Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
E adevarat ? EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
E adevarat ? EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
E adevarat ? EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
E adevarat ? EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
E adevarat ? EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
E adevarat ? EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
E adevarat ? EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
E adevarat ? EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
E adevarat ? EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

E adevarat ?

+9
date
Static
BOGDAN
OZN
Ra'ra
CreativeEgo
CIOMOFUGLA
darthedd77
Sarcastic
13 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

E adevarat ? Empty E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Mar 16, 2011 12:22 am

Am vazut pe youtube un documentar despre demascarea industriei muzicale . Ziceau tipii care au facut documentarul ca toti marii artisti si-au vandut sufletul pentru faima unui demon , Rain Man . Eu nu cred in prostii de genul , dar ar fi bine sa-mi explice si mie cineva care e treaba cu Rain Man si toata chestia asta . Eminem are si o piesa numita Rain Man , care sincer sa fiu n-are sens , desi ataca bibla si homosexualii , refrenul n-are nici o legatura cu restul piesei , pentru ca spune ca si-a uitat numele si numele lui a ajuns prea cunoscut si acum noul lui nume e Rain Man . Explicati-mi si mie treaba asta , m-a pus pe ganduri !
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 16, 2011 7:35 am

Defapt si-au vandut sufletu lu' Liz Hurley pentru 6 dorinte si un big mac
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Mar 16, 2011 9:19 am

banu si-au vandut sufletul lu ion iliescu sa-i duca pe meandrele concretului ...
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Mar 16, 2011 9:33 am

E atât de multă idioţenie în ce-ai zis tu acolo că mă doare capul. Piesa lui Em se referă în mod evident la Rain Man the movie (Dustin Hoffman, Tom Cruise, you know). Adică se laudă Eminem că e un geniu autist, that kind of stuff. Restu-i bull.
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 16, 2011 10:15 am

nu-i bull. Faza cu Liz Hurley e pe bune. Am vazut eo mai de mult. Brendan Frasier did it!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Mar 16, 2011 10:19 am

da da si una din cele 6 dorinte a fost sa-l cunoasca personal pe ion iliescu sa le spuna cum pun aia susanu pe chifla de big mac
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Mar 16, 2011 11:39 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] eu vorbeam serios ... am mai citit niste chestii si nu cred ca-i adevarat cu rain man si toate alea .

L.E. : Cu rain man nu cred ca-i adevarat , dar cu teoria conspiratiei , da . Acum am vazut toata seria despre industria muzicala si e destul de interesanta , desi unele chestii nu sunt neaparat adevarate .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Ra'ra Mier Mar 16, 2011 2:05 pm

alo, rain man, imi raspunzi si mie la pm-u ala care ti l-am dat acum cateva zile? a zis becks ca face el echipa cu tine daca vrei Smile
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de OZN Mier Mar 16, 2011 2:06 pm

"Nu e vina mea, crezi ce-ti zic"
Ba sarcastic, nu crede toate tampeniile, o sa ajungi sa-l astepti pe Messia langa Bivolaru.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Mar 16, 2011 2:50 pm

ra`ra , de ce esti asa obsedat sa dai battle in echipa contra mea ? nu ti-am raspuns pentru ca nu am timp acum , dar daca insisti , ok , gaseste-mi partener , sau daca becks vrea , ok , dam asa .

acum sa fiu on-topic : ozn , eu cred ca exista illuminati si ca intr-adevar se pregateste un mecanism de control al populatiei , care de la an la an devine tot mai puternic . despre astea cu demoni , d-zei si ingeri sunt sceptic . eu recunosc ca sunt ateu si imi vine foarte greu sa cred ca illuminati se inchina lui satana . sunt de acord ca exista oameni in umbra care trag sforile , dar nu cred ca se inchina vreunei entitati .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de OZN Mier Mar 16, 2011 3:23 pm

Ba sarcastic, daca tu vrei sa crezi ca eu conduc forumul asta, crezi. Asta-i lumea in care traiesti, masoneria e implicata in orice, asta zicem toti cei care n-avem nicio legatura cu ea, dar daca nu te lasi condus de cei pe care ii invoci, scapi teafar si nevadamat, tu esti personaj principal in tanar si nelinistit. Tu doar simti globalizarea, e greu sa controlezi si ceceni, nu mai zic de intreaga planeta.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 16, 2011 3:33 pm

joaca assassin's creed, sunt convins ca daca-l termin o sa fii complet debusolat Smile)))
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Ra'ra Mier Mar 16, 2011 3:41 pm

coaie da tu ai impresia ca io-s site de matrimoniale sa-ti gasesc tie partener? ia-l pe becks daca vrei, ca tot s-a oferit, cand vrei sa dam ma anunti si deschid topic.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Mar 16, 2011 3:49 pm

edd , am citit undeva ca toata fabulatia din seria assassin`s creed se bazeaza pe fapte reale . Rodrigo Llançol , Papa Alexandru al VI-lea sau Rodrigo Borgia sau cum vreti voi sa-i spuneti , chiar a fost mason . Dupa cum stie toata lumea , masoneria are titluri nobiliare . A fost fondata din urmasii ordinelor de cavaleri . Deci eu trag concluzia ca el se prea poate sa fi fost templier . Acum nu spun ca treaba cu marul edenului e adevarata si ca exista obiecte magice care sa controleze mintea oamenilor , dar , ca orice poveste fictiva , are la baza un adevar mai mult sau mai putin acceptat de multi . Oricum , ce-am spus mai sus , faptul ca el a fost mason si a ajuns Papa , ar trebui sa va puna pe ganduri : Un mason era cel mai puternic om din lume , pe care sute de milioane de oameni il urmau . Dovada clara ca exista intr-adevar niste oameni care trag sforile , iar masonii si grupul Bilderberg sunt doar varful iceberg-ului .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Mar 16, 2011 3:55 pm

Sarcastic a scris:edd , am citit undeva ca toata fabulatia din seria assassin`s creed se bazeaza pe fapte reale . Rodrigo Llançol , Papa Alexandru al VI-lea sau Rodrigo Borgia sau cum vreti voi sa-i spuneti , chiar a fost mason . Dupa cum stie toata lumea , masoneria are titluri nobiliare . A fost fondata din urmasii ordinelor de cavaleri . Deci eu trag concluzia ca el se prea poate sa fi fost templier . Acum nu spun ca treaba cu marul edenului e adevarata si ca exista obiecte magice care sa controleze mintea oamenilor , dar , ca orice poveste fictiva , are la baza un adevar mai mult sau mai putin acceptat de multi . Oricum , ce-am spus mai sus , faptul ca el a fost mason si a ajuns Papa , ar trebui sa va puna pe ganduri : Un mason era cel mai puternic om din lume , pe care sute de milioane de oameni il urmau . Dovada clara ca exista intr-adevar niste oameni care trag sforile , iar masonii si grupul Bilderberg sunt doar varful iceberg-ului .

Onorată instanţă,
Subsemnatul eu, având în vedere cele scrise mai sus, vă rog să aprobaţi introducerea emoticonului de ROFL.
Mulţumesc.

Cu stimă,
CreativeEgo
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 16, 2011 4:09 pm

WTF Committee approval order no. 1337:

Your ROFL emoticon request was approved under the following terms:

- must be under the LMFAO agreement
- must repsect rule 34

Best Regards,
GTFO on behalf or WTF Committee
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de BOGDAN Mier Mar 16, 2011 4:15 pm

Si-a dat sufletul pe 'relapse' si l-a recuperat pe 'recovery'.Prima oara ia dat teapa diavolului ca sa-i dea faima,bani,pizde si acum l-a luat inapoi ...doar nu-i prost,ce dreacu!
BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Mier Mar 16, 2011 4:24 pm

Bogdane , eu unul nu cred in chestiile astea cu datul sufletului , mi se pare putin exagerat .


off-topic pentru edd si ego : Eu nu inteleg cum la anii vostrii puteti fi atat de ignoranti si incapatanati , incat sa nu vreti macar sa luati in considerare ca ceea ce stiti si vedeti in jurul vostru s-ar putea sa fie o minciuna . Ca sa nu iei in calcul faptul ca si altii ar putea avea dreptate , inseamna ori sa fii extrem de ignorant , ori extrem de prost si nu vreau sa cred ca sunteti nici una , nici alta . Daca am 17 ani si imi pun anumite intrebari pe care orice om ar trebui sa si le puna , nu inseamna ca trebuie sa faceti voi caterinca pentru ca nu intelegeti sau nu vreti sa intelegeti . Nu vi se pare interesant , ok . Vi se pare o porcarie , ok . Credeti in religie , ok , dar asta nu va da dreptul sa radeti de cei care nu sunt de acord cu ideile voastre . Hai ca deja e prea mult si n-are rost sa ma complic aiurea . Daca voi preferati sa nu va puneti intrebari pentru ca va e lene sa cercetati , problema voastra .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Mar 16, 2011 4:41 pm

si eo am avut 17 ani si imi permit sa rad. in rest,ce zici tu acolo e ca si cum te-ai uita la matrix cand esti e polen.
am mai auzit ca diferiti "artisti" au mai supt o pula ici colo,pentru album sau niste bani plasati unde trebuie. asta cu sufletu e noo. nush,plm...e amuzant,d-aia rad
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de BOGDAN Mier Mar 16, 2011 4:43 pm

Glumeam coaie,nici eu nu prea cred.As vrea sa cred ca VIATA ASTA e un test...si daca treci testu' vei trai vesnic dupa ce mori,dupa fapta si rasplata....rai sau iad.
BOGDAN
BOGDAN
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 50
Reputatie : 87
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 30
Localizare : Italy

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CIOMOFUGLA Mier Mar 16, 2011 4:45 pm

ego - 5p meritate din plin
CIOMOFUGLA
CIOMOFUGLA
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1242
Reputatie : 1384
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de CreativeEgo Mier Mar 16, 2011 4:55 pm

Sarcastic:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Foloseşte asta când ai dubii dacă ceva este adevărat sau nu.
De exemplu, s-a pus un matematician acu ceva vreme să calculeze cam câţi oameni ar fi trebuit să fie implicaţi ca să fie adevărata ipoteza că CIA-ul/guvernul SUA a dărâmat WTC. Răspunsul: cel puţin 300.000 ar fi trebuit să ştie de treaba asta, să păstreze secretul. Şi totuşi, juma din populaţia globului crede că Bush knocked down the towers (it was you, nigga). Similar pentru moon landing, Illuminati, Codul lui Da Vinci şi alte porcării.
P.S. SUnt ateu. Dar am citit Biblia de 7 ori şi plănuiesc să o recitesc, am citit textele sfinte, în măsura în care am avut acces la ele, am citit Istoria religiilor şi alte texte sfinte ale altor religii. Nu lăsa nici măcar ateismul să împiedice evoluţia ta.

În rest, înţeleg, eşti revoltat. Când îţi vine aşa, să te iei cu lumea de piept, aminteşte-ţi că eşti un puţoi insignifiant, aşa cum suntem toţi, până când o veni momentul când, hopefully, o să contribuim şi noi cu ceva la progresul umanităţii. Şi eu eram la fel la vârsta ta. Şi când îmi zicea cineva altceva, mă sufocam de indignare. Trece, toate trec. Capu sus, vorba aia.

PS2. Mersi Edd. =))
CreativeEgo
CreativeEgo
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1185
Reputatie : 1263
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Vizitato Mier Mar 16, 2011 11:38 pm

Sarcastic a scris:edd , am citit undeva ca toata fabulatia din seria assassin`s creed se bazeaza pe fapte reale . Rodrigo Llançol , Papa Alexandru al VI-lea sau Rodrigo Borgia sau cum vreti voi sa-i spuneti , chiar a fost mason . Dupa cum stie toata lumea , masoneria are titluri nobiliare . A fost fondata din urmasii ordinelor de cavaleri . Deci eu trag concluzia ca el se prea poate sa fi fost templier . Acum nu spun ca treaba cu marul edenului e adevarata si ca exista obiecte magice care sa controleze mintea oamenilor , dar , ca orice poveste fictiva , are la baza un adevar mai mult sau mai putin acceptat de multi . Oricum , ce-am spus mai sus , faptul ca el a fost mason si a ajuns Papa , ar trebui sa va puna pe ganduri : Un mason era cel mai puternic om din lume , pe care sute de milioane de oameni il urmau . Dovada clara ca exista intr-adevar niste oameni care trag sforile , iar masonii si grupul Bilderberg sunt doar varful iceberg-ului .

doar ca vad ca esti asa revoltat pe masoni. Tu incerci sa demonstrezi ceva, dar faci fix pe dos. Intelegi ce vrei. Just for the record, si Louis Armstrong era mason si mari fizicieni, doar ca la inceput, ei nu se ocupau cu ce zici tu ca s-ar ocupa acum si, zau, nu-l vad pe Louis Armostrong incercand sa faca rau cuiva.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Sarcastic Joi Mar 17, 2011 12:50 am

lasa-l ma pe louis armstrong , eu vorbesc de aia care controleaza mass-media , politica si toate industriile , aia sunt adevarata problema a lumii in momentul de fata .

L.E. : Nu vreau sa se inteleaga gresit , nu sunt anti-masoni sau illuminati sau oricare din baietii astia din umbra , dar cunoasterea inseamna putere si imi place sa cred ca detin controlul asupra vietii mele . Daca ar fi sa aleg intre a fii putred de bogat si a conduce lumea , dar a-mi pierde integritatea morala sau a fii la nivelul financiar de acum si a avea cativa tovarasi , dar cu integritatea si respectul de sine intregi , credeti-ma ca as alege prima varianta . Sa nu ma contrazica cineva , pentru ca ar fi dovada suprema de ipocrizie sa spuna ca el/ea n-ar face acelasi lucru .
Sarcastic
Sarcastic
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 645
Reputatie : 798
Data de inscriere : 24/06/2010
Varsta : 30
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Static Joi Mar 17, 2011 7:53 am

Da, bani si putere FTW.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

E adevarat ? Empty Re: E adevarat ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum