Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

+4
xtr3mu
Kanji
Nihat
OZN
8 participanți

In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Iul 15, 2010 2:49 pm

Sistem XyXyyXyX .
Ordinea : Nihat - Prophetu - OZN - xtr3mu - Edd - Static - THC - Oxi.
10 versuri pe runda.
Se acorda 5 voturi. Daca pot vota : Becks, Magnifi_Q, Swift, Cifre, DopeR. Sau oricare alti 5, dar priceputi.
Timp de raspuns : in limita bunului simt.

Daca vi se pare ok, dam drumul !

Static edit: data fiind activitatea slabuta din ultima vreme, i-as propune in juriu, pe langa cei mentionati, pe THC, Ciomofugla, Schumy, doctoru' si Sarcastic. Evident, in limita in care pot si vor sa voteze.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Aug 04, 2010 12:56 am

Iertata-mi fie intarzierea. Am fost ocupat cu munca... sunt tester la diferite tipuri de alcool Laughing


Astia firma de catering, Nihat omu’ cu caterinca, crew-ul nostru o arde ludic
Panciu crima ca Fu Manchu, baieti voi sigur bateti… doar din palme-n public
Prophetu paste pasnic, doar freestyle, pro pet-uri, ii dau sa se-nvarta, cosmic
De cand a inmultit auto-dropurile, are nick-ul calcat in picioare, deci e jos-nic
Vine xtr3mu, ii dau flow slow ca trenu si moare de teama cand incep catrenu
Care-i smenu’? Ca omu’ e clovn deci are nasu rosu’, ramane de caruta ca renu’
Cu Static am dat, fac o lista, unicu’ motiv pentru care a fost peste, e ca are pizda
Si ca sa n-o mai arzi trista, cand o sa mai dai cu picioarele, treci pe la pedichiurista
Oxi, ca o laba pe final ca e mana dreapta a lu’ xtr3mu, e in spital anti-rational
Dau lava din arsenal, pe teren arenal, fuck you crew, fara IQ, o ardeti virginal
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Kanji Mar Oct 12, 2010 11:08 pm

FAQ firma de catering, scoatem cacat bun, voi il mancati cu pofta
Nihat o copie mai slaba a lu Doc, .txt si totusi nimeni nu-l suporta
Pro pet-uri-ozn gagica-ta e animalu meu de casa, sa vezi cum pune botu
cand ii dau atat de multe numere de parca ar fi sudoku
Profetu NetC genial lovesc Manchu cu punchuri din coasta in coasta
lovesc in teasta, o ard radical, va scot si radaciniile din dantura voastra
edd e la podea- Faq cu upercut si croseu, Manchu Out- clar sut si rateu
iar creative un fel de turnu babel, la cate limbi a dat juriului in turneu
asta e echipa mitica, din alta galaxie ca Barca, Manchu din liga lui mitica, gen Astra
Pe nihat il apostrofez,ai furat de la L, il plesnesc, apoi imi zic de ce tipa femeia asta?
Kanji
Kanji
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 529
Reputatie : 628
Data de inscriere : 26/10/2009
Localizare : Brasov

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Oct 17, 2010 4:49 pm

Si astia o ard de firma chinezeasca ca Macao, da-i scot din carti ca pe Jokeri,
Pe oxi il umflu rapid, de ajunge balon, pus pe pula! ei codu' enigma, noi hakeri.
Lu' Profetu ii scot o coasta, bai Manson te autopretuiesti, L anu' asta-i fara doc,
Ca n-are txt, da'-l pun la punct! De xtr3mu nu tin cont ca-i marunt si-l fac pe loc.
Cu Static alta treaba, si cand vine-n graba o numesc mare! Stilu' meu e fatidic,
Apocaliptic pentru gloata lu' muc cel mic, faq ce sa va zic.. aici doar OZN-i mitic,
Astia dau doar din alta era ca-n Paleolitic, Machu din alta civilizatie, fac senzatie
Bazati pe creatie, astia 4 si-au pus proteze, le-au picat dintii de la atata felatie.
Pe final sunt plin de elemente tehnice ca Bochum, eu 1, ei 0 ca in baza 2,
9 ne place ca suntem de baza 10! Pierdeti, luati bataie de la noi, fara sa dam in voi.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Oct 18, 2010 2:05 pm

Intrebarea e: unde o sufla ozene de e balonul umflat pe pula?imaginati-va!
Defapt luati-va de pula,masturbati-va,terminati-va numa' faceti ca el:lasati-va!
FAQ da battle c'un crew ce zici ca se'nbaiaza in capete de creioane asa's de stersi!
De prosoape duc lipsa insa ca le'arunca rapid,fricosi!abia poti morcovu sa'l indesi!
Nihat-acest pitpalac pitac zici ca'i reprezentant KFC la cum da agitat din aripioare!
Da' nu'i picant ca da fara gust!In gura zici c'are zeci de paienjeni la cat isi ia picioare!
FAQcrew lupta din onoare chiar daca lupta'i deja castigata cu mult dinainte sa'nceapa!
De'ati fi fantastic4 Ego'i clar pizda invizibila,se plange cnon-stop de parca sta'n ceapa!
Manchu intra'n lupta fara nicio arma dar de'ati avea o catapulta Edd ar fi clar bolovanu!
4derbedei aroganti in fata a 4lei neinfricati!cum sa castigati?cand pe voi va face si banu!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Oct 22, 2010 12:59 pm

ma distrez,i-auzi al dracu: cica faq lupta pentru principii,public,umor si onoare
Manchu-i ca Sourcouf, isi bate pula de voi si zice: fiecare lupta pentru ce n-are
il blestem p-xtr3m,se demoralizeaza si dramatizeaza,adica n-are decat dume triste
traditionalist convins,nu se da-nvins si reformeaza faq: cel mai vechi crew de pizde
va scutur si va tin din scurt cand tin discurs si va distrug,suntem cei mai de temut
pe cand rundele voastre ma plictisesc mai rau decat Brucan in Prophetii despre trecut
Manchu -doar personalitati,voi n-aveti personalitate cu personaje ca oxi si tomescu
nu ma intereseaza cine da ultimul,nu conteaza,ca oricum va batem destul pe tot restu
NCs ce n-au treaba cu miscarea gen Static stiu ca-s tatic si pentru ei se termina tragic
voi tarani prosti n-aveti cum sa faceti pe noi 4 titani,ca-n Heroes of Might and Magic
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Oct 23, 2010 1:27 pm

Le dau bucati ca la carte, de zici ca vreau sa gatesc de post si prostii-s pilaf
Manchu: 4 coarde ce forteaza nota. Bai, am zis sa va faceti crew, nu taraf!
Din transee dam crosee, ei croseteaza, nu riposteaza. Copii, fiti cuminti!
Dac-as avea 4 puli, ati fi cei mai fericiti...din pacate, tre sa-mpartiti...
OZN a ars-o cu Choko, dar a iesit de cacao. Gagica nu era rea,
Da' am libidou in punch-uri si fut o bataie in el de plange pana si ea
Si el si Ego s-au tirat, ii inteleg de fapt: in crew cu Nihat, ce sa faca?
Si Edd nu-i tip, e fata: de 3 ori femeie ziua si noaptea de doua ori capra
Degeaba fac trotuarul ca primaria, de data asta pizdele astea si-o fura
Si-o iau in gura, le dam din runde pumni in figura si muie din semnatura!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 16, 2010 4:54 pm

Pt ca THC nu s-a mai prezentat, Edd a propus sa-l trecem la votare. Toti membrii FAQ sunt de acord si oricum nu cred ca deranjeaza pe cineva. A trecut destul timp, se voteaza...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mar Noi 16, 2010 6:27 pm

bai, daca se accepta votul meu...static si prophetu au fost smecheri rau...au inclinat clar balanta in favoarea FAQ

Tinand cont de numarul de runde sper ca nu vreti note pe text

vot FAQ!

va felicit pe toti!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Noi 16, 2010 8:15 pm

Multumim pentru vot. Am aprecia daca s-ar spune macar likes si dislikes,nu note pe text Smile
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mar Noi 16, 2010 8:38 pm

Desi notele pe text mi se par cele mai potrivite, subscriu si la ce spune edd.
Asta asa, in vederea voturilor urmatoare, daca tot ne-am chinuit sa terminam un battle in crew, sa-l si votam in mod corespunzator.

Multumim schumy, si incheiem aici cu posturile pana la finalizarea voturilor.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Mier Noi 17, 2010 2:04 am

X - Si ca sa n-o mai arzi trista, cand o sa mai dai cu picioarele, treci pe la pedichiurista Laughing

Y - Pro pet-uri-ozn gagica-ta e animalu meu de casa, sa vezi cum pune botu
cand ii dau atat de multe numere de parca ar fi sudoku AUCH ! Very Happy

X - Astia dau doar din alta era ca-n Paleolitic, Machu din alta civilizatie, fac senzatie
Bazati pe creatie, astia 4 si-au pus proteze, le-au picat dintii de la atata felatie. RUNDA TEHNICA, LIKE USUAL. ASTA CU UN + DE UMOR

Y - Nihat-acest pitpalac pitac zici ca'i reprezentant KFC la cum da agitat din aripioare! Laughing Laughing Laughing
Da' nu'i picant ca da fara gust!In gura zici c'are zeci de paienjeni la cat isi ia picioare! Very Happy
Manchu intra'n lupta fara nicio arma dar de'ati avea o catapulta Edd ar fi clar bolovanu! Very Happy Very Happy

Y - ma distrez,i-auzi al dracu: cica faq lupta pentru principii,public,umor si onoare
Manchu-i ca Sourcouf, isi bate pula de voi si zice: fiecare lupta pentru ce n-are Very Happy
pe cand rundele voastre ma plictisesc mai rau decat Brucan in Prophetii despre trecut - :LOL: SI CAT DE PLICTISITOR POA' SA FIE MOSU'....! Laughing Laughing

X - Dac-as avea 4 puli, ati fi cei mai fericiti...din pacate, tre sa-mpartiti... Laughing
Si el si Ego s-au tirat, ii inteleg de fapt: in crew cu Nihat, ce sa faca?
Si Edd nu-i tip, e fata: de 3 ori femeie ziua si noaptea de doua ori capra Laughing Laughing


EU ASA AM INTELES CA E ORDINEA, NU STIU CARE DIN CE CREW FACE PARTE Shocked Shocked
DECI VOTUL MEU MERGE LA "Y"
imi pare, totusi, dubios ca si ultimul "X" s'a luat de nihat... si ar trebui sa fie in acelasi crew....
AM PUS AICI DOAR CE M'A AMUZAT CEL MAI TARE, RUNDELE AU FOST BUNE, TOATE .
DACA ORDINEA NU E BUNA, SPUNETI'MI CARE DIN CE CREW FACE PARTE SI PUN VOTUL CORECT (dar se pare ca si daca ordinea e xy xy xy, tot "y" castiga, in viziunea mea... dar macar lamuriti'ma)
ORICUM, BATTLE FRUMOS
BAFTA !
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Mier Noi 17, 2010 9:52 am

Vezi ca ai incurcat borcanele bre, Static nu e cu noi in crew.

Nihat OZN Darthedd
vs.
Prophetu xtr3mu static
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mier Noi 17, 2010 9:24 pm

Se mai intampla la atatea runde Smile Multumim mult de voturi, ii asteptam pe toti, atat timp cat e argumentat.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de DopeRapper Joi Noi 18, 2010 12:48 am

Sistem XyXyyXyX .

eu dupa asta m'am luat Very Happy

vot FAQ
DopeRapper
DopeRapper
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 607
Reputatie : 702
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 36
Localizare : oberoesterreich

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Dec 06, 2010 10:33 am

p'aici mai arunca cineva un parere??
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Dec 06, 2010 7:16 pm

Cine a fost implicat aici, voteaza si in alte parti, altii nu avem.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Lun Dec 06, 2010 9:10 pm

Ati castigat ma, voturile au fost argumentate de s-au rupt. Si asa nu mai voteaza nici pulea. Si nici nu avem valoarea necesara. VOT FAQ!
CASTIGATOR FAQ : 3-0 .
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Crew Manchu vs FAQ Crew - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum