George Becali cu angajatii lui Voiculescu,
Deja vad cum o sa ne chinuie cu o runda plina de nesiguranta ca declaratia lui Penescu
Nu trebuie sa facem teste de paternitate baiete, se stie clar cine e aici taticul, old news,
Asta cand a vazut ca-i curge sange din cur o data pe luna a crezut ca-i vine ciclul

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de Megiddo Joi Iun 24, 2010 4:15 pm

Tu regizor? Ai o sansa sa scoti cel mai tare film cu caracter erotic
Filmeaza-ma cand iti iau rasa-n p**a, ca un obsedat sexual nevrotic
Tu crezi ca-mi creezi cefalee cu cacatul tau de rap, laudandu-l pe THC
Cand Tot tu te tai ca maioneza, eu te bat crunt de zici ca am ADHD

Pentru tine nu-s adversar, sunt un fel de zeu - abia-mi ajungi la glezna
Si m-acuzi de nesiguranta, cand tu in rap orbecaiesti ca prin bezna?
Daca tu esti aici tatic eu ar trebui sa fiu cel putin bunic sau strabunic,
Ce vezi la curu' meu e de cand ti-am spart muia si tu insistai sa-mi dai un pupic
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de Megiddo Sam Iun 26, 2010 3:17 pm

Aveam o usa defecta - mi-am facut clanta cu cheiade13
Aveam o fereastra-n care o curva proasta vroia battle - cheiade13
Bai cheie, iti zic drept: ai rima de analfabet si umor de femeie
Esti paralel cu hip-hop-u ca un veteran care inca sapa transee

O dai monoton ca un telegraf,de-ai fi telefon ai fi tot praf,
Eu sunt cel putin in 3G, 3D + skill, hip-hop-u-i sport, grav,
Ca tu pentru hip-hop esti mort ca Ill Will, eu ucigasul gen Kill Bill
Pun pariu ca-mi citesti runda panicat, nu te-ar calma nici un chill pill
Megiddo
Megiddo
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 200
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 30

http://www.megiddoproductions.com

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de cheiade13 Sam Iun 26, 2010 6:42 pm

Coaie, 1 zi s-o dai in balarii, livrezi tarziu si infect,ca un caine... mirosi de la o posta,
Sor-ta o arde punga in supermarket, intra multa carne in taranca, de rafie ca o sacosa
Cheiade13 e tamplar, usa era defecta inca de cand ti-am dat-o...cu tot cu clanta,
3G, 3D+ skill cand tu esti plin de bug-uri ca windows sapte, haotic ca ultima fereastra
Halal runde , dar era de asteptat ca puterea de cumparare la romani, nu ai de unde, ciolo
Esti ca periferia,plin de baruri proaste, parca ma uit la o comedie nesarata regizata de Moro’
Ti-o dau de sus, tu supus dai doar din maini cand iti ajunge-apa la gat ca unui jucator de polo
Doar eu ies invingator din asta, ma feliciti in stilul tau, dai dedicatii: „Cheiade13...solo!!!!”

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de darthedd77 Lun Iun 28, 2010 11:02 am

cheiade13

fara atacuri prea dure,dar cu runde legate si ceva mai multa cursivitate in idei.
dupa ce a scris Megiddo in runda a 2-a ,puteai sa i le intorci foarte grav. noroc ca..

Megiddo

in afara de primele 4 versuri n-a mai scris nimic. doar sa iesi la numar. cheia13 nu rimeaza ch cheiade13.

Vot cheiade13
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de Magnifi_Q Mar Iun 29, 2010 4:29 pm

Megiddo, maaaaaaaare pacat frate. Mie personal mi-au placut mult unele versuri de la tine, dar esti incredibil de inconstant!
"Ce vezi la curu' meu e de cand ti-am spart muia si tu insistai sa-mi dai un pupic" LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

Frumoasa si tehnica de aici:
Ca tu pentru hip-hop esti mort ca Ill Will, eu ucigasul gen Kill Bill
Pun pariu ca-mi citesti runda panicat, nu te-ar calma nici un chill pill

Cu toate astea, nu pot sa te votez datorita inconstantei! Ai versuri in care pur si simplu nu spui nimic. Daca ai fi mai atent cand ti-ai face versurile si le-ai alege pe cele mai sigure, ca un parior inspirat, foarte putini ar castiga contra ta.

Pana atunci: vot cheiade13
Magnifi_Q
Magnifi_Q
Bad ass ma' fucka'
Bad ass ma' fucka'

Mesaje : 55
Reputatie : 70
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de Becks Mar Iun 29, 2010 4:30 pm

Battle incheiat
Castigator cheiade13, 2-0

Felicitari amandurora!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13) Empty Re: [Runda 1] - cheiade13 vs Megiddo (castigator: cheiade13)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum