Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Vin Iul 16, 2010 5:10 pm

eu-tu tu-eu
8 versuri,
reply cu bun simt ..... voturi, care face primu' 3 castiga,
bine?


Ultima editare efectuata de catre CIOMOFUGLA in Mar Iul 20, 2010 11:55 am, editata de 1 ori
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Sam Iul 17, 2010 8:20 pm

stai geana, imi lovesc de tine bilele de parca ai fi o cama, sunt taios ca o katana
esti o eroare umana, ai aparut pt ca tactu n-a vazut ca la cauciuc avea pana
coaie, cand asmut asupra ta punchuri o ploaie, te las balta, rup ata in tine dau ghem
nu-i Open, da-ti servesc tehnica si-ti intorc loviturile, tai mai adanc decat Kamui Gaiden
oare nu esti tu cheia de sub pres caci toti te calca in picioare, un zgomot ce ma sacaie
cheia face clanta, cand termin cu tine ti se slabesc balamalele si rima ta cam scartaie
asta e un battle pana la ultima suflare, ard ca o Scanteie, pan ate las infirm
rup capatani, sunt mai dur ca Bex, nu asta de pe forum, ca ala din The Firm
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de cheiade13 Dum Iul 18, 2010 1:21 am

Prostia ta e proeminenta ca o cama, poate d-aia dai versuri de shantz ca un betiv
Kamui Gaiden, The Firm-filme de 5 lei, ai un stil exact ca alcoolul din becks, adica depresiv
Asmuti doar cainii de pe centura taratura, slabeste-ma panarama ,incepi de la la catarama
Eu te muay thai te tii scai de katana ca o scama, aspiri la rime bune? Clar imi esti fana
Runda ta e o greseala, nu te scoti daca juri ca „n-ai minte”, iese doar gramatica slaba ca la bac
Esti dur pe post de durex, iti dau la final ultima suflare, iti place sa furi,nu? ia marfa multa ca din bac!
Duma mea o lasa pe femeia ta tablou ca i-o dau „la rama”-incornorat nu te prinzi nici ca clama
Te simt, transpiri mult si sufli-n fluierici ca-n intersectie o tinichea, bun ca flaut da’ totusi tu nu esti aur esti alama!!!!


cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de cheiade13 Lun Iul 19, 2010 4:51 pm

Eu sunt acid, baza, alcalin, vin spumos-ciomofugla nu e nici macar intreg la baterie
Pierzi baiete, bilele nu ti se combina nici daca ar fi liliana minca iar sef la loterie
Tu atlet ca un iepure alergator, sperios gen, jap! poftim un pumn prin monitor
N-am limite cand vine vorba de livrat poante grele, duci mult-esti bun de salahor
Ciocofulga e toata ziua pe forum, face bot mode, in grota lui internetul e "my precious"-
Clar Gollum-Eu?95% pur plutonium, il sparg pe cap lemnos de ghinda, e cherestea de gorun
Si-a tatuat o circulara in jurul gaoazei, ca centrarea in posteriorul lui sa-i vina sigur pe snur
V-am spus ca-i LOTR freak:ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Ggg mi-a spus pe mess ca-nseamna..... ”macheamaciomofuglasiimiplacesamafutincur”

cheiade13
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 106
Reputatie : 126
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Iul 20, 2010 11:20 am

omu nu-I frumos sa vi cu servite la battle, te distrug ca dau versuri de SHAN TSung
stil depresiv cu tendinta represiv, musc din tine ca un mastiff iti sfarm capu ca un strung
dau ''la rama'' cu undita mea telescopica, arunc in larg si nu vorbesc de mata, esti un spam
tu n-ai caracter de piatra ca vescan, tu la cate pietre in cap ai luat esti doar un bolovan
asta vine spumos cu clabuci la gura, io vin furios ca o baterie de sange de taur suparat
poantele tale-s grele pentru ca acum 8-9 luni mi-am bagat pula n capu tau patrat
oi fi io golum da vezi io mai pot sa scap te de prostie esti pe veci subjugat si doare
te umplu de cacat, pentru ca circulara de la gaoaza mea e acum pe buzele tale
iei...
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Vin Iul 23, 2010 3:35 pm

smecher battle

super echilibrat ca axes

un plus pt ciomofugla pe runda 2

vot ciomofugla!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de HipSound Lun Iul 26, 2010 1:30 am

CIOMOFUGLA

stai geana, imi lovesc de tine bilele de parca ai fi o cama, sunt taios ca o katana
esti o eroare umana, ai aparut pt ca tactu n-a vazut ca la cauciuc avea pana - 3p , amuzanta treaba cu cauciucu Smile)
coaie, cand asmut asupra ta punchuri o ploaie, te las balta, rup ata in tine dau ghem
nu-i Open, da-ti servesc tehnica si-ti intorc loviturile, tai mai adanc decat Kamui Gaiden - 2 , nu e impresionant
oare nu esti tu cheia de sub pres caci toti te calca in picioare, un zgomot ce ma sacaie
cheia face clanta, cand termin cu tine ti se slabesc balamalele si rima ta cam scartaie - ideea buna , formularea nu e perfecta dar merg 3p
asta e un battle pana la ultima suflare, ard ca o Scanteie, pan ate las infirm
rup capatani, sunt mai dur ca Bex, nu asta de pe forum, ca ala din The Firm - slab finalu ... voiam ceva mai bun , 2p


cheiade13:

Prostia ta e proeminenta ca o cama, poate d-aia dai versuri de shantz ca un betiv
Kamui Gaiden, The Firm-filme de 5 lei, ai un stil exact ca alcoolul din becks, adica depresiv - 2p, nu imi place deloc formularea
Asmuti doar cainii de pe centura taratura, slabeste-ma panarama ,incepi de la la catarama
Eu te muay thai te tii scai de katana ca o scama, aspiri la rime bune? Clar imi esti fana - Smile) aici e ceva mai bine, 3p
Runda ta e o greseala, nu te scoti daca juri ca „n-ai minte”, iese doar gramatica slaba ca la bac
Esti dur pe post de durex, iti dau la final ultima suflare, iti place sa furi,nu? ia marfa multa ca din bac! - primu vers promitator dar al 2lea dezamageste... 2,5p
Duma mea o lasa pe femeia ta tablou ca i-o dau „la rama”-incornorat nu te prinzi nici ca clama
Te simt, transpiri mult si sufli-n fluierici ca-n intersectie o tinichea, bun ca flaut da’ totusi tu nu esti aur esti alama!!!! - nici aici nu ma impresioneaza nimic , 2p

Eu sunt acid, baza, alcalin, vin spumos-ciomofugla nu e nici macar intreg la baterie
Pierzi baiete, bilele nu ti se combina nici daca ar fi liliana minca iar sef la loterie - imi place sfarsitu dar primu vers deloc ... 2,5p
Tu atlet ca un iepure alergator, sperios gen, jap! poftim un pumn prin monitor
N-am limite cand vine vorba de livrat poante grele, duci mult-esti bun de salahor - 2p
Ciocofulga e toata ziua pe forum, face bot mode, in grota lui internetul e "my precious"-
Clar Gollum-Eu?95% pur plutonium, il sparg pe cap lemnos de ghinda, e cherestea de gorun - 2,5p...
Si-a tatuat o circulara in jurul gaoazei, ca centrarea in posteriorul lui sa-i vina sigur pe snur
V-am spus ca-i LOTR freak: mi-a spus pe mess ca-nseamna..... ”macheamaciomofuglasiimiplacesamafutincur” - 3p


CIOMOFUGLA:

omu nu-I frumos sa vi cu servite la battle, te distrug ca dau versuri de SHAN TSung
stil depresiv cu tendinta represiv, musc din tine ca un mastiff iti sfarm capu ca un strung - 2,5p pentru jocu de cuvinte
dau ''la rama'' cu undita mea telescopica, arunc in larg si nu vorbesc de mata, esti un spam
tu n-ai caracter de piatra ca vescan, tu la cate pietre in cap ai luat esti doar un bolovan - 3p
asta vine spumos cu clabuci la gura, io vin furios ca o baterie de sange de taur suparat
poantele tale-s grele pentru ca acum 8-9 luni mi-am bagat pula n capu tau patrat - 3p
oi fi io golum da vezi io mai pot sa scap te de prostie esti pe veci subjugat si doare
te umplu de cacat, pentru ca circulara de la gaoaza mea e acum pe buzele tale - final destul de frumos. 3p


CIOMOFUGLA - 24,5 p
cheiade13 - 19,5p p

vot CIOMOFUGLA

am notat cu punctaj mai mare versurile in care ati atacat adversarul nu in care v-ati laudat Smile
a 2a runda de la cheiade13 mi se pare foarte slaba , ciomofugla a intors destul de bine cuvintele.
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Iul 26, 2010 2:47 pm

Caterinca, frumoase dume, frumoase raspunsuri. Mie mi-a placut mai mult Ciomo pentru ca a fost mai constant, a dat punchuri comice, iar p'backurile au fost si ele la acelasi nivel. Cheiade13 a dat bine, dar prima lui runda a inceput destul de bine, dar si-a pierdut din constanta dupa 2-3 versuri. A doua runda, mult mai buna, dar nu e indeajuns o runda buna, sa concureze cu 2.

Vot Ciomofugla.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Iul 26, 2010 2:48 pm

Battle incheiat, castigator CIOMOFUGLA cu 3-0 (K.O)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: ciomofugla vs cheiade13 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum