Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

+3
xtr3mu
darthedd77
Static
7 participanți

In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 02, 2010 10:19 am

Reguli standard:

XY YX (eu-X, edd-Y)
10 versuri / runda
timp de reply: cateva zile acolo, la obraz
castiga cine ajunge primul la 3 voturi, la 3-0 e KO

Cam atat, probabil o sa vin azi cu prima runda...Bafta edd, o asteptam pe asta de mult Smile


Ultima editare efectuata de catre Static in Mar Dec 07, 2010 8:30 pm, editata de 2 ori
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Noi 02, 2010 2:14 pm

Samurai ca Shurik'n, scot KaTaNa, o ard shogun, sunt Menthor pt de-astia ca edd
Nu cred, stiu: desi asta-i neanderthalian, tot eu sparg in bucati bolovanul, ca Fred
Coaie, iti dau de nu te vezi de zici ca-ti sparg oglinda, acum dau cu tine...de pamant
Tu dai ca pula, in graba, 2 runde de laba, stii ca vezi voturi doar in turneu...votand
Te crezi Darth Vader? Nu esti tatal nimanui ba, nu faci pe nimeni! Te bat ca la percutie
Iti dau sa ma tii minte ca lecitina, esti clar anti-darwinist: nu prezinti vreo evolutie
Tu netcee? Hai, las-o moarta ca Ted Bundy! Pentru tine, facem o liga speciala
Penala, ca Edd e din scoala veche: n-a reusit sa termine scoala generala...
In battle pun picioru'-n prag de-l sar din balamale, oricum stilul lui cam scartaie
Si una de sarbatori, ca vine iarna: imi dau drumul pe gagica-ta, de zici ca-i partie!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Joi Noi 11, 2010 3:09 pm

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere. Ma apuc putin mai tarziu sa o scriu si pe a 2-a. Sper sa am timp pana diseara cand plec.

vrajeala asta ieftina o sa te coste scump, faci fracturi cascand gura la valoarea facturii
n-ai scapare de ura cu care dau punchuri gen uragane,nu sta-n cale,ca's o forta a naturii
edd mereu semizeu,tu gen Percy Jackson,arunc doar fulgere si le cam furi cand ma-nfrurii
sunt olimpian,ca-n legendele lu Mitru,mitu urban ar spune unii,iar Static e gen povestea pulii
penalizat din start c-ai calcat pragu,trecut la rezerve o sa cam freci si pula cat freci tusa
acuzat de gagica-ta pentru violare de domiciliu ca ea nu prea vroia, asa c-ai fortat usa
cand te dai shogun scot un shotgun,te-mprosch cu alice, amice, in mod clar o sa te doara
c-am trecut de feudalism,evolutie clara,asa ca lasa katana ca rana ce ti-o provoc e fatala,
tu-n battle - cam abureala, esti ca la bursa cand pica serverele, nu faci nici o afacere
ai provocat si asta-i repercursiune ca-ti dau ca la tevile de presiune,de-ti sar capacele
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Noi 12, 2010 11:59 am

sunt clar din alta liga,se vede cand literalmente-ti rup ligamente, scoti doar gemete
si-ti fut una de-ti sparg fata si-ti rup ochii,de zici ca-s savant,ca-ti modific genele
si nu ma complic sa te contrazic, s-ar putea sa nu-ti fiu tatic,dar sa facem test ADN
ca era noapte si dupa cateva soapte ma-ta statea subsapte si-ai iesit tu si doo gemene
si-n genere am multa bere in apropiere cand scriu runda,deci inc-un prost facut la betie
cu nevoi speciale, retardat din nastere, Static a ramas repetent la scoala de corectie
atac frontal iti distrug temporar lobul temporal cand vin peste tine la poalele Tampei
asta-i asalt si te trag cu capul pe asfalt pana ies scantei,te lovesc in moalele tamplei
pana te-astamperi ca scrii numai tampenii,si-ti bat si trupa ta gen ozone,de baietei ghei
iar dupa battleu asta nu ma mai vezi pe forum,ca ma pish pe ochii tei...lalulalaleeeeei
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Noi 12, 2010 9:49 pm

Parca esti HBO la tara, nu transmiti nimic...io o ard gen Klitschko, se lasa cu KO
De fapt, la ce runde-ai dat...se mai voteaza sau am castigat direct prin no show?
Ai uragane-n punch-uri? Da, cam bate vantul...te dau de pereti ca la squash, usor
Violare de domiciliu? Ma-ta mi-a deschis usa singura, cand m-a vazut pe vizor...
Edd e atat de penal ca desi sta in Bucuresti, el tot e prostul satului, saracul...
Chemam un exorcist in juriu, dar stau chill...toti stiu ca nu te voteaza nici dracu'
Liric sunt Tony Montana, tu Hannah Montana...la muie, pizda de Edd e campioana
Cu gura ca damigeana, fan Valahia. Traistariu!!! Nu fi egoist, si Edd vrea banana!
Nu fructul, desi e-un maimutoi...e-o duduie ce suge pula cu pofta pana ii ies cucuie
Sistem XY YX, clar am ultimul cuvant in battle. Edd, sigur o sa te bucuri...e "MUIE"!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Sam Noi 13, 2010 3:39 pm

ok...bun ... avand in vedere ca acest battle este de un nivel superior ma gandesc ca notarea pe baruri i'ar strica farmecul ... asa ca o sa tin cont de urmatoarele in departajare:50% 1. punchuri uber puternice(pt ca orice bar are punch/punchuri), 30% 2.umor-caterinca si 20% 3.tehnica.
numerotarea barurilor e directa adica voi face referire de ex la :
"penalizat din start c-ai calcat pragu,trecut la rezerve o sa cam freci si pula cat freci tusa
acuzat de gagica-ta pentru violare de domiciliu ca ea nu prea vroia, asa c-ai fortat usa" --- D3 adica barul 3 a lu darth edd

vine cam asha:
Static
1.punchuri: s2,s3,s4,s5,s7,s8,s10 deci 7/10 =>3,5
2.caterinca: s2,s4,s5,s6,s8,,s9,s10 deci 7/10 =>2,1
3.tehnica:s1,s4,s6,s8 deci 4/10 => 0.8

total: 6,4

Darthedd77
1.punchuri:d2,d5,d6,d7,d8,d9,d10 deci 7/10 =>3,5
2.caterinca:d3,d5,d7,d8,d10 deci 5/10 => 1,66
3.tehnica:si'aici a dominat clar edd nu am punctat d5 deci 9/10 => 1,8

total 6,96

notele finale par mici pt ca a fost punctat doar maximul (punch-urile mici/semi-caterinca/tehnica facila neprimind nici un punctaj)

rotunjind da ca....plm....a fost un battle foarte echilibrat,fiecare combatant punctand categoric pe o anumita caracteristica..
baruri preferate: s8 si d10; cu mentiunea ca s8>d10 dupa parerea mea
super jmekerie de battle

vot Darthedd77
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Sam Noi 13, 2010 5:24 pm

static :

Samurai ca Shurik'n, scot KaTaNa, o ard shogun, sunt Menthor pt de-astia ca edd
Nu cred, stiu: desi asta-i neanderthalian, tot eu sparg in bucati bolovanul, ca Fred 3,5 fain al doilea, dar dai prea multe detalii . ar fi parut mai ingenios fara neanderthal .
Coaie, iti dau de nu te vezi de zici ca-ti sparg oglinda, acum dau cu tine...de pamant
Tu dai ca pula, in graba, 2 runde de laba, stii ca vezi voturi doar in turneu...votand 3
Te crezi Darth Vader? Nu esti tatal nimanui ba, nu faci pe nimeni! Te bat ca la percutie
Iti dau sa ma tii minte ca lecitina, esti clar anti-darwinist: nu prezinti vreo evolutie 2,5 a mai fost si pe aici si la case mai mari .
Tu netcee? Hai, las-o moarta ca Ted Bundy! Pentru tine, facem o liga speciala
Penala, ca Edd e din scoala veche: n-a reusit sa termine scoala generala... 3
In battle pun picioru'-n prag de-l sar din balamale, oricum stilul lui cam scartaie
Si una de sarbatori, ca vine iarna: imi dau drumul pe gagica-ta, de zici ca-i partie! 4 dap .

edd :

vrajeala asta ieftina o sa te coste scump, faci fracturi cascand gura la valoarea facturii
n-ai scapare de ura cu care dau punchuri gen uragane,nu sta-n cale,ca's o forta a naturii # daca-n primu e cu skepsis cum iti spui ideea, al doilea e de rand . 3,5
edd mereu semizeu,tu gen Percy Jackson,arunc doar fulgere si le cam furi cand ma-nfrurii
sunt olimpian,ca-n legendele lu Mitru,mitu urban ar spune unii,iar Static e gen povestea pulii 3
penalizat din start c-ai calcat pragu,trecut la rezerve o sa cam freci si pula cat freci tusa
acuzat de gagica-ta pentru violare de domiciliu ca ea nu prea vroia, asa c-ai fortat usa 2,5 .
cand te dai shogun scot un shotgun,te-mprosch cu alice, amice, in mod clar o sa te doara
c-am trecut de feudalism,evolutie clara,asa ca lasa katana ca rana ce ti-o provoc e fatala, 2,5 nush
tu-n battle - cam abureala, esti ca la bursa cand pica serverele, nu faci nici o afacere
ai provocat si asta-i repercursiune ca-ti dau ca la tevile de presiune,de-ti sar capacele 3,5

sunt clar din alta liga,se vede cand literalmente-ti rup ligamente, scoti doar gemete
si-ti fut una de-ti sparg fata si-ti rup ochii,de zici ca-s savant,ca-ti modific genele # ha, tare, n-am mai auzit conceptul, iar aia cu literalmente e chiar de efect . insa conjuctiile, prepozitiile multe il fac stufos, ii ia din putere, knowaameen ? 3,5
si nu ma complic sa te contrazic, s-ar putea sa nu-ti fiu tatic,dar sa facem test ADN
ca era noapte si dupa cateva soapte ma-ta statea subsapte si-ai iesit tu si doo gemene # plm, naspa rebuddle . 2,5
si-n genere am multa bere in apropiere cand scriu runda,deci inc-un prost facut la betie
cu nevoi speciale, retardat din nastere, Static a ramas repetent la scoala de corectie 4 acum cred ca barul anterior fu mai mult pregatitor pentru primu vers din asta, care-i foarte tare .
atac frontal iti distrug temporar lobul temporal cand vin peste tine la poalele Tampei
asta-i asalt si te trag cu capul pe asfalt pana ies scantei,te lovesc in moalele tamplei # mm, asa si asa . imi place multisul . 3
pana te-astamperi ca scrii numai tampenii,si-ti bat si trupa ta gen ozone,de baietei ghei
iar dupa battleu asta nu ma mai vezi pe forum,ca ma pish pe ochii tei...lalulalaleeeeei 3,5

static :

Parca esti HBO la tara, nu transmiti nimic...io o ard gen Klitschko, se lasa cu KO
De fapt, la ce runde-ai dat...se mai voteaza sau am castigat direct prin no show? 3
Ai uragane-n punch-uri? Da, cam bate vantul...te dau de pereti ca la squash, usor
Violare de domiciliu? Ma-ta mi-a deschis usa singura, cand m-a vazut pe vizor... 3
Edd e atat de penal ca desi sta in Bucuresti, el tot e prostul satului, saracul...
Chemam un exorcist in juriu, dar stau chill...toti stiu ca nu te voteaza nici dracu' 4 Smile
Liric sunt Tony Montana, tu Hannah Montana...la muie, pizda de Edd e campioana
Cu gura ca damigeana, fan Valahia. Traistariu!!! Nu fi egoist, si Edd vrea banana! ha, asta tre' citit c-o intonatie anume . 3
Nu fructul, desi e-un maimutoi...e-o duduie ce suge pula cu pofta pana ii ies cucuie
Sistem XY YX, clar am ultimul cuvant in battle. Edd, sigur o sa te bucuri...e "MUIE"! 3,5


v/static .
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Joi Noi 18, 2010 11:34 am

jmecher... cel mai bun din ultimu timp, logic la asa combatanti.
static: prima runda e ca o shaorma mare si suculenta ... cu detoate,
''vrajeala asta ieftina o sa te coste scump, faci fracturi cascand gura la valoarea facturii
n-ai scapare de ura cu care dau punchuri gen uragane,nu sta-n cale,ca's o forta a naturii
edd mereu semizeu,tu gen Percy Jackson,arunc doar fulgere si le cam furi cand ma-nfrurii
sunt olimpian,ca-n legendele lu Mitru,mitu urban ar spune unii,iar Static e gen povestea pulii''... astea sunt prea tari... inceput in forta... o singura chestie aia de final cu gagicasa bai 100% au mai dat-o si altii si din partea ta ma asteptam la ceva mai original. oricum un 4 pt prima runda.
edd77: la fel de bine ca adversaru cu un plus pt wordplay gen ''cand te dai shogun scot un shotgun,te-mprosch cu alice, amice, in mod clar o sa te doara'' - , un 4,5
edd77: a2a bucata ... verurile 3-6 nu ma dau pe spate, sigur se putea mai bine, oricum la fel ca n 1a runda edd un plus mare pentru tehnica desavarsita, daca ar avea si ceva mai mula caterinca ar fi denenvins p'aici, ceva gen finalu ''pana te-astamperi ca scrii numai tampenii,si-ti bat si trupa ta gen ozone,de baietei ghei
iar dupa battleu asta nu ma mai vezi pe forum,ca ma pish pe ochii tei...lalulalaleeeeei'' Laughing - 4
static: a2a bucata... omule tu esti de coma, io nu-mi aduc aminte sa fi citit vr'un battle a lu static sa nu ma faca macar sa zambesc, toata runda e o caterinca de la cap la coada.
''Edd e atat de penal ca desi sta in Bucuresti, el tot e prostul satului, saracul...
Chemam un exorcist in juriu, dar stau chill...toti stiu ca nu te voteaza nici dracu'
Liric sunt Tony Montana, tu Hannah Montana...la muie, pizda de Edd e campioana
Cu gura ca damigeana, fan Valahia. Traistariu!!! Nu fi egoist, si Edd vrea banana!''... nu esti tu prea tehnic da asa ceva Laughing ? ... maxim am spus - 5
- suuuuper battle, daca ati combina caterinca lu static cu tehnica lu edd77 mama mama ... desi n am 2 mame.
... la milimetru distanta vot Static.
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Joi Noi 18, 2010 5:12 pm

Multumim frumos de voturile de pana acum, apreciem ca se voteaza argumentat si apreciem si de la cine vin voturile.

@ Ciomo - eu am o viziune diferita asupra a ce e mai important intr-un battle (si poate gresesc): apreciez mult tehnica dar dupa ce citesc un battle, impresia generala mi-o lasa tot punch-urile cele mai tari, nu cele mai frumoase. Ce sa zic, imi zboara mintea mai repede la prostii de-astea decat la tehnica Smile Cand simt ca adversarul imi permite, ma folosesc si de asta, pentru impresia generala. In cazul de fata stiu ca tehnica nu e punctul meu forte asa ca ma axez pe altceva.

Mai asteptam...
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Noi 19, 2010 4:04 pm

Static a scris:
Samurai ca Shurik'n, scot KaTaNa, o ard shogun, sunt Menthor pt de-astia ca edd
Nu cred, stiu: desi asta-i neanderthalian, tot eu sparg in bucati bolovanul, ca Fred - 5, inceput foarte bun, tehnic, agresiv.
Coaie, iti dau de nu te vezi de zici ca-ti sparg oglinda, acum dau cu tine...de pamant
Tu dai ca pula, in graba, 2 runde de laba, stii ca vezi voturi doar in turneu...votand - 3, pentru primul vers, la al 2-lea e trecerea prea rapida de la un bar la altul.
Te crezi Darth Vader? Nu esti tatal nimanui ba, nu faci pe nimeni! Te bat ca la percutie
Iti dau sa ma tii minte ca lecitina, esti clar anti-darwinist: nu prezinti vreo evolutie - 3, asta "cu tatal si nu faci.." si cu "tii minte ca lecitina", dupa parerea mea, sunt cam fumate, in schimb imi place asta cu Darwin.
Tu netcee? Hai, las-o moarta ca Ted Bundy! Pentru tine, facem o liga speciala
Penala, ca Edd e din scoala veche: n-a reusit sa termine scoala generala... -5, buna ideea, edd si cu OZN initializasera o noua liga, bine punctat.
In battle pun picioru'-n prag de-l sar din balamale, oricum stilul lui cam scartaie
Si una de sarbatori, ca vine iarna: imi dau drumul pe gagica-ta, de zici ca-i partie! -5, foarte bine incheiat, ceva umor.

Edd a scris:
vrajeala asta ieftina o sa te coste scump, faci fracturi cascand gura la valoarea facturii
n-ai scapare de ura cu care dau punchuri gen uragane,nu sta-n cale,ca's o forta a naturii -5, foarte tare inceput, tehnic.
edd mereu semizeu,tu gen Percy Jackson,arunc doar fulgere si le cam furi cand ma-nfrurii
sunt olimpian,ca-n legendele lu Mitru,mitu urban ar spune unii,iar Static e gen povestea pulii -5, caterinca, bun bar.
penalizat din start c-ai calcat pragu,trecut la rezerve o sa cam freci si pula cat freci tusa
acuzat de gagica-ta pentru violare de domiciliu ca ea nu prea vroia, asa c-ai fortat usa -5, un punckback agresiv, imi place ce citesc.
cand te dai shogun scot un shotgun,te-mprosch cu alice, amice, in mod clar o sa te doara
c-am trecut de feudalism,evolutie clara,asa ca lasa katana ca rana ce ti-o provoc e fatala, -4, buna si asta, doar ca nu ma uimeste, ai mai redus din intensitate.
tu-n battle - cam abureala, esti ca la bursa cand pica serverele, nu faci nici o afacere
ai provocat si asta-i repercursiune ca-ti dau ca la tevile de presiune,de-ti sar capacele -5, un final foarte bun, caterinca si agresiv. o runda dintre cele mai bune din cate am citit.

Edd a scris:
sunt clar din alta liga,se vede cand literalmente-ti rup ligamente, scoti doar gemete
si-ti fut una de-ti sparg fata si-ti rup ochii,de zici ca-s savant,ca-ti modific genele -4 un inceput bun, nu dau 5 pentru ca nu rimeaza prea bine, as fi acordat 5 daca era foarte tehnica.
si nu ma complic sa te contrazic, s-ar putea sa nu-ti fiu tatic,dar sa facem test ADN
ca era noapte si dupa cateva soapte ma-ta statea subsapte si-ai iesit tu si doo gemene - 4, aici tehnica, wp, un bar bun, dar ai redus din intensitate.
si-n genere am multa bere in apropiere cand scriu runda,deci inc-un prost facut la betie
cu nevoi speciale, retardat din nastere, Static a ramas repetent la scoala de corectie -5, foarte tare primul vers, iar al 2-lea destul de ok.
atac frontal iti distrug temporar lobul temporal cand vin peste tine la poalele Tampei
asta-i asalt si te trag cu capul pe asfalt pana ies scantei,te lovesc in moalele tamplei - 5, tehnica, putin umor, ceva personal, static fiind din brasov. imi place
pana te-astamperi ca scrii numai tampenii,si-ti bat si trupa ta gen ozone,de baietei ghei
iar dupa battleu asta nu ma mai vezi pe forum,ca ma pish pe ochii tei...lalulalaleeeeei - 3, fumata ideea cu vazutul si ochii, in schimb am acordat 3 pentru caterinca.

Static a scris:
Parca esti HBO la tara, nu transmiti nimic...io o ard gen Klitschko, se lasa cu KO
De fapt, la ce runde-ai dat...se mai voteaza sau am castigat direct prin no show? - 5, inceput foarte bun, cu interne, Static e degajat.
Ai uragane-n punch-uri? Da, cam bate vantul...te dau de pereti ca la squash, usor
Violare de domiciliu? Ma-ta mi-a deschis usa singura, cand m-a vazut pe vizor... - 5, ooo cum e asta, punchback foarte bun, aceeasi atitutine.
Edd e atat de penal ca desi sta in Bucuresti, el tot e prostul satului, saracul...
Chemam un exorcist in juriu, dar stau chill...toti stiu ca nu te voteaza nici dracu' -4, un bar bun, dar mi se pare ca l-ai pregatit prea mult
Liric sunt Tony Montana, tu Hannah Montana...la muie, pizda de Edd e campioana
Cu gura ca damigeana, fan Valahia. Traistariu!!! Nu fi egoist, si Edd vrea banana! -4, un p'back bun, nu mi se pare cine stie ce, pentru finalul versului 2 am punctat cu 5
Nu fructul, desi e-un maimutoi...e-o duduie ce suge pula cu pofta pana ii ies cucuie
Sistem XY YX, clar am ultimul cuvant in battle. Edd, sigur o sa te bucuri...e "MUIE"! -5, si un final foarte bun, cu umor si atitudine.

Nu stiu cine a castigat, inca n-am calculat, dar mi-a placut ce am vazut, bravo baieti.
Static exceleaza prin atitudine, asa relaxat si baruri in sictir, iar edd prin baruri tehnice si agresive. La static imi place ca e ordonat in runde.
Static= 21 + 23 = 44
Edd= 24 + 21 = 45.
Un battle foarte echilibrat, nu o sa o dau pe "experienta si-a spus cuvantul" cum fac majoritatea la vot, o sa spun concis ca prima runda a lui Edd, mi-a placut cel mai mult de aici, iar daca e sa aleg doar un bar, probabil as lua de la Static, ca de la Edd iau verdeata.

Vot Edd.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Noi 19, 2010 5:03 pm

La penultimul meu bar ai dat 4 dar zici "pentru finalul versului 2 am punctat cu 5"...care e din astea, 4 sau 5? Smile
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Vin Noi 19, 2010 5:07 pm

4, e nota. 5 e greseala, oricum la calcul e cu 4.


Ultima editare efectuata de catre OZN in Vin Noi 19, 2010 5:10 pm, editata de 1 ori
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Noi 19, 2010 5:10 pm

Ok, nu de alta dar nu prea intelegeam. Mersi fain de vot, e 2-2 Very Happy
Inca unul si ne-am dus. La arhiva Laughing

In principiu, as prefera un vot de la Becks, Nihat, Schumy sau BIG RIP...dar daca e argumentat, se accepta de la oricine. Daca cineva chiar nu voteaza si vrea doar sa arunce o parere, m-as bucura.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Noi 19, 2010 5:35 pm

i back that up. si multam pt parerile de pana acum!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Noi 19, 2010 9:41 pm

Punctaj/bar: 1-5


Static

Runda I - 18 Puncte



Samurai ca Shurik'n, scot KaTaNa, o ard shogun, sunt Menthor pt de-astia ca edd
Nu cred, stiu: desi asta-i neanderthalian, tot eu sparg in bucati bolovanul, ca Fred - 4p. wordplay, tehnica, punch final
Coaie, iti dau de nu te vezi de zici ca-ti sparg oglinda, acum dau cu tine...de pamant
Tu dai ca pula, in graba, 2 runde de laba, stii ca vezi voturi doar in turneu...votand - 4p. umor
Te crezi Darth Vader? Nu esti tatal nimanui ba, nu faci pe nimeni! Te bat ca la percutie
Iti dau sa ma tii minte ca lecitina, esti clar anti-darwinist: nu prezinti vreo evolutie - 4p. pentru wordplay si umor.
Tu netcee? Hai, las-o moarta ca Ted Bundy! Pentru tine, facem o liga speciala
Penala, ca Edd e din scoala veche: n-a reusit sa termine scoala generala... - 3p. aici, pentru primul vers, al doilea nu mi-a placut, mai ales finalul care nu prea loveste.
In battle pun picioru'-n prag de-l sar din balamale, oricum stilul lui cam scartaie
Si una de sarbatori, ca vine iarna: imi dau drumul pe gagica-ta, de zici ca-i partie! - 3p. umor, wordplay



darthedd77

Runda I - 20 Puncte



vrajeala asta ieftina o sa te coste scump, faci fracturi cascand gura la valoarea facturii
n-ai scapare de ura cu care dau punchuri gen uragane,nu sta-n cale,ca's o forta a naturii - 4p. wordplay, atitudine, tehnica.
edd mereu semizeu,tu gen Percy Jackson,arunc doar fulgere si le cam furi cand ma-nfrurii
sunt olimpian,ca-n legendele lu Mitru,mitu urban ar spune unii,iar Static e gen povestea pulii - 4p. tehnic, umor pe final, wordplay.
penalizat din start c-ai calcat pragu,trecut la rezerve o sa cam freci si pula cat freci tusa
acuzat de gagica-ta pentru violare de domiciliu ca ea nu prea vroia, asa c-ai fortat usa - 4p. umor Laughing , punchback.
cand te dai shogun scot un shotgun,te-mprosch cu alice, amice, in mod clar o sa te doara
c-am trecut de feudalism,evolutie clara,asa ca lasa katana ca rana ce ti-o provoc e fatala, - 4p. punchback, tehnica
tu-n battle - cam abureala, esti ca la bursa cand pica serverele, nu faci nici o afacere
ai provocat si asta-i repercursiune ca-ti dau ca la tevile de presiune,de-ti sar capacele - 4p. final bun de tot, doua wordplay-uri in fiecare vers



darthedd77

Runda II - 18 Puncte



sunt clar din alta liga,se vede cand literalmente-ti rup ligamente, scoti doar gemete
si-ti fut una de-ti sparg fata si-ti rup ochii,de zici ca-s savant,ca-ti modific genele - 3p. agresivitate, tehnic, wordplay
si nu ma complic sa te contrazic, s-ar putea sa nu-ti fiu tatic,dar sa facem test ADN
ca era noapte si dupa cateva soapte ma-ta statea subsapte si-ai iesit tu si doo gemene - 4p. umor, punch
si-n genere am multa bere in apropiere cand scriu runda,deci inc-un prost facut la betie
cu nevoi speciale, retardat din nastere, Static a ramas repetent la scoala de corectie - 4p. pentru punchback, umor si wordplay in primul vers.
atac frontal iti distrug temporar lobul temporal cand vin peste tine la poalele Tampei
asta-i asalt si te trag cu capul pe asfalt pana ies scantei,te lovesc in moalele tamplei - 3p. pentru tehnica
pana te-astamperi ca scrii numai tampenii,si-ti bat si trupa ta gen ozone,de baietei ghei
iar dupa battleu asta nu ma mai vezi pe forum,ca ma pish pe ochii tei...lalulalaleeeeei - 4p. Laughing Laughing


Static


Runda II - 18 Puncte



Parca esti HBO la tara, nu transmiti nimic...io o ard gen Klitschko, se lasa cu KO
De fapt, la ce runde-ai dat...se mai voteaza sau am castigat direct prin no show? - 3p. primul vers e ok, dar al doilea e banal
Ai uragane-n punch-uri? Da, cam bate vantul...te dau de pereti ca la squash, usor
Violare de domiciliu? Ma-ta mi-a deschis usa singura, cand m-a vazut pe vizor... - 4p. punchback
Edd e atat de penal ca desi sta in Bucuresti, el tot e prostul satului, saracul...
Chemam un exorcist in juriu, dar stau chill...toti stiu ca nu te voteaza nici dracu' - 4p Smile) bun bar, umor si wordplay
Liric sunt Tony Montana, tu Hannah Montana...la muie, pizda de Edd e campioana
Cu gura ca damigeana, fan Valahia. Traistariu!!! Nu fi egoist, si Edd vrea banana! - 3p. e un fel de raspuns la ozonul lui edd, dar mai slab. nu-i pot da tot atatea puncte.
Nu fructul, desi e-un maimutoi...e-o duduie ce suge pula cu pofta pana ii ies cucuie
Sistem XY YX, clar am ultimul cuvant in battle. Edd, sigur o sa te bucuri...e "MUIE"! - 4p. final bun


Static: 18+18=36
DarthEdd77: 20+18=38


Bre... acu poate nu va convine votu' meu, dar zic asa: e unul din cele mai bune battle-uri citite de mine. Static o dat constant, dar n-a stralucit mai deloc (in sensul ca am vazut dume mult mai smechere date de el), poate pe runda 2 putin la final. Edd a avut 2 runde smechereanu, mai ales prima care a rupt muia.

VOT DarthEdd77
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Noi 19, 2010 9:56 pm

De ce sa nu ne convina? Sunt constient ca n-am dat stralucit si indiferent daca sunt sau nu de acord cu rezultatul, stiu sa pierd. Multumim mult de voturi si de timpul acordat. Felicitari edd, mi-a facut placere, meriti victoria asta. Poate imi acorzi si o revansa candva...

PS: xtr3mule, am dat cu crew-ul si castigam, uite ce ne toaca astia cand ne iau pe rand Laughing
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de xtr3mu Vin Noi 19, 2010 10:22 pm

=)) doar la mustata ne toaca ... in crew i'am lasat muuuult in spate Smile =))
xtr3mu
xtr3mu
Fan FAQ crew, stiu ca esti si tu! / M-am cam luat cu battleu' si-s de_votat acu'!

Mesaje : 1380
Reputatie : 1504
Data de inscriere : 06/06/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Noi 19, 2010 10:26 pm

E pe dracu. Laughing
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Sam Noi 20, 2010 9:16 am

da ma... voi sunteti ca Urziceni,puterea grupului. Noi Real, individualitati asa Wink
. Fii atent panci aici:

Castigator edd, 3-2!!!! Incheiat ! Very Happy

Mi-a placut maxim,a fost strans asa pana in ultimu moment. Gj Static si 'tumim pentru pareri alora care au avut rabdare sa citeasca. Smile Ramane deschis si pentru alte pareri,daca mai e cineva.....
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Static vs. darthedd77 - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum