Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise)

+3
Dust
OZN
Panthe
7 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 Empty Re: Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise)

Mesaj Scris de OZN Sam Mar 17, 2012 3:32 pm

Panthe a scris:Ce mentalitate frate? acum pe bune...Eu nu am zis ca sunt mai bun..nu mi-am dat aere de vedeta pe aici..poate ma mai bate si pe mine limba romana dar sunt sigur ca eu stiu sa scriu si sa citesc mai bine decat 70-80% dintre cei care ma contesta.
Stafuri accept oricand si cu criticile m-am ridicat usor usor aici.
Sunt la inceput si stiu ca mai am muuuult de munca dar de asta fac muzica..sa excelez..sa ajung tot mai sus;)
Si pentru cei care zic ca eu cant numai despre mine..e un intro...despre ce ai vrea sa cant mai concret?

Nici sa aproximezi nu esti in stare. Eu daca scot vreo piesa si o urc aici, fii sigur ca o urc pentru critici, pe care la transform in sfaturi. Aveam un topic la un moment dat si urcasem o piesa, total aiurea, nu eram pe beat, nu eram nimic. Au fost critici, le-am acceptat, bagat la cap si data viitoare cand o sa mai inregistrez, tin cont si de ele.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise) - Pagina 2 Empty Re: Panthe - Intro (Mixtape Clipe&Vise)

Mesaj Scris de za_uan Sam Mar 17, 2012 3:40 pm

@ Dust, OZN, Nihat, FlexAtu : ma da ce hateri v-ati mai facut ...am lipsit o perioada si deja sunteti mai hateri ca mine. eu trebuia sa sar primul cu gura sa zic "ba esti praf, mori" Smile) acum lasand gluma, nu am ascultat piesa sau piesele (cate or fi), dar panthe, nu e prea corecta atitudinea ta. ai cerut pareri, asta ai primit.

am vazut ca vroiai doar sa zica lumea daca ii place cum "canti" sau daca nu. pai din asta nu prea ai multe de invatat. oricum...spor in orice vei face mai departe
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum