Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

+8
Clue
Cristian.txt
Luptacu' Foca
Fu2-10Gura
Becks
SonatuX
OZN
ocb
12 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de thc Dum Noi 22, 2009 2:53 pm

ocb:
dau battle c-un mc ce la nastere a fost clasificat ca obiect neidentificat
care cand ii spun ca-i papa-lapte se gandeste la numele de pontificat-pizda
n-ai treaba cu battle-ul, si cu adidasi noi tu tot dai ca o cizma
dai tot ce ai mai bun din tine doar daca faci o clisma -un dar lasa o impresie fada
desi tu esti din spatiu, pe scara evolutiei sunt inaintea ta.. e clar..
Ma cheama Ocb, sunt in fatza ta si daca cauti in dictionar- pizda again
esti prost de bubui dar tzii in tine pana la suprasaturare
si cand se-ntampla NASA ne minte ca au loc explozii solare -bun
un croitor de rime, ca bonnie taylor iti dau eclipsa totala
sunt mc-ul perfect, facut dupa tipar si croialaoleaca slab,restul promitea mai mult

ozn
ai gresit tarafu,aici e nc,nu te faci auzit ca un mut la control
vrei sa ma croiesti pentru ca eu-s de stofa,tu ramai croitor-intoarcere frumoasa,smooth
dau ca o cizma cand stilul e italienesc,in aparare dar,mereu atac
cand nu fac clisma,pe tine ma cac,sunt superstar precum crew-ul getto -la fel p'back frumos
nu stiu de ce vorbesti de nasa,prima catea a fost deja trimisa-n spatiu
dupa ce dai battle cu mine ai cea mai intunecata zi ca-n decembrie la solstitiu-puteai sa continui primul vers mai bine
pe tine doar esecul te cheama,tu scrii marunt,iti incape pe foita de ocb
imi zici de dictinar,sunt supraom,te bat in codul ascii esti ob ce?-bunicel
dupa ce te execut neplacut iti las piramida mare ca mayasii
ai ghinion,ai dat runda pe 13,dama,da ma acum te fut asii. -final bun


ocb-2

stii cand ai scris la provocare? "10 versuri,xyxy cineva?" tu m-ai chemat eu am venit
O arzi gen ozn dar nu mai esti la moda, ca lozul pus in plic -un pic cam slab dupa ce promitea prima runda
la battleul asta ai sanse 6 din 49, ca tu esti ca minerii, ce faci nu vede nimeni
si nu am superstitii pot sa dau runda in 3 ceasuri rele pe 13, vineri -primul vers te trage in jos
Ca dupa filmul Godfather, acum ti-ai gasit nashul, un fel de Mircea Sandu
iti citesc jocul ca Victor Piturca, tu esti papagal ca Micul Alexandru -pizda
In rap eu sunt tezaur, primesc daruri din aur, seara ma culc pe lauri
pot sa o dau asa 24/24 ca umblu la mine numai cu power baruri - tare
is raw in lupta ca john cena, incit regii la abdicare
da de cand coaie atacul se masoara in cate cuvinte da fiecare? -primul vers promitea mai mult

ozn 2

o ard gen Zen,diferenta dintre noi e "de la pamant la luna" o stiu toti,chiar si Jules Verne
sunt miner pe aici,aduc punchuri din a mea cariera,tu primesti aur eu swarovski,nc suprem - bun inceput pizda
ca pitura esti dat afara,nu-s razvan da' lucesc in joc,cat toata familia lucescu
esti ca john cena,fake in lupta,nu ma cobor la mintea ta,nu doar pentru ca-s extraterestru - tare
tu nash,n-as zice,am bilet spre castig,ai ascultat prea mult controlul
nu se VD ce faci,tu power flower,te iau de fetita,am noroc ca ti-am descoperit rolul - te'ai intins oleaca
eu zic sa te lasi de battle,sunt la moda ca manechinele din vitrine
te vrei mc,dar pe net vii cu bucati naspa,ca-n azil,versuri meschine -iar ai pierdut ideea pana la final
pentru tine sunt ca tequila pentru mexicani - prea tare
vrei sa dai rap tare,primesti p plus trei litere-n gura,ma ataci?iti iese "ra-tare -bun final

sincer,si nu sunt influentat de faptu ca amandoi sunt in crew cu mine,mi se par oamenii astia egali...votez pentru ocb parca a fost mai agresiv,mai increzator
vot ocb
thc
thc
BAN!

Mesaje : 477
Reputatie : 617
Data de inscriere : 27/10/2009
Localizare : unde intoarce uliu pana cu frana de mana

Sus In jos

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Dum Noi 22, 2009 2:54 pm

se fini.castigator ocb,mi-a facut placere:D bafta.
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Noi 22, 2009 4:08 pm

Serios ca am vrut sa votez, am zis ca azi e zi de vot si altceva nu fac. Un battle bunicel, mi-a placut cum au dat amandoi, parca mai repede as fi votat ozn (uite coaie ca se poate sa tii cont si de metrica Smile ). Tineti-o tot asa si succes cu noul crew.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Becks Lun Noi 23, 2009 6:05 pm

Battle incheiat
Castigator ocb, 5-3
Becks
Becks
3 sferturi, 59fifty si-un iz de Givenchy

Mesaje : 1097
Reputatie : 1331
Data de inscriere : 24/10/2009
Varsta : 38
Localizare : Sibiu

https://battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT] - Pagina 2 Empty Re: OCB vs OZN - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum