Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Tips & Tricks EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Tips & Tricks EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Tips & Tricks EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Tips & Tricks EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Tips & Tricks EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Tips & Tricks EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Tips & Tricks EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Tips & Tricks EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Tips & Tricks EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Tips & Tricks

2 participanți

In jos

Tips & Tricks Empty Tips & Tricks

Mesaj Scris de Sarcastic Sam Oct 23, 2010 3:26 am

Nu sunt eu cel mai potrivit sa fac asta , dar avand in vedere ca nimeni nu o face ... Suspect
Sa explic cateva chestii pentru cei care acum s-au apucat de battle pentru prima data .
1. cateva rime legate nu fac un bar : ala bala portocala , sa se-auda-ntoata tara
asta iar face gargara cu gandu la niagara
NU !NU! NU! am vazut ceva de genul in ultimele battle-uri , nu cu ala bala , dar cuvinte puse degeaba doar ca sa rimeze , fara sens , si fara atac.
2. injuraturile nu sunt punch-uri decat daca sunt asezate foarte bine si au sens , dar de obicei se depuncteaza pentru ca majoritatea incepatorilor nu le pot pune cum trebuie .
3. oricata experienta are cel cu care dati battle , in NICI UN CAZ sa nu il laudati cu ceva , dati cu el de pereti .
4. dumele despre mama sunt expirate , daca dai una despre mama , da-o buna .
5. rimele de genul : mie - tie , noua - voua , sunt de cacat si se depuncteaza.
6. trebuie sa fie perfect inteligibil ce ziceti in runde , asa ca nu folositi cuvinte de care nu a auzit nimeni , ca nu sta nici un votant sa caute 10 cuvinte in dex ca sa poata vota . asta nu inseamna ca nu puteti folosi 1-2 neologisme mai intortocheate , dar cunoscute .
7. nu-i dati lui becks dume despre bere Laughing au fost altii inaintea voastra
8. barurile cu jocuri de cuvinte in care folosesti nume de piese si artisti NU SUNT BUNE ( propria experienta)
9. punch-ul trebuie sa fie atac la persoana , nu atacati alti useri in battle ( vedeti ozn vs. thc , runda a 2 a thc , a atacat-o pe cioko si aproape a pierdut din cauza asta)
10. nu folositi emoticoane in runde .
11. NU VORBITI INAINTEA INCHEIERII VOTARII . (am luat avertizare pe tema asta )
12. nu va injurati cu oponentul , nu va convine faceti alt topic si dati iar betal , sau dati-va diss .
13 . HAVE FUN ! Unii uita ca aici ne relaxam , nu castigam nimic inafara de experienta .

Sa nu credeti ca eu sunt cine stie ce profesionist , dar pana acum cateva saptamani eram slab slab slab slab slab . Acum sunt doar 2x slab Laughing Per total voi faceti cum credeti dar eu zic ca e bine daca cititi si bagati la cap . Sunt un fel de reguli nescrise .

P.S. : Era sa uit , CITITI SI RECITITI ACADEMIA , si de 10 ori daca trebuie pana incepeti sa va dati drumul .


Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

Tips & Tricks Empty Re: Tips & Tricks

Mesaj Scris de darthedd77 Sam Oct 23, 2010 9:42 am

Serios, daca n-ai nimic de zis, nu mai posta. Exista academy pt asta si nu ,nu esti in masura tu sa scrii chestii d-astea. ciocu mic si joc de glezne!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum