Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+2
OZN
MarianS
6 participanți

In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mier Aug 18, 2010 6:42 pm

xyyx, 10 versuri, 3 zile, 5 voturi - standard ca liege

* as prefera sa nu voteze Choko, mersi


Ultima editare efectuata de catre schumy in Mier Aug 18, 2010 6:49 pm, editata de 1 ori
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mier Aug 18, 2010 6:45 pm

Intru-n spatiu inamic, distrug tot, strivesc corole
Io sunt Arhitect Suprem, tu-n biet mester, ca Manole.
Am idei captivante, iti descriu Iadu ca Dante, tu esti chior ca Pazvante
Nu vezi ca's legenda ca Hercule, tu te zbati in banal ca Hercules Alicante!
OZN, cu Cioco singura lui pizda, copilarie trista cu nasu-n batista, ce drama!
Schumy-i capabil , i-o fute si p'asta si cu asta basta, multimea aclama!
Deja am ajuns la cote maxime, cu debit fara precedent, nu-mi stai in cale
Ca tot te vad, te-alerg, te prind, te bat, ti-o fut pe Cioco, te scot din balamale!
Ba ce dume fenomenale!! o sa-mi zici- ''te fute metrica si-ai dat aiurea-n Cioco!''
Bai popo! tu nu-mi gusti stilu, daca vreau s-o ard pe Cioco i-o dau loco ca Rocco*!


* Siffredi
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Aug 21, 2010 12:03 pm

De-mi stai in cale, te calc pe moaca rapid ca trenu, esti maxim o anecdota
Prostia ta denota, si tu-mi vorbesti de iad.. cand esti la cea mai scazuta cota.
Cu siguranta toti si-au bagat pula-n tine, esti curva gravida, poftesti la cioco,
Cu metrica se fute si el.. Vrea sa unga balamaua, de asta se face ca-i loco.
Se da mit invechit, da' inca nu mi-a depasit calcaiul. Schumy e chit ca-i chici,
Iar cand vrea sa vina cu o runda taioasa ozn ii zice: nu poti face cacatu brici.
In battle sunt chior, fiindca nu te vad bine, te bat pana te las cu nasu-n batista,
Apoi sterge-o! zilnic scot dume fenomenale, tu nici in ziua a 7a ca o adventista.
Ca-n Alicante, las boul sa alerge de nebun pana e in extaz publicul si striga ole
Masonu nu-i arhitect, da' tot ramane impietrit ca Ana cand eu-s mester ca Manole.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Aug 23, 2010 11:00 am

Schumy ma amuza, vrei sa-ti ridici debitu? fa-ti ecluza, esti pierdut in cauza,
Clar de prisos, nu ma mira de ce nu concepi ceva pizdos, esti la menopauza
Coaie, des scriu idei picante, iti dau bataie cand descriu INFERNUL lui Dante
Fac haos, si tu esti zona de tampon, de aia pizdele te vor in loc de absorbante.
Din instinct ca Aforic, vin flegmatic, imi bat joc de tine, esti invidios ca scriu fain
Descarc rafale verbale, e razboi, iar tu esti mai distrus decat Frankfurth pe Main.
Ozn e tactic, fresh fara tictac, merge ceas - tic-tac, tot timpul la fix cu duma,
Schumy se da tare, numa' ca e ca huma, si e grav doar cand il loveste ciuma.
Torn punchuri-beton pana intepeneste, apoi il las lat pe asfalt, il calc ca pe zebra
Ies in fata luminat, prostu ramane in spate ca o umbra, cauta victoria pana face febra.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Lun Aug 23, 2010 7:59 pm

Daca-mi declari razboi te poti preda ca Franta, ca explodez ca vulcanii din Islanda
Si-ti dau sa sari ca siguranta, iti tai exuberanta cu texte tari ca vodka din Finlanda.
Schumy ramane mit , indiferent de epoci, cu dume epocale ce te-ard in meleuri lexicale
Nu-mi zice de dume fenomenale, c'ale tale's fecale, te scuipa toti ca pe timbrele postale!
Nu caut victorii, vin singure, c'am parte de adversari rudimentari, novici de zici ca's ucenici
Si sunt decan, dau lectii cu predilectii pentru abjectii cu idei picante cum e carnea de mici
Acu' orice pulifrici zice c-are punch beton de parca'i cifa, da's sotto ca n-are fundatie
Ce pula mea cauti aici, cand aduc vorba de talent, inspiratie, inteligenta, fler si inovatie!?
Matematic sunt tactic, te scot din radacini patrate, si's radical, te scot din socoteala
Te las perplex,legat de dex, ca Blaine cand e-n Street Magic, desi nu stau la vrajeala!
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Aug 23, 2010 11:46 pm

Voturile argumentate, daca se poate, si fara thc.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mar Aug 24, 2010 12:12 pm

Intru-n spatiu inamic, distrug tot, strivesc corole
Io sunt Arhitect Suprem, tu-n biet mester, ca Manole.-2 dragut se putea mai bine
Am idei captivante, iti descriu Iadu ca Dante, tu esti chior ca Pazvante
Nu vezi ca's legenda ca Hercule, tu te zbati in banal ca Hercules Alicante!-3 primu vers bun al doilea asa si asa
OZN, cu Cioco singura lui pizda, copilarie trista cu nasu-n batista, ce drama!
Schumy-i capabil , i-o fute si p'asta si cu asta basta, multimea aclama!-1.5 sughite cioco
Deja am ajuns la cote maxime, cu debit fara precedent, nu-mi stai in cale
Ca tot te vad, te-alerg, te prind, te bat, ti-o fut pe Cioco, te scot din balamale!-1 nu
Ba ce dume fenomenale!! o sa-mi zici- ''te fute metrica si-ai dat aiurea-n Cioco!''
Bai popo! tu nu-mi gusti stilu, daca vreau s-o ard pe Cioco i-o dau loco ca Rocco*!-3 hahaha

De-mi stai in cale, te calc pe moaca rapid ca trenu, esti maxim o anecdota
Prostia ta denota, si tu-mi vorbesti de iad.. cand esti la cea mai scazuta cota.-1.5 asa si asa
Cu siguranta toti si-au bagat pula-n tine, esti curva gravida, poftesti la cioco,
Cu metrica se fute si el.. Vrea sa unga balamaua, de asta se face ca-i loco.-2 ceva mai bine
Se da mit invechit, da' inca nu mi-a depasit calcaiul. Schumy e chit ca-i chici,
Iar cand vrea sa vina cu o runda taioasa ozn ii zice: nu poti face cacatu brici.-3 da bun
In battle sunt chior, fiindca nu te vad bine, te bat pana te las cu nasu-n batista,
Apoi sterge-o! zilnic scot dume fenomenale, tu nici in ziua a 7a ca o adventista.-1.5
Ca-n Alicante, las boul sa alerge de nebun pana e in extaz publicul si striga ole
Masonu nu-i arhitect, da' tot ramane impietrit ca Ana cand eu-s mester ca Manole. -2 destul de ok

Schumy ma amuza, vrei sa-ti ridici debitu? fa-ti ecluza, esti pierdut in cauza,
Clar de prisos, nu ma mira de ce nu concepi ceva pizdos, esti la menopauza- 3 haios
Coaie, des scriu idei picante, iti dau bataie cand descriu INFERNUL lui Dante
Fac haos, si tu esti zona de tampon, de aia pizdele te vor in loc de absorbante.-2 pt al2lea vers
Din instinct ca Aforic, vin flegmatic, imi bat joc de tine, esti invidios ca scriu fain
Descarc rafale verbale, e razboi, iar tu esti mai distrus decat Frankfurth pe Main.- 2
Ozn e tactic, fresh fara tictac, merge ceas - tic-tac, tot timpul la fix cu duma,
Schumy se da tare, numa' ca e ca huma, si e grav doar cand il loveste ciuma.-1.5 mi s-a parut tras de par
Torn punchuri-beton pana intepeneste, apoi il las lat pe asfalt, il calc ca pe zebra
Ies in fata luminat, prostu ramane in spate ca o umbra, cauta victoria pana face febra.-2 bun al doilea primu cam degeaba

Daca-mi declari razboi te poti preda ca Franta, ca explodez ca vulcanii din Islanda
Si-ti dau sa sari ca siguranta, iti tai exuberanta cu texte tari ca vodka din Finlanda.- 2 bun de inceput
Schumy ramane mit , indiferent de epoci, cu dume epocale ce te-ard in meleuri lexicale
Nu-mi zice de dume fenomenale, c'ale tale's fecale, te scuipa toti ca pe timbrele postale!-3 pizda
Nu caut victorii, vin singure, c'am parte de adversari rudimentari, novici de zici ca's ucenici
Si sunt decan, dau lectii cu predilectii pentru abjectii cu idei picante cum e carnea de mici- 2.5 parca am mai citit faza cu mici
Acu' orice pulifrici zice c-are punch beton de parca'i cifa, da's sotto ca n-are fundatie
Ce pula mea cauti aici, cand aduc vorba de talent, inspiratie, inteligenta, fler si inovatie!?-2 bun da nu ca alea din ainte
Matematic sunt tactic, te scot din radacini patrate, si's radical, te scot din socoteala
Te las perplex,legat de dex, ca Blaine cand e-n Street Magic, desi nu stau la vrajeala!-3 beton final

23-20.5, vot schumy, bun battle, o runda a2a de la schumy care ma dat pe spate, bravo.
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Aug 24, 2010 12:20 pm

Unele runde cu mai putine p'backuri..multumim de vot.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Mar Aug 24, 2010 1:24 pm

singuru bar care imi place din prima runda a lu' schumy ar fi
:"Am idei captivante, iti descriu Iadu ca Dante, tu esti chior ca Pazvante
Nu vezi ca's legenda ca Hercule, tu te zbati in banal ca Hercules Alicante!"
in rest 3 bar'uri in care se ia de cioco(slabe punchuri) si un inceput slabut..apoi treaba se schimba..insa e cam tarziu Very Happy.a2a runda a fost altceva..si tehnica si umor si metrica clar
mai bune..insa fara p'backuri!oricum daca schumy o ardea asa si in prima runda,ar fi putut castiga zic.
ce mi'a placut din runda 2:
"Schumy ramane mit , indiferent de epoci, cu dume epocale ce te-ard in meleuri lexicale
Nu-mi zice de dume fenomenale, c'ale tale's fecale, te scuipa toti ca pe timbrele postale!"

"Matematic sunt tactic, te scot din radacini patrate, si's radical, te scot din socoteala
Te las perplex,legat de dex, ca Blaine cand e-n Street Magic, desi nu stau la vrajeala!" cel mai bun bar din tot battleu'



ozn,la fel ca'ntotdeauna!metrica buna,tehnica si mai buna,umor pe ici pe colo..a si intors ce era de intors...macar el a fost constant!oricum prima runda a lu' Schumy l'a facut pe ozn sa fie in pole-position,desi nu suntem la formula 1.
ce mi'a placut:
"Ca-n Alicante, las boul sa alerge de nebun pana e in extaz publicul si striga ole
Masonu nu-i arhitect, da' tot ramane impietrit ca Ana cand eu-s mester ca Manole."

"Clar de prisos, nu ma mira de ce nu concepi ceva pizdos, esti la menopauza"

"Coaie, des scriu idei picante, iti dau bataie cand descriu INFERNUL lui Dante
Fac haos, si tu esti zona de tampon, de aia pizdele te vor in loc de absorbante."

vot ozene
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de saiy Mier Aug 25, 2010 4:28 am

in mare ati fost cam la egalitate.nu a excelat niciunul doar ca ozn a avut o prima runda mai buna.

ce mi-a placut:
OZN

Ca-n Alicante, las boul sa alerge de nebun pana e in extaz publicul si striga ole
Masonu nu-i arhitect, da' tot ramane impietrit ca Ana cand eu-s mester ca Manole.

Coaie, des scriu idei picante, iti dau bataie cand descriu INFERNUL lui Dante
Fac haos, si tu esti zona de tampon, de aia pizdele te vor in loc de absorbante.

schumy

Schumy ramane mit , indiferent de epoci, cu dume epocale ce te-ard in meleuri lexicale
Nu-mi zice de dume fenomenale, c'ale tale's fecale, te scuipa toti ca pe timbrele postale!


mi-a placut a 2 runda a lui schumy dar ozn a fost mai constant.
vot ozn l



saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mier Aug 25, 2010 11:51 am

Smile), ok man o sa incercam sa excelam data viitoare
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de saiy Mier Aug 25, 2010 2:48 pm

daca te deranjeaza ceva nu-mi accepta votul.
saiy
saiy
Vorbim despre belele folosind belle-arte

Mesaje : 177
Reputatie : 217
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Mier Aug 25, 2010 5:43 pm

doar ca am citit ce ai dat tu pe aici, si nu ai excelat deloc Smile)

MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Aug 26, 2010 10:23 am

Battle destul de strans, cu tehnica si agresivitate aproximativ egale. Nu mi-a placut la schumy ca in prima runda are o metrica mai indoielnica (si desi nu e cel mai important aspect in battle, scade la capitolul impresie generala) si ca juma' de runda o da cu Choko. Not that cool.

Vot OZN pentru asta.
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 26, 2010 11:04 am

Battle incheiat. Castigator Ozn 3-1

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de MarianS Joi Aug 26, 2010 12:39 pm

darthedd77 a scris:Battle destul de strans, cu tehnica si agresivitate aproximativ egale. Nu mi-a placut la schumy ca in prima runda are o metrica mai indoielnica (si desi nu e cel mai important aspect in battle, scade la capitolul impresie generala) si ca juma' de runda o da cu Choko. Not that cool.

Vot OZN pentru asta.


asa e edd, am subestimat adversaru si am ramas surprins de rundele lui, am incercat sa recuperez pe runda 2. plm altadata
MarianS
MarianS
Titan din Dristor pe Calea Victoriei

Mesaje : 2007
Reputatie : 2088
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 34

http://www.2milioane.wordpress.com

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Joi Aug 26, 2010 12:51 pm

asta nu se face. anyway, poate ca daca ma lasai sa votez, te alegeai cu un vot. eh, asta e viata

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Aug 26, 2010 12:53 pm

Chokozaurus a scris:Battle incheiat. Castigator Ozn 3-1
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Schumy vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum