Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

+5
Magnifi_Q
darthedd77
CIOMOFUGLA
oxi
Becks
9 participanți

In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Joi Iul 08, 2010 5:42 am

Sistem: xyyx
8 versuri / runda
Incepe oxi
Timp de reply 2 zile

Castiga cine strange primul 2 voturi de la cei 5 din juriu!

Multa bafta!!!


Ultima editare efectuata de catre Becks in Vin Iul 09, 2010 4:50 pm, editata de 1 ori
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de oxi Joi Iul 08, 2010 11:34 am

Încă la început, deşi sunt de aproape două decade în viaţă
Mcu din tine decade, invaţă, să-l controlezi, apoi scoate-l in faţă
Altfel te las rece, inert, doar de decor, ca sculpturile-n gheaţă
Si pus in dificultate pierzi din claritate, ca vederea in ceaţă
Şanţuri adanci in encefal, dovadă: Fac ce mă taie capu’
În familia ta ceva mai rar, tac-tu găteşte, mă-ta e capu’
Ai in gât briciu’ eşecului, pe spate biciu’ nemilos al sorţii
Ramâi mut de uimire cand dai battle cu acest lector al morţii


Ultima editare efectuata de catre oxi in Joi Iul 08, 2010 5:54 pm, editata de 2 ori

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Iul 08, 2010 4:14 pm

Desi esti d’abia la inceput esti un Terminat, ce dau io aici e un proaspat cacat
Indoapa-te. Rima ta i bulimica? E slaba DE CADE in genunchi, cand mi s-a sculat
MC-u’ meu si e necontrolat, da punchuri in stanga si in dreapta de parca e ONG BAk
Vederea mi-e buna doar pe tine nu te vad bine, Te fac sa dispari ca magaru-n ceata, oca(OK)
Cand o sa fiu rece si inert, ca sculptura de gheata, ma mut in cluj sa poti sa-ni sugi NAPOCA
In familia ta pe toti va ploua-n gat, d’aia ai rime coclite, tu: ‘’Oxi dat fara valoare’’
Dau cu eNCe FALafel, Si ca sa te fac, tot ce tre’sa ma taie e doar o CACARE.
Acest lector al mortii incerca sa ma doboare, cand scot bilele e soto ca e spare
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Iul 08, 2010 5:53 pm

Pazea! Ca vine Oxi Manelista. chema-l pa marian valorous sa-ti dea lectii de flow
m-am saturat, zau, io fac contestatie, nu vreau sa castig iar prin no show
Oxi, eu sunt ca stoe Toxxic, te trimit la naighba, zi-mi Rappy ca te scot din Décor
Sau Grupul de rezistenta caci rezist cu stoicism la dumele tale proaste, parol
Scuip dume ca un aspersor, ilie dobre stie cum e capu’ tau:e GOOOOOOOOOL!
Bai, MC te-ntorc pe dos si te fac WC, te umplu de cacat mirositor, tu faci aerosol
Scoti coarnele la mine io sunt peREN. Rundele tale sunt un mediu patogen
Trage-ti aer in piept ca la finalu sferturilor va las fara Oxi GEN,
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de oxi Vin Iul 09, 2010 11:19 am

Am descoperit viaţa în debutul ultimului deceniu de secol 21
Câţi au încercat să mă scoată din schemă? Mulţi. Caţi au reuşit? Niciunu’
Îţi zboară mintea departe, ţi se scurg de pe foaie rândurile
Sub ameninţarea unei extincţii crunte-ţi fug de mine gândurile
„Trage-ţi” se scrie fără cratimă, faci totu’ atat de usor din start
La fel ca ţinta preferată a hoţilor bancari, Ciomofugla e cel mai spart
Deasupra tuturor din juru’ meu, sunt groparu’, te las inert ca fonta
Şi-ntradevăr scot coarnele la tine, da’ le scot din vaca de mă-ta.


Nu inteleg de ce ai folosit atatea nume pe strofa....in fine, nu te-am penalizat pentru asta. Mi-a facut placere!

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Iul 09, 2010 12:41 pm

same, tragea-mi-as una
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Iul 09, 2010 1:13 pm

oxi

imo, a dat mult mai bine in rundele precedente. sunt chestii dragute si idei interesante,dimpacate-i mai mult freestyle,fara punchuri

Ciomofugla

versuri mai putin complexe decat ale lui oxi,dar a atacat adversarul.

vot Ciomofugla
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Magnifi_Q Vin Iul 09, 2010 4:44 pm

Practic acest battle a fost impartit in doua jumatati.
Primele doua runde au fost slabe din partea amandurora, iar urmatoarele doua au fost chiar reusite.
Mi-a placut CIOMOFUGLA, foarte personal si foarte la subiect, dar parca prea multe pregatiri pana sa bage punch-ul. Ca umor, a fost smechereanu in primul si in ultimul vers din runda.
oxi a dat-o putin pe freestyle in runda a doua, dar a punctat putin la tehnica. Mi-a placut de el ca nu a avut idei facile aproape deloc.

Una peste alta, un battle destul de bun, iar votul meu vine cam asa:
Umor: CIOMOFUGLA 9 - 5 oxi
Tehnica: CIOMOFUGLA 5 - 8 oxi
Punch-uri: CIOMOFUGLA 8 - 7 oxi
Punchbacks: CIOMOFUGLA 1 - 5 oxi
Complexitate: CIOMOFUGLA 5 - 5 oxi

Total: CIOMOFUGLA 28 - 30 oxi
Vot oxi

Adevarul e ca CIOMOFUGLA a fost si mai fresh, nefiind obligat sa-si foloseasca din idei in rundele precedente, pe cand oxi a fost una din surprizele placute pana in aceasta runda cand a dat mediocru.
Magnifi_Q
Magnifi_Q
Bad ass ma' fucka'
Bad ass ma' fucka'

Mesaje : 55
Reputatie : 70
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Vin Iul 09, 2010 4:48 pm

darthedd77 a scris:oxi

imo, a dat mult mai bine in rundele precedente. sunt chestii dragute si idei interesante,dimpacate-i mai mult freestyle,fara punchuri

Ciomofugla

versuri mai putin complexe decat ale lui oxi,dar a atacat adversarul.

+1, insa votul meu merge in coltul celalalt!
Ciomofugla a punctat la punch-uri, dar a pierdut la alte capitole.
oxi a dat la 10% din ce a dat in primul lui battle din turneu si am fost dezamagit citindu-i freestyle-urile, dar s-a salvat bagand doua punchback-uri in runda 2.

Il votez pe oxi, dar in cazul in care trece mai departe si da tot asa nu are nicio sansa in fata celor care au mai ramas in turneu.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Vin Iul 09, 2010 4:49 pm

Deja a trecut mai departe Laughing, doar acuma vad mesajul precedent.

Battle incheiat,
Castigator oxi, 2-1

Felicitari Ciomofugla pentru runda 2. Daca ai pastra acelasi umor si ai fi putin mai complex pe fiecare runda ai fi un adversar care s-ar lupta de la egal la egal cu oricine de pe site.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Iul 09, 2010 5:42 pm

bun, ms de sfat
''Punchbacks: CIOMOFUGLA 1 - 5 oxi'' - ? n-am inteles, mai ales ca mi a parut ca oxi a vut f putine, in fine...........

poate am intrat neincalzit Question cine stie
succes pe mai departe oxi
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Vin Iul 09, 2010 5:55 pm

Parerea mea... poate iti zice si MQ:
Tu ai avut 2 runde in care puteai sa dai punchbacks, dar el a avut una singura, in care a dat 2 punchbacks din 4 bar-uri cate a avut runda...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de oxi Sam Iul 10, 2010 12:25 am

Merci pentru sustinere ciomofugla; sper sa avem amandoi prestatii mai bune pe viitor......
Am gasit cand sa o lasam mai moale, in sferturi:))......
Bafta in continuare!!!

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de cheiade13 Sam Iul 10, 2010 12:35 am

acum am voie sa comentez ca am iesit din turneu...bah e cam jenant... deci ciomofugla are cel putin 3 dume care ii fut runda lu oxi....aiurea Shocked

"Sau Grupul de rezistenta caci rezist cu stoicism la dumele tale proaste, parol
Scuip dume ca un aspersor, ilie dobre stie cum e capu’ tau:e GOOOOOOOOOL!
Scoti coarnele la mine io sunt peREN. Rundele tale sunt un mediu patogen
Trage-ti aer in piept ca la finalu sferturilor va las fara Oxi GEN, "
de fapt runda doi toata e de hall of fame Very Happy

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Sam Iul 10, 2010 6:15 pm

mda, nu poti sa-i impaci pe toti... Surprised
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Dum Iul 11, 2010 5:00 am

cheiade13, ai fost tu cumva in juriu si nu stiu eu?

Voturile sunt parerile personale ale fiecarui votant in parte. edd l-a votat pe CIOMOFUGLA, dar ceilalti doi din juriu nu. Si mie imi pare rau ca a pierdut, dar la fel de rau imi parea si daca pierdea oxi. Au fost buni amandoi, dar numai unul putea sa treaca mai departe...

Crezi ca esti mai capabil decat unul din cei doi care au votat cu oxi? Deschide prietene un topic la Battle Area si afla singur daca esti mai capabil...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de cheiade13 Dum Iul 11, 2010 3:16 pm

foarte penibil, te crezi Zeusul betalurilor pe net si chestia asta ti-a afectat perceptia Very Happy care parte din "faptul ca esti intr-un juriu nu inseamna ca esti privilegiat" n-ai inteles-o? voi sunteti EXACT ca si noi, niste pasionati de netceeing, nu aveti statut de oameni care impart lumea in doua si dau sentinte definitive.atitudinea ta cyberspatiala e aroganta si lasa de dorit.Very Happy daca tu consideri ca nu am dreptul sa contest deciziile juriului la acest turneu ma retrag usurel de pe forum si va las sa va faceti in continuare pupincurismele de la betal arena(m-am uitat acum la betalul cu luptacu foca, "Ceausescu reales la al 13-lea congres") si totul va fi in continuare bine.

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Dum Iul 11, 2010 9:27 pm

Daca ai citit battle-ul meu cu Foca inseamna ca ai citit un battle pizdos si poti sa mai inveti si tu una alta. Dau battle cu tine si iti alegi ce juriu vrei tu si iti garantez ca niciun matematician nu te mai aduna de pe jos.

Ai dreptul sa contesti deciziile, dar votul meu nu e decizia definitiva, ci e strict o parere personala, la fel ca orice alt vot.

Nu inteleg de unde ati luat faza asta cu amenintarile ca plecati de pe forum... Nu ati inteles o chestie: forumul asta nu sta nici in Becks si nici in cheiade13, ci e o comunitate virtuala, sau cum pula mea vrei sa-i zici... Fiecare isi exprima parerea personala si basta.

Vrei sa pleci de pe forum? Verde! Daca reprezentai 1% pentru forumul asta ceea ce au reprezentat DOPE, Marele Alb sau altii poate imi parea rau...

Si ca sfat, mai reciteste battle-ul meu cu Foca de 2-3 ori din postura de pasionat de netceeing nu de om care cauta pe unu mai bun ca Becks si il vede in orice femeie ca aia de la Taxi... si daca tot nu reusesti sa dau battle-uri din placere, atunci esti intr-o situatie cel putin trista si imi bat capul degeaba discutand cu tine.
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de cheiade13 Lun Iul 12, 2010 3:34 pm

te-a facut foca franjuri si zic asta din postura de pasionat de textbattle omule...umor peste, imaginatie bogata, dume originale, etc. nu ma retrag de pe forum pentru ca , vezi doamne, as reprezenta eu ceva pe aici...ma doare in pula sincer, eu ma distrez. tu cred ca esti singurul care isi ia in serios statutul de rege cioaba al netceeingului...cu tine dau battle doar in regim xyyxyxxyxyxy, asa, ca sa vad pana unde ai merge cu dorinta de a le demonstra unor pseudonime ca esti cel mai tare dintre ele la betal pe internet Very Happy ridicol nene

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Becks Mar Iul 13, 2010 12:12 pm

Asa de bine m-a facut foca de a primit un singur vot din vreo 10 si ala de la o persoana care la primul post pe site l-a votat pe el Laughing O fi fost vreun multiaccount al lui, cum probabil esti si tu, ca numai multi account-urile se apara asa intre ele de lucrurile evidente. SIngurul lucru care ma face totusi sa cred ca tu nu esti foca ci doar un groupie, e faptul ca pe el il ducea totusi capul.

Eu nu am ce sa-ti demonstrez tie prietene, eu ce am avut de aratat am aratat deja pana acuma, si dupa cum vezi eu nu sunt toata ziua la battle area ca tine ci dau cate un battle asa din cand in cand de amuzament.

Serios acuma, de ce esti asa agitat? Relaxeaza-te si tu, ai vacanta acuma si dupa asta in cazul tau urmeaza clasa a 8-a probabil... Distreaza-te acuma cat mai poti ca in vara urmatoare ai capacitatea si nu stiu daca te vor mai lasa ai tai sa iesi din casa.

Eu nu inchid topicul asta prietene ca nu imi place sa bag pumnul in gura nimanui cand are ceva de zis, indiferent daca vrea sa arate ca eu sunt de cacat si el e zmeu. Vreau sa te las sa vad pana unde duce prostia asta a ta...

Si repare, veniti voi cocosii astia care ati auzit ca zice Cedrea intr-o piesa "tu esti tare doar in degete cand bati in tastatura" si vreti sa demonstrati pe internet ca voi de fapt nu sunteti repari pe internet...??? Las-o-n pula goala ca pe-un transexual! Unde sunteti cand la concerte zice acelasi Cedrea "Muie pentru forumisti!"??? O sa fii primul pentru care o sa ridic degetul mijlociu si cu siguranta in acelasi timp tu o sa fii tot pe un forum, pentru ca doar asta faceti... sustineti miscarea doar pe forumuri, iar in sala nu va vede nimeni!
N-ai ascultat tu artisti romani de rep cate albume in original am eu si vii sa imi spui mie de rep? Coaie, te-am mintit, eu nu dau battle-uri cu astia ca tine ca sa ma distrez si nici ca sa arat cat de bun sunt, ci sa le arat lor cat sunt de penibili!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de MarianS Mar Iul 13, 2010 11:12 pm

voi luati chestiile astea prea in serios sa moara posesorii de golden carduri
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de OZN Mier Iul 14, 2010 6:19 pm

Nu e vorba ca-i prea in serios, e altceva, invidie, chiar masonerie ! ! !
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Iul 14, 2010 8:28 pm

cheiade13 a scris:acum am voie sa comentez ca am iesit din turneu...bah e cam jenant... deci ciomofugla are cel putin 3 dume care ii fut runda lu oxi....aiurea Shocked

"Sau Grupul de rezistenta caci rezist cu stoicism la dumele tale proaste, parol
Scuip dume ca un aspersor, ilie dobre stie cum e capu’ tau:e GOOOOOOOOOL!
Scoti coarnele la mine io sunt peREN. Rundele tale sunt un mediu patogen
Trage-ti aer in piept ca la finalu sferturilor va las fara Oxi GEN, "
de fapt runda doi toata e de hall of fame Very Happy

Acum am vzt de la ce-au pornit contrele. Permite-mi sa te contrazic: duma cu goool e foarte old school..in sensul ca am vazut-o in forme asemanatoare de multe ori. Iar celalalt, ala cu oxi-gen, e chiar foarte misto. Insa a fost singurul punch adevarat din ambele runde. Cat despre cel cu rezistenta...ala-i aproape autodrop. "Rezista cu stoicism" e un fel de a spune "ai dat bine, dar eu am rezistat in ciuda tuturor greutatilor pe care mi le-ai bagat pe gat". Or whatever.
Iar principalul atu al lui oxi este atitudinea. Nu doar in battle-ul asta, ci si-n cele anterioare.
A fost un battle slab oricum. Eu as fi votat tot cu oxi (de parca m-ar fi intrebat cineva).
Bafta
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

[Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi) Empty Re: [Sferturi] - oxi vs. CIOMOFUGLA (castigator: oxi)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum