Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

5 participanți

In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Mo' Lun Apr 04, 2011 10:47 pm

xyyx , dau eu primu' , timp raspuns 7 zile, 10 randuri...

L.E. am modificat la 10 randuri
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Mo' Mar Apr 05, 2011 6:52 pm

Intru si scuip FOC, incalzesc atmosfera, sunt cauza incalzirii globale
Poti s-o ARZI tu CHILL, tot te fac, esti ca una din CALOTELE GLACIARE

Ai ramas tot tare-n gura ca la felatie, slab si la pat ca dupa operatie
Slab si la pat, nu-ti futi femeia ca nu vrei complicatie-n relatie

Te frec la cap, da asta nu-i masaj erotic, e haotic, iti frec si pizda
On si Off, Mister Miyagi, o fac super fina (micro-soft) ca windows Vista

Te bat in direct, nu fals ca Andrei Gheorghe, iti dai auto-drop ca Boc
Esti gay sigur, nu straight, ca tu nu sti nici macar cum arata un boloboc

Si ca final punch iti dau ceva BENGOS, fatality ca-n Mortal Kom - bat
Sa fiu al DRACU daca n-am scris baru asta in timp ce eram cu Choko in - pat
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Apr 09, 2011 10:19 am

Asculta baiatu', dau lirică din tun, alt bum, dă-ţi alt+F4 acum, c-am bar ca atuu,
O dai cu patu'? Spun că nici la şah nu suntem egali, îţi dau bătaie, zici că-i matu'
O freci până scoate fum, apoi o bagi în gură să scuipi foc, s-o arzi şi tu ca Doc,
În faţa mea stă drept şi al tău boloboc, am scop să-ţi tai tot ca legile lui Boc.
Te scot din operaţie prin fracţie că-s matematician radical, îţi dau şi ordine,
Te fac pizdă pe faţă ca un plastician pervers, că toţi îşi bagă pula-n tine.
Micro? serios, ştiam că encefalul tău reprezintă creieru mic şi nu-i nume de nc,
Şi ştii că-s rece în flow, Subzero, fac show că te-ngheţ în cavou când dau fatality.
OZN super mortal, te calc pe cap cu auto-mobilul crimei, trec pe hard ca Vista,
O dai pe ocolite ca-n circulaţie, iar eu, după operaţie, cu graţie îţi rup pizda.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Sam Apr 09, 2011 10:43 am

Mo, ţăran distrus, la minte redus, o ia pe litere ca la rebus şi tot pierde firu ideii,
Bag în el fier plus tehnică, vere, lumea îi tot zice cap de tanc de când cu roboţeii.
Ăsta-i cocalar clasic: hai Mo fă un bot mişto, eşti MC să scoţi slobozu' din noi audio?
Nu vă zice el? Nu-i nimic, o să vă zic io, retardatu' are hitu' pulii, varianta stereo.
întrece toţi adversarii mei, la cât de slab e, e anorexic, îi dau la vitamina K la pătrat,
Îl las comprimat, fără suflu, eu sunt inspirat din lexic, el în dex, un expirat de căcat.
Deşi e şobolan avorton, se crede aborigen african, şi vrea să-mi guste din piton, sicron
Cu plăcerea lui DeeDee pentru buton, ştie că-n pantaloni sunt beton-armat şi-n rap pilon.
Să se dezvirgineze, şi-a pus aţa pe papion. Te calc pe gât ca pe cămaşă, cu fieru-ncins,
Coaie, tu eşti prea chill pentru battle, sunt destins, tu la cum ai ars-o eşti des stins.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Mo' Dum Apr 17, 2011 8:15 pm

Holoangar, iti car lopeti pe spate, dau cu sunet stereo sa te caci pe tine - brown noise
Iti dau sa puti, cu iz, de ametesti, i-doser, iti dau sa crapi, ca metalu faci riz
Faci spume, parca ai gura plina de mentos, ma pis cola pe tine, faci bum-bum
Ud totu' in jurul meu, iti sting fitilul inainte sa apuci sa scoti ceva din tun
Anorexic nu-s, sunt obez mintal, si conditia mea se extinde pana in nesimtire
D-aia dau tot din casa si spun ca tu esti un avort nereusit, si ca ma-ta o suge pe pastile
Tu esti singuru pusti care isi lucreaza versurile mai mult decat isi lucreaza femeia
Astea-s traume de cand te-a batut educatoarea si ai ramas si repetent in clasa a 3a
Ma pis pe sahul tau, aici ne batem in versuri, lasa cearceafu', asta nu-i gargara
Iti dau sa fugi atat de repedere si de tripat, ca trenu, de o sa te anunte in gara
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Dum Apr 17, 2011 10:14 pm

eMCeeMo :

runda 1 :

Intru si scuip FOC, incalzesc atmosfera, sunt cauza incalzirii globale
Poti s-o ARZI tu CHILL, tot te fac, esti ca una din CALOTELE GLACIARE --- un joc de cuvinte ok... puteai mai bine

Te frec la cap, da asta nu-i masaj erotic, e haotic, iti frec si pizda <-> "te frec la cap" auto-drop gen

Te bat in direct, nu fals ca Andrei Gheorghe, iti dai auto-drop ca Boc
Esti gay sigur, nu straight, ca tu nu sti nici macar cum arata un boloboc --- gay - straight - boloboc . sa zicem un word play, adica ceva ce chiar pare gandit, desi nu stiu cat e...

Si ca final punch iti dau ceva BENGOS, fatality ca-n Mortal Kom - bat
Sa fiu al DRACU daca n-am scris baru asta in timp ce eram cu Choko in - pat - final slab

runda 2: si mai slaba, ai irosit o gramada de bar-uri. o sa scot in evidenta cele mai slabe:

Anorexic nu-s, sunt obez mintal, si conditia mea se extinde pana in nesimtire
D-aia dau tot din casa si spun ca tu esti un avort nereusit, si ca ma-ta o suge pe pastile ---- primu' vers e slab la modu' ca te faci singur de ras "obez mintal, si conditia mea se extinde pana in nesimtire" adica plm stiu ca vroiai sa sune in favoarea ta, da' nu e asa. pe versu' 2 banalitati, ca in ambele runde.


OZN :

A intors bine ce era de intors.
2 runde bune, stand out :

Să se dezvirgineze, şi-a pus aţa pe papion. Te calc pe gât ca pe cămaşă, cu fieru-ncins,
Coaie, tu eşti prea chill pentru battle, sunt destins, tu la cum ai ars-o eşti des stins.

Te scot din operaţie prin fracţie că-s matematician radical, îţi dau şi ordine,
Te fac pizdă pe faţă ca un plastician pervers, că toţi îşi bagă pula-n tine. smechere astea.

OZN super mortal, te calc pe cap cu auto-mobilul crimei, trec pe hard ca Vista,

Si mai sunt, ozn a dat bine, tehnic ca de obicei si parca a fost si ceva mai amuzant Laughing


Concluzie :

OZN - constant, tehnic, punch-uri puternice, jocuri de cuvinte. runde lucrate
eMCeeMo - pe runda 2 te-ai hazardat grav, si mi se pare ca ai dat slab rau de tot. Nici runda 1 nu a fost cine stie ce, dar poti mai bine in pula mea. Plus ca nick-ul lu' OZN lasa loc pentru o groaza de personale. Laughing Nici eu nu i-am dat personale legate de nick cand am dat cu el.

VOT OZN.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Lun Apr 18, 2011 10:10 am

Mo - prima runda slabuta, avea un pic de potential bar-ul asta:

Ai ramas tot tare-n gura ca la felatie, slab si la pat ca dupa operatie
Slab si la pat, nu-ti futi femeia ca nu vrei complicatie-n relatie


In rest, nu prea multe chestii, cam fortata runda.

Pe runda a doua a fost ceva mai bine, mi s-a parut ca au lovit ideile cu mentos, lucratul versurilor si trenul. N-a fost o runda rea.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

OZN - cam la fel ambele runde, mi-a placut ca ai intors absolut tot, ai insistat mult pe pback-uri. Mo a avut niste punch-uri slabute in prima runda si tu i le-ai intors pe toate mai bine. Nu pot sa trec chestii care mi-au placut mai mult pentru ca-s 2 runde compacte si in fiecare bar am vazut macar o chestie interesanta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Diferenta clara zic eu, nu cred ca e nevoie de mai multe comentarii.

Vot OZN!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de doctoru' Lun Apr 18, 2011 5:50 pm

Deci..tinand cont de adversari,nu cred ca are sens sa votez pe text.fara suparare domn` Mo` Laughing.

MO`:
Ai ramas tot tare-n gura ca la felatie, slab si la pat ca dupa operatie
Slab si la pat, nu-ti futi femeia ca nu vrei complicatie-n relatie

On si Off, Mister Miyagi, o fac super fina (micro-soft) ca windows Vista
_________________
si cam atat interesant din prima runda.ai primu punch in care nu ai zis nimic , al doilea , pe care probabil ti'as fii dat maxim doo puncte si ultimu in care primu vers e fumat iar al doilea...nu il salveaza pe primu Very Happy.



OZN:
la tine acelasi stil , ai intors tot ce era de intors , runde complexe , tehnica si ceva umor,oarecum.mie mi se pare ca in majoritatea battleurilor ai avut unele punchuri in care am regasit si ceva umor , doar ca ceilalti derbedei votanti , nu au vazut lucru asta Laughing.ce mi'a placut:
OZN super mortal, te calc pe cap cu auto-mobilul crimei, trec pe hard ca Vista,
O dai pe ocolite ca-n circulaţie, iar eu, după operaţie, cu graţie îţi rup pizda.

Mo, ţăran distrus, la minte redus, o ia pe litere ca la rebus şi tot pierde firu ideii,
Bag în el fier plus tehnică, vere, lumea îi tot zice cap de tanc de când cu roboţeii.

Să se dezvirgineze, şi-a pus aţa pe papion. Te calc pe gât ca pe cămaşă, cu fieru-ncins,
Coaie, tu eşti prea chill pentru battle, sunt destins, tu la cum ai ars-o eşti des stins.



MO':
slabuta si asta.daaca dadeai cu sarcastic sau eu stiu, poate il bateai cu runda asta Laughing.

vot ozn
doctoru'
doctoru'
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 897
Reputatie : 944
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Timisoara

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Lun Apr 18, 2011 6:30 pm

Multumim pentru voturi, asa activitate imi place, am citit runda a doua a lui Mo, dupa 2 voturi, de ceva timp n-am mai intalnit asta.


Battle incheiat, castigator OZN cu 3-0 (KO)
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Mo' Lun Apr 18, 2011 10:13 pm

Ma mentin tati, cel mai slab de pe forum in continuare Smile) cred ca timpu sa iau o pauza sau sa ma pensionez... Mi-a facut placere oricum Very Happy
Mo'
Mo'
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 440
Reputatie : 571
Data de inscriere : 23/05/2010
Varsta : 31
Localizare : i

Sus In jos

eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: eMCeeMo vs. OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum