Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tomescu Vin Oct 15, 2010 1:36 am

Un nou battle...sa speram ca unul reusit.

sistem xyxy, eu x, 8 versuri, timp reply nelimitat (in limita bunului simt).
Se accepta voturile obiective, ar fi bine sa fie argumentate.


tomescu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 31
Reputatie : 35
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tomescu Vin Oct 15, 2010 1:49 am

asta isi spune extrem ca gerul polar dar minte de ingheata apele
fac urs de el si ce reactie are...una de bun simt cica...imi face labele
de fapt n-are reactie, ca un avion la pamant care se caseaza
ii car cateva si-i fac si factura, culmea e ca tot el o incaseaza
ii tai elanu' si el ma ameninta cu protectia animalelor, nu-mi cer scuze
dar data viitoare imi pun si protectie cand i-o trag, sa nu ma acuze
ca-l joc in picioare ca pe covor cand are prietena pe care-o vor
cei care au nevoie de-o mana, asa poate da si el o mana de ajutor.

tomescu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 31
Reputatie : 35
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Oct 15, 2010 12:53 pm

Sunt extrem pt ca te pot incremenii chiar de te'au luat toate transpiratiile!
'ti extirpez toti muschii de parca's criminalul padurii,acu sa'ti vad reactiile!
De vrei sa mai prinzi vre'un post,sa'ti iei protectie cand iti dau peste mufa,
caci de nu, ramai cu puricii!sa dai battle cu X inseamna clar ca te mananca!
Nu ma joc cand il calc pe cap,tomescu'i praf,deci e bun de pitit pe sub covor!
Daca battle'ul e'un ocean de dume,tu esti la pamant si nu pari nici inotator!
As fi zis ca'noti ca toporul la fund da' n'ai skill sau skin de vreo arma,bolovane!
Si vorbind de gagici a ta'i stirba la cat de des e pacalita pt cateva bomboane!
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tomescu Vin Oct 15, 2010 2:37 pm

cand sunt fulgerator asta baga mana in priza sa prinda si el ceva energie
asa se si pune la curent cu ce mai e nou, cand il ard de fapt fac chimie
versurile mele's de aur de zice ca fac alchimie,sunt tare ca o stanca bai sisif
incuiat ca un seif,gol ca un autogol X e tinta iar eu's plin de actiuni ca un SIF
prind postul pastelui dar miei pula, ai dume ieftine ca o oferta in Auchan
X sare calul...de mare,te desfigurez rapid de zici ca's caricaturist in full motion
te tot lauzi ca ti-ai gasit echilibrul in nivelul de tamplar, eu pe faza iti bag cuiu
iti tot dau la tampla sa faci si tu tamplarie, eu meserias fac cu tine filme ca puiu

tomescu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 31
Reputatie : 35
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Lun Oct 18, 2010 9:54 am

Cand vine vorba de public,tomita asta parca'i cu cortu' caci n'are deloc priza!
Taranu vine cu dume ieftine din piata,nu calca'n Auchan, a auzit el ca'i criza!
Si apropo de hipermarketuri p'asta il tin la marginea crewului,defapt la iesire!
Inainte de asta erai legat la aparate pe patu de moarte,acu deja ti'ai sarit din fire!
Amice,stii ce?Iti dau bice pe bicepsi pana zici pe Youtube: "Mi'a dat de m'a julit!"
In FAQ X e hardu ca'i Masteru,sclavu asta'i constant stricat,liric vorbind "e bulit"!
Acu zi tu n'am eu cel mai al dracu echilibru daca si'ntr'un picior iti dau picioare'n gura?
Sugi pula nciilor,mciilor pana'ti vine rau,te'ntreb ce'ai si tu zici sec: "ee pe gat Arssura!"
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Lun Oct 18, 2010 2:08 pm

tomescu:

asta isi spune extrem ca gerul polar dar minte de ingheata apele
fac urs de el si ce reactie are...una de bun simt cica...imi face labele 3,5 mna, ok .
de fapt n-are reactie, ca un avion la pamant care se caseaza
ii car cateva si-i fac si factura, culmea e ca tot el o incaseaza 3
ii tai elanu' si el ma ameninta cu protectia animalelor, nu-mi cer scuze
dar data viitoare imi pun si protectie cand i-o trag, sa nu ma acuze 2,5 played
ca-l joc in picioare ca pe covor cand are prietena pe care-o vor
cei care au nevoie de-o mana, asa poate da si el o mana de ajutor. 2 vai, urat .

xtr3mu:

Sunt extrem pt ca te pot incremenii chiar de te'au luat toate transpiratiile!
'ti extirpez toti muschii de parca's criminalul padurii,acu sa'ti vad reactiile! # eronat raportul din primul vers(“chiar de” n-are ce cata colo, pen’ca incremenitul si luatul transpiratiilor nu se exclud, nu sunt deloc opuse, e cauza-efect ). misto scenariul din al doilea . 3
De vrei sa mai prinzi vre'un post,sa'ti iei protectie cand iti dau peste mufa,
caci de nu, ramai cu puricii!sa dai battle cu X inseamna clar ca te mananca! 4 tare .
Nu ma joc cand il calc pe cap,tomescu'i praf,deci e bun de pitit pe sub covor!
Daca battle'ul e'un ocean de dume,tu esti la pamant si nu pari nici inotator! # astea cu “daca” sunt prejudicioase de nu le folosesti ca introducere pentru ditai paralelismul, duma . tocmai cazul tau . 3
As fi zis ca'noti ca toporul la fund da' n'ai skill sau skin de vreo arma,bolovane!
Si vorbind de gagici a ta'i stirba la cat de des e pacalita pt cateva bomboane! 3

tomescu:

cand sunt fulgerator asta baga mana in priza sa prinda si el ceva energie
asa se si pune la curent cu ce mai e nou, cand il ard de fapt fac chimie 3
versurile mele's de aur de zice ca fac alchimie,sunt tare ca o stanca bai sisif
incuiat ca un seif,gol ca un autogol X e tinta iar eu's plin de actiuni ca un SIF # smecher sfarsitul 3,5 .
prind postul pastelui dar miei pula, ai dume ieftine ca o oferta in Auchan
X sare calul...de mare,te desfigurez rapid de zici ca's caricaturist in full motion 2,5
te tot lauzi ca ti-ai gasit echilibrul in nivelul de tamplar, eu pe faza iti bag cuiu
iti tot dau la tampla sa faci si tu tamplarie, eu meserias fac cu tine filme ca puiu 2,5

xtr3mu :

Cand vine vorba de public,tomita asta parca'i cu cortu' caci n'are deloc priza!
Taranu vine cu dume ieftine din piata,nu calca'n Auchan, a auzit el ca'i criza! 3,5
Si apropo de hipermarketuri p'asta il tin la marginea crewului,defapt la iesire!
Inainte de asta erai legat la aparate pe patu de moarte,acu deja ti'ai sarit din fire! 3
Amice,stii ce?Iti dau bice pe bicepsi pana zici pe Youtube: "Mi'a dat de m'a julit!"
In FAQ X e hardu ca'i Masteru,sclavu asta'i constant stricat,liric vorbind "e bulit"! 2,5 si thumbs down pentru perversu’ (vuvuzela, vulcanul din islanda etc. )
Acu zi tu n'am eu cel mai al dracu echilibru daca si'ntr'un picior iti dau picioare'n gura?
Sugi pula nciilor,mciilor pana'ti vine rau,te'ntreb ce'ai si tu zici sec: "ee pe gat Arssura!" 3,5


v/eX .
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Oct 19, 2010 10:14 am

Battle frumos la prima vedere. Singura chestie pe care am remarcat-o din start: tomescu e la primul battle pe site, xtr3mu pot sa zic ca e pe val acum. Mi s-ar fi parut mai ok un sistem care sa nu-l avantajeze pe x. Acum asta e, vedem ce-a iesit.

tomescu: 12

asta isi spune extrem ca gerul polar dar minte de ingheata apele
fac urs de el si ce reactie are...una de bun simt cica...imi face labele -3 bun de inceput
de fapt n-are reactie, ca un avion la pamant care se caseaza
ii car cateva si-i fac si factura, culmea e ca tot el o incaseaza -4 asa, incepe sa sune bine de tot
ii tai elanu' si el ma ameninta cu protectia animalelor, nu-mi cer scuze
dar data viitoare imi pun si protectie cand i-o trag, sa nu ma acuze -3 mai mult pt primul vers
ca-l joc in picioare ca pe covor cand are prietena pe care-o vor
cei care au nevoie de-o mana, asa poate da si el o mana de ajutor. -2 cam slabut pe final

xtr3mu: 13

Sunt extrem pt ca te pot incremenii chiar de te'au luat toate transpiratiile!
'ti extirpez toti muschii de parca's criminalul padurii,acu sa'ti vad reactiile! -3 bun asa
De vrei sa mai prinzi vre'un post,sa'ti iei protectie cand iti dau peste mufa,
caci de nu, ramai cu puricii!sa dai battle cu X inseamna clar ca te mananca! -3 smecher al doilea vers
Nu ma joc cand il calc pe cap,tomescu'i praf,deci e bun de pitit pe sub covor!
Daca battle'ul e'un ocean de dume,tu esti la pamant si nu pari nici inotator! -3 de data asta pt primul, astept un bar complet
As fi zis ca'noti ca toporul la fund da' n'ai skill sau skin de vreo arma,bolovane!
Si vorbind de gagici a ta'i stirba la cat de des e pacalita pt cateva bomboane! -4 final smecher, amuzant

tomescu: 14

cand sunt fulgerator asta baga mana in priza sa prinda si el ceva energie
asa se si pune la curent cu ce mai e nou, cand il ard de fapt fac chimie -3 parca-i mai lipsea ceva
versurile mele's de aur de zice ca fac alchimie,sunt tare ca o stanca bai sisif
incuiat ca un seif,gol ca un autogol X e tinta iar eu's plin de actiuni ca un SIF -4 buuun
prind postul pastelui dar miei pula, ai dume ieftine ca o oferta in Auchan
X sare calul...de mare,te desfigurez rapid de zici ca's caricaturist in full motion -4 pfff...
te tot lauzi ca ti-ai gasit echilibrul in nivelul de tamplar, eu pe faza iti bag cuiu
iti tot dau la tampla sa faci si tu tamplarie, eu meserias fac cu tine filme ca puiu -3 asta cu filmele mai mergea lucrata dar e ok oricum

xtr3mu: 14

Cand vine vorba de public,tomita asta parca'i cu cortu' caci n'are deloc priza!
Taranu vine cu dume ieftine din piata,nu calca'n Auchan, a auzit el ca'i criza! -4 tare rau primul
Si apropo de hipermarketuri p'asta il tin la marginea crewului,defapt la iesire!
Inainte de asta erai legat la aparate pe patu de moarte,acu deja ti'ai sarit din fire! -3 aici e mai bun al doilea
Amice,stii ce?Iti dau bice pe bicepsi pana zici pe Youtube: "Mi'a dat de m'a julit!"
In FAQ X e hardu ca'i Masteru,sclavu asta'i constant stricat,liric vorbind "e bulit"! -4 bune rau amandoua
Acu zi tu n'am eu cel mai al dracu echilibru daca si'ntr'un picior iti dau picioare'n gura?
Sugi pula nciilor,mciilor pana'ti vine rau,te'ntreb ce'ai si tu zici sec: "ee pe gat Arssura!" -3 eh, se putea si mai bine dar merge

Un battle foarte bun, peste medie. Prima runda a fost de tatonare, pe a doua runda au iesit scantei din ambele parti.

tomescu: 12+14=26 ; xtr3mu: 13+14=27

Hmm...da, e strans exact cum ma asteptam. Parca xtr3mu a punctat un pic mai clar, probabil ca si la egalitate l-as fi votat tot pe el. Oricum, pt primul battle, tomescu a rupt norma. La mai mare!

Vot xtr3mu.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Oct 19, 2010 10:18 am

s'a dat xyxy cu el x ca nu stiam cine e , cum da Wink ms pt vot ... sunt oleaca mandru ca a acceptat sa fie in crew cu noi ...
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Oct 19, 2010 10:24 am

Eu am mai dat un battle cu el acum 3 ani si de atunci o ardea bine omul.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Oct 19, 2010 11:42 am

tomescu a scris:asta isi spune extrem ca gerul polar dar minte de ingheata apele
fac urs de el si ce reactie are...una de bun simt cica...imi face labele - 2 pct pt wordplay,punch slab
de fapt n-are reactie, ca un avion la pamant care se caseaza
ii car cateva si-i fac si factura, culmea e ca tot el o incaseaza - 2 la fel ca primul bar
ii tai elanu' si el ma ameninta cu protectia animalelor, nu-mi cer scuze
dar data viitoare imi pun si protectie cand i-o trag, sa nu ma acuze - 1 pentru ca versul 2 mi se pare degeabaca-l joc in picioare ca pe covor cand are prietena pe care-o vor
cei care au nevoie de-o mana, asa poate da si el o mana de ajutor. - 1 iarasi wp frumos si tehinca,dar fara panci

xtr3mu a scris:Sunt extrem pt ca te pot incremenii chiar de te'au luat toate transpiratiile!
'ti extirpez toti muschii de parca's criminalul padurii,acu sa'ti vad reactiile! - 2 pt wordplay si pback,desi cam fara vlaga
De vrei sa mai prinzi vre'un post,sa'ti iei protectie cand iti dau peste mufa,
caci de nu, ramai cu puricii!sa dai battle cu X inseamna clar ca te mananca! - 4 wp pe 2 versuri si punch bun + umor,daca era mai tehnic era de 5
Nu ma joc cand il calc pe cap,tomescu'i praf,deci e bun de pitit pe sub covor!
Daca battle'ul e'un ocean de dume,tu esti la pamant si nu pari nici inotator! - 2 iar wp si pback(praf<covor)
As fi zis ca'noti ca toporul la fund da' n'ai skill sau skin de vreo arma,bolovane!
Si vorbind de gagici a ta'i stirba la cat de des e pacalita pt cateva bomboane! - 1 final naspa,punct doar pe interne

tomescu a scris:cand sunt fulgerator asta baga mana in priza sa prinda si el ceva energie
asa se si pune la curent cu ce mai e nou, cand il ard de fapt fac chimie - 1 pentru wp,dar s-a tot vazut d-asta
versurile mele's de aur de zice ca fac alchimie,sunt tare ca o stanca bai sisif
incuiat ca un seif,gol ca un autogol X e tinta iar eu's plin de actiuni ca un SIF - 2 pentru tehnica si personal
prind postul pastelui dar miei pula, ai dume ieftine ca o oferta in Auchan
X sare calul...de mare,te desfigurez rapid de zici ca's caricaturist in full motion - 2 puncte pentru umor pe barul asta,ca pback e slab
te tot lauzi ca ti-ai gasit echilibrul in nivelul de tamplar, eu pe faza iti bag cuiu
iti tot dau la tampla sa faci si tu tamplarie, eu meserias fac cu tine filme ca puiu - 1 final najpa,punct pe wp

xtr3mu a scris:Cand vine vorba de public,tomita asta parca'i cu cortu' caci n'are deloc priza!
Taranu vine cu dume ieftine din piata,nu calca'n Auchan, a auzit el ca'i criza! - 2 pback in primu vers si per total un bar amuzant
Si apropo de hipermarketuri p'asta il tin la marginea crewului,defapt la iesire!
Inainte de asta erai legat la aparate pe patu de moarte,acu deja ti'ai sarit din fire! - 2 heh..dragut dar nu e panci
Amice,stii ce?Iti dau bice pe bicepsi pana zici pe Youtube: "Mi'a dat de m'a julit!"
In FAQ X e hardu ca'i Masteru,sclavu asta'i constant stricat,liric vorbind "e bulit"! - 2 un pct pe tehnica in versu unu,1 pe wp in 2
Acu zi tu n'am eu cel mai al dracu echilibru daca si'ntr'un picior iti dau picioare'n gura?
Sugi pula nciilor,mciilor pana'ti vine rau,te'ntreb ce'ai si tu zici sec: "ee pe gat Arssura!"- 1 final cam dubios,punct pe primu vers

tomescu - 12 + 2 la impresie generala.
xtr3mu - 15

tomescu a inceput bine,dar mi s-a parut ca in runda a 2-a s-a grabit si n-a scos mare lucru. Cateva lucruri care le-am mai vazut prin alta parte,dar pe care le-a ascuns destul de bine cu wp si tehnica.
xtr3mu cu doo runde constante,bune, cu tehnica buna si amuzate, in care a intors cam ce a putut. Se vede ca e mai incalzit. Si imi place stilul lui cu litere omise and stuff. Da un aer foarte misto si face mai usor de citit rundele.
Am pus +2 la tomescu pentru ca a inceput ca underdog. A dat bine pentru primul battle ,dar si-a ales un adversar care este mai in problema decat el in momentul asta. Probabil ca in scurt timp o sa creasaca.

Vot xtr3mu

darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mar Oct 19, 2010 11:43 am

Incheiat, castiga xtr3mu cu 3-0,desi a fost mai strans decat arata scorul. Ramane deschis 2 zile
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Mar Oct 19, 2010 1:57 pm

mersi pentru voturi si aprecieri si ms tomescu ca ai acceptat sub regulile impuse de mine ... a fost o adevarata placere sa te vad la "butoane" ... numa sa nu te opresti ca oxi Wink !
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de tomescu Mar Oct 19, 2010 2:05 pm

Multumesc celor care au votat, mi-a facut placere X si mersi inca o data pt invitatie. Extremu a fost mai bun, nu cred ca incape urma de indoiala, ma bucur daca am lasat o impresie decenta.
Ne auzim in curand.

O saptamana cat mai frumoasa. Spor

tomescu
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 31
Reputatie : 35
Data de inscriere : 30/08/2010

Sus In jos

xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: xtr3mu vs tomescu - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum