Battle.FriendHood.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Parteneri
adevaRAP

Ultimele subiecte
» HAI AFARA LA ZAPADA!!!!
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Aug 28, 2021 3:05 pm Scris de Matrix

» Reclama Gratis aici
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Sept 19, 2020 7:38 pm Scris de ARENA SNOK RO

» Aero - Shooting Range
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iul 16, 2019 10:12 pm Scris de aero_aer0

» [Se Voteaza] - aka amir VS MarianS
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyVin Dec 21, 2018 6:04 am Scris de ovula4weed

» DISS MARATHON
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyLun Noi 26, 2018 3:02 pm Scris de Otrava

» WRONG team
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyJoi Aug 16, 2018 12:03 am Scris de adamantix

» Freestyle in Bucuresti
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Iun 05, 2018 11:25 am Scris de INFECT!

» OBEN
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptyMar Mai 22, 2018 11:18 am Scris de Phlegm Man

» adamantix vs in0c3nt
Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] EmptySam Mai 12, 2018 2:47 am Scris de adamantix

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

+2
netceeinho
big rip
6 participanți

In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Mier Oct 27, 2010 8:15 pm

XY-YX / 10 versuri / 7200 de minute - 120 de ore - 5 zile.
X-Br / Y-Cifre.
Aş prefera să se voteze argumentat, şi de la cei care, pentru ei, forumul ăsta nu e primu din viaţa lor.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Joi Oct 28, 2010 5:35 pm

Dau shot după shot că sunt netcee-ul de calibru, pe ăsta îl agăţ rapid pe chat,
Ca pe o pizdă proastă, mă pune pe limbă ca pe timbru, vrei dume tari? dă-i cut!
Ăsta-i mortal kombat, desprind plăci tectonice când o arzi cu aceeaşi placă,
Cutremur Terra! Hai întinde-o de aici! dacă faci figuri ţi-le îndrept pe moacă.
Sunt ca un fastfood, servesc bunătăţi cu gust, la minut, sunt ca Faust - drăcos,
Îl ţin pe Cifre în picioare! Ce show caterincos, culmea, el e întins pe jos!
Nu se mai ridică, din cifre formez mai multe punchuri decât ştie el să numere,
Să-i bag pe gât subtilităţi - a mea plăcere, e un muist avar, nesătul, tot cere!
Cade secerat in timpul meciului ca Puerta, că sunt reaper vechi din brigada ETA
Rip - bombardier liric, adică il fac praf din prima linie ca cea mai pură keta.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Dum Oct 31, 2010 11:14 am

i) CIFRE : nu inseamna monologuri irlandeze ce n-ating,
nu arata ca stie de Faust facand autodrop, CIFRE nu e BIG !*
iar BIG nu e Rappar, Bombardier ori Fastfood . din ce stiam,
el e nascut in martie si asta vine Ponei in zodiacu american .
rime cu skepsis, priveste-le, un alt fel de nerdcore, fereste-te
fugi sub fusta ma-tii saauuu miroase-mi dejtele !
rip cui, hiphopului ? nu-mi zi c-ai si tricou cu Em sau tupac
-laba ca reiki, vezi pasarici doar cand ti se fac teste rorschach .
bastardule ! ai versu de 2 baruri, ce dac-ai metrica ispre egala
eu comprim tot ce-i de zis si te si-njur de mama pe diagonala .


* e colosal .
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Vin Noi 05, 2010 1:25 pm

uita-te la tine pentr-un moment, esti un minion in cel mai roz sort
si parca n-ai gat ! ca Bergenbier editia mondialului din ’98 .
de-ai fi apucat bomboanele cubaneze, ai avea idee cat sugi la asta
-cois, esti barely basic in a tasta si nu prea te-ajuta nici tzeasta .
stra-stra… nepot de curva sau de homosexual, deocamdata nush
arheologii mei inca decripteaza sex-tapeurile rupestre de langa cluj .
si ce ? am mai dat cu destia care se cred-aroganti, prin ETA bagati
dar cand vine momentul, niciunu nu ma-nfrunta fara beta-blocanti .
sunt 20 de linii, deci nu-ti mai poate zice nimeni nespus de prost ;
tare ca supa pentru cosmonauti am fost, tu rudimentar si foarte anost .

cost tost post
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de netceeinho Vin Noi 05, 2010 1:26 pm

rost
netceeinho
netceeinho
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 389
Reputatie : 463
Data de inscriere : 31/12/2009

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Sam Noi 06, 2010 1:00 pm

Ce bombă, Cifre ştie că a supt mult la o bomboană, e cubanez notoriu,
Îmi calc pe orgoliu, când calc în picioare, netcee fără cap. Pune-ţi doliu,
Că te lasaă norocu pe final, ca o bere, zice şi zodiacu, te-ngrop de viu,
Să te descopere arheologii, din punchurile mele ucigaşe, intrii în sicriu.
Te văd cam prost, că-s clarvăzător la Rorschach, am muză-n mulţimea vidă,
Îmi bag pula în runda ta pizdă, ca să te simţi şi tu frigidă ca o curvă gravidă.
Parcă ai scris spart, n-are nicio logică, esti rupt, după 20 de linii, Cifre-i praf,
Aruncă arma! ai facut jaf...un battle, nu scriu orice, iţi scriu pe cruce epitaf.
La final ridic cupa ca Franţa în '98, dau 3-0 - KO, şi te fac afiş în peşteră,
Beau acid, apoi mă piş pe tine, nu ai sabia deasupra capului... e la arteră!

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Sam Noi 06, 2010 1:25 pm

Am uitat să precizez. Câştigă cel care obţine 3 voturi.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Sam Noi 06, 2010 2:24 pm

BIG RIP: Prima runda e misto, agresiva, are asa un stil de free dar cand loveste o face bine. Cele mai bune parti sunt inceputul si sfarsitul. Runda a doua nu mi-a placut atat de mult, desi m-a amuzat asta: "după 20 de linii, Cifre-i praf". Au fost pback-uri ok, dar un pic sub nivelul punch-urilor originale.

CIFRE: prima runda oscileaza intre versuri care nu-mi zic nimic si dume foarte smechere. E greu sa caracterizez runda asta, probabil ar fi una foarte buna daca ar fi mai multa constanta. Pe a doua a rupt faza cu "sex-tapeurile" dar in rest mi s-a parut data un pic in graba.

Deci e cam asa: Big a avut multe punch-uri bune, CIFRE a dat mai putine dar clar cele mai bune din battle. Balanta o inclina originalitatea, asa ca votez cu CIFRE cu precizarea ca diferenta a fost mica. Felicitari.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Dum Noi 07, 2010 10:07 am

Mulţumim pentru vot. Sunt de părere că, dacă s-ar fi dat note pe baruri, era altceva.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Dum Noi 07, 2010 5:55 pm

Daca ti se pare ca n-am fost suficient de explicit, pot sa votez si pe text, desi n-ai specificat asta. Dar crede-ma, rezultatul va fi acelasi, nu arunc voturi aiurea.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Lun Noi 08, 2010 1:01 pm

Ok. Merg pe încredere. Aş prefera, ca următoarele voturi, să fie notate pe baruri.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Vin Noi 19, 2010 2:58 pm

BIG RIP a scris:Dau shot după shot că sunt netcee-ul de calibru, pe ăsta îl agăţ rapid pe chat,
Ca pe o pizdă proastă, mă pune pe limbă ca pe timbru, vrei dume tari? dă-i cut! - 2 pentru tehnica. wp nu prea grozave si punch...nu prea
Ăsta-i mortal kombat, desprind plăci tectonice când o arzi cu aceeaşi placă,
Cutremur Terra! Hai întinde-o de aici! dacă faci figuri ţi-le îndrept pe moacă. - 3 progres
Sunt ca un fastfood, servesc bunătăţi cu gust, la minut, sunt ca Faust - drăcos,
Îl ţin pe Cifre în picioare! Ce show caterincos, culmea, el e întins pe jos! - 4 si creste. il tin in picioare/e pe jos. tare wp!
Nu se mai ridică, din cifre formez mai multe punchuri decât ştie el să numere,
Să-i bag pe gât subtilităţi - a mea plăcere, e un muist avar, nesătul, tot cere! - 3 si incepe sa scada. personal pe primu vers care tine baru
Cade secerat in timpul meciului ca Puerta, că sunt reaper vechi din brigada ETA
Rip - bombardier liric, adică il fac praf din prima linie ca cea mai pură keta. - 3 final bunicel,wp acceptabil,mai bine decat inceputul
15
CIFRE a scris:i) CIFRE : nu inseamna monologuri irlandeze ce n-ating,
nu arata ca stie de Faust facand autodrop, CIFRE nu e BIG !* - whaaaaaa?
iar BIG nu e Rappar, Bombardier ori Fastfood . din ce stiam,
el e nascut in martie si asta vine Ponei in zodiacu american . - 1 umpic amuzat. dar putin
rime cu skepsis, priveste-le, un alt fel de nerdcore, fereste-te
fugi sub fusta ma-tii saauuu miroase-mi dejtele ! - 2 ceva mai bine. cred ca abia acu incepe
rip cui, hiphopului ? nu-mi zi c-ai si tricou cu Em sau tupac
-laba ca reiki, vezi pasarici doar cand ti se fac teste rorschach . - 3 da da da. asta mai bine decat toata runda pana acu
bastardule ! ai versu de 2 baruri, ce dac-ai metrica ispre egala
eu comprim tot ce-i de zis si te si-njur de mama pe diagonala . - 3 finalul e bun. nu stiu ce s-a intamplat cu inceputul
9

* e colosal .

CIFRE a scris:uita-te la tine pentr-un moment, esti un minion in cel mai roz sort
si parca n-ai gat ! ca Bergenbier editia mondialului din ’98 . - 2 pe versul 2. wp si umor
de-ai fi apucat bomboanele cubaneze, ai avea idee cat sugi la asta
-cois, esti barely basic in a tasta si nu prea te-ajuta nici tzeasta . - 3 desi nu prea sunt pt romgleza,merge ca tehnica aici. punch asa s-asa
stra-stra… nepot de curva sau de homosexual, deocamdata nush
arheologii mei inca decripteaza sex-tapeurile rupestre de langa cluj . - 3 ha! asta iar e misto.
si ce ? am mai dat cu destia care se cred-aroganti, prin ETA bagati
dar cand vine momentul, niciunu nu ma-nfrunta fara beta-blocanti . - 2 tehnica si atat
sunt 20 de linii, deci nu-ti mai poate zice nimeni nespus de prost ;
tare ca supa pentru cosmonauti am fost, tu rudimentar si foarte anost . - 2 final bunicel. wp merge,dar ca punch nu rupe
12
cost tost post

BIG RIP a scris:Ce bombă, Cifre ştie că a supt mult la o bomboană, e cubanez notoriu,
Îmi calc pe orgoliu, când calc în picioare, netcee fără cap. Pune-ţi doliu, - 3 bine-bine!
Că te lasaă norocu pe final, ca o bere, zice şi zodiacu, te-ngrop de viu,
Să te descopere arheologii, din punchurile mele ucigaşe, intrii în sicriu. - 2 wp bun dar ca pback e slab
Te văd cam prost, că-s clarvăzător la Rorschach, am muză-n mulţimea vidă,
Îmi bag pula în runda ta pizdă, ca să te simţi şi tu frigidă ca o curvă gravidă. - 2 wp bune dar punchu e huh?! curva gravida frigida?
Parcă ai scris spart, n-are nicio logică, esti rupt, după 20 de linii, Cifre-i praf,
Aruncă arma! ai facut jaf...un battle, nu scriu orice, iţi scriu pe cruce epitaf. - 4 wp foarte foarte misto sustinute de tehnica buna
La final ridic cupa ca Franţa în '98, dau 3-0 - KO, şi te fac afiş în peşteră,
Beau acid, apoi mă piş pe tine, nu ai sabia deasupra capului... e la arteră! -1 al 2-lea vers nu prea are ce cauta,sincer
12

RIP - 27
CIFRE - 21

Inceputul lui CIFRE,nush. Eo nu pricep mare lucru de acolo. Mi se pare ca l-a tras in jos foarte mult. Oricum,overall, cred ca RIP a avut idei mai bune si wp misto + o tehnica mai buna decat CIFRE.

Vot BIG RIP
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de mc_eku Lun Noi 22, 2010 7:24 pm

CIFRE nu a inceput prea bine, spre final a facut o treaba mai buna, dar BIG RIP l-a depasit complet.

Vot BIG RIP
mc_eku
mc_eku
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 23
Reputatie : 29
Data de inscriere : 21/11/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Lun Noi 22, 2010 7:26 pm

Ca să fie valid, trebuie să fie argumentat.

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Noi 26, 2010 12:15 pm

Te-am ruga mai argumentat mc_eku, cu atat mai mult cu cat esti destul de nou pe forum.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Vin Noi 26, 2010 12:39 pm

Punctaj/Bar : 1-5


BIG RIP - Runda 1 : 14 puncte


Dau shot după shot că sunt netcee-ul de calibru, pe ăsta îl agăţ rapid pe chat,
Ca pe o pizdă proastă, mă pune pe limbă ca pe timbru, vrei dume tari? dă-i cut! - 2p, tehnic, agresiv ; minus la punch
Ăsta-i mortal kombat, desprind plăci tectonice când o arzi cu aceeaşi placă,
Cutremur Terra! Hai întinde-o de aici! dacă faci figuri ţi-le îndrept pe moacă. - 4p, wordplay-uri bune, punch.
Sunt ca un fastfood, servesc bunătăţi cu gust, la minut, sunt ca Faust - drăcos,
Îl ţin pe Cifre în picioare! Ce show caterincos, culmea, el e întins pe jos! - 4p, constant bine, wp
Nu se mai ridică, din cifre formez mai multe punchuri decât ştie el să numere,
Să-i bag pe gât subtilităţi - a mea plăcere, e un muist avar, nesătul, tot cere! - 2p, slab, primul vers promitea, cu personal la nume, dar rima fortata strica acolo
Cade secerat in timpul meciului ca Puerta, că sunt reaper vechi din brigada ETA
Rip - bombardier liric, adică il fac praf din prima linie ca cea mai pură keta. - 2p. banalitati aici la sfarsit, nimic interesant



CIFRE - Runda 1 : 7 puncte


i) CIFRE : nu inseamna monologuri irlandeze ce n-ating,
nu arata ca stie de Faust facand autodrop, CIFRE nu e BIG !* -0p aici. pentru ca pare ca e un punchback, insa prea anemic pentru ce poate CIFRE
iar BIG nu e Rappar, Bombardier ori Fastfood . din ce stiam,
el e nascut in martie si asta vine Ponei in zodiacu american . -1p pentru ceva umor si p-back.
rime cu skepsis, priveste-le, un alt fel de nerdcore, fereste-te
fugi sub fusta ma-tii saauuu miroase-mi dejtele ! - 1p. nu pot sa-ti dau mai mult, ce am notat cu 2p. la BIG RIP e way out of this league.
rip cui, hiphopului ? nu-mi zi c-ai si tricou cu Em sau tupac
-laba ca reiki, vezi pasarici doar cand ti se fac teste rorschach . - 3p. undeva intre. mai bine !
bastardule ! ai versu de 2 baruri, ce dac-ai metrica ispre egala
eu comprim tot ce-i de zis si te si-njur de mama pe diagonala . - 3p. final bun.


* e colosal .


CIFRE - Runda 2 : 14 puncte

uita-te la tine pentr-un moment, esti un minion in cel mai roz sort
si parca n-ai gat ! ca Bergenbier editia mondialului din ’98 . - 2p. umor & shit.
de-ai fi apucat bomboanele cubaneze, ai avea idee cat sugi la asta
-cois, esti barely basic in a tasta si nu prea te-ajuta nici tzeasta . 3p. aici imi plaace bar-ul. + la punch.
stra-stra… nepot de curva sau de homosexual, deocamdata nush
arheologii mei inca decripteaza sex-tapeurile rupestre de langa cluj . 3p. un personal asa. bine
si ce ? am mai dat cu destia care se cred-aroganti, prin ETA bagati
dar cand vine momentul, niciunu nu ma-nfrunta fara beta-blocanti .- 4p. bun de tot punch-back-ul + tehnica.
sunt 20 de linii, deci nu-ti mai poate zice nimeni nespus de prost ;
tare ca supa pentru cosmonauti am fost, tu rudimentar si foarte anost . -2p final modest.

cost tost post



BIG RIP - Runda 2 : 15 puncte


Ce bombă, Cifre ştie că a supt mult la o bomboană, e cubanez notoriu,
Îmi calc pe orgoliu, când calc în picioare, netcee fără cap. Pune-ţi doliu, - 3p agresiv, pe zona acolo.
Că te lasaă norocu pe final, ca o bere, zice şi zodiacu, te-ngrop de viu,
Să te descopere arheologii, din punchurile mele ucigaşe, intrii în sicriu. - 3p. punch-back.
Te văd cam prost, că-s clarvăzător la Rorschach, am muză-n mulţimea vidă,
Îmi bag pula în runda ta pizdă, ca să te simţi şi tu frigidă ca o curvă gravidă. - 3p. agresiv, p-back, imi place.
Parcă ai scris spart, n-are nicio logică, esti rupt, după 20 de linii, Cifre-i praf,
Aruncă arma! ai facut jaf...un battle, nu scriu orice, iţi scriu pe cruce epitaf. - 4p. wp si astea.
La final ridic cupa ca Franţa în '98, dau 3-0 - KO, şi te fac afiş în peşteră,
Beau acid, apoi mă piş pe tine, nu ai sabia deasupra capului... e la arteră! - 2p. reveninm la banalitatile din sfarsitul primei runde.

BIP RIP: 15+14=29 puncte
CIFRE: 7+14=21 puncte


CIFRE s-a pisat grav pe prima sa runda... a doua a mai recuperat, dar degeaba, ar fi trebuit sa dea numa' bar-uri de 5 puncte sa castige.
BIG RIP e ok, nu exista padure de bar-uri fara uscaturi, dar per total e ok.
Bafta!
VOT BIG RIP
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de darthedd77 Mier Dec 01, 2010 2:13 pm

2-1 pentru BIG RIP pana acum. Contuna votarea.

bump!
darthedd77
darthedd77
I can help...but i won't!

Mesaje : 2310
Reputatie : 2431
Data de inscriere : 29/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Labong City, Lebanon

http://www.brazzers.com

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de mc_eku Vin Dec 03, 2010 9:09 pm

Aparent, Big Rip nu face mare lucru, dar spre final , in ultimu' post a dat niste punch-backuri tari (Te văd cam prost, că-s clarvăzător la Rorschach, am muză-n mulţimea vidă,
Îmi bag pula în runda ta pizdă, ca să te simţi şi tu frigidă ca o curvă gravidă.), si a avut mai multa consistenta, cel putin eu am inteles mesaju perfect si mi-a schimbat viziunea asupra lui CIFRE(pe planul acestui battle), pe care intentionam sa-l votez. Linii bune ale lui Big Rip au mai fost "Ce bombă, Cifre ştie că a supt mult la o bomboană, e cubanez notoriu,
Îmi calc pe orgoliu, când calc în picioare, netcee fără cap. Pune-ţi doliu,
Că te lasaă norocu pe final, ca o bere, zice şi zodiacu, te-ngrop de viu,
Să te descopere arheologii, din punchurile mele ucigaşe, intrii în sicriu."

Cam tot ce-a zis omu' Nihat care a analizat linie cu linie, ceea ce eu nu-mi permit.

Repet, VOT BIG RIP
mc_eku
mc_eku
Dupa profil tu esti doar un alt copil

Mesaje : 23
Reputatie : 29
Data de inscriere : 21/11/2010
Localizare : Constanta

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Static Vin Dec 03, 2010 11:07 pm

Ei nu-ti permiti, pe viitor voteaza pe text cu incredere, n-o sa-ti zica nimeni nimic daca e argumentat.
Static
Static
Admin

Mesaje : 5376
Reputatie : 5788
Data de inscriere : 28/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Din Bv pana-n ma-ta

http://www.madoareinpula.ro

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Dec 04, 2010 11:01 am

Da mc_eku e cea mai buna votarea pe text. DAR mereu cu ochii pe battle academy.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de big rip Sam Dec 04, 2010 11:53 am

S-a finit?

big rip
Le dau clanta da' le tai si chitanta

Mesaje : 215
Reputatie : 298
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Nihat Sam Dec 04, 2010 1:44 pm

Pai da , 3-1 pentru Big Rip, Battle incheiat.

Ramane deschis pentru eventuale comentarii, vreo 48 de ore.
Nihat
Nihat
Daca limita e cerul, eu-s deja cu capu'n nori

Mesaje : 3248
Reputatie : 3516
Data de inscriere : 02/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucurăști

Sus In jos

Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT] Empty Re: Big Rip vs. CIFRE - [BATTLE INCHEIAT]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum