Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Sept 23, 2010 11:04 am

10 versuri , xyxy , eu X , 5 voturi , 3-0 KO , timp de reply : cat vrea Becks . Revin cu runda mai pe seara cand ies de la scoala .


Dau direct , am strategia pregatita pentru tine , nu poti ascunde nici un defect
Porti nume de bere select , da` io nu-s Doc , de data asta numele n-are efect
Becks e mereu pe pozitie pentru battle , da` de data asta eu plec din Pole Position
Ceva gen Schumi pentru Ferarri , castig cu usurinta cursa - There`s no real competition
Ca Messi plec din propria-mi jumatate in prima repriza si inscriu pentru pot-ul cel mare
Dai battle cu D-zeu la propriu , ca-ti bag mingea cu mana-n poarta si ramai plin de adorare
Impotriva ta sunt un fel de Daniel Negreanu vs . Coelho , eu campion mondial , tu cam pion
Iti iau regina si te las liber din lant , tu un fel de orb - cam pieton , eu CR7 - cam beton
Pentru final inchei stil Cedrea cu Poezie Balistica data in Zile Nefaste pentru Ultima Oara
Contra Cost iti vand Idealuri in Linii Subtiri ce se transforma usor in Vise Zdrobite ce-ncep sa doara

P.S. : Zic ca e printre cele mai bune , daca nu chiar cea mai buna runda a mea Smile) poate am si eu o sansa de 5% acolo Smile)
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Mar Sept 28, 2010 5:10 pm

Asta-i Messi, Cedrea, CR, Schumi... LOL, cu el nu dau cu pumnii, dau chilleanu
Ca n-are deloc umor... ii citesc runda si nu schitez niciun zambet, ca Negreanu
Sarcastic, mare golan... are-un vers bun precum Craciunul, o singura data pe an
Cu mine n-are bulan! Nu e cam beton, dar e bun pentru fundatie ca e cam bolovan
Acum te scot la careu! Vin cu royala, hai spune, credeai ca ma faci? Pe bune...
La tine vad maxim o pereche de versuri bune, pe cand Becks e clar full de dume
Bagi mingea cu mana-n poarta? Jura! Iti bag pula cu mana-n gura! Fara cenzura...
Regina e momeala! Dau mat c-o tura ca esti tare ca Mickey-n Mouse si tastatura
Stii ce-i belea? Ca-n 11 secunde esti de pe podium la podea... Si deloc ilar
E faptul ca am scris o runda intreaga despre tine: Barfe despre tarfe... CLAR!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Dum Oct 10, 2010 8:35 pm

Am zis sa vin la finele zilei c-o runda secunda-ntro secunda atac pe Becks dintr-o pozitie scunda
Ii dau direct in barba un uppercut c-o stanga , cade-n dunga , vrea sa ma loveasca , dar da pe langa
Becks e mereu full de dume-ntimp ce tovarasa lui e ca Iulius Mall - mereu full de lume , deci spune :
Tu chiar crezi ca tre`-nbattle lumea sa guste glume , daca-i asa ia-o-ngura sa vezi c-am gusturi bune
Tare si-n mouse si-n tastatura , tare-n gura , eu Mickey - facut pentru entertainment , tu - o facatura
Dupa primul pumn lipit de bordura , o iei pe aratura , vrei sa numeri dintii - da` ai ramas fara dantura
E ilar: Tu te crezi armasar , dar femeia ta se plange ca ejaculezi precar , cumperi sloboz de la aprozar
Gagica-ta cauta orgasmu-n dictionar , a auzit ca-i belea , da` cu tine nu l-a intalnit o data macar
Din Instinct iti spun ca esti in Ape Tulburi fix in Ochiul Furtunii si ai Iluzii Optice caci nu esti atent
La Amprentele Umbrei care lasa Cearcane Pe Veci atunci Cand Muzica Moare , caci Viitorul E Acum Prezent
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 1:57 am

Fa, ej nebun? Dai un vers pentru mine si trei pentru gagica-mea? Lasa pe altu!
Ca-s satul de d-astia ce-s o data barbati si de 3 ori femeie ca Mihaela Tatu!
Becks: pirat scapat de sub control, deloc cool, te lasa cu vase sparte, ca docu'
Cand urla si va-ntrebati de ce tipa femeia asta: are 16 ani si-orgasm la Songoku
Sacrifici logica pentru rime? Coaie, intri-n istorie ca Bex e o prezenta notorie
Te-nvat battle sa vezi ce usor e! #1: Aici nu-i ca la bac! Logica-i obligatorie
Esti clar bufon. Vezi zilnic orgasmul, ba-n baie, ba-n fata la monitor. Ce om...
Si la 16 ani sunt soto: vezi si pizda zilnic, ba pe Spice, ba pe brazzers.com
Pierdeai fara emotii si cu citate din Cedrea si 2012, coaie, hai nu fii nebun
Becks e alt nivel: God Like, nu e nivelul ce-l treci tu la Fifa, WOW si Doom!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 1:59 am

Sa curga voturile!
Mi-a facut placere Sarcastic...
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Joi Oct 14, 2010 9:05 am

Sarcastic daca ai fi inteles ideea ca pe fiecare oponent al fi trebuit sa il privesti ca pe becks ai fi scapat de multe rasete in fata ... in fine battle foarte bun din partea ta si bun din partea lu becks care cu runda 2 nu a facut decat formalitati caci stia clar ca prima runda rupea tot ce'ai zis tu si ce puteai sa zici
Sarcastic renunta la ideea de a combina titlurile - nu ti'a iesit deloc in rest e ok ( si e ceva sa fie ok!)
barurile care l'au facut pe sarcastic sa piarda (dp meu dv ) :

"Ca Messi plec din propria-mi jumatate in prima repriza si inscriu pentru pot-ul cel mare
Dai battle cu D-zeu la propriu , ca-ti bag mingea cu mana-n poarta si ramai plin de adorare" - potul e deobicei la poker deci messi si maradona forteaza lucrurile + punchul fara tarie

"Pentru final inchei stil Cedrea cu Poezie Balistica data in Zile Nefaste pentru Ultima Oara
Contra Cost iti vand Idealuri in Linii Subtiri ce se transforma usor in Vise Zdrobite ce-ncep sa doara" - ugly

"Din Instinct iti spun ca esti in Ape Tulburi fix in Ochiul Furtunii si ai Iluzii Optice caci nu esti atent
La Amprentele Umbrei care lasa Cearcane Pe Veci atunci Cand Muzica Moare , caci Viitorul E Acum Prezent"-ai prins ideea

asta m'a facut sa rad : "cumperi sloboz de la aprozar" dar e putin nu?

@becks ma incanta sa te vad la aparate ... te las sa termini lista de battle'uri si poate, daca vrei incercam si noi una

vot Becks
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Joi Oct 14, 2010 12:38 pm

meciul asta a fost ceva gen harlem globetrotters si un tip din public,sarcastic iei publicul dar ai atins d vreo 2 ori mingea,bravo!
becks,cand mai veniti prin romania?Smile)
vot becks
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Joi Oct 14, 2010 2:17 pm

Vot Becks, pentru ca stie joaca, sarcastic are doar umor, dar pe prostia lui. Sanatate. Mi se pare prea moale, potriveste dumele din alte batteluri ( ozn vs zen e dat cu iulius mal, stiam eu continuarea..) Final ca Londra de dimineata - in ceata. Un battle e mai mult decat cuvinte potrivite.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Vizitato Joi Oct 14, 2010 3:15 pm

Battle incheiat. Castigator Becks 3-0 (KO)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Joi Oct 14, 2010 6:52 pm

Merci celor care au votat.

Asa, ca dupa battle... Nu vreau sa para o atitudine aroganta, dar Sarcastic, ai dat mult mai bine decat ma asteptam si decat ce am mai vazut de la tine. Daca vei continua sa progresezi in viitor putem sa mai dam unu care... cine stie... poate sa aiba alt rezultat. Smile

Multa bafta!
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Oct 14, 2010 9:05 pm

Am luat eu KO dar sincer mi-a placut sa dau cu tine Smile Am mai invatat cate ceva si am mai incercat cate ceva nou . Cat despre faza cu Iulius Mall , ozn eu jur ca nu vazusem battle-ul tau cand am dat runda . Cand am vazut , am ramas surprins ca dadusem dume amandoi despre iulius mall Laughing
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Sarcastic vs Becks - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum