Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

+2
Dust
netceeinho
6 participanți

In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Mier Iun 29, 2011 11:55 pm

adica fiecare uploadeaza o poza cu el si se da diss strict pe ea Very Happy

o runda
10 versuri
reply 4-5 zile
___________
daca nu sunt probleme la contorizat sau moderatorii n-au nimic impotriva, noi incepem . (asta asa... ca de fapt nimeni nu ne poate opriiiiiii Laughing )
[strike]
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Joi Iun 30, 2011 12:05 am

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Dsc6494

[img][/img]

Nu aveam alta la indemana asa ca am pus-o pe asta.
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Iun 30, 2011 12:12 am

cedare de copyright precursorilor : ideea e luata de afara, ceva relaxant de intersezon ca sa zic asa si iese fain de cele mai multe ori . pleau !


Ultima editare efectuata de catre CIFRE in Joi Iun 30, 2011 2:11 am, editata de 2 ori
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Iun 30, 2011 1:58 am

n-ai avut alta la indemana . ok . dar ce gasesc nostim si tin sa spun
e ca din toate pozele de la useri, in asta arati cel mai putin batran..
-madafacare, cati ani ai ? nu de alta dar tu ai dat battle cu toti dracii
deci indiferent de punch -acum totu s-ar pune ca inapproapiate touchin..
am inteles . pozele din dreapta te avantajeaza si evidentiaza intens
originile tale albaneze -plus c-abia se vad resturile din frate’tu siamez .
rautacios . dar cum altfel cand nici sa alegi un graf ok nu esti in stare
si vai pun pariu ca grasimea din par e din productie proprie, cocalare !

cam despre asta este vorba aici : mai putin battle-mai multa caterinca
iar de vreti battle, in dust se da un razboi civil si se pare ca lipidele castiga !



netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Joi Iun 30, 2011 1:56 pm

scz, scz, hai ca ma revansez punand-o pe asta .

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Pbattle
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Vin Iul 01, 2011 9:19 pm

Asta sta cu spatele,aplecat din obisnuinta, sau asta o fi fata? ca nu-mi dau seama!?
Zici ca-i la Zoo, verdeata si garduri si Cheetah asta asteapta sa primeasca banana
Si nu e Cifre ci Semne ca nu-i adus de barza e adus de spate ca semnu' intrebarii
Si-i slab ca Victor, ca e la cura nu mai mananca prajit, a ajuns la capatu' rabdarii
Asta-i tambra,stau hainele pe el ca pe gard, e ca tarmul, uscat! sau ca sfoara de rufe
Cate coaste are omul? Stiti? Nu? Nici eu, dar nu e problema le numaram pe Cifre
Esti ca o cucuta,in jurul tau nici iarba nu creste sau boule! te pomenesti c-ai pascut-o?
Si la ce antebrate mari ai sunt convins ca in fiecare zi plesnesti cate o...maimuto!
Ti-ai pus mingea aia pe ceafa si acum te crezi Dragonu, ca ai 2 capete...de acuzare
Dintre alea doua, totusi eu pariez pe minge, sunt convins ca ea are IQ-ul mai mare!


Se poate vota!
Bafta Aneka ! Smile
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de za_uan Mar Iul 05, 2011 8:15 pm

ce pot sa spun...interesant battle, pt ca nu am mai vazut un pic battle de cand sunt eu pe forum dar, ca versuri nu pot spune ca imi place prea mult. la CIFRE, ce mi se pare mai rasarit sunt ultimele 4 versuri...in rest, batut campii cu gratie. la DUST pot spune ca e putin mai bine...mai agresiv si mai cu umor

=> vot DUST

plm...ma asteptam la ceva mai mult
za_uan
za_uan
Un golan transformat in poet

Mesaje : 1204
Reputatie : 1341
Data de inscriere : 29/04/2011
Varsta : 31
Localizare : Iasi

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Iul 08, 2011 1:25 pm

CIFRE: 20

n-ai avut alta la indemana . ok . dar ce gasesc nostim si tin sa spun
e ca din toate pozele de la useri, in asta arati cel mai putin batran.. - 3 o singura idee pe un bar intreg si nu-i grozava
-madafacare, cati ani ai ? nu de alta dar tu ai dat battle cu toti dracii
deci indiferent de punch -acum totu s-ar pune ca inapproapiate touchin.. - 4 frumos, frumos
am inteles . pozele din dreapta te avantajeaza si evidentiaza intens
originile tale albaneze -plus c-abia se vad resturile din frate’tu siamez . - 4 smechere punch-urile dar pregatitorul e chiar pregatitor
rautacios . dar cum altfel cand nici sa alegi un graf ok nu esti in stare
si vai pun pariu ca grasimea din par e din productie proprie, cocalare ! - 4 imi plac atacurile
cam despre asta este vorba aici : mai putin battle-mai multa caterinca
iar de vreti battle, in dust se da un razboi civil si se pare ca lipidele castiga ! - 5 bun, final bun pentru o runda buna

Dust: 21

Asta sta cu spatele,aplecat din obisnuinta, sau asta o fi fata? ca nu-mi dau seama!?
Zici ca-i la Zoo, verdeata si garduri si Cheetah asta asteapta sa primeasca banana - 4 daca n-ar fi batle-ul legat de poze, sigur n-as puncta asa
Si nu e Cifre ci Semne ca nu-i adus de barza e adus de spate ca semnu' intrebarii
Si-i slab ca Victor, ca e la cura nu mai mananca prajit, a ajuns la capatu' rabdarii - 4 ah, pacat de al doilea vers, la primul am ras
Asta-i tambra,stau hainele pe el ca pe gard, e ca tarmul, uscat! sau ca sfoara de rufe
Cate coaste are omul? Stiti? Nu? Nici eu, dar nu e problema le numaram pe Cifre - 5 bun asa!
Esti ca o cucuta,in jurul tau nici iarba nu creste sau boule! te pomenesti c-ai pascut-o?
Si la ce antebrate mari ai sunt convins ca in fiecare zi plesnesti cate o...maimuto! - 4 imi place mai mult primul
Ti-ai pus mingea aia pe ceafa si acum te crezi Dragonu, ca ai 2 capete...de acuzare
Dintre alea doua, totusi eu pariez pe minge, sunt convins ca ea are IQ-ul mai mare! - 4 bun dar aia cu capete de acuzare e inghesuita degeaba acolo, asa mi se pare

Frumos battle, strans, interesanta ideea. Mi s-a parut ca Dust a putut sa se lege de mai multe, plus ca a fost mai agresiv. In schimb CIFRE a dat cu mai mult umor, a fost mai mult Yo Mama decat Dust.

Vot Dust!
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Dust Lun Iul 11, 2011 5:49 pm

Multam votantilor de pana acum.Cifre trece si numarul de voturi sau mergem pe sistem clasic primul la 3? Smile
Dust
Dust
Nu mint, e AdevaRAP!!!

Mesaje : 3805
Reputatie : 4103
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 38
Localizare : BzB

http://miscare.haipa.ro/

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Matrix Lun Iul 11, 2011 6:43 pm

Cifre: 17
n-ai avut alta la indemana . ok . dar ce gasesc nostim si tin sa spun
e ca din toate pozele de la useri, in asta arati cel mai putin batran.. --- 2,5 cam slab atacul, ceva umor pe acolo dar nu ajunge...
-madafacare, cati ani ai ? nu de alta dar tu ai dat battle cu toti dracii
deci indiferent de punch -acum totu s-ar pune ca inapproapiate touchin.. --- 3 ceva mai bun.
am inteles . pozele din dreapta te avantajeaza si evidentiaza intens
originile tale albaneze -plus c-abia se vad resturile din frate’tu siamez . --- 3,5 asta e ceva mai interesant, are si umor.
rautacios . dar cum altfel cand nici sa alegi un graf ok nu esti in stare
si vai pun pariu ca grasimea din par e din productie proprie, cocalare ! --- 4 si asta e ok
cam despre asta este vorba aici : mai putin battle-mai multa caterinca
iar de vreti battle, in dust se da un razboi civil si se pare ca lipidele castiga ! --- 4 foarte bun pt final

Dust: 17,5
Asta sta cu spatele,aplecat din obisnuinta, sau asta o fi fata? ca nu-mi dau seama!?
Zici ca-i la Zoo, verdeata si garduri si Cheetah asta asteapta sa primeasca banana --- 3 ok dar cam atat
Si nu e Cifre ci Semne ca nu-i adus de barza e adus de spate ca semnu' intrebarii
Si-i slab ca Victor, ca e la cura nu mai mananca prajit, a ajuns la capatu' rabdarii --- 3,5 un pic mai bun decat precedentul
Asta-i tambra,stau hainele pe el ca pe gard, e ca tarmul, uscat! sau ca sfoara de rufe
Cate coaste are omul? Stiti? Nu? Nici eu, dar nu e problema le numaram pe Cifre --- 4 ceva mai mult umor in bar-ul asta, da mai mult de 4 nu merita.
Esti ca o cucuta,in jurul tau nici iarba nu creste sau boule! te pomenesti c-ai pascut-o?
Si la ce antebrate mari ai sunt convins ca in fiecare zi plesnesti cate o...maimuto! --- 2 nu-mi place.
Ti-ai pus mingea aia pe ceafa si acum te crezi Dragonu, ca ai 2 capete...de acuzare
Dintre alea doua, totusi eu pariez pe minge, sunt convins ca ea are IQ-ul mai mare! --- 5 asta da, cel mai bun din battle, dupa parerea mea.

Un battle echilibrat cum se vede si din diferenta mica de la punctaj. N-am nimic de adaugat sau reprosat celor doi concurenti. Ambii au dat bine, au avut bar-uri cu destul de mult umor de calitate. Felicitari amandurora!

Cifre 17 --- 17,5 Dust

VOT DUST!!!

Matrix
Mc-ii comerciali ii scutur ca pe evantai

Mesaje : 649
Reputatie : 741
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de OZN Mar Iul 12, 2011 3:16 pm

Battle incheiat, castigator Dust cu 3-0.


Sunt de parere ca ar trebui sa fie contorizat, fiindca e tot battle-text. Contabilul Static ce zice?
OZN
OZN
Zile negre, zi-le naspa

Mesaje : 8565
Reputatie : 9864
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 32
Localizare : Area 51

http://www.battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Mar Iul 12, 2011 3:19 pm

Si eu zic la fel. A fost interesant, sper sa mai vedem battle-uri de gen.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: CIFRE vs Dust (pic battle) - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum