Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

4 participanți

In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Becks Mar Iun 29, 2010 4:46 pm

Sistem: xyyx
8 versuri / runda
Incepe xtr3mu
Timp de reply 2 zile

Castiga cine strange primul 2 voturi de la cei 5 din juriu!

Multa bafta!!!


Ultima editare efectuata de catre Becks in Joi Iul 08, 2010 5:02 am, editata de 1 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Iun 29, 2010 7:09 pm

aeu este un convins ateu ce crede-n victoria lui ca si-n Dumnezeu,zau!
in battle's ca un bucatar nou cu dume asezonate bine,insa p-asta il ard rau!
sau poate pot spune ca-l fac bine,in fine,rezultatul ramane indiscutabil acelasi
aeu e numa' piele moarta si-atat de prost incat isi da cu piatra ponce pana si pe-adidasi!
am dume tari deci daca'ti bagi pula-n battle pentru tine va fi chiar rupere de pula
de cand te folosesc ca p-un SUL de hartie igienica,te-ntrebi de ce a ta femela nu-i SULA
au inceput cu greu optimile asa ca optimizez procesul si scap turneul de tine repede
tot ce-o sa mai scrii sunt urlete ca's ca un profesor ce ti-am dat 8linii peste degete
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de aeu Joi Iul 01, 2010 2:51 pm

In battle esti buca tare, ma, te-nmoaie baietii-n spit, ca esti mare fatalau,
Dau cu ponce, ca am cacat pe adidasi, mi-au ramas pe talpa bucati din capu' tau.
Papagalule, fac tiki-taka cu tine ca Spania, te dau de toti peretii ca pendula,
Vii cu jocuri tari SUL-SULA, te invit la table, marţ, iau ultimu' PUL si-ti dau PULA.
Profesor tu, rateu? ca te-am invatat rap dupa dicteu, ti-am indesat dume-n pateu,
Ca un şuteu, cu tupeu bat la tine ca un alizeu, pentru batjocura mea esti idoneu.
Cu runda asta te-am lasat perplex, cu lovituri super dure, in plin, axate pe plex,
Nu ma face prost, ca mi-esti anex, iar baru' anterior te-a trimis repede la Dex.
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de aeu Sam Iul 03, 2010 1:13 pm

Balaria asta cica-i extrem, mereu la al meu cherem, are figuri multe ca un totem,
Tu te crezi NC si asta-i blasfem, e nevoie de tine-n rap cam cat e de-un emfizem.
N-ai avea valoare nici post mortem, asa ca fa-ti un bine si retrage-te singur barem,
Ca aeu-ti da nana cu intelect suprem, dupa barem nu faci nici cat sarea din gem.
Ai nimerit sa dai cu mine si o simti ca pe-un blestem, ca dau iute ca un ghiuden,
Te desir usor ca pe-un ghem, iau marele slem doar cu asi ca cel mai bun tenismen.
Dupa lectia asta de lirica tehnica, iti doresti stringent sa nu fi fost mereu absent
De la lectiile de limba romana, da' acu marş de-aici, ca te-am lasat corigent.
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Iul 05, 2010 1:58 am

bre,mare tenismen,ia racheta-n mana si-aprinde-o!ia-ti lingura asta de gem si-ntinde-o!
tu n-ai dat nana,ci doar nani cu bucata asta,de-ar fi audio somnambulilor as vinde-o!
la ce dume dai n-ar paria nimeni ca esti viu,pana si pula ta ar zice ca esti mana moarta!
tu faci cat un pitic olog pus in poarta,liric esti goool si nici macar nu stii ce se poarta!
esti ca un televizor cu o imagine proasta,ca sa vad ceva la tine te lovesc peste mufa!
acu-ntoarce si-obrazu' celalalt,ca la strofele tale eu sigur n-am ce-ntoarce, esti tufa!
in rap esti noob,chiar prost pe-alocuri,culmea:battle-ul asta e bun...dar doar in extreme!
(PublicEnemy,thc,i.v.)-noshow,X iar da de unu singur!aici organizatorii ar trebui sa blesteme!

a fost o placere aeu ...
se poate vota
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de aeu Lun Iul 05, 2010 11:45 am

same here...sanatate si abuz!
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Iul 06, 2010 3:52 pm

Dimpacate nu prea am timp sa argumentez,dar Xtr3mu mi-a placut mai mult. Dume mai tari,jocuri de cuvinte mai mijto si mai mult umor.

Vot Xtr3mu


PS: daca cineva simte nevoia ca tre' sa argumentez, PM me
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de aeu Mier Iul 07, 2010 8:04 pm

hai ca fac io primu' pas...turneu' asta e la fel de lame ca si juriu' lui..ii acord votu' meu lu extremu' si dau NO SHOW juriului...bafta mai departe, omule...de aici face exceptie edd77 care a votat cred ca la toate battleurile si chiar prompt..nu zice nimeni sa n-ai traba, da' daca tot te angajezi intr-o chestie du-o pana la capat, sunt battleuri de saptamana trecuta nevotate...mi se pare de mare porc...cred ca aici inceteaza si activitatea mea p-aici, aia care era...
aeu
aeu
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 150
Reputatie : 190
Data de inscriere : 02/01/2010
Localizare : sus de tot...

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Becks Joi Iul 08, 2010 5:01 am

Pustiule, am fost si eu la pubertate, stiu cum e, asa ca nu o sa-mi bat capul prea mult cu tine.

Ceea ce trebuie sa stii e atat:
- Eu am avut de facut o licenta pe care astazi am reusit sa o termin si sa o predau, iar in 12 trebuie sa o prezint. Pe langa asta, mai si lucrez si au fost si ceva probleme la servici pentru ca ne-am schimbat sediul.
- Magnifi_Q e om la vreo 27 de ani (daca nu ma insel) si e in cu totul alt colt al lumii. Nu stiu cand si cum intra, dar eu l-am bagat in juriu.
- Swift nu are scuze Laughing, dar daca nu ma insel e doar in vacanta si nu prea are acces la net.
- De BuFu nu stiu multe
- edd a votat cam peste tot

Am avut si eu o perioada in care aveam timp cacalau si nu aveam ce sa fac cu el, atunci am facut si forumul asta impreuna cu DOPE, Magnifi_Q si Marele Alb, dar uite ca treptat treptat a trebuit sa cam renuntam pe rand si sa lasam pe altii sa se ocupe de el. Cand e timp atunci intru si mai postez una alta, mai votez, mai misc un deget pe tastatura, dar cand nu e trebuie sa intelegeti si voi.

Crezi ca era alt juriu mai capabil?
Adu un om sa-l bata pe Magnifi_Q la un battle si il fac administratorul site-ului!

Revenind la subiect:
Prima runda a lui xtremu a fost slaba,
Urmatoarele doua runde ale lui aeu au fost facile, adica nu au reusit sa iasa cu nimic in evidenta. Nu le-as cataloga drept slabe, dar e greu sa castigi cu runde mediocre in fata unui adversar care are ultimul cuvant si care stie sa profite de el.
Citind runda a doua a lui xtremu vroiam sa dau quote la ce mi-a placut din ea, dar am ajuns sa o termin de citit si sa imi dau seama ca as fi postat-o din nou pe toata. E o runda foarte buna cu care sunt convins ca a stiut ca o sa castige.

Vot xtr3mu!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Becks Joi Iul 08, 2010 5:01 am

Battle incheiat,
Castigator xtr3mu, 2-0
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu) Empty Re: [Optimi] - xtr3mu vs. aeu (castigator: xtr3mu)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum