Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Mar 21, 2011 1:47 pm

XyyX, 10 versuri, timp 3 zile.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de HipSound Joi Mar 24, 2011 8:16 pm

Lital si Prophetu sunt la inaltime ca F16, nu va puteti ridica la nivelu nostru
Voi dati cu bata'n balta ca submarinele deci e sub nivelu marii IQ'ul vostru
Cand dam rimele, astia cad la pamant imediat mereu ca la break dance
Voi doar dati din cur si frecati pula altora ca sunteti specializati in lap dance
Dupa ce vorbiti va trebuie hartie igienica, sunteti plini de cacat ca pampers
Nici macar sa nu dati punchuri ca va dati autodrop, rimele voastre au revers
Baietii cica sustin si ei miscarea... cum pula mea cand voi sunteti inca obezi?
De la Salam.Noi avem echipa de atleti,finala direct.Voi bucatari,cacat din rect
Sunteti praf si pulbere,eu sunt praf Pure' pe voi baietii va sufla imediat
Voi doar prizati-ma ca sa vedeti ce pot sa va fac in cap. Lital tati, in finala am plecat
HipSound
HipSound
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 740
Reputatie : 854
Data de inscriere : 27/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti / Calafat

http://cuartastheindian.blogspot.com

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Sam Mar 26, 2011 4:51 pm

Tu mai departe? esti tampit, imi fac incalzirea, urmeaza finala Champions League
OZN da-i edit, "Ra' si oxi vs. Prophetu si singuru netcee care-si descrie pula-n nick"
Dau Superb ma baieti, ca un dealer de Skoda, imprastii cuie pe-aici ca pe Golgota
In ce hal imi zboara cota, daca pleaca Prophetu din FAQ, astia si-au pierdut mascota
Asta sparge cuburi, da Ra' sparge toata calota, intre ei, stau intre coarde ca glota
Prophetu si-a scos pizda-n oras, sa treaca mai departe tre sa-i plateasca lu Lital nota
Zici ca-s un barman pe nume Nadal, dau cu rachete, ii servesc pe astia-n fiecare bar
Zicea Static c-o ard star, da Prophetu joaca San Andreas, ca vrea s-o arda Rockstar
Astia-s pe gustu pulii mele, zici ca-i sah, trec peste ei cu-n Mustang tunat, negru mat
Ra' si oxi? mai multe puncte ca Otelu-n campionat, Lital tati, in finala mica ai plecat
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Lun Mar 28, 2011 10:18 pm


Vă rupem fălcile, promit! Acum transpun ameninţarea-n artă
Bucata asta va dă muie cu prezervative din sârmă ghimpată
Te crezi la înălţime ca F16, defapt eşti Sub-Zero ca în filme
Te iau de pe jos, în pungi de plastic, ca pe un căcat de câine
Hoarde demonice-n subordine, trimitem liric un convoi
Nu-ncercaţi să păreti surprinşi dacă ne vin dracii pe voi.
Sunteti inofensivi, ca să-ntelegeţi v-o spun ca la emo reduşi
Voi încercaţi să tăiaţi vene din oţel cu lame învelite-n pluş
Oxi-i morbid, caterincos, ş-acum să fiu şi mai concret
Vă flutur sub nas mijlociu’ ca surdo-muţii cu tourette.

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Lun Apr 04, 2011 8:59 pm

pare rau, da au trecut deja mai bine de 2 saptamani, deci no show.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Apr 17, 2011 9:33 pm

Battle incheiat, castigatori oxi si Ra'ra prin No Show!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Dum Apr 17, 2011 9:43 pm

E foarte urat sa castigam prin neprezentare..... propun sa se aleaga unul din cei 2 combatanti eliminati in cealalta semifinala si sa dea in locul pui prophetu. Asta bineinteles daca doreste vreunul din ei.... Zic doar ca e semifinala si ar trebui disputată..... O simpla parere....

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Apr 17, 2011 9:59 pm

Eu sunt neutru aici, avand in vedere ca ma intereseaza direct cine trece mai departe Smile Cum vreti voi, daca cadeti de acord... Daca nimeni nu sare cu o runda maine-poimaine, propun totusi sa trecem mai departe, oricum am lungit-o mult prea mult, ca de obicei.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Apr 17, 2011 10:05 pm

oxi sincer sa fiu mi-e indiferent cum facem, ca mai vine altcineva cu o runda sau nu, nu prea vad rostu. cealalta semifinala e gata, am asteptat deja dupa proph suficient, pana vine altcineva cu runda, pana se voteaza, timp pierdut. daca vrei tu neaparat sa facem cum ai spus, ia si vorbeste cu ozn sau ciomo sa dea, daca nu, sa se traga echipele pentru finala. Smile
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de oxi Dum Apr 17, 2011 10:51 pm

Nu e vorba ca vreau eu neaparat, pana la urma interesu' meu e sa castig, nu s-o lungesc, dar ma gandeam si la lital.... Pe de alta parte e o competitie in doi si-ti asumi riscul de a fi descalificat in caz de neprezentare....asa ca...nu stiu... sa se traga echipele pentru finala atunci...

oxi
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 48
Reputatie : 49
Data de inscriere : 20/06/2010

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Ra'ra Dum Apr 17, 2011 10:58 pm

pare rau, cum i-am spus si lu static nu prea vroiam sa cer no show, da am lungit-o deja destul. imi cer scuze fata de lital daca l-a deranjat decizia mea, da era si el probabil constient ca se poate ajunge si-n situatia asta.
Ra'ra
Ra'ra
tot ce-i bun tre sa dispara, ca geaca lu prophetu

Mesaje : 920
Reputatie : 1052
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 31
Localizare : Dincolo

Sus In jos

Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Prophetu si Lital vs. oxi si ra'ra - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum